Caitlynxvi иории

“למרות שתמיד הייתי חובב ענק של ספינות F/F, נטיתי להתמקד יותר בכתיבת M/F כשהייתי צעיר מכיוון שזה פחות או יותר כל מה שהוצג לנו שגדלנו,” אומר קיי. “ככל שהתבגרתי ולזהות מוזרה, הייתי אומר 80 אחוז ממה שכתבתי עברו ל- M/M כי רציתי לספר סיפורים מוזרים. אבל רוב הדמויות בכל אמצעי התקשורת שצרכתי היו גברים, או שהמוקד העיקרי היה על הדמויות הגבריות המתקשרות והיו מבושלות כיחידות.”

Caitlyn/VI Arcane Fanfic

אתה לא צריך לבזבז זמן רב במרחבי הפנדום המקוונים כדי לשים לב שהאוהד נשלט על ידי משלוח, והמשלוח נשלט על ידי זיווגי זכר-זכר. בכל שנה, ארכיון של הפוסטים שלנו שלנו. באוגוסט 2021, 60 אחוז מתוך 100 התגים המובילים של הספינה לשנה הקודמת היו גברים זכר, ואילו 69 אחוז מתוך 100 התגי המובילים של כל הזמנים הציגו גם שני גברים. רק שלוש הספינות המובילות של 2021 היו בין שתי נשים.

2022 יראה לפחות זיווג נקבה-נקבה נוסף נוסף שנוסף לרשימה זו: מִסתוֹרִיCaitlyn ו- VI, שתג ההפצה שלהם התפוצץ מאז שההצגה סיימה לשידור בנטפליקס בנובמבר האחרון. בלמעלה מ -3,000 FICs, התג שלהם כמעט כפול מגודל של ליגת האגדות הזיווג הפופולרי הבא ביותר של Show, Jayce ו- Viktor. בהתחשב בעובדה שזה כל כך נדיר, קייטווי-או “הכי טוב של פילטובר”, כפי שקוראים להם המשלוחים המסורים שלהם באופן חיבה-הם דוגמה מכריעה לאופן בו האוהדים ייצאו לנשים כתובות היטב, והרומנטיות הקוויריות הכתובות היטב בהן היו מעורבים בהן.

מבוסס על אינטראקציות ורמזים אחרים בתוכו ליגת האגדות, סופרי Fanfiction רבים שלחו את השניים מאז לפחות 2014, על פי תאריכי ההעלאה המוקדמים ביותר בארכיון משלנו. בתוך ה ליגת האגדות לורה, הזוג הוריד חבורה אלימה בפילטובר. אבל איש לא ידע איך הם הגיעו לעבוד יחד, במיוחד בהתחשב ברקע והאישיות המנוגדים שלהם. כאשר הם נמצאים באותה קבוצה במשחק, הם מקבלים חובב נסתר קטן; כאשר הם בקבוצות מנוגדות, יש להם טאונטים ספציפיים, כולל VI מחקה את המבטא הבריטי של קייטלין וקורא לה “קאפקייקס.”אם קייטלין נהרגה, היא תגיד,” תגיד ל- VI שאני – “לפני שתנתק.

“ברור מהקטעים הקטנים של החזית שלהם שיש לנו במשחק שיש להם רמה אינטימית והדדית של אמון בשותפות שלהם, משהו שעומד עמוק ונבנה לאורך זמן,” קיי, סופר קאיטווי וארוך -זְמַן ליגת האגדות מעריץ, אומר. “הדינמיקה בין חותם של VI לבין הגישה הישירה יותר של קייטלין לחוק תמיד ריתקו אותי כפראייר אמיתי למערכות יחסים ‘ניגודים’ מושכים ‘.”

אבל הפופולריות של הספינה, במיוחד במעגלי פנדום מוזרים, כדורי שלג מתי מִסתוֹרִי שוחרר. “[משולחים ותיקים] היו כל כך רגילים לפירורי אפשרות שכאשר הקשר החלה להתפתח על המסך, הם היו הקוליים ביותר, הכי נרגשים”, אומר הסופר גלילוולף. “האנרגיה ההיא של רק משהו [אמיתי] הסתחרר ותפס אנשים חדשים בספינה, ועדיין מרגיש נפוץ.”

