תושב הכפר הרשע גברת דימיטרסקו גובה: בדיוק כמה גברת ערפד גבוהה ומדוע

למעשה, ערפד, ליידי דימיטרסקו, הוא האנטגוניסט הראשי של המשחק והאוהדים תוהים עליה משהו מאז שנחשפה לראשונה: כמה היא גבוהה? ובכן, יש לנו את התשובה.

ליידי דימיטרסקו מאבדת גובה כלשהו בשכירי חרב הכפר הרשע

Capcom הופכים את המילולית הגדולה Big Lady Dimitrescu למעט קצרה יותר עבור “שכירי חרב” של הכפר הרשע של Resident “. במאי המשחק קנטו קינושיטה אמר לפוליגון שלמרות שלגברת D הניתנת לשחק עדיין גבוהה יותר מכל דמות אחרת בשכירי חרב, היא קוצרה ל”קצת מתחת לגובה של מטר וחצי “מגובה הקאנון שלה בערך תשעה מטרים שישה סנטימטרים. קינשיטה גם נכנס לפרטים מסוימים על הדמויות האחרות של הזמנות נוספות, כולל פונץ ‘-מאסטרו כריס רדפילד.

הכפר Resident Evil Fillage הזמנות נוספות מוסיפות דמויות ניתנות לשחק חדשות.

בעוד שמצב שכירי חרב המקוריים של הכפר הגביל שחקנים לאיתן ווינטרס, שכירי חרב הנוספים מאפשרים לך להיכנס לנעלי הגובה המשתנות של דימיטרסקו, כריס ומגנטית כלוב ניקולאס קארל הייזנברג. קינושיטה אמר כי שלושת אלה כל אחד מהם בעל טעם משלהם, כאשר כריס מתמזג קרב אקדחים טווחים עם פיסטים עם רבעים קרובים, למשל. הייזנברג מסתמך כמובן על השטיק המגנטו שלו, ואילו דימיסטרסקו גבוה. זהו, היא גבוהה. זה הופך אותה לטובה באמת לזרוק רהיטים.

“בהצעת העיצוב, רק המילים” אתה יכול לזרוק יהירות “קיבלו הרבה צחוק והתלהבות בקרב צוות הפיתוח”, אמר קינושיטה, “אז במקום להזיע את הפרטים כמו” מאיפה הרהיטים באים?”פשוט התרכצנו בהפיכתו להתקפה מהנה ומעניינת.”הזעם ההולך וגובר של דימיטרסקו מהקמפיין של הכפר מיוצג על ידי מד הריגוש שלה, שבונה ככל שהיא תוקפת יותר. הצוות של קינושיטה הביא גם את שלישיית בנות הערפדות שלה כאחת ממעשיו של דימיטרסקו.

אד נהנה מרגעי משחק הבסיס הקודם והמפחיד בסקירת הכפר הרשע שלו, אך הרגיש שהוא מפונק בגלל המעבר לפעולה ככל שהמשחק התקדם. “פשוט לא יכולתי להבין מדוע הכפר התושב הרשע נשען על יריות עם אויבים, כאשר ברור שזה ידע שזה לא באמת יורה,” הוא אמר. “מה שהיה פעם ריגוש היה שטוח. אבל אז Resident Evil 7 התפרק באותה צורה, אז אולי לא הייתי צריך להיות כל כך מופתע.”אם נהניתם מהחלקים האלה, סביר להניח שתחפר יותר שכירי חרב.

