29 משחקי אסטרטגיית החלל המובילים למחשב האישי

.

הורד כיבוש חלל: אודיסיאה גלקטית

הוא משחק אסטרטגיה מהנה, אם.

. [זה] הוא השנה 2112. אתה קברניט של ספינת כוכבים קולוניזציה של איגוד מערכות סולאריות בגלקסיה הנובולינית, שהוזמנה במשימת קולוניזציה שגרתית של תשע מערכות סולאריות. אבל לפני שתוכל להתחיל את המשימה שלך, אתה מקבל הודעה שמירוץ זר עוצמתי שנקרא “Mancer” נכנס לגלקסיה כדי לאיים על עמדתך. ה- AOSS רוצה שתבטל אותם, אך כדי לסלק את המשימה המסוכנת הזו, עליך לגייס את עזרת המושבות החדשות לגלקסיה כדי לעזור להבטיח את הניצחון שלך.”

המשחק הוא מעבר בין הדמיות חלל כמו מסע בין כוכבי סופר ומשחק 4x טיפוסי (חשבו אדון אוריון). תוכלו לחקור 9 מערכות סולאריות שונות ותושבו עד 80 כוכבי לכת שונים. לאורך הדרך, תוכלו ליצור צוותים של אנשי צוות כדי לפקח ולנהל מושבות, תוך כדי עיסוק בקרבות עם צי המכרז. אחד ההיבטים המעניינים ביותר של המשחק הוא שעליך להשיג את שני היעדים – קולוניזציה של כוכבי לכת ולהשמיד את הכסיה – כדי להצליח במשימה שלך. הממשק מחושב היטב וקל ללמוד, והגרפיקה של VGA היא פריכה וברורה.

אמנם זה מתחיל לאט, המשחק הוא כיף גדול בשלבים המאוחרים יותר ברגע שניהול הצוות והמושבה הופך להיות בעל חשיבות עליונה למשחק. אם אתה נהנה משחקי 4x או הדמיות שטח, תמצא כיבוש חלל נשימה מהנה, בלתי מעורערת, ללא סלסולים בז’אנר. מוּמלָץ!

29 משחקי אסטרטגיית החלל המובילים למחשב האישי

יכול להיות שיש טונות של משחקי אסטרטגיה, אך מעט מאוד מהם מתרחשים בחלל. אם אתה מתכוון להסתכל לעבר הכוכבים, הנה כמה משחקים שאתה צריך לקחת בחשבון.

 • #29 BattleTech
 • #28 מסוכן עלית
 • #27 X4: יסודות
 • #26 Homeworld 2
 • #25 ציוויליזציה: מעבר לכדור הארץ
 • #24 Homeworld
 • #23 אלפא קנטאורי
 • #22 StarCraft
 • #21 Starcraft 2: כנפי החירות
 • #20 x3: האיחוד
 • #19 אדון אוריון 2
 • #18 חטאים של אימפריה סולארית
 • #17 תרבויות גלקטיות 2
 • #16 שטח אינסופי
 • #15 XCOM: אויב לא ידוע
 • #14 TERRA Invicta
 • #13 Stellaris
 • #12 תוכנית של דייסון שדה
 • #11 תוכנית שטח של קרבל
 • #10 חמצן לא כלול
 • #9 מהנדסי שטח
 • #8 לשרוד מאדים
 • #7 מקלט חלל
 • #6 ערפיל: פקודת צי
 • #5 Mars Horizon
 • #4 Galaxy Rebel
 • #3 שטח אינסופי 2
 • #2 Helldivers צללו מהדורה קשה יותר
 • #1 Empyrion – הישרדות גלקטית

המרחב של המרחב נתן השראה לאינספור מוחות לדמיין עולמות שמעבר לעולמנו, בכוכבי לכת כמו – ובניגוד – לזה שאנחנו חיים עליו, שם נוכחות החיים המדוברת, או מדמיינת כמשהו כל כך עולמי עד שהם יכולים רק לחיות בדיוני וחלומות.

כמה מעטים מהמוחות הללו ניסו לדמיין איך זה יהיה לנו להיתקל ביצורים מהחלל-אליינס, אם תרצו, בעתיד הרחוק של האנושות כאשר נסיעות בחלל אינן עוד אפשרות רחוקה, אלא כל אחד מציאות יום.