בזמן מופעים כמו האגדה של קורה, She-Ra ונסיכות הכוח, וכן סטיבן יקום סללו את הדרך בייצוג מערכות יחסים סאפיות (עם מרחבי פתיחה פורחים משלהם כדי להוכיח זאת), עדיין נדיר לראות מערכות יחסים סאפיות על המסך. כאשר מופיעים מערכות יחסים משמעותיות, זה מעורר התרגשות בפנדומים, גם כשהם רק בשלבים המוקדמים כמו קייטלין ו- VI בעונה הראשונה של מִסתוֹרִי. אם כי רבים כבר התרגשו לקראת מִסתוֹרִי לפני שחרורו, או ליגת האגדות מעריצים או בגלל גורמים אחרים כמו העבודה הקודמת של סטודיו לאנימציה Fortiche, אחרים – כולל GillyWulf ואנוכי – התעניינו רק לאחר ששמעו על קייטווי.

סצנה אחת שהפכה לוויראלית בקרב אוהדי קייטווי מתרחשת בפרק האחרון, שם ג’ינקס – אחותה האנטגוניסטית של VI – מתגרה בה על קייטלין. “ביקרתי בחברה שלך הבוקר,” היא אומרת. אף על פי שקייטלין אינה חברה של VI רשמית, רמיזתה מעבירה את חשיבותה של סצנה זו מנקודת מבט מוזרה. יתר על כן, הפחד של VI, והטיפול בקייטלין העומד בבסיסו, ברור מאליו. היא יודעת שג’ינקס מדבר על קייטלין מבלי שתצטרך להתבקש, והיא לא מתווכחת נגד הנוסח.

כאשר VI שואלת מה היא עשתה, ג’ינקס עונה באמירה שהיא עשתה את קייטלין חטיף לפני שהיא חושפת קאפקייק. הפעולה משמשת כקריאה חוזרת לכינוי הפלרטטני VI מתחיל להשתמש בקייטלין בפרק החמישי. הסצינה לוכדת את הצגתו של קייטווי לאורך כל העונה הראשונה: למרות שהשניים לא נמצאים ביחד רשמית, מערכת היחסים ביניהם היא חלק חשוב ללא ספק מהעלילה, ואפילו בשלבים המוקדמים ביותר שלה, מפורשים מכדי להיות תת -טקסטית.

“למעשה לא ידעתי על מִסתוֹרִי עד שסצנת הקאפקייקס המפורסמת החלה לבצע את סיבוביה במדיה החברתית, “אומר GillyWulf. “אני זוכר שהייתי מסוקרן מייד כי לא הייתה באמת שום פרשנות אחרת לסצנה מלבד קריאה מוזרה.”אם כי הם היו מהססים בהתחלה, רק ידעו על ליגת האגדות כמשחק עם מוניטין של רעילותו, הביקורות הזוהרות שהופצו בסוף העונה הראשונה “היו יותר מדי להתעלם.”

ברגע שהם התחילו לצפות, הם הושקעו מייד ב- CAITVI. “אהבתי את חילופי הדברים שלהם ואיך מערכת היחסים ביניהם השתנתה מזרים על הסף לקשר אמון חזק”, הם ממשיכים. “הם מאזנים באופן מושלם את סגנונות הלחימה של זה, דרך החשיבה והמשאבים. אפילו עם ‘הפרידה’ של פרק שמונה, היה ברור מאוד שהם עדיין רצו להיאחז זה בזה. שיש לו שיחה רגשית כל כך אחרי כמה ימים עם מישהו רק עם מישהו? הם פשוט הפכו אחד לשני כל כך רכים.”

“היה משהו אנושי להפליא במערכת היחסים של קייטלין ו- VI מִסתוֹרִי,”אומר הסופר אלכססירה. “הדרך בה הקשר שלהם מתפתח בצורה כל כך אותנטית באמצעות סדרת אירועים טראומטית עמוקה הפכו את הרגעים הקצרים של הפגיעות של VI או הכמיהה של קייטלין להרגיש מרגשת והרוויחה. התחושות האלה מוצגות כפי שהם נועדו מאוד עבורי.”

אפילו כאשר הם מופיעים על המסך, נשים אוהבות נשים בתקשורת נקבעות לעתים קרובות בסאבטקסט בערך, שאתה מאבד עומק כלשהו בתהליך “, כפי שמציין אלכססירה. והיא מבינה מדוע: כששחקנים רעים מנסים להכחיש אהבה מוזרה בתקשורת, הגיוני להציג את זה ללא ספק.

