כיצד להפעיל הגדלה בפורטניט

זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להפעיל הגדלה בפורטניט. לפני שאתה יוצא לדרך ובודק את המכונאי החדש הזה, מדוע לא להשתמש במדריך שלנו כדי להבין את המערכת החדשה של Fortnite Hot Potts בזמן שאתה כאן.

רשימת המציאות של Fortnite: כל ההטבות החדשות ואיך להפעיל אותן

מציאות מגדילה והטבות בפורטניט

משחקי אפי

מגדלי המציאות הם הטבות מיוחדות ב Fortnite שיכולים לספק כלי נשק, פריטי מפתח או מגדילים תנועה כדי לעזור להפוך את גאות הקרב. להלן כל הגדלים בפרק 4: עונה 4.

יש המון דרכים להגדיל את סיכויי הזכייה שלך בפורטניט, בין אם זה מצטיין בכלי הנשק הטובים ביותר, לנחות במקומות הטובים ביותר, או פשוט מסתתר עד הרגעים האחרונים של משחק.

אבל עכשיו יש דרך נוספת להגדיל את סיכויי הניצחון שלך: מציאות מגדילה. ההטבות החדשות הללו הוצגו בתחילת פרק 4 ונותנים לך חיזוקים שיעזרו לך לחסל את היריבים שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אינך בטוח מה המציאות מגדלת במשחק או שאתה רק רוצה רשימה של כל הטבה שתוכל לקבל בפרט 4: עונה 4, יש לנו מכוסה למטה.

הגדלת מציאות בפורטניט

מה מגדיל המציאות בפורטניט?

מגדלי המציאות הם בעצם גרסת ההטבות של Fortnite עצמה. הם נותנים לך משחקי משחק קטנים שיכולים לעזור לך להתפקד טוב יותר במשחק, אך בדרך כלל הם לא משתנים משחקים.

במרווחים קבועים בכל משחק רויאל קרב, תציע לך בחירה של מגדלי מציאות. ההטבות האלה נערמות כשאתה אוסף אותן, כך שככל שאתה נשאר בהתאמה יותר, כך תהיה לך יותר הטבות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

יש כרגע 27 מציאות מגדילה שתוכלו להציע לכם במהלך כל משחק, ולכן כדאי לדעת מה כל אחד עושה כדי לעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות.

כל המציאות מגדילה את הטבות בפורטניט ובמה שהם עושים

להלן כל מגדלי המציאות שתוכלו להשיג בפורטניט כרגע:

הגדלת מציאות הֲטָבָה
ירידת תחמושת לא רק מעניק תחמושת, אלא גם הופכים את זה כך שאויבים יורדים יותר תחמושת מהרגיל.
כלב דם (חדש) אויבים שנפגעו מצילומי ה- DMR שלך יסומנו למשך זמן קצר.
עודף נפץ מעניקה לך יותר תחמושת טילים
פישר מהיר לשחות מהר יותר ובזוז מייד על כתמי דיג כשאתה שוחה דרכם.
תקיפה ראשונה הכדור הראשון במגזין של רובה התקיפה שלך עוסק בנזק בונוס.
רובה ציד ראשון רובי הרובה שלך יטפל בנזק מוגבר בצילום הראשון.
זמן משחק קבל מסיבת פיצה ותזזות
מתח גבוה מעניקה לך EMP
בלון קפיצה (חדש) קבל בלון באופן אוטומטי כשאתה קופץ, עד שתגיע למספר המקסימום של בלונים.
מפתח מאסטר מעניק שני מפתחות לפתיחת חניני הולו.
אצבעות קלות כלי נשק באמצעות תחמושת קלה טוען מחדש מהר יותר.
תחמושת בינונית נרכשה צבר באופן מיידי תחמושת בינונית, ואז הרוויח יותר כשאתה פותח מכולות.
עוד פארקור האנרגיה שלך מתחדשת בקצרה לאחר הנטול או המכשול.
לוחם בוץ התחדש לבריאות ומגן בזמן בוץ או מכוסה בו.
תנועה לכל מיכל שתפתח יהיה פריט שיהיה בשקית הייסט.
אקדח סלבו לאקדחים שלך יהיה קצב אש מופחת אך נזק מוגבר.
בדיקת נדירות אתה זוכה לסיפון על חיסולים עם כלי נשק נפוצים או לא שכיחים.
טוען מחדש של SMG פזיז SMGs טען מחדש מהר יותר בכל פעם שאתה טוען מחדש על קליפ ריק.
נדידה מחדש השג את הדאון מחדש בכל פעם שאתה מקבל חסינות לנזק ליפול.
היקף סלבו נשק סקרן עוסק בנזק מוגבר אך ירידה בקצב האש.
שקופית מעטפת (חדשה) תקבלו פגזים לרובה ציד תוך כדי החלקה.
SMG כניסה שלושת הכדורים האחרונים של מגזיני ה- SMG שלך עוסקים בנזק בונוס.
חלוץ צלפים צלפים נותנים סיפון על אויבים מזיקים.
קווי ספרינט השג אפקט סטירה על השימוש בגפני טחינה, מסילות טחון, זיפלינים או עולה.
ידיים יציבות רובי Marksman הפחיתו את הרתיעה.
רודף סערה פחות ניקוי אנרגיה בעת ריצוף, במיוחד בסערה.
סופר -טען הרכבים שלך לא יצרכו דלק והם יהיו מוגברים לבריאות.