לשם כך, ישנם משחקים שבהם שחקנים קוראים לקחת על עצמם את התפקידים של בני אדם המעוררים חלל, או אלה של גזעים אחרים שבאים במגע עם המיטב של האנושות. מאמר זה משמש להצגת עשרה ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר המתמודדים עם נושא החלל מעבר לכוכב הלכת שלנו, או ממש כאן בבית, שם חייזרים עשויים פשוט לראות לנכון לפלוש – בדיוק כפי שהם עשו זאת בתחום הדמיון שלנו. עם זאת, אל תחשוב על זה כמדורג בסדר מסוים. .

#29 BattleTech

Battletech הוא שם שקיים די הרבה זמן, ויוצר הסדרה המקורי הגיע לעשות משחק אסטרטגיה/קרב מיוחד מאוד מבוסס תפנית.

מעל 1000 שנה לעתיד, המלחמה נמצאת בכל מקום כ”בתים אצילים “נלחמים עם מכונות אדירות שנקראות BattleMechs. ככל שמלחמת האזרחים הזו נמשכת, תשתלט על קבוצת שכירי חרב משלך כשאתה מנסה לשרוד ולא להיכנס למלחמה שסביבך.

לחלופין, קח חלק בזה ועזור לשנות את הגאות. עם קרב תלת ממדי אינטנסיבי, סיפור עמוק והרבה דברים בשבילך להשתעשע מבחינת בניית חיל שכירי חרב שלך, אתה יכול פשוט לגלות עד כמה מחזה מסוג זה יכול להיות.

#28 מסוכן עלית

? בְּדִיוּק.

Elite Dancerous הוא משחק שבאמת מספק את הנחת היסוד של שחקניו (רבים) המשפיע על העולם, הגלקסיה והיקום סביבם.

כי בכל פעם ששחקן מתחיל את המשחק, הם מקבלים את המינימום החשוף כדי לשרוד. ואז, אומרים להם לצאת לגלקסיה ולעשות עם עצמם.

כל שחקן בודד באליטה מסוכן מסוגל לבנות את מה שאחרים עשו ולשנות את השקפת הכל. הסיפור מתפתח כל הזמן בגלל החלטות שחקנים ואילו צדדים הם. מלחמות מנצחות ואוברות, ממשלות עולות ונופלות, הכל תלוי במה שאתה עושה.

אז … איך תשנה את הגלקסיה?

#27 X4: יסודות

X4: יסודות בנה את עצמו מהכותרת הראשונה שלה “x”, ולא בכדי. המשחק מדמה יקום גדול מלמעלה למטה, מכניס ספינות NPC, תחנות, מה שהופך כלכלות לשחקנים לקיים איתם אינטראקציה מבלי שתצטרך להגיע לעצמם וכן הלאה.

ככאלה, התפקיד שלך ביקום זה יכול להגדיר לחלוטין את מה שקורה בו. ותראה את הבחירות הללו הנושאות משקל מעיניך מכיוון שזה משחק בגוף ראשון.

.

#26 Homeworld 2

המשחק המקורי של HomeWorld עזר להפוך את הדברים למיוחדים, אבל HomeWorld 2 לוקח את הדברים לשלב הבא.

מכיוון שהמשחק הזה לא רק מגדל את המשחקים האסטרטגיים בזמן אמת שלו, זה זה שתוכלו לשחק במצב Single Player, או ב- Multiplayer One.

. כי אם אתה מאבד את זה, במיוחד במצב Single Player? הפסדת.

אז בנה את הצי שלך, או אפילו השתלט על ספינות אויב כדי לגדל אותו בדרך שלך. וזה מדבר רק על המשחק, הסיפור מספיק גם כדי להמשיך אותך.

פגוש כל מיני דמויות, שחקנים ומירוצים, וודא שאתה יוצא למעלה.

#25 ציוויליזציה: מעבר לכדור הארץ

ציוויליזציה: מעבר לכדור הארץ היא אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר עם נושא החלל בכל הזמנים. הפלגים והזיקה השונים יבטיחו הפעלה מרובה וחזקה, שכל אחד מהם יציג תרחישים ייחודיים שיעודדו את הנגן אסטרטגיה באתגר דרכים חדשות עם כל קובץ.

