המקלדות המכניות האלחוטיות הטובות ביותר

Contents

מתגים לינאריים – AKA מתגים אדומים, למתגים לינאריים אין בליטה או לחץ. הם פשוט מרגישים חלקים לחלוטין. בדרך כלל הם מומלצים כמתג משחק.

המקלדות המכניות הטובות ביותר לקנות עכשיו

בין אם קווית, אלחוטית או פרופיל נמוך, הנה הבחירות שלנו עבור הלוחות הטובים ביותר הזמינים.

מאת ג’ון פורטר, כתב עם ניסיון של חמש שנים המכסה שחרורים טכנולוגיים של צרכנים, מדיניות טק של האיחוד האירופי, פלטפורמות מקוונות ומקלדות מכניות.

עודכן 4 באוגוסט 2023, 15:19 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

אם אתה קונה משהו מקישור של סף, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

קשה לנצח את המישוש, העמידות או המראה הטוב של מקלדת מכנית, אבל יש הרבה אפשרויות שם, ולא כולן נוצרות שוות. להלן הבחירות המובילות שלנו, כולל דגמים קוויים ואלחוטיים, החל ממקלדות קומפקטיות עם פריסות בסגנון מחשב נייד למקלדות בגודל מלא שלם עם מספר תקציב ל … לא כל כך תקציב.

אמנם אין שום דבר רע במקלדות קרום טיפוסיות יותר כמו המכשירים המותג הקסם הפופולרי של אפל, אך רבים מעדיפים מקלדות מכניות על תחושת ההקלדה המישושית שלהם ועמידות מעולה יותר. יש גם קהילת נלהבים ניכרת של אנשים שאוהבים לשנות ולהתאים אותם להתאמה אישית כדי לקבל את המראה שלהם ולהרגיש בדיוק, מה שאומר שהם יכולים להיות תחביב מהנה כמו גם אביזר למחשב פשוט.

מרבית המקלדות להלן משתמשות בפריסה של 75 אחוזים, שהוא גורם צורה קומפקטי השומר על שורת פונקציות ואשכול מפתחות חץ, כמו רוב המקלדות למחשבים ניידים. זה מקום נהדר להתחיל בו אלא אם כן אתה באמת רוצה כרית מספר צמוד או יודע שאתה מעדיף פריסה אחרת. כמעט כל ההמלצות שלנו מגיעות גם בפריסות אחרות, שקשרנו במידת האפשר.

מה שאני מחפש

הקלדה וצליל נהדרים

בהינתן הסיבה העיקרית לקניית מקלדת מכנית היא איך זה מרגיש ונשמע להקליד, זה היה כמובן דאגה ראשונית בעת הרכבת רשימה זו. זה גם מקיף את איכות המייצבים של המקלדת, את המנגנון שעוצר מפתחות ארוכים יותר כמו סרגל החלל מקשקש.

זמין בקלות, מורכב לחלוטין

לרשימה זו הגבלנו את ההמלצות שלנו למקלדות זמינות ומורכבות לחלוטין. זה פוסל כל מה שאתה צריך להרכיב את עצמך או שזמין רק ברכישות קבוצתיות או במהדורה מוגבלת.

התאמה אישית

למעט יוצא מן הכל. היכולת להתאים אישית את פריסת המקלדת ותאורת RGB חשובה גם היא.

תאימות Mac ו- Windows

תאימות צולבת טובה בין Windows ו- Mac מועילה, למשל על ידי הצעת אגדות KeyCap עבור מערכת הפעלה או היכולת להחליף בקלות פריסות עם מתג או קיצור דרך.

אמנם ניתן להשתמש בכל מקלדת למשחקים, אך מדריך זה מתמקד במקלדות הטובות ביותר להקלדה ועבודות משרדיות כלליות, ולכן חביון קלט ותגובתיות לא היו גורמים מכריעים גדולים. אם אתה עוקב אחר מקלדת באופן ספציפי למשחקים, עיין במדריך שלנו למקלדות המשחקים הטובים ביותר.

מבוא קצר למונחי מקלדת מקשים

מתגים – הרכיב שרושם כל לחץ מקש. ניתן להשיג בזנים רבים ושונים, שנפרדים בערך לשלוש קטגוריות:

לחץ על מתגים – אלה משמיעים צליל “לחץ” נשמע גדול כשאתה לוחץ עליהם. הדוגמה המפורסמת ביותר היא המתג הכחול של Cherry MX, ולכן לפעמים מכונים אלה מתגים כחולים. לעתים קרובות הם מומלצים כמתג הטוב ביותר עבור קלדונים, אך יש להם את החיסרון להיות סוג המתג הכי חזק.

מתגי מישוש – ידוע גם כמתגים חומים אחרי Cherry MX Brown, למתגים האלה יש בליטה קטנה שאתה יכול להרגיש כשאתה לוחץ עליהם. אפשרות נחמדה באמצע הדרך.

