השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו

אנו ממליצים למעשה לתעדף שדרוגי מגזינים לכל הנשק, במיוחד מפגשים כבדים כמו אקדח הבואן ורובה הציד. עם זאת, שדרוג המגזין של תותח היד הוא זה שתקצור הכי הרבה תועלת בטווח הארוך: לא רק שהוא מאפשר לך להוריד יותר זריקות עם הנשק הטוב ביותר במשחק, אלא שהוא גם משחרר משבצת נוספת עבור לא חיוניים שתוכלו למכור ב- Reforger, כדי לבטל את הנעילה אפילו יותר של השדרוגים הטובים ביותר מהיר מתמיד. אם אתה נאבק בחריצי המלאי שלך, התבונן במדריך שלנו כיצד להגדיל את מרחב המלאי של פרוטוקול Callisto.

פרוטוקול Callisto: 5 השדרוגים הטובים ביותר לכלי נשק וציוד

ב פרוטוקול קליסטו, סיוע ליעקב בבריחתו מהגבולות הסיוטיות של כלא הברזל השחור אינו התחייבות קלה. הביופאג ‘ומפלצות מושחתות אחרות אינן רק מפחידות אלא גם קשות מאוד להרוג. ברצינות, חלק מאותם פראיירים באמת לא רוצים לרדת. לכן תרצו לדעת באילו כלי נשק הכי טובים להרוג התועבות שתתקלו בהן פרוטוקול קליסטו. יתר על כן, תרצה לדעת מה גם השדרוגים הטובים ביותר לכלי הנשק האלה.

זה בגלל ששדרוג הנשק והציוד שלך פרוטוקול קליסטו ניתן לטעון שחשוב יותר מהנשק עצמו. בעיקרו של דבר, שדרוגים הם שהופכים את כל הנשק לחזק. בלעדיהם, הם פשוט לא יעילים באותה מידה. לכן תרצו לדעת את השדרוגים הטובים ביותר שהם היעילים ביותר להרוג את המפלצות שתתקלו בה במשחק. כדי להוסיף לזה, שדרוגים מסוימים הם הכרח לקחת על עצמם את האויבים הקשים יותר והמשחקים המאוחרים. לכן, אם אתה רוצה לתת לג’ייקוב את הזריקה הטובה ביותר בבריחת מאסר הברזל השחור, אלה הם השדרוגים הטובים ביותר לכלי הנשק והציוד שלך שיעזרו לך לבצע את העבודה.

5. תותח יד – TK23 “כדורי בום”

תותח היד הוא הנשק הטווח הראשון שאתה נכנס אליו פרוטוקול קליסטו. זה יכול להיות כלי נשק מיומנות עם נזק גבוה ותחמושת מוגבלת, אבל זה עדיין נשק שתרצו להתקיים לאורך כל המשחק. הסיבה לכך היא שהיא כוללת את אחד השדרוגים הטובים ביותר במשחק, זה כמעט הכרח להוריד את הבוסים של המשחק. זה שדרוג כדורי הבום Tht23 Ther. זה מוסיף מצב אש חלופי לאקדח שיורה סיבובים נפיצים.

ברור, די ברור מדוע סיבובים נפיצים הם שדרוג יעיל כל כך לנשק זה. פטר אחד לביו -פאג, ותפוצץ אותו למאה חלקים שונים. יתר על כן, הנזק הגבוה של סיבובי הנפץ הוא חזק במיוחד לצמצם את בריאות קרבות הבוס. אמנם זה עדיין עשוי לקחת מגזין או שניים על כמה מהבוסים הקשים יותר של המשחקים המאוחרים, אבל זה בהחלט עושה את העבודה.

4. שדרוגי מקרן איפוק כוח משיכה

השדרוגים הטובים ביותר

ניתן לרכוש את אחד משדרוגי ההילוכים הטובים ביותר במשחק עבור מקרן האיפוק של הכובד שתקבלו במהלך הפרק לאחר מכן. פיסת טכנולוגיה גאונית זו מאפשרת לך לאסוף אויבים באמצעות כוח הכובד וחצר מכר אותם מעבר לחדר, לחפצים נפיצים, קיר של קוצים או אויב אחר אם תבחר כך. זה משעשע בלי סוף לשימוש ויכול לעתים קרובות להוציא אותך מכריכה כשאתה פונה או טוען מחדש.