#24 Homeworld

כמה משחקי אסטרטגיה בזמן אמת מכילים את הייחודיות שמציעה HomeWorld. אפילו עם המשחקים שמשחקים בשלושה ממדים והיותם ה- RTs הראשונים מסוגו, זהו הסיפור הנכתב והנלווה להפליא ומכניקת המשחקים שהופכת אותה לחוויה בלתי נשכחת.

כשאתה מתחיל את המשחק, אתה יכול לבחור לשחק כקושן או ציי טאידן, ששניהם מחפשים את כוכב הלכת של הייגרה, עולם הבית העתיק של שני המינים. כוכב הלכת ממנו אתה צץ נהרס בקרוב והבחירה היחידה שלך היא להסתכן הרבה מעבר לגלקסיה כדי למצוא מקלט ביעד שלך. לאורך הדרך אתה פוגש מירוצים חייזרים אניגמטיים שמבקשים לעזור, או מפריעים את המסע שלך ומגלה את תעלומות העבר של המין שלך.

אוהדי Battlestar Galactica ירגישו ממש בבית עם Homeworld הן בתפאורה והן בחלל התזזיתי שלה.

#23 אלפא קנטאורי

Alpha Centauri, שוחרר בשנת 1999, הוא משחק אסטרטגיה של אדם חושב. מיזוג התרבות עם עומק הנושאים כמו פילוסופיה, גיאו -פוליטיקה והתאמה אישית של אדון אוריון 2, אלפא קנטאורי הוא טוב יותר מקודמתה של אדמת האדמה.

אלפא קנטאורי מתרחש ביקום התרבות לאחר כניסתו של ניצחון מירוץ החלל בציוויליזציה II, בו מעבורת עוברת למערכת השמש הרחוקה של אלפא קנטאורי כדי להתיישב בכוכב הלכת כירון. מבשר חייזרים ערכו ניסויים בכוכב הלכת, והשאירו אחריהם שרידים של התרבות שלהם בצורה של מונוליטים דומים לאלה שבסטנלי קובריק 2001: אודיסיאה בחלל. במהלך המעבר לכוכב הלכת, הקולוניסטים התפצלו לשבעה פלגים אידיאולוגיים שונים המשמשים כתרבויות המשחק. על השחקן לבחור באחת מהסיעות כדי להוביל אותה לדומיננטיות של כירון ולחשוף את סודות כדור הארץ.

#22 StarCraft

StarCraft הוא בקלות אחד המשחקים הידועים ביותר שנעשו אי פעם. עם הפופולריות שלו כמשחק וידאו שלא הועבר, הוא הפך לאחד התופעות האתלטיות הגדולות בקוריאה, המשדר באופן קבוע משחקים חיים בשלושה ערוצי טלוויזיה נפרדים למיליוני צופים.

אף על פי שקמפיין השחקן היחיד שלה בלתי נשכח באירועים שלו, לב סטארקראפט נמצא במצב מרובי משתתפים, שמשחק על ידי מיליוני שחקנים ברחבי העולם. .

אף RTs אחרים, אפילו Warcraft III של Blizzard, לא הצליח לעלות על האיזון התחרותי של StarCraft.

המשך ל- RTS הידוע ביותר בכל הזמנים, Starcraft II הוא מתמודד חזק על היותו אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר בזמן אמת אי פעם שנעשה אי פעם. עם קמפיין של שחקן יחיד ארוך ומצב רב משתתפים חזק לא פחות, Starcraft II מתכנן לקחת את היתרון התחרותי של סטארפט לשלב הבא עם הקרב המחודש שלו.שירות שידוכים נטו וחבילות הרחבה הקרובות.

ממריא לאחר אירועי ה- StarCraft המקורי, השחקנים לוקחים על עצמם את תפקידו של גיבור טרן ג’ים ריינור כשהוא מבקש לשחרר את חבריו לאחיזת הברזל של דומיניון האוטוקרטי. . הוא גם לומד כי עניין האהבה שלו קריגן יש תוכניות משלה כמלכת הזרג.

#20 x3: האיחוד

נחשב לאחד המשחקים המסובכים ביותר שנעשו אי פעם, x3: האיחוד הוא חלק מהיקום ה- X המתמשך. .

למרות ששחקנים יכולים לבטל את הסכמתם להיבטים האסטרטגיים של המשחק כדי לעסוק בעלילתו, לב ה- X3 נשאר במסגרת הפתוחה והמשק המונע על ידי השוק שלו.