מתגים לינאריים – AKA מתגים אדומים, למתגים לינאריים אין בליטה או לחץ. הם פשוט מרגישים חלקים לחלוטין. בדרך כלל הם מומלצים כמתג משחק.

מתגים הניתנים לחלוקה חמה – מתגים שניתן להסיר בעזרת כלי משיכה פשוט מבלי להיפטר. הם אידיאליים אם אתה רוצה לשנות את תחושת המקלדת מבלי להחליף את כל העניין.

QMK -קושחת מקלדת עם קוד פתוח שהיא חזקה ומתאימה אך מעט לא אינטואיטיבית למתחילים.

באמצעות – אפליקציה מעוצבת בצורה חלקה להגדרת תצורה של מקלדות המריצות קושחת QMK.

פרופיל KeyCap – מתאר את הצורה של קבוצה של מפתחות. דובדבן היא אפשרות פופולרית שנראית מסורתית מאוד. אפשרויות אחרות כוללות MT3, DCX ו- MDA. הנה אתר שימושי שמשווה את העיצובים הפופולריים.

מתגים הפונים לצפון -כאשר מתגי המקלדת מכוונים עם גזרת ה- LED לעבר הגב, מה שמאיר טוב יותר את אגדות הברק.

מתגים הפונים לדרום -כאשר למתגי מקלדת יש את גזרת ה- LED בחזית כדי למנוע הפרעה עם מקשי פרופיל דובדבן.

המקלדת החוטית הטובה ביותר עבור רוב האנשים

Keychron v1

ה- Keychron v1 הוא המקלדת המכנית החוטית הטובה ביותר ברמת הכניסה. יש לו מתגים הניתנים להחלפה חמים, סביבות מלאה עם Via, איכות בנייה נהדרת, תאורה אחורית של RGB וכוסות מקש PBT כפולות עבור פחות מ 100 $.

קישוריות: יו אס בי / KeyCaps: PBT כפול זריקה / הניתן לוהט: כן / גדלים זמינים: 60 אחוז, 65 אחוז, 75 אחוז, TKL, 1800, בגודל מלא, 65 אחוז אליס, 75 אחוז אליס / פריסות זמינות: ANSI, ISO / אפשרויות מתג: K Pro Red, K Pro Blue, K Pro Brown / גודל הסוללה: N /a / מתגים צפון או דרום הפונים: פונה לדרום

ה- Keychron v1 הוא המקלדת החוטית הטובה ביותר ברמת הכניסה. החל מ 84 $ בלבד עבור דגם שהורכב לחלוטין, זו אחת האפשרויות הזולות יותר ברשימה זו, אבל זה מרגיש כמעט נחמד להקליד כמו מקלדות שעולות פי שניים, ואיכות הבנייה שלה מקסימה וחסונה. זה נשמע מדהים, ללא שום רעשן מייצב שניתן להבחין בו, והפריסה של 75 אחוזים מציעה תערובת נחמדה של קומפקטיות מבלי להקריב יותר מדי מפתחות חשובים.

במחיר כה נמוך, ה- V1 עמוס בתכונות שנמצאות בדרך כלל על מקלדות נלהבות. הוא מציע מתגים חמים הניתנים להחלפה עם תאורה אחורית RGB הפונה לדרום, ומתגיו ומייצביו מרגישים נחמדים וחלקים. זה ניתן לתכנות לחלוטין: אתה יכול מחדש לכל מפתח באמצעות תוכנה אינטואיטיבית ועוצמתית באמצעות QMK – שעובד ב- Windows, Mac ו- Linux ומאפשר לך לעשות הכל, החל מקשי מסביב ועד תכנות מקרו ישירות למקלדת עצמה עצמה.

ה- Keychron v1 הוא המקלדת המכנית הטובה ביותר עבור רוב האנשים. זהו הדגם המצויד בכפתור נפח. תמונה: ג’ון פורטר / הסף

ה- V1 מגיע עם מקשי מקש PBT כפולים עמידים. אתה מקבל בחירה של Mac ו- Windows KeyCaps בתיבה, ומתג בגב המקלדת מאפשר לך לעבור בין פריסות באופן מיידי. אתה יכול להשיג את זה עם ידית עוצמה תמורת 10 $ נוספת (בתמונה) או לחסוך 20 $ ולקנות גרסת עצמות חשופות ללא מקש או מתגים. הדגימה שלנו הגיעה עם מתגי K KeyChron k Pro Brown, אך יש גם אפשרויות קליקים וליניאריות.

אם אתה אוהב את העיצוב של ה- V1 אבל לא אוהב את הפריסה שלו, ל- Keychron יש יותר מחצי תריסר דגמים אחרים בטווח V-series. יש את ה- V2 הקומפקטי יותר (שיש לו פריסה של 65 אחוזים שמשמיטה את שורת הפונקציות הייעודית), ה- V4 הקומפקטי עוד יותר (עם עיצוב של 60 אחוזים שמשמיט את מקשי החץ לחלוטין), ומקלדות גדולות יותר כמו ה- V3 ללא Tenkey, בגודל מלא V6, או אליס-ליאוט V10.

