7 במרץ – הבונים והצוותים הטובים ביותר

7 במרץ הוא אלמנט קרח 4 כוכבים דמות הניתנת לשחקנית הונקאי: מסילת כוכב שהושמעה על ידי סקיילר דבנפורט. בדוק את מיטב הבניינים, הכישורים, מידע הרקע, העקבות, האיידולונים שלהם וכיצד להשיג אותם!

הרכבת הכוכבת הטובה ביותר של הונקאי בנה 7 במרץ

להקפיא אויבים עם כוח הגמירות עם מיטב הרכבת הכוכבת של הונקאי 7 במרץ, ולהתכונן להגן על המפלגה שלך במטח של התקפות מעקב.

אויבים מחדש עם כוח הגמירות על ידי שימוש בבנייה זו עבור הונקאי האנרגטי: רכבת כוכב 7 במרץ והתכוננו להגן על המפלגה שלך

פורסם: 3 ביולי, 2023

מה הרכבת הטובה ביותר של הונקאי כוכב 7 במרץ הבנייה? אחת הדמויות הראשונות שאתה מכיר ברכבת הכוכבים של הונקאי, 7 במרץ היא הצלם האנרגטי של המסיבה שלך. מכיוון שהיא דמות חופשית של ארבעה כוכבים, 7 במרץ עשויה להפתיע אותך עם ערכה שהופכת אותה לספק מגן נהדר. למרות שזה עשוי לקחת זמן עד שיש לך את כל הפריטים הטובים ביותר עבורה, זהו הבנייה הטובה ביותר במרץ.

בין הדמויות החינמיות שיש לך גישה אליהן בתחילת הרכבת הכוכבת הונקאי, 7 במרץ היא אפשרות מוצקה לשמור במסיבה שלך. אמנם היא לא עומדת בראש תרשימי רשימת הרכבות של הונאקאי סטאר, 7 במרץ יכולה עדיין להכניס פפ בצעד שלך כשזווגת עם היחידות הנכונות – פשוט תבדוק את צוות הרכבת הטוב ביותר של הונקאי כוכבים להצצה לרבגוניות שלה.

עם הרכבת הטובה ביותר של הונאקאי סטאר בונה 7 במרץ, היא מכינה שילד נהדר

מה הבנייה הטובה ביותר ב- 7 במרץ?

הרכבת הטובה ביותר של הונקאי כוכב 7 במרץ הבנייה היא:

  • חרוט קל – רגע הניצחון
  • שרידים – סט אביר ארמון הטוהר (ארבעה חלקים)
  • קישוטים מישוריים – בלובוג של סט האדריכלים (שני חלקים)
  • Eidolon – דרגה שש: ממש ככה, תמיד ..
  • צוות Comp – 7 במרץ, קלרה, טינגיון, ביילו

ה- 7 במרץ עולה כספקית מגן בהתחשב בכך שהיא דמות של ארבעה כוכבים. כדי להוציא את המרב מהערכה שלה, חשוב לבנות את המיקוד שלה בהגדלת ההגנה שלה. המיומנות של ה -7 במרץ, כוח הגמירות, מגן על עצמה או דמות אחרת המבוססת על נתון ההגנה שלה. עכשיו, כשמדובר באיידולונים, עליכם לכוון לקבל אותה לפחות ברמה ארבע, ואילו אותה ברמה שש היא התרחיש הטוב ביותר.

הכי טוב קונוסים קלים 7 במרץ

חרוט האור הטוב ביותר ל -7 במרץ הוא:

חרוט קל השפעה
מגדיל את ההגנה של הלובש ב -24% ושיעור האפקט של האפקט ב -24%. מגדיל את הסיכוי של הלובש להיפגע על ידי אויבים. כאשר הותקף הלובש, הגדל את ההגנה שלהם ב -24% נוספים עד סוף תורם.
יום הראשון מחיי החדשים (ארבעה כוכבים) מגדיל את ההגנה של הלובש ב -16%. לאחר הכניסה לקרב, מגדיל את התנגדות הנזק של כל בעלות הברית ב -8%. השפעות מאותו סוג אינן יכולות לערום.