#19 אדון אוריון 2

Master of Of Oreion 2, שתוכנן כמשחק אסטרטגיה מבוסס תור 4x (חקור, הרחב, ניצול והשמיד), הוא אחד הכותרות הטובות ביותר של הז’אנר. ציין במשחק המורכב שלה, Master of Orion 2 שמה את הדגש על פיתוח תרבות חייזרית, באמצעות התפתחות כלכלית, טכנולוגית וחברתית.

שחקנים יכולים לבחור בין מירוצים שונים שנקבעו מראש או לתכנן את המירוץ שלהם עם קבוצה של חוזקות וחולשות. שחקנים יכלו אפילו לבחור לתכנן ספינות מלחמה משלהם על סמך הטכנולוגיה שחקרו. . למרות שהוא מורכב, הוא תמיד נותר נגיש באמצעות המערכות המעוצבות שלו.

#18 חטאים של אימפריה סולארית

חטאים של אימפריה סולארית הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת המשלב כמה היבטים של ז’אנר 4x. עם קנה מידה גדול יותר מכל משחק אסטרטגיה אחר, SINS משחק ברשת תלת מימדית של כוכבי לכת ובאובייקטים שמימיים אחרים שבהם תרבויות חלל שונות מתחרים על דומיננטיות של ריבוי מערכות סולאריות המשתרעות על כמה גלקסיות, המקושרות זה לזה על ידי תולעת.

מרבית ההיבטים החברתיים והטכנולוגיים של המשחק מפושטים בניגוד למאסטר אוריון 2 מכיוון שהמשחק שם דגש כבד יותר על הלחימה בזמן האמיתי שלו. המשחק משוחק בצורה הטובה ביותר עם קבוצת חברים במשך שעות רבות, וניתן לחסוך מפגשים כדי להתחדש במועד מאוחר יותר.

#17 תרבויות גלקטיות 2

המשך לתרבויות הגלקטיות הראשונות, GC2 הוא העולה שלה מכל הבחינות. בדומה למשחקי 4x אחרים, תפקידך לשלוט בכוכב הגלקסי על ידי כוכב לכת, באמצעות כוח, דיפלומטיה, תרבות או טכנולוגיה. GC2 בולט ביותר עבור ה- AI שלה, שמשחק על פי כללי המשחק ומציב אתגר לשחקן מבלי לרמות. זה עשוי להפתיע אותך לדעת שאפילו משחקי האסטרטגיה הטובים ביותר שם נותנים ל- AI יתרון תחרותי.

. אמנם זו לא בדיוק ההגדרה המקורית ביותר, אך היא מספקת רקע מעניין למשחק אסטרטגיה נהדר.

גילוי נאות: המחבר המקורי הוא מכרים עם מנכ”ל סטארדוק בראד וורדל.

#16 שטח אינסופי

אינסופי מרחב ממקם את השחקן בתפקיד של תרבות המתהווה חלל המתהווה, ומספק לך אפשרות לטפח את אימפריית החלל שלך באמצעות מגוון דרכים ואמצעים שתומכים בסגנון המשחק שלך.

ליבת המשחק תהיה מוכרת לכל מי ששיחק לפני כן משחק אסטרטגיה 4x. אתה חוקר טכנולוגיית עץ גדול ומסווג. אתה מנהל את המערכות והכוכבים שלך עם פרויקטים של פיתוח. אתה בונה ציי ציי, מתיישב את טווחי המרחב, עוסק בדיפלומטיה ומלחמת שכר. שטח אינסופי מתהדר בכמה תכונות ומכניקה שמבדילים אותה מהתחרות שלו, וערכי הייצור המתחרים בכל משחק AAA-B-תקציב.

#15 XCOM: אויב לא ידוע

ה- XCOM של Firaxis: האויב לא ידוע הוא יורש אמיתי של סדרת משחקי האסטרטגיה המבוססת על ידי מיקרופרוז. XCOM: אויב לא ידוע רואה את הפלישה לערים שלנו על ידי כוח חוצני שמבקש, כך נראה, לטהר את האנושות מפני כדור הארץ.

השחקנים מוטלים לשלוט בסגל של החיילים הטובים ביותר של כדור הארץ לקחת על עצמו את האיום הזר בחזית קרב מבוסס תורם במקומות שנעים בין סביבות עירוניות צפופות ועד מבנים חייזרים מבוכים.