עם זאת, זה יכול להיות חזק עוד יותר לאחר רכישת שכבה אחת, שניים ושלושה, מהירות טעינה של GRP, אנרגיה ושדרוגי מהירות. דחיפה לכל השדרוגים של שכבה-שלושה אלה עבור ה- GRP זה משהו שתרצה באמת לקחת בחשבון. כמו, אם כן, תוכל להרים אויבים מרובים בכל פעם, ואויבים גדולים יותר ומנכרים יותר. זה לא רק פותח את המשחק הרבה אלא יכול להיות החבר הכי טוב שלך להוציא אותך מקמצוץ או כשאתה מול המון אויבים.

3. שדרוגי שרביט הלם

שרביט הלם הוא נשק התגרה העיקרי שלך במהלך המשחק. לא רק שזה הנשק העיקרי בו תשתמשו בזוג הפרקים הראשונים, אלא בהתחשב עד כמה שימור התחמושת שלך מכריע, תרצה להיות מסוגל לסמוך עליו לאורך כל המשחק. לשם כך, תצטרך לקבל כמה שדרוגים מאוד ספציפיים עבור זה. זהו המהירות המוגברת של שכבה מאפשרת שדרוג נדן, ושני הרובד ושלושה שדרוגי נזק לשלושה.

המהירות המוגברת מאפשרת שדרוג נדן תעשה את זה כך שתוכל לפגוע באויבים עוד יותר ולהרחיב את התקפת המשולבת שלך. ככל הנראה זה הראשון ולטענת השדרוג הטוב ביותר שתרצו להשיג עבור הבטון הלם. בעקבות זאת, תרצו לקבל את שני שדרוגי הנזק כך שהנשק יישאר יעיל בהמשך המשחק. אמנם אתה יכול להשקיע בשדרוגי החסימה, אם אתה טוב עם מכונאי הדודג ‘של המשחק, אלה לא באמת יהיו נחוצים. אז אתה יכול לשמור את זיכוני הקליסטו שלך כדי לבזבז על שדרוגים לכלי נשק וציוד אחרים.

2. רובה ציד מהומות TK4 – נזק עגול של מגנום

השדרוגים הטובים ביותר

כמו שאנחנו, רבים רואים את רובה הציד המהומה של TK4 כאקדח הטוב ביותר במשחק. רובה ציד גבוה זה כבר חזק בדגם הבסיס שלו ומגדיר נזק גבוה ומתגאה במגזין גדול לרובה ציד. אם כי אתה מקבל את זה די מאוחר למשחק, הבטחת שחסכת כמה נקודות זכות, כך שתוכל לשדרג אותו מייד יהפוך את רובה הציד מהפרות TK4 לחזק עוד יותר ברגע שהוא ייכנס לידיים שלך. לכן תרצו להתמקד בקבלת שדרוג נזק עגול שכבה-אחד עבור 300 קרדיטים של קליסטו.

שדרוג הנזק העגול של מגנום עבור רובה הציד Riot TK4 יחזיק את תפוקתו לחזק עוד יותר. וכתוצאה מכך ה- TK4 הוא נשק חזק עוד יותר במשחק המאוחר כתוצאה מכך. עכשיו, תוכלו גם לבדוק את שדרוג שלושת הסיבובים הנפוצצים לשלושה נפיצים עבור 2,700 קרדיטים של קליסטו. עם זאת, תפוקת הנזק עבור ה- TK4 עם שדרוג הנזק העגול של מגנום היא פשוט חזקה מכדי לעבור. בנוסף, אתה תמיד יכול פשוט להשיג את שדרוג כדורי הבום הזול יותר של TK23 לתותח היד. זה גם מעניק לנשק מצב ירי עגול חלופי חלופי, בעלות זולה יותר מאשר אותו שדרוג עבור ה- TK4.