מכיוון שקונוס אור הרכבת של הונאקאי סטאר חמישה כוכבים זה מעניק ללבוש דחיפה עצומה לסטטוס ההגנה שלהם, זה עובד בצורה מושלמת עם כישורי ה- 7 במרץ המאפשרים לה ליצור מגן המבוסס על נתון ההגנה שלה. לצד זה, זה מסלים במידה ניכרת, מכיוון שהאחוזים גדלים כשאתה משדרג את חרוט האור. מכיוון שזה חרוט קל של חמישה כוכבים, קבלת אחת לא תהיה הישג קל, אבל אתה יכול למצוא אותו בסיבובים מסוימים של חנות Starlight Exchange עבור 600 Starlight Undings.

אם אתה פשוט לא יכול להשיג את סיבוב החנות בזמן הנכון או שאין לך מספיק אור כוכבים בלתי פוסק, אתה יכול גם לבחור את יום אחד מחיי החדשים, שהם אפשרות לחרוט קל של ארבעה כוכבים ל -7 במרץ. זה מגדיל את ההגנה של ה- 7 במרץ, אשר שוב תאפשר לה ליצור מגן חזק יותר.

הרכבת הטובה ביותר של הונקאי כוכב הבנייה 7 במרץ מציגה את האולטימטיבי שלה, מיומנות טובה מכיוון שתוכלו להקפיא אויבים בהונקאי: רכבת הכוכבים

השרידים הטובים ביותר במרץ

השרידים הטובים ביותר ל -7 במרץ הם:

שרידים השפעה
סט ארמון טוהר אביר (ארבעה חלקים) מגדיל את הנזק המקסימלי שיכול להיספג על ידי המגן שנוצר על ידי הלובש ב- 20%.

כשמדובר בשרידי הרכבת הכוכבים הטובים ביותר של הונקאי ל -7 במרץ, האפשרות הטובה ביותר שיש לך היא להריץ ארבע חתיכות של סט ארמון טוהר האביר. בעוד שהבונוס הדו-חלקים של הגדלת ההגנה ב -15% אינו דחיפה עצומה, ארבע יצירות מגדילות את כמות הנזק שמגן שנוצר על ידי הדמות יכול לספוג ב 20%.

הקישוטים המישוריים הטובים ביותר במרץ 7 במרץ

הקישוטים המישוריים הטובים ביותר במרץ הם:

קישוטים מישוריים השפעה
בלובוג של האדריכלים (שני חלקים) מגדיל את ההגנה של הלובש ב -15%. כאשר שיעור ההשפעה של הלובש הוא 50% ומעלה, הלובש זוכה להגנה נוספת של 15%.

כדי למקסם את המגנים של ה- 7 במרץ, קישוטים המישוריים קבעו את בלובוג של האדריכלים יגדילו את ההגנה שלה עוד יותר, כלומר אותם מגנים יהיו יעילים עוד יותר. הישרדות של הצוות שלך תהיה דרך הגג.

הכי טוב איידולון 7 במרץ

ה- Eidolons הטובים ביותר במרץ הם:

איידולון השפעה
דרגה שש: ממש ככה, תמיד .. בעלי ברית שיש להם מגן שניתן על ידי כישורי ה- 7 במרץ משחזר את HP שווה ל -4% מה- Max HP Plus 106 שלהם בתחילת פנייה.

ל- 7 במרץ יש אדידולונים נהדרים כדי להפוך אותה למיכל טוב יותר ולשפר את התכונות האחרות שלה, כמו מיומנותה. מכיוון שאתה צריך לפתוח את האיידולונים לפי הסדר, להשיג את זה בדיוק ככה, תמיד … שהוא אחד הטובים ביותר, עשוי לקחת זמן מה.