ה- XCOM החדש מתוחכם על ידי יצרני הציוויליזציה, מייעל את כל מה שהפך את התואר המקורי למעט מעצבן לשחק ומשתפר בכל התכונות הטובות ביותר שלו למשחק אסטרטגיה מודרני ומבוסס על פניות שאינו כמו אחר.

אם עדיין לא תשכנע, הקפד לקרוא את חמש הסיבות שאתה צריך לשחק xcom: אויב לא ידוע.

#14 TERRA Invicta

אנשים רבים מאמינים שאם האנושות הייתה מגלה באופן סופי שחיי הזרים נמצאים שם בחוץ, לא היינו יודעים מה לעשות. רבים היו מתוודעים להרס למקרה שהם עוינים, בעוד שאחרים היו מטיפים לשלום. בטרה Invicta, תהיה לך אפשרות לא רק לנסות להבין את האמת על אתר התרסקות זר פוטנציאלי אלא לבחור בצד מה האדמה צריכה לעשות. הכותרת נותנת לך שבעה פלגים שונים שתוכלו לבחור מהם. יש כאלה המוקדשים להגנה על כדור הארץ בכל מחיר, אלה שרוצים לעשות שלום עם החייזרים, אחרים הסוגדים לחייזרים כמושיעים וכו ‘. .

#13 Stellaris

בסטלאריס אתה משחק כמירוץ של יצורים (לבחירתך, אחד מהרבים) שזה עתה עשו את הטרק שלהם לכוכבים. עכשיו, זה תלוי בך לעזור להם להוביל אותם … לאן שאתה רוצה.

למעשה, חלק מהכיף של סטלריס הוא שיש לך יקום עצום לחקור ויכול ללכת ולחקור, להילחם, במחקר ועוד בקצב שלך. למידע נוסף על מה שיש שם בחוץ, צא למשימות, עשה בריתות עם מירוצים אחרים, או נסה להכות אותם בכניעה.

. ובגלל יכולת ההפעלה החוזרת של המשחק, אתה יכול להתחיל מחדש ולמצוא דרכים חדשות לחלוטין לשחק אותו!

אז לכו לכוכבים ותראו מה מחכה לכם כאן.

#12 תוכנית של דייסון שדה

תוכנית דייסון ספרה מבוססת למעשה על הפוטנציאל של תחום דייסון בפועל. מה זה? מכשיר שיכול לרתום את כוח השמש על מנת להניע כמעט כל מה שתרצה!

ובמשחק הזה, אתה חלק מכוכב לכת שצריך לבנות אחד על מנת להאכיל מכונה שיכולה באמת לגרום לך להתרחב בין הכוכבים.

הכיף כאן הוא לא רק לראות מה אתה יכול לעשות עם תחום דייסון שלך, אלא גם מה יש לך סילוק כדי להרחיב את האימפריה הפוטנציאלית שלך.

בנוסף, כל ריצה אחת מעניקה לך יקום שנוצר פרוצדוראלי עם כוכבים וכוכבי לכת שונים שתוכל לשחק איתם.

בנה את המכונה שלך, הרחב את מה שלך ותראה מה אתה יכול לעשות עם כוח כמעט בלתי מוגבל.

#11 תוכנית שטח של קרבל

! במשחק זה תשתלט על הקרבלס בזמן שהם מנסים להכין תוכנית חלל משלהם! מאוד מסביר את עצמי, לא היית אומר?

אבל, כפי שאולי ניחשתם, זה לא קל כמו שהוא נראה. אתה צריך ללכת ולא רק להכין חלליות, אתה צריך לוודא שהמלאכה שלך יכולה להימשך בחלל. !

ברגע שכן, עבור אל ירחים וכוכבי לכת והתיישבו את העולמות שלמעלה!

להשתלט על התוכנית ולבצע דברים!

#10 חמצן לא כלול

ובכן זה לא יכול להיות טוב אם חמצן לא נכלל, אנו זקוקים לזה לנשום!

בכל מקרה … במשחק שנקרא חמצן לא כלול, תמצא את עצמך אחראי על מושבה עם המשימה הלא כל כך פשוטה של ​​הישרדות. הישרדות ממה? ובכן, מהמחסור שעומדת מול המושבה שלך, שאחת מהן היא חמצן. אבל זה לא האיום היחיד שעומד בפניך!