מהדורת הזהב של Resident Evil Village מהדורת הזהב ב -28 באוקטובר למחשבים אישיים וקונסולות, וכוללת את שכירי חרב הזמנות נוספות. אם אתה הבעלים של משחק הבסיס, אתה יכול לרוץ את הרחבת החורפים בקיטור תמורת 16 £/20 $/20 אירו

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

הגובה של הכפר הרשע של תושב דימיטרסקו: בדיוק כמה גברת ערפד גבוהה ומדוע

הכפר הרשע של Resident מציג ערפד גבוה מאוד, ליידי דימיטרסקו

אחרי מה שמרגיש כמו נצח של ההמתנה, המשחק הבא בזכיינית האימה ארוכת השנים, Resident Evil, נמצא כאן השבוע ואנחנו יכולים סוף סוף לראות למה יש למשחק-מלבד הפחדים הברורים שלא ייקחו ללא ספק אנחנו בהפתעה.

היו הרבה נקודות דיבורים על Resident Evil: Village כבר עם סוגים שונים של מפלצות וג’וליות שיהיו במשחק. יש זומבים, כמובן שיש, אבל יש לנו גם אנשי זאב, אווירה מימי הביניים ויש ערפדים.

למעשה, ערפד, ליידי דימיטרסקו, הוא האנטגוניסט הראשי של המשחק והאוהדים תוהים עליה משהו מאז שנחשפה לראשונה: כמה היא גבוהה? ובכן, יש לנו את התשובה.

כמה גבוה ליידי דימיטרסקו בכפר הרשע התושב?

אם רק היינו אומרים “גבוה מאוד” זה אפילו לא היה מתחיל לכסות את זה.

אומרים כי ליידי דימיטרסקו היא 9’6 “גבוה מה שהופך אותה למאיימת עוד יותר מכפי שהיא נראית רק מהעיצוב שלה. הפרטים נחשפו בראיון כי מנהל האמנות של המשחק טומונורי טקאנו עשה לאחרונה עם IGN.

האוהדים הבחינו בגובהה ברגע שהופיעה לראשונה בקרוואן והשאלה עד כמה היא גבוהה היא הייתה נשאלת הרבה מאז.

  • לקבלת החדשות האחרונות והטיפים המומחים על קבלת המבצעים הטובים ביותר השנה, התבונן במדריכי ה- Black Friday 2021 שלנו ו- Cyber ​​Monday 2021 מדריכים.

וטקאנו התרגש לראות שחקנים מחבקים את הדמות עוד לפני שהם אפילו היו להם סיכוי לראות אותה במשחק בעצמם, ואומרים: “אני לא חושב שמישהו יכול היה לחזות עד כמה האוהדים להפליא הגיבו לליידי דימיטרסקו, באופן אישי, נדהמתי במיוחד מהערות כמו ‘אני רוצה לרדוף על ידה.”

אם הערפד הגבוה ביותר בסביבה יהיה מפחיד כמו שהיא נראית כשאנחנו משחקים את המשחק נותר לראות, אבל אנחנו עומדים לגלות וגם אנחנו לא יכולים לחכות שנרדף על ידה!

על ידי הזנת פרטיך, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת.

קרא עוד:

  • איך לשחק את משחקי הפוקימון לפי הסדר
  • פורטניט פרק 2 עונה 6 אתגרים שבועיים
  • בינינו תאריכי שחרור PS4 ו- Xbox Console

עיין בכמה ממבצעי המנויים הטובים ביותר במשחקים למטה:

  • קבל משחק ללא הגבלה עם מנוי של UTOMIK 3 חודשים תמורת 13 פאונד.49
  • קנו מתג נינטנדו מקוון 12 חודשים חברות תמורת 14 פאונד.99
  • קבל ניסיון של 14 יום של משחק Xbox Pass Ultimate עבור 2 פאונד.99
  • קבל PS פלוס 12 חודשים ב- CDKEYS תמורת 43 פאונד.99

בקר שלנו לוח הזמנים לשחרור משחקי וידאו לכל המשחקים הקרובים בקונסולות. התנדנד ליד הרכזות שלנו לעוד משחק וכן טֶכנוֹלוֹגִיָה חֲדָשׁוֹת.

מחפש משהו לצפות בו? ראה את שלנו מדריך שידורי טלוויזיה.