7 במרץ חומרי עלייה

הנה חומרי ההתעלות של ה- 7 במרץ:

קל להשיג את החומרים שאתה צריך כדי לעלות ל -7 במרץ, או כטיפות מאויבים או סינתזה אותם. ראשית, האינסטינקט של הגנב נמצא על ידי הריגת אויבים באזור האחסון או היקום המדומה. אתה יכול גם לשלוח תווים במשימה כדי לקבל כמה בשבילך. קרן השלג מרוויחה או על ידי השלמת אתגר הצללים העומד במסדרון הדים דועכים או שאתה חייב ליצור אותו באמצעות Omni-Synthesizer. כעת, לתכנית של Usurper ולרצונו של הכובש, הם נופלים על ידי אויבים באזור האחסון או ביקום המדומה. ניתן ליצור את שניהם גם באמצעות Omni-Synthesizer.

הרכבת הכוכבת הטובה ביותר של הונקאי בנה 7 במרץ: 7 במרץ מציץ מתחת למטרייה ורודה .

הטוב ביותר ב- 7 במרץ COMP

הקבוצה הטובה ביותר ב- 7 במרץ היא:

7 במרץ וקלרה יש סינרגיה מדהימה בזכות פסיבי הדלפק שלהם בהתאמה. פשוט החל את המגן של ה- 7 במרץ על קלרה על מנת להבטיח את שתי התקפות המעקב שלהם מפעילות בכל פעם שנפגעת קלרה, ולהקפיד לשמור על זמן ההפעלה שלה. 7 במרץ וקלרה הם שניהם דמויות שימור, ולכן כל אחד מהם חולק סיכוי בסיס גבוה יותר להיפגע מאשר יחידות אחרות בנתיבים שונים כסטנדרט – אם כי קלרה מתרחשת ב -7 במרץ בזכות ההתמודדות הרכה המובנית במגן. זה משאיר את יחידות התמיכה שלך חופשיות להעניק חובבים וריפוי נוסף עם סיכוי מוגבל להוציא על ידי אויבים.

בהתחשב בכך ש את כל נזק נכנס לספוג רק שתי יחידות בצוות זה, ביילו הופך להיות הכרחי לחלוטין בגלל שמירה על 7 במרץ וגם את קלרה על רגליהם, עם היכולת להחיות אותם אם אחד מהם ייקח עונש מוחץ מאויב מפחיד. כמו. בחרנו בטינגיון, מכיוון שהיא יכולה לספק חובבי נזקים כמו גם פרץ של חידוש אנרגיה בעת הצורך, אם כי אתה יכול בקלות להחליף אותה לטובת אסטה אם תעדיף לקצור את היתרון בהגברת המהירות שלה.

זה הכל עבור הונקאי הטוב ביותר: רכבת כוכב 7 במרץ הבנייה. הקפד לבדוק את קודי הרכבת האחרונים של הונקאי כוכב עבור כל ירקן מהממים הנוסף שתצטרך כדי להמשיך את באנר הרכבת הנוכחי של הונקאי, כמו גם את הבנייה הטובה ביותר לתוספות האחרונות לסגל שלך. לחלופין, אם אינך נהנה מהדמויות שיש לך, ייתכן שתרצה לבדוק.

פאולו קוואנישי פאולו תמיד מחפש משחק JRPG טרי, ספר או משחק אנימה כדי להסיח את דעתו מהדוקטורט שלו. אתה יכול למצוא יותר מהעבודה שלו לעמוד השדרה ובלתי ניתן להשגה.

7 במרץ – הבונים והצוותים הטובים ביותר

7 במרץ הוא אלמנט קרח 4 כוכבים דמות הניתנת לשחקנית הונקאי: מסילת כוכב שהושמעה על ידי סקיילר דבנפורט. בדוק את מיטב הבניינים, הכישורים, מידע הרקע, העקבות, האיידולונים שלהם וכיצד להשיג אותם!

רשימת התוכן

מידע על תווים 7 במרץ

7 במרץ המידע הבסיסי והדירוג

באופן כללי

תמיכה

הדירוגים מבוססים על E0.