שישה מגדלי מציאות חדשים לגמרי התווספו לפורטניט בתחילת פרק 4: עונה 4 ב- 25 באוגוסט 2023.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

עם זאת, עם התיקון החם של יום ההולדת ב -19 בספטמבר, נוספו שלושה מגדלים חדשים למשחק. סימנו את כולם כחדשים בטבלה שלמעלה, כך שתוכלו לבדוק אותם.

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

זכור כי מגדלי המציאות ניתנים באקראי במהלך משחקים, כך שאתה לא יכול להבטיח שתמיד תקבל את אלה שאתה רוצה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, תמיד תינתן לך בחירה בין שני מגדלי מציאות, ותוכל להוציא סורגי זהב כדי לגלול מחדש עבור שונים אם אתה רוצה, כך שתוכל בסופו של דבר עם כמה שילובי פרק די חזקים!

כיצד להפעיל מגדולי מציאות בפורטניט

כשאתה מסוגל לבחור הגדלת מציאות, א הסמל יופיע מתחת למינימום. סמל זה צריך גם ציין איזה כפתור אתה צריך ללחוץ כדי להפעיל מגדלים של מציאות במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ב- PS4 ו- PS5, הכפתור שעליכם ללחוץ הוא ממש ב- D-PAD. כפתור זה עשוי להיות שונה בהתאם לקונסולה בה אתה משתמש, אבל זה אמור להיות משהו דומה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה כל מה שאתה צריך לדעת על מגדולי המציאות והטבות! עיין בכמה מדריכי Fortnite נוספים למטה:

כיצד להפעיל הגדלה בפורטניט

Fortnite מפעיל מגדלים: דמויות קופצות מהגבעות עם אופניים בפורטניט

זה מרגיש כאילו רק אתמול היינו בתחילת פורטניט פרק 3, אבל אנחנו עכשיו בפרק 4 של Fortnite עם מפה חדשה לגמרי וכמה תוכן חדש לנו לחוות לנו. אחת התוספות החדשות הללו עבור Fortnite היא מערכת Augment, מכונאי דמוי הטבה המעניק לך סיכויים טובים יותר עם הזכייה, אבל איך מפעילים הגדלה בפורטניט?

בזמן שאתה מחפש את השידות החדשות בשבועה בפורטניט, שתוכל למצוא על ידי צניחה לכמה ממקומות הנחיתה הטובים ביותר של פורטניט, אך תקבל גישה לכמה מהגדולים המרגשים האלה. הם נעים בין הצעת נזק מוגבר עם הכדור הראשון של מגזין רובה תקיפה, כל הדרך לראות את מעגל הסערה הבא בכל פעם שהוא נסגר. אבל תצטרך להיות מסוגל להשתמש בהם קודם.

