כלי הנשק הטובים ביותר של ארצות הפלאות של טינה: כיצד להגדיל את המזל השלל ופריטים אגדיים של החווה המוקדמים

הרשימה

כלי הנשק הטובים ביותר
בארצות הפלאות של טינה

בארצות הפלאות של טינה, תוכלו למצוא מאות כלי נשק, כולל עשרות אגדות. אם אתה חושב שזה כבר המון, בואו נפוצץ את דעתך בכך שאומר לך שכולם מגיעים עם קידומות וסיומות אקראיות, כך שיש ממש אלפי שילובים אפשריים. עם זאת, זה לא אומר שהכל בארסנל הרחב של המשחק הוא אקראי לחלוטין. כלי נשק רבים כוללים אפקטים מיוחדים ספציפיים שנשארים ללא שינוי, לא משנה אילו דבקים מתגלגלים (החזקים מבין ההשפעות הללו נמצאים לרוב על הנשק האגדי). כן, השינויים שנוצרו באופן אקראי מחזקים את הנשק, אך האפקטים המיוחדים הספציפיים לנשק הם שגורמים לחלק מהתותחים להתבלט. כדי להציג את כוחם של כמה מההשפעות הללו, הכנו רשימה של כלי הנשק האגדיים הטובים ביותר של טינה טינה של טינה.

הרשימה

הערה חשובה: בגלל האופי האקראי של כלי הנשק הפלאים של טינה טינה (כולם נוצרים באופן אקראי במידה מסוימת מכיוון שהם יכולים לקבל קידומות וסיומות שונות כאשר הם יורדים), ההשפעות והסטטיסטיקה המדויקת של הנשק המוצג עשויים להשתנות מעותק להעתקה. הערכים המוצגים למטה הם רק דוגמאות למה שתוכלו לצפות מהנשק המתואר.

לדברי חלקם, זהו רובה הציד הטוב ביותר במשחק מכיוון שהוא מסוגל לגייס קבוצות אויבים עם מטחי חצים אכזריים. אם אתה מחפש אקדח שיכול פשוט להרוס קבוצות של אויבים, אל תסתכל רחוק יותר. זה משתפר אפילו אם אתה מגביר את גודל המגזין שלו. לשלוט החצים יש כמה חסרונות, לעומת זאת. בעיקר, זה למעשה די רע כשמשתמשים בו בטווח קרוב מאוד מכיוון שהחצים יכולים לפגוע בך וזה לא כל כך טוב להכות באויבים מעופפים (אלה לא חשובים, במיוחד אם אתה נושא נשק גיבוי שיכול למלא את הפערים בעבירה שלך).

הערת שוליים: זה משתפר אפילו אם אתה מגביר את גודל המגזין שלו.

פתק סיום

איסוף כל אחד מהנשק שהוזכר לעיל אמור להגדיל באופן גלוי את רמת הכוח שלך בארצות הפלאות של טינה, ולאפשר לך לחוות את האלה הבאים יחסית יחסית. שה- RNG יהיה לטובתך, במיוחד במהלך ריצות השלל.

אנו מקווים שמצאת מדריך זה שימושי ואינפורמטיבי. אם פספסנו נשק שראוי להזכיר, אנא יידעו אותנו! כמו כן, נשמח לקבל ביקורת בונה שתעזור לנו לשפר את העבודה העתידית שלנו כדי להשאיר את ההצעות שלך בסעיף התגובות למטה.

תמונות המשמשות במאמר זה הן הקניין הרוחני של תוכנת תיבת הילוכים.

כלי הנשק הטובים ביותר של ארצות הפלאות של טינה: כיצד להגדיל את המזל השלל ופריטים אגדיים של החווה המוקדמים

מציאת הנשק הטוב ביותר או השלל הכי מגניב הוא חצי מהכיף בארצות הפלאות של טינה, אז הנה איך להגביר את הסיכויים שלך!

מדריך מאת סופר מדריכי קלסי ריינור
עודכן ב- 22 ביוני 2022
עקוב אחר ארצות הפלאות של טינה

חלק גדול מהכיף שיש להיות בזמן ששיחק באחת מהסדרות של גבולות נובע ממצאת כלי הנשק הטובים ביותר וכן השלל האגדי. בין אם השלל מקבל צורה של התייחסות למלחמת הכוכבים, או שהוא יכול להניע חביות על אויביכם, או שיש בו פשוט סטטיסטיקות S-Tier, טוב שיהיה משהו מגניב ונדיר להשוויץ לחברים שלכם (ואויבים, אני נחשו) כשמשחקים ארצות הפלאות של טינה.