1. שדרוגי אקדח בואש

השדרוגים הטובים ביותר

ליד אקדח המהומות מבחינת הנשק הטוב ביותר במשחק, עבורנו, הוא רובה הציד של Skunkworks. רובה ציד זה אולי נראה קטן, אבל הוא יכול לארוז אגרוף גדול. ויתרה מכך אם אתה מתמקד בקבלת שדרוגי הנזק העגול של שכבה ושני מגנום. שדרוגים אלה פשוט מגדילים את הנזק ברובה הציד הזה, שכבר נמצא בתפוקה גבוהה, עם זאת, ככל שהנזק יותר נזק יותר. לכן באמת תרצו לשקול את שדרוגי הנזק העגול של מגנום לשני רובי הרובה. אם כן, אז תפוצץ את דרכך במפלצות המוטללות פנימה פרוטוקול קליסטו בקלות.

השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו

השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו: יעקב עומד מסתכל כלפי מעלה, לבוש במדי כלא הברזל השחור שלו משובץ עם מספר הזיהוי של האסירים שלו

אם אתה מחפש השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו עבור הנשק שלך, הגעת למקום הנכון. שדרוגים בפרוטוקול Callisto יכולים לשנות באופן דרסטי את ביצועי הנשק שלך, לפתוח אפשרויות חדשות ולהפוך אסטרטגיות מסוכנות לקצת יותר קיימות. ה- Reforger הוא החבר הכי טוב שלך בקליסטו, אבל אם אתה מתכנן להרים כל שדרוג שהקרדיטים שלך יכולים לרשת אותך, זה יעלה לך אגורה יפה.

אלא אם כן אתה עושה איזשהו ג’אגלינג מלאי רציני, סביר להניח שתגיע לפרוטוקול Callisto שמסתיים מבלי לפתוח את השדרוגים הטובים ביותר, שיכולים להכניס אותך למצוקה קשה שעומדת נגד הבוס הסופי. על ידי עדיפות לשדרוגים הטובים ביותר ברשימה שלנו למטה, אתה מובטח לקבל את המפץ הכי הרבה עבור הדולר שלך באחד ממשחקי האימה הטובים ביותר בשנת 2022. בוא נלך.

שדרוגי פרוטוקול Callisto הטובים ביותר כדי לבטל את הנעילה

להלן השדרוגים הטובים ביותר בפרוטוקול קליסטו. ראוי לציין כי אלה אינם שדרוגים קפדניים המספקים את כלי הנשק של פרוטוקול קליסטו בנזק; הם גם הופכים את ההתקדמות הכללית שלך דרך ברזל שחור בצורה בולטת יותר. זה תערובת של שירות, בקרת קהל, וכן, נזק. גם הם לא יקרים מדי, כך שתוכלו להציב כמה נקודות זכות בצד כדי לעצב את סגנון המשחק שלכם.

שדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו: אליאס מחווה לטרמינל החוזר במגדל השמירה, כאשר ג'ייקוב עומד אוחז במקלט הנשק הוא

באטון – שדרוג נזק

פרוטוקול קליסטו מתאים לך למגוון של נשק טווח, אך התנאים הצפופים של ברזל שחור מחייבים לחימה ברבעים קרובים. השרביט שלך הוא החבר הכי טוב שלך במצבים אלה, אבל הזמן שלוקח לסחור מכות עם אויב אחד יכול לגרום לך להיות מוצף. אתה פחית מקסימום מוציא את תפוקת הנזק של השרביט על ידי הפגזת שדרוג רמה שנייה-אך בהתחשב בעובדה שזה עולה 2,700 נקודות זכות, לא היינו ממליצים עליו, במיוחד במשחק המאוחר כאשר תגרה מתעסקת עם פרוטוקול הקליסטו דו-ראשית עלולה להיות אחראית להרוג אותך.

באטון – שדרוג פריצת בלוק

הפסקת החסימה הכרחית למפגשי תגרה מעובדים, שבהם אפילו נהמה נמוכה יכולה להניח את זרועו ולשבור את המשולבת שלך לתגרה. כבר לא! עם שדרוג הפרידה של החסימה, אתה יכול לרסק את ההגנות שלהם בקלות. אם אתה חלקי להניף את השרביט שלך, שדרוג זה מובטח להציל את חייך במפגשים קשים על ידי מתן תוקפים שלך ללא רבע.