מקלדת Bluetooth המובחרת הטובה ביותר

Keychron Q1 Pro

ה- Keychron Q1 Pro הוא מקלדת פרימיום נהדרת, עם שלדת אלומיניום מלאה, צלחת רכוב על אטם והגמישות של Bluetooth בנוסף למתגים הניתנים להחלפה חמים ובאמצעות תאימות של סדרת V יותר נוחה יותר.

קישוריות: USB, Bluetooth / KeyCaps: PBT כפול זריקה / הניתן לוהט: כן / גדלים זמינים: 60 אחוז, 65 אחוז, 75 אחוז, TKL, 1800, בגודל מלא / פריסות זמינות: ANSI, ISO / אפשרויות מתג: K Pro Red, K Pro Brown, K Pro Banana / גודל הסוללה: 4,000mAh / מתגים צפון או דרום הפונים: פונה לדרום

ה- Keychron Q1 Pro הוא בחירה מצוינת לכל מי שמוכן לבזבז יותר על קישוריות אלחוטית ותחושת הקלדה מובחרת יותר. בדומה ל- Keychron Q1 שאינו פרו, יש לו בניית אלומיניום יציבה, חיוג נפח מובנה, תחושת הקלדה מעולה, והיא ניתנת להתאמה אישית מלאה. אבל זה כולל גם Bluetooth כדי לחבר אותו למחשב הנייד, הטלפון או הטאבלט שלך.

זה לא רק שהופך את זה לצעד נהדר ממקלדות V-Series של KeyChron, אלא גם אנו חושבים ש- Q1 Pro כדאי לבחור את ה- Keychron Q1 הקווי. הסיבה לכך היא שהיא מציעה את כל מה שיש ל- Q1 החוטי בתוספת הגמישות של Bluetooth לפרמיית מחיר קטנה יחסית של 20 דולר. אבל אם אינך צריך אלחוטי ואתה מרוצה עם תחושת הקלדה “טובה” ולא “נהדרת”, אז רבים מהתכונות המשכנעות ביותר של ה- Q1 Pro, כמו באמצעות תכנות, מתגים הניתנים לחלוקה חמה ודרום לכל מפתח -תאורה אחורית של RGB, זמינים גם ב- V1 למעלה ולוחות הסדרת V האחרים של Keychron.

השתמש במקלדת באופן אלחוטי, כאשר תאורת ה- RGB שלה מושבתת, ו- Q1 Pro יכול בשמחה ללכת על פני חודש מבלי שצריך לטעון אותו. אבל הפעל את התאורה האחורית שלו, וחיי הסוללה יורדים כשבוע. האמינות של חיבור Bluetooth הייתה ללא רבב בבדיקות שלי – לא חוויתי נשירה במהלך חודש שימוש.

Q1 Pro של KeyChron (בתמונה) היא גרסה אלחוטית של ה- Q1 המצוינת כבר. תמונה: ג’ון פורטר / הסף

בנוסף למקרה האלומיניום החזק והקישוריות האלחוטית שלו, היתרון האחר שיש ל- Q1 Pro Over the V1 הוא הבנייה המותקנת על אטם, המעניקה לו תחושה של הקלדת פרמיה יותר. על ידי השעיית יעילות של צלחת מתג הפוליקרבונט שלה ו- PCB בין אטמים, למקלדת יש כמות משמעותית של גמישות אליו. זה אולי לא נשמע עדיף, אבל זה נותן ל- Q1 Pro צליל הקלדה הרבה יותר מספק בהשוואה למה שמכונה מקלדות המותקנות על מגש כמו סדרת Keychron V. צלחות מתג החלפה זמינות גם בחומרים שונים אם ברצונך להתאים עוד יותר את האופן בו ה- Q1 Pro מרגיש ונשמע.

מערך ה- Q Pro של KeyChron אינו זמין בגדלים רבים ושונים כמו סדרת ה- Q או V או V של החברה, אך נכון לכתיבת שורות אלה, הוא מכסה את הבסיסים העיקריים. הגדלים נעים בין ה- Q4 Pro Compact ועד ל- Q6 Pro בגודל מלא.

שיקולים פוטנציאליים אחרים הם שחיי הסוללה של Q1 Pro הם גדולים רק אם אתה מכבה את תאורת ה- RGB שלו. זה גם כבד מאוד בהשוואה לחלק מהמקלדות האלחוטיות האחרות ברשימה זו, מה שאומר שזה לא בחירה נהדרת אם אתה מתכנן להשתמש במקלדת בזמן שעומד ובסביבה. לבסוף, אין 2.אפשרות דונגל USB אלחוטית 4GHz אם אתה מעדיף לא להשתמש ב- Bluetooth.

קרא את הסקירה שלי על ה- Keychron Q1 Pro.

