מתי זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא

אם בילית את סוף השבוע שלך בדיאבלו 4, סביר להניח שתמצא כיתה אהובה כבר. . כמו כן, הקפידו לקבל את תגמולי הבטא של דיאבלו 4 לפני שהזמן יגמר.

דיאבלו 4 זמן סיום בטא: כמה זמן נותרו שחקנים להילחם בגיהינום?

דיאבלו 4 אמנות מפתח עם דמות כיתת Necromancer עמדה בקדמת הבמה

לאחר שתי תקופות גישה מוקדמות מוצלחות בסוף השבוע הזה והאחרון, זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא אושר כעת על ידי Activision Blizzard.

סט האק-סלייזר הקרוב של Activision היה בלהיט עולמי לפני שהוא אפילו שוחרר, כפי שמצוין על ידי שתי תקופות בטא של דיאבלו 4 בפלייסטיישן, Xbox ו- PC מצליחים בפראות-למנגינה של מיליון שחקנים שמנסים להשיג גישה. נכון, היה קצת התנגשות של שחקנים בגלל קשיים בגישה לבטא בתחילה, אך בסך הכל זה מבטיח להיות אחד מלהיטי ה- AAA הגדולים ביותר של 2023.

ההזדמנות האחרונה שלך לבדוק את כל חמשת שיעורי הדמויות ואת המעשה הראשון של המשחק לצד חברים בתוך הבטא הסופית של דיאבלו 4 מסתיימת בהמשך היום, ו- Activision Blizzard הודיעה כעת על השעה המדויקת.

דיאבלו 4 זמן סיום בטא אישר

אתמול הודיעה Activision בחשבון הטוויטר הרשמי של @DiaBlo כי זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא הוא 19:00 BST / 14:00 EDT / 11 בבוקר PDT עוד היום. זה אומר שנותרו רק כמה שעות נוספות לקפוץ לפני שהגישה נקרעת לתמיד והשחקנים צריכים לחכות עד לשחרורו הרשמי של המשחק בהמשך השנה ב- 6 ביוני 2023.

למרות שזה עצוב שהבטא צריכה להסתיים בכלל, זה לפחות נותן לשחקנים קצת יותר זמן לנסות שיעורי דמויות אחרים אם הם כבר לא היו משלימים אפילו את שלושת האתגרים של דיאבלו 4 בטא. . לאחר מכן ניתן להשתמש באלה בגרסה המלאה של דיאבלו 4.

להילחם כמו לעזאזל

אני באופן אישי לא יצא לי לשחק כמה שיותר מהבטא של דיאבלו 4 כמו שהייתי רוצה ב- PS5, בעיקר מכיוון שהגרסה המחודשת של Capcom שיצאה לאחרונה ל- Resident Evil 4 אכלה הרבה מזמני. עם זאת, לאחר שבילה 3 עד 4 שעות במשחק כשיעור הברברי, היה קל לראות מדוע נראה כי Activision Blizzard יש מכה על הידיים. . אני לא יכול לחכות לראות יותר.

אני משוכנע שהטון האפל והמציאותי יותר של המשחק, לעומת דיאבלו 3, היה ההחלטה הנכונה. . הבטא עבדה בבירור בצורה מושלמת במקרה שלי, כי עכשיו אני כולו באה לשחרור המלא של המשחק.

מתי זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא?

הזמן שלנו מגיע לסיומו עם זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא. אז הנה כאשר צפוי שתפסיק להרוג עוד שדים.

דיאבלו 4 זמן סיום בטא: ברברי בדיאבלו 4

פורסם: 27 במרץ, 2023

עם ה דיאבלו 4 זמן סיום בטא עולה, הגישה המוקדמת שלנו למקדש מגיעה לסיומה והדלתות נסגרות. למרבה המזל, יהיו המון יצורים רעים לצוד ברגע שתאריך ההשקה יתגלגל, אבל אם אתה תוהה כמה זמן עזבת בבטא, אתה במקום הנכון.

אם בילית את סוף השבוע שלך בדיאבלו 4, סביר להניח שתמצא כיתה אהובה כבר. . כמו כן, הקפידו לקבל את תגמולי הבטא של דיאבלו 4 לפני שהזמן יגמר.

מתי זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא?

זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא נקבע ל -27 במרץ בשעה 12 בערב PT / 15:00 ET / 19:00 GMT. זה יהיה סוף הבטא הפתוח של דיאבלו 4.

זו ההזדמנות הסופית להגיע לכובע ברמה של דיאבלו 4 בטא מקס לפני שהשרתים נסגרים. לאחר סיום הבטא הפתוח, תצטרך לחכות עד ההשקה המלאה לפני שתוכל להמשיך לטחון את השיעורים המועדפים עליך.

היו שני סופי שבוע של דיאבלו 4 בטא. האחד היה מוגבל להזמנה מראש והיה בטא סגור, ובטא פתוח שאיפשר לכל אחד לחוות את Sanctuary לפני השחרור המלא.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

ואז נקבע זמן הסיום של דיאבלו 4 בטא. הקפד לברר את כל המידע על Diablo 4 Multiplayer, כך שתוכל לדעת לשחק עם חבריך כאשר תאריך השחרור יגיע.

עוד מה- Loadout

עצמי של Callum אם הוא לא מתנדנד לגבי ספיידרמן 2 של מארוול, נופל לכמה מהקרב רויאלס הטוב ביותר כמו פורטניט, או צופה בטריילר Mortal Kombat 1 שוב ושוב, ניתן למצוא את Callum שמשחק די או יותר כל ז’אנר של משחק במשחק מתג PS5, Xbox או Nintendo.

. . . המחירים נכונים בזמן הפרסום.