קוביות מזל הן פריט אספני שתראה זרוע על ארץ הפלאות. בדרך כלל הם מוסתרים בפינות שקטות של המפה או בפלטפורמות בהן יש צורך בקפיצה מתוזמנת בצורה מושלמת כדי להגיע אליה, ויש יותר מ -200 מהם למצוא.

זה די הישג, אבל כמו שטינה טיינה אומרת זאת בעצמה, ‘ככל שהקוביות יותר, השלל יותר!’לכל קוביות מזל שאתה מוצא, מזל השלל שלך יגדל. לכן, אין לחץ למצוא את כולם, אך ככל שתמצא יותר, כך מזל השלל שלך יהיה גבוה יותר.

בין השלל תוכלו להרים באופן קבוע בארצות הפלאות של טינה, הקפידו לפקוח עין על קמיעות. אם יתמזל מזלכם, יש כמה קמיעות שיגדילו את מזל השלל שלכם תוך כדי שחוק. לכן, אם אתם מחפשים לחוות פריטים אגדיים, למצוא ולהצטייד באחד מאלה הוא חובה.

באשר למי שמתקרב למשחק הסיום של ארצות הפלאות של טינה, מאוחר יותר ניתן להגדיל את המזל באמצעות דרגת המיתוס שלך ותאי הכאוס שלך.

כיצד להשיג פריטים אגדיים בארצות הפלאות של טינה טינה

עכשיו, לאחר שבילית (בתקווה) זמן הגדלת מזל השלל שלך בארצות הפלאות של טינה, המסע הבא שלך הוא ללכת לחקלאות לבשל שלל.

אם עדיין לא השתמשת בקודי משמרת, עכשיו זה הזמן שלך לעשות זאת; מפתחות שלד יפתחו שידות מלאות בשלל מרשים, ולעתים קרובות יותר מאשר לא, גם כמה פריטים אגדיים. לכן, השתמשו בקודי Shift בכל פעם שתראו שאחד זמין למימוש!

בשלב הבא, תרצה לנסות חקלאות בוסים. סביר להניח כי בוסים יפילו פריט אגדי מהאויב הסטנדרטי שלך, וזה די קל לנסות לקחת אחד שוב ושוב עד כדי ירידות שלל מקסים ואגדי.

קח למשל את Banshee ב- Beepwild Dankness. זה אחד הבוסים הקודמים שתיתקל בהם בארצות הפלאות של טינה טינה. לאחר שתנצח אותם ותסיים בהצלחה את קו המסע שלהם, אתה יכול לחזור אליהם, להרוג אותם שוב, להפסיק ולהרוג אותם שוב. אתה יכול לעשות זאת שוב ושוב עד שפריט אגדי יורד, וזו גם דרך די נהדרת לחוות קצת XP לדמות שלך כשאתה בעניין זה.

הנשק והמחלקות האגדי הטוב ביותר בארצות הפלאות של טינה טינה

ישנם מאות נשק אקסצנטרי ומגוחך על הסף בארצות הפלאות של טינה, כמו גם המסורת עם משחקי גבולות. עם זאת, מכל הנשק האגדי המוצע, הנה כמה שלדעתנו כיף טוב.

חבית פליסיטי

למרות שעדיין אין לי את הכישוף הזה, זה אחד שאני בהחלט מחזיק קצת תקווה שאוכל לתפוס אם יש לי מזל. יצרנית החבית של פליסיטי ממש מאפשרת לך להטיל חביות על אויבים, תוך שהיא מתמודדת עם נזק נוסף ומאט אותם באמצעות כפור, מה שהופך את הניצולים לקלים יותר. זה מהנה יותר מכל דבר אחר, אבל נראה שיש לו AOE גדול, כך שעשוי לגרום לכישוף מהנה כמו רימון מהנה.