לדוגמה, מתי האגדה של קורה הסתיים בצילום של קוררה ואסאמי אוחזים בידיים, שחקנים רעים מיהרו לקרוא לזה התנהגות גאל פאל אפלטונית. תגובה עקבית זו אחרי שיוצרים – במיוחד שוליים – מתגברים על מכשולים ארגוניים שונים כדי להציג רומנים סאפיים בסיפוריהם הובילה להגנה מובנת. על מנת לסגור דיון מסוג זה, אנשים רוצים לראות מערכות יחסים סאפיות מלטות מייד.

בזמן מִסתוֹרִי ביקורת על ידי חלקם על כך שהם לא מזרזים את מערכת היחסים של קייטלין ו- VI בעונה הראשונה, המעריצים כמו אלכססירה מרגישים את הזיווג, “נובע מעתיד בו לא כל מערכת יחסים צריכה להיות מפותחת בצורה כמעט הגנתית נגד סוגים אלה של הערות. זה סופר טבעי. הסצינה על המיטה במערכה 3 עמוקה אפילו עכשיו עם כמה שהיא מצליחה להעביר על שתי הנשים ללא צורך ב’אני אוהב אותך ‘.”

אולי גם תאהב:

  • עשיית ג’ינקס, התותח הרופף של ליגת האגדות
  • מרחב אינטימי: מצב השמירה באפקט המוני
  • ניסיתי לשבור את הצלבני קינגס השלישי עם עליונות לסבית

במשך זמן רב בפנדום, אנשים רבים שאלו מדוע יותר פתיחה לא מככבת לנשים. הוצע כי אי -גוגיות, במיוחד חוסר -גוגיות מופנמת בהתחשב בכך שרוב מחברי האוהדים הם נשים עצמן, מנעו בדרך כלל על סופרים ופנדומים להשקיע בדמויות נשיות. אבל אחרים ציינו שפשוט קשה להפליא לכתוב תוכן על ספינות נקבות-נקבות לרוב התקשורת, שם קבלת אפילו דמות נשית אחת כתובה היטב היא נדירה.

“למרות שתמיד הייתי חובב ענק של ספינות F/F, נטיתי להתמקד יותר בכתיבת M/F כשהייתי צעיר מכיוון שזה פחות או יותר כל מה שהוצג לנו שגדלנו,” אומר קיי. “ככל שהתבגרתי ולזהות מוזרה, הייתי אומר 80 אחוז ממה שכתבתי עברו ל- M/M כי רציתי לספר סיפורים מוזרים. אבל רוב הדמויות בכל אמצעי התקשורת שצרכתי היו גברים, או שהמוקד העיקרי היה על הדמויות הגבריות המתקשרות והיו מבושלות כיחידות.”

אבל עכשיו, מופעים כמו מִסתוֹרִי מדגימים כי המעריצים מגיבים כאשר התקשורת למעשה מספקת נשים כתובות היטב, במיוחד נשים קוויריות כתובות היטב. “קייטווי הם פשוט כל כך אינטגרליים לליבה הרגשית של [המופע]”, אומר אלכססירה. “מִסתוֹרִי רוצה שתחגוג את שתי הנשים האלה ואת המסע שלהן יחד, וסוג כזה של קידום מתדלק הרבה יצירתיות.”

קייטלין ו- VI אפילו זוכים לתשומת לב רבה יותר מאשר מערכות יחסים רומנטיות אחרות בתוכנית. אף על פי שהזוג ההטרוסקסואלי של התוכנית, המורכב מג’ייס ומל, נפגש במהירות ואף מוצג מקיים יחסי מין, זה מרגיש חלול בהשוואה מכיוון שרוב ההתפתחות שלהם קורה מחוץ למסך. הכריפה האיטית יחסית של Caitvi מפתה גם צופים מזדמנים וגם קריאייטיבים שיש להם את הרצון לחקור את הפוטנציאל שלהם.

ההתרגשות שיש זוג קנון סאפי, וההבטחה של יותר קייטווי בעונה השנייה, יצרה פנדום רעב לעוד – ומוכן לתמוך ביוצרי האוהדים שמספקים אותו. האוהדים מתכנסים בשרתי דיסקורד כמו עיר ההתקדמות כדי לדון ולשתף פעולה בעבודות מעריצים; שתף את Fanart על פני מדיה חברתית באמצעות hashtags כמו #caitvi, #violyn ו- #piltoversfinest; וצור מונטאז’ים של סצינות קייטווי ביוטיוב וטיקוק.

“ה מִסתוֹרִי Fandom הייתה הקהילה המעודדת ביותר שאי פעם הייתי חלק ממנה, “אומר גלילוולף. “כולם כל כך נרגשים לשמוע את הרעיונות של כולם ולקרוא את מה שהם פרסמו.”