איך מדרגים 7 במרץ?

סטטיסטיקות בסיס 7 במרץ

HP ATK DEF SPD
LVL. 1 144 69 78 101
LVL. 80 1058 511 579 101

איך להגיע ל -7 במרץ

התקדמות סיפור

מסילת כוכב הונקאי - משימת Travel Trailblaze

ניתן להשיג את ה -7 במרץ בחינם על ידי משחק דרך המשימה השנייה של Trailblaze: Eye of the Storm.

משוך מכל כרזה

כל באנרים מוגבלים וקבועים
רכבת הכוכבים של הונקאי - Forseen, ידוע קדמה, חזקהחזה, ידוע, מנוזלים מסילת הכוכב הונקאי - קיבוע מבריקקיבוע מבריק
רכבת הכוכבים של הונקאי - עיוות מהממיםעיוות מהממים מסילת כוכב הונקאי - עיוות יציאהעיוות יציאה

אתה יכול להגיע ל -7 במרץ בקצב סטנדרטי על ידי משיכה מכל כרזת עיוות.

הכי טוב לבנות ל -7 במרץ

מגן לבנות

הצוותים הטובים ביותר למארס

צוות ההתקפה של קלרה

הרכב צוות
7 במרץ שילד עקורים עיקריים של קלרה תמיכה בטינגיון DPS או מרפא יעד יחיד

7 במרץ וקלרה יש סינרגיה מצוינת שכן מרץ יכולה להגדיל את הסיכוי של קלרה להכות, מה שמוביל להתקפות נגד נוספות.

תווים אלטרנטיביים

אופי יתרונות
יכול להחליף את טינגיון. יכול להגדיל את ה- DMG של יחידה ו- Crit DMG.
פלה יכול להחליף את טינגיון. יכול להפחית את חובבי ה- DEF והרצועות של האויב כדי להגדיל את DMG על ידי ארלן.
אסטה יכול להחליף את טינגיון. יכול להגדיל את ה- SPD של המסיבה.
ביילו הריפוי הרוחב והמתמשך שלה יכול להועיל נגד אויבים שאינם מכוונים לקלרה.
נטשה הריפוי ברחבי הצוות יכול להועיל נגד אויבים שאינם מכוונים לקלרה.
סושאנג עוד סוחר נזקי יעד יחיד יחיד אך הוא מעט נמוך יותר ברשימה מכיוון שקלרה כבר ממלאת את תפקיד ה- DPS הפיזי במסיבה.

צוות נשיאה של ארלן

הרכב צוות
7 במרץ שילד DPS עיקרי של ארלן תמיכה בטינגיון תמיכה ברוניה

ה- 7 במרץ הוא חבר מפלגה בת -קיימא להגנה על ארלן בזמן שהוא לוקח את DMG כדי לחטוף את עצמו. ארלן מתחזק בסף המוות, כך ששילן כמו מרץ ישמור אותו בחזקה שלו בלי להידלק בקלות.

תווים אלטרנטיביים

אופי יתרונות
פלה במקום טינגיון או ברוניה. יכול להפחית את חובבי ה- DEF והרצועות של האויב כדי להגדיל את DMG על ידי ארלן.
אסטה במקום טינגיון או ברוניה. יכול להגדיל את ה- SPD של המסיבה.

כל צוות

הרכב צוות
7 במרץ שילד תת-DPS
תמיכה
תת-DPS
תמיכה
עיקרי DPS

ניתן להכניס 7 במרץ לכל קבוצה כשליל. המגן של מרץ יגדיל את הסיכוי של חבר המפלגה להכות, אז השתמש בו על דמויות מכליות או אפילו צעדה עצמה.

תווים אלטרנטיביים

אופי יתרונות
נכון לעכשיו אחד המגן הטוב ביותר במשחק בזכות המסיבה המסיימת שלו ויש לו בונוס מוגבר של אויבים קפואים.
Trailblazer (אש) אופי שימור חופשי שיכול להתגרות באויבים באמצעות המיומנות שלהם.