מקלדת מכנית אלחוטית מעולה 75 אחוזים

Epomaker Th80

ה- Epomaker Th80 הוא מקלדת מכנית אלחוטית מצוידת היטב. זה ניתן להתאמה אישית ומרגיש טוב להקליד תוך שהוא גם סביר יחסית.

קישוריות: USB, Bluetooth, 2.דונגל 4GHz / KeyCaps: DYE-SUB PBT / הניתן לוהט: כן / גדלים זמינים: 65 אחוז, 75 אחוז, 96 אחוזים / פריסות זמינות: ANSI, ISO / אפשרויות מתג: Gateron Pro Red, Gateron Pro Brown, Gateron Pro Black, Epomaker Budgerigar, Gateron Blue, Gateron Pro צהוב / גודל הסוללה: 3,800mAh / מתגים צפון או דרום הפונים: פונה לדרום

למקלדת מכנית אלחוטית זולה יותר, אנחנו מאוד אוהבים את ה- Epomaker Th80. ה- TH80 מרגיש פנטסטי להקליד, תומך בחיבורי Bluetooth לשלושה מכשירים שונים, וכולל גם 2.דונגל USB אלחוטי 4GHz אם אינך רוצה להתעסק עם זיווג Bluetooth. אנו גם אוהבים שיש לו את מקסי המפתח הספציפיים ל- MAC בתיבה ושהוא יחסית קל ונייד בהשוואה ל- Q1 Pro.

לאחרונה, Epomaker פרסמה גרסת Pro של ה- TH80 בשם TH80 PRO, אם כי זה עולה זהה ל- $ 99.99. הדגם החדש זהה כמעט ל- TH80 המקורי אך יש לו שיפורים גדולים יותר של סוללה ופונקציונליות של 4,000mAh כמו היכולת לזהות אוטומטית אם הוא מחובר למחשב Mac או Windows.

בדומה ל- Keychron v1 ו- Q1 Pro, ה- Epomaker Th80 הוא מקלדת של 75 אחוזים עם מתגים חמים הניתנים להחלפה וכפתור נפח. יש לו מארז פלסטיק ולוחית מתג פלדה, ולמרות שהוא לא מרגיש ממש יוקרתי כמו מקלדות Q-Series של Keychron, יש לו כוסות מקש PBT נחמדות בפרופיל MDA, מייצבים חלקים ותחושה הקלדה שנמצאת בשוויון עם ה- Keychron v1 זול מעט יותר קווי בלבד. מדגם הביקורת שלנו הגיע עם מתגים צהובים של Gateron Pro Linear, אך אפשרויות לינאריות ולחץ אחרות זמינות.

את הפריסה של ה- Epomaker Th80 ניתן לחדש מחדש עם תוכנה שעובדת גם במחשבי MAC וגם ב- Windows. זה לא חלקלק או חזק כמו האפליקציה Via המשמשת את הלוחות של Keychron, אך עדיין מאפשרת לך מחדש לכל מפתח (מלבד מקש הפונקציה) עם מפתחות חלופיים או מקרו. (לעומת זאת, באמצעות מאפשר לך להזיז את מקש הפונקציה, או להוסיף מפתחות פונקציה נוספים לשכבות שונות.)

ה- Epomaker Th80 הוא אפשרות אלחוטית טובה ובמחיר סביר. תמונה: ג’ון פורטר / הסף

ל- TH80 אין פונקציות משניות המודפסות ב- KeyCap. ובעוד שהוא כולל תאורת RGB לכל מפתח (עם נוריות LED הפונות לדרום), תוך שמירה על התאורה האחורית במצב אלחוטי לחלוטין טנקים את חיי הסוללה שלה. קיבלתי רק יומיים וחצי של שימוש על Bluetooth עם תאורת ה- RGB של המקלדת מוגדרת למקסימום לעומת שמונה ימי עבודה עם התאורה האחורית לפני שהייתי צריך לחבר אותו לטעינה. כך או כך, אתה מקבל חיי סוללה טובים בהרבה מה- Q1 Pro היקר יותר.

למרות שה- TH80 מגיע בפריסה האהובה על 75 אחוזים שלנו, ל- Epomaker יש גרסה גדולה יותר עם NumPad כמו גם דגם קטן יותר של 65 אחוזים. אם אתה בתקציב הדוק יותר, ה- Royal Kludge RK84 קצת יותר זול מבלי להתפשר על תחושת הקלדה מדי, אם כי התוכנה שלה היא Windows בלבד והפריסה שלה קצת יותר מרוממת.

מאוד אהבנו להשתמש במטייל הקוסמי של iQunix L80. זה יקר יותר במחיר של 189 דולר, זה לא ניתן לערוך בקלות, ויש לו ערכת צבעים חזקה שלא תהיה לטעם של כולם. אבל זה מרגיש פנומנלי להקליד, עם מייצבים בסגנון דובדבן המותקן על צלחות שאין להם רמז של רעשן ועד 200 יום של חיי סוללה מעל Bluetooth עם התאורה האחורית.