תותח יד – שדרוג מגזין קיבולת גבוהה

יש לך חריצי מלאי מוגבלים בפרוטוקול Callisto, ותחמושת יכולה לערום במהירות. למרבה המזל, דרך אחת פשוטה לשחרר מקום היא לשמור על תחמושת זו במגזין הנשק שלך.

אנו ממליצים למעשה לתעדף שדרוגי מגזינים לכל הנשק, במיוחד מפגשים כבדים כמו אקדח הבואן ורובה הציד. עם זאת, שדרוג המגזין של תותח היד הוא זה שתקצור הכי הרבה תועלת בטווח הארוך: לא רק שהוא מאפשר לך להוריד יותר זריקות עם הנשק הטוב ביותר במשחק, אלא שהוא גם משחרר משבצת נוספת עבור לא חיוניים שתוכלו למכור ב- Reforger, כדי לבטל את הנעילה אפילו יותר של השדרוגים הטובים ביותר מהיר מתמיד. אם אתה נאבק בחריצי המלאי שלך, התבונן במדריך שלנו כיצד להגדיל את מרחב המלאי של פרוטוקול Callisto.

GRP – שדרוג אנרגיה

שדרוגי אנרגיה עושים את מה שהם אומרים על הפח, מגדילים את האנרגיה שלך כך שתוכל לקבל שימוש נוסף מה- GRP שלך לפני שהוא זקוק לטעינה. כפפת ה- GRP היא אחד הכלים האמינים ביותר שלך בכלא הברזל השחור, שימושי בשני השירותים וכן לחימה. עם זאת, שמירה על תוצאות מוגבלות של מאגר האנרגיה שלה בהכרח ברגעים מוחצים נפש שבהם אתה מנסה ולא מצליחים לעצור אויב בעקבותיו. השדרוג הבינוני ישאיר אתכם במעלה נוחות, ואילו השדרוג המקסימלי מיועד למי שרוצה להפוך את GRP למרכיב ליבה בארסנל שלהם.

GRP – שדרוג מהירות טעינה

כבר הזכרנו את הסכנה להיתפס באנרגיה GRP, ולכן אין זה מפתיע שכולנו גם שדרוג מהירות טעינה ברשימה זו של שדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול קליסטו. מלבד היתרונות הברורים שלה, מהירות הטעינה של ה- GRP תאיר גם את העומס של המלאי שלך, מכיוון שתשען על ה- GRP שלך כדי להטעין את עצמו פירושו שאתה לא צריך לדאוג לאגירת חבילות סוללות, ולהשאיר מקום למשאבים יקרי ערך יותר Reforger.

השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול Callisto: ממשק מחדש של Reporge המתאר את הנשק שנבחר ואת עץ השדרוג המתאים שלו, יחד עם כמה עלויות השדרוג לרכישה

רובה ציד – שדרוג סיבובים נפיצים

מצב אש חלופי עשוי להיות נעול עם שיאו של עץ השדרוג של כל נשק, ולשנות באופן דרסטי את אופן ביצועיו. הם דורשים תחמושת רבה יותר, אך כוחם אינו משתנה, ומאפשר לך להגיב טוב יותר לאיומים הנוראים יותר בהמשך המשחק. סיבובים מתפרצים דורשים ארבעה כדורים במקום אחד, אך הם מתפוצצים על ההשפעה ומגרמים נזק על כל אויבים נוספים שנתפסים ברדיוס הפיצוץ, וזה אידיאלי לאויבים מתעמלים במהירות שיכולים לצוץ בזמן שאתה לוקח על עצמו ברוט.

השדרוגים הטובים ביותר של פרוטוקול Callisto יראו אותך בנוחות עד לזיכויים הסופיים. אם אתה גורף הישגים, הקפד לבדוק כיצד לחשוף את התעלומה של פרוטוקול קליסטו Kallipolis. לחלופין, אם אתה תוהה כיצד לשמור את העובד הלכוד בפרוטוקול Callisto, או שמא הפרוטוקול Callisto Game Plus הוא אפשרות, יש לנו את כל התשובות שאתה צריך.

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.