תפקידך לוודא שלמושבה שלך יש הכל לשרוד ולשגשג. אז אתה צריך לחפש את כל המשאבים שאתה צריך, להשתלט על האופן בו המושבה שלך עושה דברים ולגרום לדברים לקרות!

רק זכור, אתה צריך לשמור על אלה במושבה שלך. .

.

#9 מהנדסי שטח

מהנדסי חלל מנסים לנקוט גישה שונה מאוד לדברים מבחינת כותרות החלל. כי זה משחק שלא נוגע רק לחקירה, אלא יצירתיות ואיך אתה בונה דברים כדי לשרוד בחלל.

? כי כל מה שבעולם/יקום הזה ניתן לבנות, לפרק, להיפגע או להרוס באמצעות מנוע מבוסס פיזיקה השואף לריאליזם.

זה אולי נשמע מוזר למשחק וידאו, אבל זה פשוט מוסיף לאתגר וליצירתיות שאתה בעצמך תצטרך לעבוד איתה כדי לשרוד. קבל יצירתי, קבל חדשני ותראה כמה רחוק אתה יכול ללכת.

#8 לשרוד מאדים

. מאדים באים בשבילך, כל כוכב הלכת הדאנג, ואתה צריך להילחם בזה בלי שום דבר מלבד אקדח לייזר, ספינה שבורה וכלב מדבר.

לא, לא ממש, אבל זה לא היה משחק מהנה?

במקום זאת, מאדים ששרדו מעניקה אותך לאחראי על סוכנות חלל שמטרתה לנחות במאדים ולהכין שם מושבה. תוכלו לבחור אחד ואז תתחיל לבנות דברים עד למקום בו תוכל באמת לשלוח ספינה ומושבה לכוכב הלכת האדום.

אבל זו רק תחילת המסע. תצטרך לבחור את המקום הנכון לנחות בו, ואז לבנות לאט לאט את חתיכת המושבה שלך אחר חתיכה כדי לשרוד על מאדים היטב ובאמת.

מאדים מלא בסכנות, האם אתה יכול לשמור על המושבה שלך בחיים?

#7 מקלט חלל

במשחק הגישה המוקדמת של Steam, Space Haven נותן לך את החופש ללכת ולבנות אריחי חללית מותאמים אישית משלך על ידי אריח. אה כן, תוכל להכין את ספינת החלומות שלך ואז לגרום לצוות Ragtag שלך להטיס את זה על פני הכוכבים כדי לחקור, לפגוש קבוצות חלל אחרות ועוד.

כשאתה רוצה להכין משהו אחר, עשה תחנת חלל! שוב, אתה יכול לעשות את זה אריח באריח.

כאילו זה לא מספיק עבורך, תצטרך גם לשמור על הבריאות, הבטיחות ולשדרג את כישורי הצוות שלך. כל אחד מהם שונה, ותצטרך לשמור אותם מסביב כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר להצלחה.

זה הרבה מה לשים אותך, אבל אתה יכול להתמודד עם זה, נכון?

#6 ערפיל: פקודת צי

ערפיל: פיקוד צי הוא כותרת נוספת שלוקחת דברים לכיוון אחר לכותרות חלל. מכיוון שכותרות חלל רבות כוללות לחימה לצד דברים אחרים כמו חיפוש בחלל ובניית מירוץ החלל.

אבל כאן? לא, הכל קשור לפעולה! תפקידך להכין צי ספינות שאתה מרגיש שינצח בכל קרב. צאו לגדול עם סיירות אדירות, או צאו אויבים קטנים ונחילים בדרכים שונות. הכל תלוי בך. יהיה לך מספיק זמן לתכנן, ואז, תכניס לקרב נגד מתנגדים קשוחים שבהם תראה כמה אתה באמת טוב.

השתמש לא רק בכלי הנשק שלך, אלא את מערכות הספינות שלך כדי לעזור לקבוע את תוכנית ההתקפה הטובה ביותר כשאתה פונה ישר לקרב! כל בחירה שתבצע יכולה להחליט בין ניצחון לתבוסה.