מודל אלחוטי כמעט בגודל מלא

Ajazz AK966

AJAZZ AK966 הוא הבחירה שלנו אם אתה רוצה מקלדת אלחוטית בגודל מלא הכולל NUMPAD.

קישוריות: USB, Bluetooth, 2.דונגל 4GHz / KeyCaps: DYE-SUB PBT / הניתן לוהט: כן / גדלים זמינים: 1800 פריסה / פריסות זמינות: Ansi / אפשרויות מתג: קרם קירה / גודל הסוללה: 10,000mAh / מתגים צפון או דרום הפונים: פונה לדרום

ה- AJAZZ AK966 $ 140 $ הוא הבחירה שלנו אם אתה רוצה מקלדת אלחוטית עם מספר רב ולא רוצה להוציא 210 דולר על Q6 Pro של Keychron. הוא משתמש בפריסה של 1800, מה שאומר שיש לו את מרבית המפתחות של מקלדת בגודל מלא, גם אם בפריסה שמסבבת אותם קצת כדי לצמצם את טביעת הרגל הכללית שלה. הפריסה הגדולה יותר הזו תואמת גם סוללה גדולה יותר של 10,000mAh, המדורגת להציע עד 1,200 שעות בתשלום יחיד (אם כי שוב, אתה תרצה להשבית את תאורת ה- RGB שלה כדי לקבל אריכות ימים מסוג זה – עם RGB ON, חיי הסוללה המדורגים יורדים לכ- 50 שעות).

ל- AK966 יש תחושת הקלדה פריכה נחמדה ומייצבים שמרגישים חלקים ואינם שקעים. הבנייה שלה אינה ממש ברמה של סדרת ה- Q של KeyChron מכיוון שלקלדת של אג’אז יש מארז פלסטיק, אך היא מרגישה ניכרת יותר להקליד מאשר האפומקר הזול יותר Th80 ו- Keychron v1. מכסי המפתח של AK966 הם PBT, עם אגדות נחמדות וברורות. שוב, אין פונקציות משניות המודפסות ב- KeyCap. יש לו גם ידית נפח.

ה- AJAZZ AK966 הוא בחירה נהדרת אם אתה זקוק למקלדת אלחוטית בגודל מלא עם NUMPAD. תמונה: ג’ון פורטר / הסף

למרות שהוא כולל Mac KeyCaps בתיבה, עם שילוב מפתח כדי לאפשר לך לקפוץ בין פריסות Windows ו- Mac, התוכנה של Ajazz – להתאמה אישית של הפריסה של AK966, קביעת תצורה של התאורה שלה או הקלטת מאקרו – זמינה רק ב- Windows. אנחנו לא חושבים שזה פורץ עסקות בהתחשב בפריסה של 96 אחוזים שלו כוללת בעצם כל מפתח ברירת מחדל שתרצה כסטנדרט, אבל כדאי לזכור אם אינך יכול לחיות בלי מפתחות ייעודיים לבית, לסיום או להדפיס מסך – או אם אתה רגיל להתאמה אישית של קיצורי מקשים מסוימים. המקלדת זמינה גם רק עם מתגי קרם Kailh Linear, כך שאם אתה מעדיף מתגים קליקים או מישושיים, תצטרך לקנות אותם בנפרד. זה גם לא פורץ עסקות שכן הלוח ניתן להחלפה חמה.

מקלדת מחוירת יותר של 65 אחוזים מחויבת

LTC Nimbleback

למרות שזה לא יכול להתאים לתחושת ההקלדה של כמה מהמקלדות היקרות יותר ברשימה זו, ה- LTC Nimbleback הוא בחירה עמוסת תכונה ובמחיר סביר.

קישוריות: יו אס בי / KeyCaps: לא נחשף / הניתן לוהט: כן / גדלים זמינים: 65 אחוז, 75 אחוז, בגודל מלא / פריסות זמינות: Ansi / אפשרויות מתג: כחול, חום, אדום (לא ממותג) / גודל הסוללה: N /a / מתגים צפון או דרום הפונים: פונה צפונה

בפחות ממחצית המחיר של חלק מהמקלדות האחרות ברשימה זו, 55 $ 65 אחוז LTC Nimbleback אגרופים הרבה מעל משקלו. זה מאוד מלא במחירו, עם תאורת RGB של ברק ומתגים הניתנים לחלוקה חמה, ויש לו אפילו רכזת USB מובנית עם זוג יציאות USB מסוג A כדי לחבר אביזרים נוספים למחשב שלך.

כפי שניתן היה לצפות בהתחשב בהבדל המחירים, הבנייה של LTC Nimbleback אינה מוצקה כמו ה- Keychron v1, והיא לא מרגישה נחמד להקליד כמה שיותר מהבחירות שלמעלה. המתגים שלו מרגישים מעט פחות חלקים ומגרדים יותר עם כל עיתונות, יש רעשן קל למייצבים על מפתחות גדולים יותר כמו מוט החלל, וזה נשמע קצת חלול. זה עשוי גם מפלסטיק, ובעוד שהוא הוא ניתן לתכנת מחדש, תוכנת המלווה שלה זמינה רק ב- Windows. אבל ההקלדה של ה- LTC Nimbleback Feel מחזיקה משל עצמה כנגד מתחרים במחיר דומה יותר, כולל Keychron K6 בסך 60 דולר.