לקייטלין ו- VI יש סערת גורמים מושלמת שאיפשרו לספינה להשיג פופולריות. יש לו שתי נשים מפותחות שמתקשרות היטב זו עם זו ודינמיקה כבר סיקרנה את השולחים. יש להם כימיה על המסך שלא מרגישה לא עדינה מדי ולא מאולצת מדי. ויש להם מספיק פתחים לאנשים כדי לדמיין לאן הזוג עשוי לעבור מסוף העונה הראשונה.

כאשר ההמתנה לעונה השנייה הייתה ארוכה, סופרי Fanfiction להוטים להמשיך ליצור תוכן המשקף את תקוותיהם למה שבאים ל- VI ו- Caitlyn. “זה נותן מקום לאנשים שרוצים לכתוב יותר סיפורים פוסט-קאנון פוסט-קנון או לאנשים כמוני שנהנים לתת לבנות סוף טוב,” אומר אלכססירה. “המגוון הזה למה שנכתב בתג הוא הסיבה שתמיד כל כך כיף לקרוא.”

“הם בודקים הרבה קופסאות,” אומר קיי. “כמו כן, הם חמים.”

Caitlynxvi иории

אנא אל תעזוב (arcane // caitvi) о pug_moneyz55

תצוגת אייקון21.4K הצבעת אייקון491 רשימת אייקונים19

~ בבקשה אל תשאיר ~ ארקנה: ליגת האגדות Fanfiction הכוללת VI X Caitlyn —- Piltover נמצא תחת התקפה. קייטלין מתחננת לשווא עבור VI, הזאוניט שהייתה לה פלה.

Arcane: Enforcer ו- Redel Swap Au о Heatherfeliciano7

תצוגת אייקון3 הצבעת אייקון1 רשימת אייקונים1

ביקום אחר, הכל זהה למעט מקומות VI ו- Caitlyn Switch, ג’ינקס היא אחותה הקטנה של קייטלין, ל- VI יש 0 אחים, קייטלין מאוד תחרותית וכדומה.

זבובי הזמן | הטוב ביותר של פילטובר בא

תצוגת אייקון5.8K הצבעת אייקון228 רשימת אייקונים1

VI וקייטלין פלרטטו במשך שנים. ואיכשהו הם עדיין לא בפועל במערכת יחסים. Ekko לא יכול להאמין בזה. הוריו של קייטלין לא יכולים להאמין בזה.

למצוא את המקומות שלנו о sweetcici123

תצוגת אייקון540 הצבעת אייקון28 רשימת אייקונים11

ג’ינקס מבוגר צעיר במקרה נמצא בקולג ‘ונראה שלא אכפת לה הרבה בחייה, עד שהיא מוצאת ילד ולוקחת אותה פנימה. למרבה הצער זה סוג של לא חוקי, מזל.

דוהה לתוכך - Caitvi о Viistheloml69

תצוגת אייקון227 הצבעת אייקון7 רשימת אייקונים1

פגיעה/נוחות ONESHOT �� 1.5K מילים �� מצבי הנפשי יורד במהירות. TW: תיאורים קטנים של פצעים וחבורות, באמת לא כל כך אינטנסיביים ^^

מה שהיה פעם о horrorgeek2234

תצוגת אייקון108 הצבעת אייקון0 רשימת אייקונים2

האיש ממשיך לבהות, אבל כשהוא מגלה ששום דבר לא קורה כשהוא כן, הוא נראה בדרך ומתחיל להמשיך לארוחה הבאה שלו. רק מחשבה אחת חוצה את ה- VI של ה- VI.

  • Caitlynkiramman
  • Angstwithhapperting
  • מתח

25 דקות о max_chaos

תצוגת אייקון565 הצבעת אייקון8 רשימת אייקונים1

אני עדיין זוכר כמה היא התחננה לי להישאר באותו ליל דצמבר הקר. האוויר היה קר, אך אצבעותיה חממות על זרועי. אוחז בחוזקה, במטרה של n.

אלכימיה של שעועית יער

תצוגת אייקון632 הצבעת אייקון1 רשימת אייקונים4

אוסף של יריות אחת שאני מרכיב באמצע הלילה.

טובע מפחד о queenlyria

תצוגת אייקון828 הצבעת אייקון10 רשימת אייקונים2

בזמן ש- VI עובדת בכוח המשטרה של פילטובר, היא מבחינה במשהו מוזר בשריף. האישה נראית קרה; האכיפה מנסה כמיטב יכולתה לפרוץ את קייטלין.