סלמון סלאמי של מרית

כלי הנשק הספציפי הזה הוא בהחלט יותר למופע מאשר נזק, אבל מי משתמש בנשק התגרה שלהם בתדירות כזו גבוהה בכל מקרה? אם לוקחים את המראה החזותי של דג, כעת תוכלו לסטור את אויביכם מטופשים באמצעות חתיכת סלמון זו. כדי להוסיף, זה גם יעיל ביותר נגד שריון ומביא את מצב הרעל ליעדים שלך, כך שהוא די שימושי!

דלוגון

הדלגון הוא נשק כבד שהגיע לארצות הפלאות של טינה טינה כחלק מהקבלה המפותלת DLC. הנשק הספציפי הזה יביא את אויביך להרטב, וזה בסדר כשלעצמו, אך בשילוב עם מצב הרקטה של ​​הדלגון, הוא יכול לירות ברק. הברק בשילוב המים מוביל לנזק הרסני, כפי שכבר ציפיתם.

סוהר של הצלה

המחלקה הזו היא די כיף להתנגדות לשלדים מציקים אלה שאוהבים להתעסק בך, וזה גם ביצת פסחא מתוקה של מלחמת הכוכבים. המחלקה תעסוק נזק לתגרה באויבים שמגיעים אותך, על סמך נשק התגרה שלך, ויש לזה גם סיכוי לספוג כדורי אויב תוך מתן לך התנגדות קלה לפגיעה באש.

הצינור של הקוסם

הצינור של הקוסם הוא SMG נוסף מוגזם, וגם הוא מגוון להפליא. כיכולת מיוחדת וייחודית, ה- SMG יכול לפטר כדורים אלמנטריים באויבים. זה לא הכל, מכיוון שהכדורים הללו אינם תואמים את הנשק, ובמקום זאת יתאימו לכל חולשות האויבים שלך. לכן, אם אתה מתמודד עם אספסוף של יצורים משתנים עם חולשות שונות, כמו שלדים וכן Shrooms, SMG זה יגיע במצמד.

חשמל חי בחוטים

חוט חי הוא ללא ספק אחד הטובים ביותר, אם לא ה- SMG הטובים ביותר בארצות הפלאות של טינה טינה. הנשק יורה ברק לעבר אויביך ובאמת אורז אגרוף, נמס בשריון האויב ללא היסוס. בנוסף, התקפות ברק יששרו אויבים יחד. אז ירי לעבר יעד אחד יכול למעשה להוציא שלוש. עם ה- SMG הזה, המוני הם בכלל לא עבודה.

למרות הצמיחה של רובי

עם האגדי הספציפי הזה, שהוא באמת האקדח לסיים את כל האקדחים, אתה יכול לירות שלושה כדורים בכל פעם ולהוציא אספסוף די מהר. בנוסף, הכדורים שנורו ממנו יטפל נזק למשך חמש שניות, ולכן עדיין נגרם נזק כשאתה טוען מחדש או מחליף נשק. זה גם משחזר את בריאותך כשאתה מטפל בנזק, שהוא די מסודר בהתחשב בכך שהוא תמיד מתמודד עם נזק!

עוגה כחולה

עוגה כחולה היא נשק חובה לאוהדי גבולות 3. זה חיוני לנשק העוגות הצהוב מהמשחק השלישי בסדרת Borderlands, וישיק טיל אחד שמתפרץ למספר קטן יותר של פעם אחת. כמשגר טילים, עוגה כחולה חזקה להפליא.

למידע נוסף על ארצות הפלאות של טינה, עיין במדריך שלנו לשיעורי ההתחלה הטובים ביותר ולשילובי הכיתה.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • משחקי 2K עוקבים אחריהם
 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • משחקי אפי עוקבים אחריהם
 • פנטזיה עוקבת
 • תיבת הילוכים עוקבת אחריה
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • RPG עקוב
 • היורה עוקב
 • ארצות הפלאות של טינה עוקבות אחר כך
 • Xbox One עוקב
 • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 8 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לניוזלטר היומי של VG247

החדשות הגדולות ביותר של היום הועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

התשוקה של קלסי למשחקים החלה עם Resident Evil, והיה די קשה לגרום להם לשתוק על משחקי אימה מאז. כאשר הם לא מפחדים פחדים חדשים או מחזירים את ביטול הגבעות השקטות, לעתים קרובות ניתן למצוא אותם מתלהבים על פוקימון חמוד וקירבי, או להיות ממוצעים מאוד במשחקי FPS.