אל תדחה את המחיר הנמוך שלה. ה- LTC Nimbleback הוא מקלדת נהדרת של 65 אחוזים. תמונה: ג’ון פורטר / הסף

ה- LTC Nimbleback זמין עם מתגי קליקים, ליניאריים או מישושיים (היה לנו האחרון). אם הדגם המופיע כאן נראה קצת קטן מדי לטעמך, יש גם 75 אחוזים וגרסאות בגודל מלא זמינות.

המקלדות המכניות האלחוטיות הטובות ביותר

רוצה הקלדה מכנית ללא כבלים מגושמים? להלן 4 האפשרויות המועדפות עלינו.

שרון הרדינג – 10 בנובמבר 2022 16:11 UTC

המקלדות המכניות האלחוטיות הטובות ביותר

הערות קוראים

זה לא סוד שמקלדות מכניות מספקות כמה מחוויות הקלדת המישוש הטובות ביותר שקיימות. זה גם לא סוד שמקלדות אלחוטיות יכולות להיות ברון פרודוקטיביות, להפחית את עומס מרחב העבודה ולהתחברות בקלות עם סוגי מכשירים רבים. למרבה המזל, בחירת המקלדת המכנית האלחוטית גדלה כל כך הרבה בשנים האחרונות, עד שתוכלו למצוא אפשרויות עם ערכות תכונות בשווה למקלדות החוטיות היקרות ביותר.

כאשר בוחנים את הבחירה של היום של מקלדות מכניות נטולות כבלים, יש הרבה מה לקחת בחשבון מעבר לסוג המתג. לדוגמה, כמה מכשירים אתה רוצה שהמקלדת תוכל לעבור? אם אחד מאותם חיבורים אלחוטיים ישתמש במקלט USB? חיי הסוללה הם גם בעלי חשיבות עליונה (כל האפשרויות כאן נטענות), ובדיוק כמו בכל מקלדת פרימיום אחרת, תכונות כמו תכנות, זיכרון משולב, וחברי מקש איכותיים חשובים.

עם כישורים אלה בחשבון, חיפשנו את המקלדות המכניות האלחוטיות הטובות ביותר למשתמשים בכוח.

הבחירה ב- ARS

Razer Blackwidow v3 Pro

המקלדת המכנית האלחוטית הטובה ביותר היא BlackWidow V3 Pro של Razer כי זה לא משאיר אותך רוצה (לרוב).

המקלדת של Razer מגיעה עם Clicky (בתמונה) או מתגים ליניאריים.
המייצבים נוטים להיות די רועשים.
יש טעינה של USB-C ודונגל אופציונלי שמביא 1 ms של פיגור.
יכולות מתקדמות רבות מחייבות את אפליקציית Synapse של Razer להיות פתוחה.

מפרט במבט חטוף: Razer Blackwidow v3 Pro
אפשרויות קישוריות Bluetooth 5.0, כבל USB-A, כבל USB-A
מתגים Razer ירוק או צהוב
KeyCaps פלסטיק ABS
ממדים 17.7 × 9.8 × 1.7 אינצ’ים
(450.× 248.4 × 42.3 מ”מ)
מִשׁקָל 3.1 פאונד
(1.4 ק”ג)
אַחֲרָיוּת 2 שנים
מחיר (MSRP) 200 דולר

קנייה: החל מ- $ 140 באמזון ובסט ביי

Blackwidow v3 Pro של Razer היא האפשרות האלחוטית הנדירה לשאת כמעט כל תכונה שתצפה למצוא במקלדת מכנית מחוסנת מחווטת. ממתגי הגובה המלאה שלה ופריסה הניתנת לתכנות בגודל מלא עם מקשי מדיה לזיכרון המשולב שלו, פרופילי Bluetooth מרובים וכבל קלוע, אין כאן מעט חסרים.

ה- Blackwidow V3 Pro היה השימושים שלי בפריון כבר כמה שנים. כל מפתח – כולל ארבעת מפתחות המדיה – ניתן לתכנות בקלות בתוכנת Synapse של Razer. זה הרבה, אבל אתה יכול גם לתכנת כל מפתח עם קלט משני, המופעל כשאתה לוחץ בו זמנית על המפתח שאתה מייעד כמפתח “HyperShift”.

כריכות מפתח יכולות להפעיל פקודות מאקרו, לפתוח תוכנה ואתרי אינטרנט, ליצור תנועות עכבר ולעשות כמעט כל דבר אחר. המקלדת מתאימה בקלות לאפליקציה בה אתה משתמש, ותוכל להכין פרופילים ספציפיים לאפליקציות המשיקים אוטומטית כשאתה פותח את התוכנית שצוינה.