  • חחח
  • caitlynxvi
  • Leagueoflegendscaitlyn

אל תוותר עלי. (Caitvi Angst) о aariinxx

תצוגת אייקון3K הצבעת אייקון64 רשימת אייקונים4

חרדת קייטווי, נכנסת לטראומה של VI לאחר כמה שנים של אירוע הפיצוץ שהוציאה את אמא של קייטלין

תצוגת אייקון8.1K הצבעת אייקון112 רשימת אייקונים4

כמה אכיפה אקראית מוציאה את ה- VI מהכלא? הם בקושי מכירים זה את זה, אבל הם בטוחים מתקרבים זה לזה. הרבה יותר קרוב מאשר לאחד מהם היה T.

Caitvi OneShots <3 о 1ahri1

תצוגת אייקון468 הצבעת אייקון5 רשימת אייקונים1

ספייק מוטיבציוני אקראי בחצות סיבות לכמה צילומי סגול סגולים שיכללו נושאים חרדה, מכה ורגישים.

אין lo soportaría. о Kohinopan

תצוגת אייקון172 הצבעת אייקון11 רשימת אייקונים1

ליגת האגדות של היסטוריה קורטה סוברה. Motipado por un consor.

שמן ומים (לא נועדו להיות)

תצוגת אייקון50 הצבעת אייקון0 רשימת אייקונים1

VI/Caitlyn | Fandom – arcane | אויבים לאוהבים | תואם קאנון | OneShot | כיסוי אמנות מאת @shuploc על Tumblr הם נפגשים בתא אחיזה, אכיפה ואסיר, אוימי.

אחד הספירה של ארבעה: VI о enchantra35

תצוגת אייקון553 הצבעת אייקון19 רשימת אייקונים1

היא החמיצה שוב אבל איך זה היה אפילו אפשרי? הכדור התייצב לראשו לאחר שפרץ את המסכה שלו. לא היה שום גוף ולא דם בשום מקום.

עונה 2 ארקנית תגרום לקייטלין ו- VI לשלחים “מאושרים”

עונה ארקנית 2: VI וקייטלין עוברים דרך מסדרון חשוך

נראה כי עונה 2 ארקין אינה פספס. בעוד שהעונה הראשונה של ליגת האגדות מראים בעיקר מתמקדת במערכת היחסים המשתנה VI עם אחותה ג’ינקס, הברבלר המפגש את השיניים מבלה את מרבית זמנה עם נקיעת שבט קירממן בשם Caitlyn. עכשיו, המראים לא רוצים לתת יותר מדי משם, למרות שהם מעריכים “אתה תשמח” עם איך הדברים יתגלו עבור הצמד בעונה הבאה.

כפי שנצפה על ידי Fanbyte, המציגים הארכיים אלכס יי וכריסטיאן לינקה הדביקו את BAFTA כדי לשוחח על המופע הספין-אוף הפופולרי של הליגה האגדות. הצמד מסביר כי הקצב של מערכת היחסים של VI וקייטלין היה מכוון עד כה וכי מעריצי השניים ישמחו מאיך שהדברים מתפתחים בעונה 2 ארקין.

“תמיד רצינו לספר סיפור אורגני על קייטלין ו- VI שזה מרגיש כאילו זה ממש נכון לאיך שאנחנו רואים אותם, ואיך הם נראו,” אומר כן. “הדרך בה רצינו לגלגל את הסיפור הזה תמיד היה די נחוש. מה שתראו בעונה 2 יהיה חלק מהתמונה הגדולה שהייתה לנו לאורך כל הדרך.”

לינקה מוסיף כי הצמד הוא “במרכז הסיפורים” שהקבוצה מספרת בעונה 2 וכי הם מעריכים “אתה תשמח” עם איך הכל מסתבר.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

אין לנו עדיין תאריך שחרור של עונה 2 עונה 2, אם כי אנו יודעים שזה לא יהיה בחוץ השנה. סליחה, אנשים. אם אתה מחפש משהו כיף לקרוא בינתיים, אתה יכול לבדוק את דירוג הדמות הארקני של הדיגיטל תיקון דיגיטלי. אל תדאג – גם VI וגם Caityn הופכים את הרשימה.

אייין האריס סגן עורך החדשות לשעבר שלנו כותב כעת עבור Gamesradar. מעריץ גדול של JRPGs ומשחקי מדע בדיוני, אייין בבית מתלבש ב- Final Fantasy XIV, אם כי הוא לא זר ל- Genshin Impact או GTA Online.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.