#5 Mars Horizon

Mars Horizon הוא תואר נוסף שמטרתו להראות לך עד כמה קשה יהיה להגיע למאדים ולהישאר שם. תועמד לאחראי על סוכנות חלל עם שחר עידן החלל, ותצטרך לבנות את הסוכנות שלך לפני שתלך אי פעם לכוכבים.

ערוך אפשרויות מפתח שיקבעו כמה מהר תוכל להגיע לחלל, ואז, כשאתה בונה את עצמך ואת הסוכנות שלך מספיק, אתה יכול לפנות למאדים.

המשחק זרוע בהתייחסויות לעבר, כולל לתת לך לשחזר משימות מנאס”א, ה- ESA ועוד.

אז וודא שאתה יכול לשרוד את הקשיחות של המרחב ולהבטיח את הדרך שלך לתהילה!

#4 Galaxy Rebel

. נותנת לך ספינה וגלקסיה לחקור, אז תיהנה!

אתה יכול להיות נוכל, נבלות, לוחם, גיבור, נבל, מה שאתה רוצה. יש לך את הספינה ואת היכולת לעשות זאת. זה יקום מסוכן שאתה נמצא בו, אז תפיק את המרב ממנו.

במיוחד מכיוון שיש כל כך הרבה מה לעשות, מקומות לחקור, חייזרים כדי להתיידד וכן הלאה וכן הלאה. Galaxy של Rebel הוא על כיף וחופש אמיתי, אז עשה את המשחק הזה מה שתעשה.

#3 שטח אינסופי 2

אינסוף חלל 2 מוגדר כ”אופרת חלל “וזה זה שמשחק את הכרטיס הזה היטב.

היקום שאתה נמצא בו הוא לא כמו כל דבר שראית בעבר. בעיקר מכיוון שהוא הושב על ידי ישויות דמויי אלוהים המכונה “אינסופי” מזמן, מזמן. כעת, הם נעלמו, אך נוכחותם נשארת דרך המקדשים שלהם כמו גם “חומר כמעט קסום” המכונה אבק.

זה תלוי בך עכשיו לחקור את היקום שנשאר ולראות מה נמצא עכשיו בתוכו, כמו גם מה קרה לאינסוף.

אתה גם המנהיג של גזע, ועליך לחקור את היקום ולהתרחב עליו, גם אם זה אומר לעשות בריתות עם אחרים שנמצאים שם, או להפיל את מי שעומד נגדך.

אפוס של אסטרטגיה, לחימה, חקר ומסתורין מחכה לך בתוך זה … מרחב אינסופי.

#2 Helldivers צללו מהדורה קשה יותר

זה לא רק צורח “כותרת המשחק האפי”? אנחנו בהחלט חושבים שכן, אחרי הכל, אנחנו אלה שמספרים לך על המשחק הזה!

בכל אופן, Helldivers Dive Harder Edition הוא יורה מקל-תאום שיש לך במושב הטייס של כוח הגנה שמנסה להגן על כדור הארץ מפני פלישה. אתה יכול לשחק לבד, או בקבוצה של 4 על מנת להילחם בכל מה שמגיע בדרך שלך.

השתמש באסטרטגיות מיוחדות כדי להבטיח שצי הספינות שלך יכול להחזיק את התקפת האויב, ועם מערכת עומס מיוחדת, תמיד יהיה לך מה לירות על האויב.

בנוסף, ההתרחבות הקודמת עוברת למשחק הזה: גיהינום חדש, אדוני הגלקסיה, מגביר את החום והדמוקרטיה מכה בחזרה, כולם כלולים!

#1 Empyrion – הישרדות גלקטית

. כי כאן, יש לך כותרת שמביאה אלמנטים של ארגז חול, הישרדות, בנייה ורב-משתתפים כדי לתת לך משחק אמיתי בגודל גלקסי שווה לשחק.

תתחיל בקטן ותחקור כוכבי לכת שנוצרים באופן פרוצדוראלי. ראה איך הם נראים, בין אם אתה יכול להשתמש בהם למשאבים, ובין אם הם מקום טוב להכין מושבה. ואז, הרחב את הכוכבים כדי לראות מה עוד יש שם.

האם תהיה מירוץ זאב בודד ופשוט תסתמך משלך על פני הגלקסיה, או שתבנה משהו מיוחד עם מירוצים אחרים ושחקנים אחרים כדי להפוך משהו ייחודי? קפוץ למשחק ותגלה.