באופן מתסכל, חלק מהפונקציונליות המתקדמת ביותר, כמו השקת מאקרו או אפליקציות, לא עובדת אלא אם כן סינפסה פתוחה. זה מקשה על ארבעת פרופילי הזיכרון של המקלדת למינוף. למעשה, אחסון פרופילי זיכרון על סיפונה מחייב אותך לפתוח סינפסה ולהשתמש בדונגל או בכבל ולא.

ה- Blackwidow v3 Pro זמין רק עם מתגי Clicky ירוקים של Razer, שיש להם 4 מ”מ של נסיעות מוחלטות ומופעלות ב 1.9 מ”מ עם 50 גרם כוח, או מתגים ליניאריים צהובים צהובים (3 (3.5 מ”מ / 1.2 מ”מ / 45 גרם). המתגים הירוקים שהשתמשתי בהם משלבים לחיצות מודגשות עם החבטה הפורחת של מפתחות גדולים יותר שמתנשאים ומקשקש של מייצבי פלסטיק, ויוצרים רוקוס בולט. ללא כל רכיבים מעכבי קול, כמו אלה שנראו באפומקר Th96 למטה, אני יכול לעתים קרובות לשמוע פינג מתכתי בעת כניסה החוצה.

ה- Blackwidow V3 Pro די חסון ומוצק ב -3.1 קילו, אך המארז התחתון הפלסטי שלו והצלחת העליונה האלומיניום המכה בקלות אינם ייחודיים. זה גם קצת מאכזב לראות פלסטיק ABS בנקודת מחיר זו, אבל מקיסי המפתח האלה יכולים לעבור ל- PBT עד כמה הם התנגדו לטביעות אצבע בהגינות. (החלפתי את ה- KeyCaps בשלי ב- PBT שאינו מעצבן לאחיזה טובה יותר ועמידות.) בנוסף, האגדות הן כפולות, ולכן הן לא צריכות לדעוך.

ה- Blackwidow v3 Pro הוא גם המקלדת היחידה ברשימה שלנו שמגיעה עם מנוחת שורש כף היד. הקטיפה של האביזר פירושו שתוכלו להשתמש בה למעשה לזמן מה.

Razer אומר שהמקלדת נמשכת עד 192 שעות לפני שהיא זקוקה לטעינה. כאשר התאורה האחורית של RGB לכל המפתח מוגדרת לבנה, הציפיות יורדות לחמש שעות בהירות של 100 אחוז ו -14 שעות ב 50 אחוז. זה קצר יותר מטענת חיי הסוללה לתאורה אחורית של קשת RGB (13 שעות ו -25 שעות, בהתאמה). למרבה המזל, ל- Synapse יש מד סוללה המספק אחוז מדויק.

הטוב

  • מקלדת בגודל מלא בגובה מלא עם כל הקיצוצים
  • כל מפתח, כולל מפתחות המדיה, ניתן לתכנות עם עד שתי כניסות
  • שפע של אחסון על הסיפון

הרע

  • סופר יקר
  • כמה תכונות מתקדמות תלויות באפליקציות
  • קלדנים אגרסיביים צריכים להיזהר ממייצבים מקשקשים, מדי פעם פינגינג

6 המקלדות האלחוטיות הטובות ביותר – ביקורות קיץ 2023

המקלדות האלחוטיות הטובות ביותר

בימינו שוק המקלדת מציע שפע של אפשרויות אלחוטיות, מיחידות משחק בגודל מלא עם חביון מפוצל של אלפיות השנייה ועד לוחות Bluetooth פשוטים רק להקלדה. מקלדות אלחוטיות מציעות לך מספר יתרונות, החל מניוד ועד משטחי עבודה נקיים יותר. עם כל האפשרויות האלחוטיות הללו, בחירת האחת הטובה ביותר עבורך יכולה להיות קשה.

חשוב להתחיל לדעת איזה סוג חיבור אתה צריך. בעוד שמקלדות מקדימות רבות מתחברות באופן אלחוטי באופן אלחוטי עם מקלט USB או Bluetooth, חלק מהדגמים הזולים יותר משתמשים רק ב- Bluetooth. באופן דומה, חיי סוללה הם שיקול נוסף. מקלדות משחק אלחוטיות בדרך כלל מגיעות עם סוללה נטענת, אך תצטרך להטעין אותם בתדירות גבוהה יותר, בעוד שמקלדות פשוטות יותר בדרך כלל משתמשות בסוללות חד פעמיות עם חיים ארוכים בהרבה.

בדקנו למעלה מ -200 מקלדות, כולל למעלה מ- 70 יחידות אלחוטיות. להלן יצרנו רשימה של הבחירות שלנו למקלדות ה- Bluetooth הטובות ביותר והטובות ביותר. אם אתה מחפש באופן ספציפי מקלדת אלחוטית לשימוש למשחקים, תוכל לבדוק את המאמר הטוב ביותר של מקלדות המשחקים שלנו. לקבלת המלצות נוספות, עיין בבחירות שלנו למקלדות הטובות ביותר והמקלדות המכניות הטובות ביותר.