כיצד להפעיל מגדלים בפורטניט

להפעלת הגדלה על ידי לחיצה ימינה על משטח ה- D על בקר או 7 במקלדת. מגדלים הופכים להיות זמינים ככל שתשחקו בכל משחק, שם תוכלו לראות פופ -אפ בפינה השמאלית התחתונה של המסך כדי ליידע אתכם אחד זמין.

תקבל בחירה של שניים בכל פעם שתקבל את היכולת להשתמש בהגדלה, או שתוכל לגלגל אותם מחדש כדי לקבל סט חדש. ה- Reloll הראשון למשחק הוא בחינם, כאשר כל עתיד מוגדר במהלך ההתאמה שעולה 100 זהב לגלגל מחדש.

יש לא מעט מגדלים שאפשר להשיג להם גישה, כאשר חלקם הופכים לזמינים בעדכונים מאוחרים יותר או בעונות עתידיות במהלך פרק 4. לעת עתה, הנה הרשימה המלאה של מגדלי פורטניט עבורך.

זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להפעיל הגדלה בפורטניט. לפני שאתה יוצא לדרך ובודק את המכונאי החדש הזה, מדוע לא להשתמש במדריך שלנו כדי להבין את המערכת החדשה של Fortnite Hot Potts בזמן שאתה כאן.

עוד מה- Loadout

עצמי של Callum אם הוא לא מתנדנד לגבי ספיידרמן 2 של מארוול, נופל לכמה מהקרב רויאלס הטוב ביותר כמו פורטניט, או צופה בטריילר Mortal Kombat 1 שוב ושוב, ניתן למצוא את Callum שמשחק די או יותר כל ז’אנר של משחק במשחק מתג PS5, Xbox או Nintendo.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מגדלים Fortnite: מה הם ואיך להפעיל אותם

Fortnite מגדיל וכיצד להפעיל אותם

ל- Fortnite Augments יש פוטנציאל לתת לך יתרון טקטי עצום, מכיוון שהם יכולים לפתוח יכולות מיוחדות ב- Battle Royale או לספק גישה למשאבים ופריטים מועילים כדי להעניק לך יתרון תחרותי. זה יכול לכלול סיפונינג בריאות ממתנגדים שפגעת בהם, ולגרום לכדור הראשון שלך במגזין להתמודד עם נזק נוסף, או אפילו לפרוס מחדש את הדאון שלך במצבים מסוימים, כך שתוכל לברוח במהירות לאזור חדש. עם זאת, ישנו מרכיב של מזל לכל התהליך הזה, מכיוון שתציע לך באופן אקראי שני מגדלים בכל פעם עם אפשרות לחדש אם אתה לא אוהב את הבחירות בהתחלה.

מאגר המוגדלים הכולל הוקם לעונה 4 של Fortnite לכלול 24 אפשרויות שונות בעת הכתיבה, אם כי מכיוון שקודם לנו גישה ל -30+ מהן עד לא מזמן, סביר להניח כי תוספות טריות יתקיימו במהלך החודשים הקרובים בזמן אנו מתקדמים בעונת המוצא האחרונה. למידע נוסף, הנה פירוט עבור כל המוגדרים בפורטניט והסבר כיצד להפעיל אותם.

עוד מדריכי Fortnite

חלק מהגדולים של Fortnite אלה מועילים להפליא, למשל מאפשרים לך לשחזר בריאות ומגנים בנסיבות מסוימות או להגדיל את השיעור בו תמצא פריטים או תחמושת ספציפיים. היו אפילו כאלה שאתה יכול להשתמש בפורטניט כדי לקבל נשק רב עוצמה, אם כי נכון לעכשיו אפשרות זו להשיג יתרון טקטי על פני יריביך לא זמינה. אם אתה רוצה לדעת יותר על אופן הפעולה של המערכת הזו, יש לנו את השפל על כל מגדלי Fortnite הזמינים וכיצד להפעיל אותם.