המקלדת האלחוטית הטובה ביותר

תמונה של Razer Pro מסוג Ultra Design

תמונה של Razer Pro Ultra in-test

Razer Pro סוג Ultra Build איכות מקרוב

תכונות נוספות מסוג Razer Pro Ultra

גרף הפעלה מתג מקשים מסוג Razer Pro Ultra

זיווג Bluetooth רב-מכשירים

מבין כמעט 200 המקלדות שבדקנו, אנו ממליצים על אולטרה מסוג Razer Pro כמקלדת האלחוטית הטובה ביותר עבור רוב האנשים. זה אולי נראה כמו דגם משרדי פשוט עם אסתטיקה לבנה וכרום בהשראת תפוח. עם זאת, מדובר במקלדת מכנית מגוונת להפליא המתאימה לפריון, גלישה יומיומית ומשחקים תחרותיים. הוא מציע גם תכונות ארגונומיות מרשימות עם שתי זוויות הקלדה מתכווננות ומנוחת שורש כף היד הכלולה. גם זה לא חסר אפשרויות קישוריות. זה מגיע עם דונגל פרודוקטיביות של Razer שתוכלו להתאים איתם לעכברי Razer Select, כמו ה- Razer Pro Click או המקביל הקטן יותר שלו, Razer Pro Click Mini. אתה יכול גם להתאים אותו עם עד שלושה מכשירים בו זמנית עם Bluetooth. אם יש חסרון, זה שהמקלדת הזו לא מגיעה במגוון אפשרויות מתג, וגורם הצורה בגודל מלא פירושו שהיא עשויה לתפוס יותר מדי מקום על שולחנות קטנים. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה דומה, עיינו ב- Logitech G715, עוד דגם אלחוטי מלוטש למראה בגודל קומפקטי יותר. בדרך כלל זה בערך באותו מחיר ומגיע בזני מתג ליניאריים, מישושיים או לחץ. הוא כולל גם מנוחה ייחודית בצורת ענן ותאורת RGB מלאה, ואילו לרייזר יש תאורה אחורית לבנה בלבד. עם זאת, זה לא תומך בקישוריות Bluetooth, ואיכות ההקלדה ב- Razer מרגיש טוב יותר בסך הכל.

המקלדת האלחוטית הבינונית הטובה ביותר

תמונת עיצוב Nuphy Air75

תמונת Nuphy Air75 במבחן

Nuphy Air75 לבנות איכות מקרוב

Nuphy Air75 תכונות נוספות

גרף הפעלה של מתג מפתח Nuphy Air75

זיווג Bluetooth רב-מכשירים

ה- Nuphy Air75 הוא המקלדת המכנית האלחוטית הטובה ביותר בנקודת מחיר בינונית. הכל, מאיכות הבנייה המוצקה, ניידות גבוהה ואפשרויות קישוריות מרשימות, אגרוף הרבה מעל משקלו. ה- KeyCaps מרגישים נהדר, והעיצוב הדק, דמוי האריחים שלהם, שומר על קצות האצבעות שלך מרחפות בנוחות ממש מעליהן. ישנם שני מתגים לאורך החלק העליון של הלוח: אחד לעבור בין תאימות מערכת ההפעלה לאחד כדי לעבור בין סוגי חיבור. הוא מזדווג עם עד שלושה מכשירים באמצעות Bluetooth, בתוספת מכשיר רביעי עם מקלט ה- USB שלו, ותוכלו להשתמש בו חוטית עם כבל USB-A עד USB-C הכלול שלו. עם זאת, חשוב לציין כמה דברים ביחידה זו. ראשית, בעוד שיש לזה תאורה אחורית מלאה של RGB, אגדות המפתח אינן זורחות, כך שלא תוכלו בקלות לקרוא אותן בחושך. שנית, מקלט ה- USB מפיל לפעמים את האות, אך אתה יכול לתקן בעיה זו על ידי מעבר לחיבור Bluetooth או לנתק ולפלט מחדש את המקלט מחדש. אלה רק סוגיות קלות שאינן משפיעות על השימושיות הכוללת של המקלדת, והיא עדיין אחת היחידות האלחוטיות האהובות עלינו במשרד. אנו ממליצים על מקשי Logitech MX אם אתה מעדיף משהו שמרגיש דומה למקלדת מחשב נייד. זהו דגם אלחוטי פשוט שמגיע בפורמט בגודל מלא עם מספר או גודל מיני נייד יותר. במקום המתגים המכניים שנמצאים ב- NUPHY, Logitech משתמש במתגי מספריים עם בליטה מישושית מובחנת ותחושת הקלדה כוללת טובה. כמו כן, ל- Logitech יש כוסות מקשיות ברק ותאורה אחורית שמתאימה לתנאי התאורה סביבך, כלומר אתה יכול לקרוא בקלות את אגדות המפתח בחושך.