מגדלים חדשים בפורטניט

נכון ל- V26.עדכון 10 שפורסם ב -12 בספטמבר במהלך עונת המוצא האחרונה, התווספו המגדלים החדשים הבאים בפורטניט:

 • קרב – טוען מחדש של SMG פזיז
 • ביזה – זמן משחק

שלא כמו בעונות קודמות, אתה כבר לא צריך להמשיך לשחק במשחק ולהפעיל את Aggments כדי להזדמנות לפתוח את החובבים החדשים האלה, מכיוון שהם זמינים מייד לכל השחקנים – אם כי אתה צריך להתחיל לפחות משחק אחד לכל הגדלה שהוספה לאחרונה כדי להופיע בתפריט.

כיצד להפעיל מגדלים בפורטניט

הבחירה הראשונה שלך ב- Fortnite Augm. זה מיוצג על ידי ‘מוכן!”הודעה בצד המסך, בשלב זה אתה יכול ללחוץ ממש על ה- D-Pad כדי לפתוח את התפריט ולהפעיל את Aggments ב Fortnite. אין עוד ספירה לאחור קצרה לפני שזה מופיע, אך אתה יכול לפתוח את המלאי שלך ואז לעבור לכרטיסייה Augments כדי לראות כמה זמן נשאר עד שהבחירה הבאה שלך זמינה.

עבור כל אחד מארבע החריצים הזמינים, מוצגים לך שני מגדלי Fortnite לבחירה, מתוך הבחירה שיש לך כרגע זמינה. אתה יכול גם מחדש על ידי ביצוע ההנחיה בתחתית כדי לקבל שתי אפשרויות חדשות – זה בחינם בפעם הראשונה במשחק, אבל חוזרים עוקבים יעלו לך 100 ברים כל אחד. כדי להפעיל את Aggmen.

אילו מגדלים של Fortnite זמינים

כעת אתה מתחיל במבחר מלא של מגדלי Fortnite הזמינים, כך שאתה כבר לא צריך להמשיך לשחק גפרורים ולהפעיל הטבות קיימות על מנת להוסיף עוד לאוסף שלך. להלן כל 24 אפשרויות ההגדלה (למרות התצוגה המציינת 27 מגדלים), יחד עם פרטי החובבים שהם מספקים אם נבחרו. חלק מה- Agummen.

מגדלים פורטניט: קרב

 1. אצבעות קלות
  כלי נשק באמצעות תחמושת קלה טוען מחדש מהר יותר.

מגדלי פורטניט: מחליף משחק

 1. בדיקת נדירות
  אתה זוכה לסיפון על חיסולים עם כלי נשק נפוצים או לא שכיחים.

מגדלי Fortnite: ניידות וצופים

 1. סופר -טען
  לרכבים שאתה בפנים יש בריאות מוגברת ורק צורכים דלק בזמן חיזוק.

מגדלים פורטניט: ביזה

 1. מפתח מאסטר
  מעניקים שני מפתחות לפתיחת חנות הולו של Fortnite.

© GamesRadar+. אסור לשכפל ללא אישור.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אייין ווילסון

אייין הצטרף במקור לעתיד בשנת 2012 לכתיבת מדריכים עבור CVG, PSM3 ו- Xbox World, לפני שעברו להצטרף ל- GamesRadar בשנת 2013 כעורך מדריכים. דבריו הופיעו גם ב- OPM, OXM, PC Gamer, GamesMaster ו- SFX. הוא ידוע יותר לרבים כ’מר גביע ‘, בגלל האובססיה מעט הלא בריאה שלו עם צורך בצביעת כלי כסף פלייסטיישן בלתי מוחשי, וכעת יש לו יותר מ -500 סירי פלטינה שמשקלם את מדפי ארון הפרסים הווירטואליים שלו. לא אכפת לו מהישגי Xbox.

הדוגמה של הדרקון 2 משדרג את תחושת ההרפתקה הגורפת של המקור

שחקן ספיידרמן 2 של מארוול אומר למעריצים “להתגבר” על הפנים המשתנות של הגיבור: “לא אכפת לי שהוא ייראה כמו גובלין”

54 שעות פנימה, שער 3 של בולדור מספק שניים מהבוסים האהובים עלי על RPG אי פעם בכך שהוא נותן לפלדין שלי להתאמץ כל כך שהם מתפוצצים