World of Warcraft: דרישות המחשב של Dragonflight כוללות כעת חומרה חזקה למדי

בצד ה- CPU, אנו רואים גם דחיפה למפרט כאשר Blizzard מבקשת כעת לפחות 4 Core Core CPU@3GHz, הדור הרביעי של אינטל Core Haswell, או AMD Ryzen Zen. לעיון, Shadowlands יכול להיות משחק ב- Intel i5-3450 או AMD FX 8300 CPU. כללנו את דרישות המינימום והמחשב המומלצות החדשות עבור DragonFlight למטה:

WOW דרישות מערכת Dragonflight למחשב ומחשב Mac

WOW דרישות מערכת Dragonflight למחשב ומחשב Mac

ודא שהמחשב האישי או ה- Mac שלך מוכנים לקחת על עצמו את דרישות המערכת של Wow Dragonflight על ידי בדיקת המאמר להלן.

World of Warcraft ידוע בהיותו משחק תובעני מבחינת מערכת, ו- Dragonflight לא שמה קץ לזה. עם כל התרחבות חדשה וירידה בתוכן משמעותי, דרישת המערכת המינימלית וסרגל הדרישות המומלצות עולה מעט כאשר Blizzard Entertainment משתמש בטכנולוגיה חדישה כדי לשמור על המשחק במצב בתולי.

מבחינה ויזואלית, המשחק מעולם לא נראה טוב יותר. מהרגע שאתה נכנס לחוף המתעורר או לטווח התכול, אינך יכול שלא להכות את סגנון האמנות של המשחק. Dragonflight, ההתרחבות האחרונה, לא מציגה אזורים מעוצבים באופן ייחודי כמו Azure Span, The Tear Coment, Ohn’ahran Plains, Thaldraszus ו- The Waking Shors, אך מעניקה לשחקנים דרך חדשה לחקור אזורים אלה ובמהירות רבה. ברור כי דרקונרינג השפיע באופן מסיבי על האופן בו WOW פועל, וזו בהחלט סיבה גדולה לכך שהדרישות של המשחק ממשיכות לעלות גבוה יותר.

כדי לחוות באופן מלא את הפיצ’ר החדש והגדול הזה, תזדקק לכלים כדי להפיק ממנה את המרב. דרקונרינג מאפשר לשחקנים לקחת לשמיים מהרגע שהם נוחתים, קורעים בנופים של Dragonflight בקלות. עם הנופים הגבוהים והמפה החלקים שלה לחקור, אין פלא שראינו את הדרישות קופצות שוב.

World of Warcraft: דרישות המחשב של Dragonflight כוללות כעת חומרה חזקה למדי

World of Warcraft Dragonflight New Race and Common

World of Warcraft מתכוננת כעת כמה אפשרויות Raytracing ותמיכה של DirectX 12, מתכוננת כעת לעדכון Dragonflight ודרישות המערכת שלה עבור גיימרים למחשבים נדחפו למעלה. כרטיס ה- SSD וכרטיס המסך DX12 הם כעת חובה, ואילו כמות זיכרון המערכת הנדרשת הוכפלה.

בקרב על עדכון Azeroth, שיצא בשנת 2018, World of Warcraft קיבל את תמיכת DirectX 12 המיוחלת 12. שנתיים לאחר מכן, ה- MMORPG הפופולרי קיבל תמיכה בכמה אפשרויות רייסרוטינג. עם זאת, דרישות המערכת המינימליות והמומלצות עבור גיימרים למחשבים מעולם לא היו תובעניים מדי. למרבה הצער, זה ישתנה עם התרחבות ה- Dragonflight הקרובה, אשר אמורה להגיע בסוף החודש הבא.

לפני שעוברים לשאר השינויים, הראשון שצריך להדגיש הוא הדרישה של SSD, שעברה מ”מלצה “לסטטוס” חובה “. ברור שהמשחק ככל הנראה עדיין נטען מ- HDD מכני, אך יתכן שייקח עידנים כדי להשלים את הפעולה. כמות זיכרון המערכת הדרושה להפעלת המשחק הוכפלה, ועלתה ל- 8/16 GB לדרישות המינימום/המומלצות.

במחלקת הכרטיסים הגרפיים, World of Warcraft: Dragonflight תזדקק ל- GPU בעל יכולת DX12, לפחות את סדרת Nvidia Geforce GTX 900, AMD GCN 4 Gen, או Intel Iris XE GPU. הרזולוציה המינימלית, שנתקעה על 1,024 x 768 פיקסלים, נדחפה מעט עד 720p סביר.

לבסוף, המעבד הנדרש על ידי World of Warcraft: Dragonflight הוא לפחות מעבד 4 ליבה@3GHz, דור 4 אינטל ליבה Haswell או AMD Ryzen Zen. הרחבת Shadowlands עלולה לרוץ ללא בעיות על שבבים ישנים כמו אינטל Core i5-3450 או AMD FX-8300.

אם הכל יתנהל כמתוכנן, ההתרחבות הבאה של MMORPG בת ה -18 של בליזארד תושק ב- 28 בנובמבר הן עבור Windows והן עבור MacOS.

עובד עבור NotebookCheck
האם אתה טכנאי שיודע לכתוב? ואז הצטרף לצוות שלנו! מבוקש:
– סופר חדשות מומחה
– סופר מגזינים
פרטים כאן

WOW דרישות מחשב Dragonflight עלו בהרבה בהשוואה להרחבות קודמות; דרישות הזיכרון הוכפלו, SSD ו- DX12 Cable

World of Warcraft Dragonflight Update 10.0.5

דרישות המחשב של World of Warcraft Dragonflight הוגדלו מאוד בהשוואה להרחבות קודמות.

במהלך השנים, Blizzard כבר יישמה שינויים גרפיים שונים לצד תמיכה ב- DX12. בנוסף, נוספו מספר אפשרויות מעקב אחר קרניים להגדרות המשחק של המשחק. עם זאת, כפי שנמצא כעת על ידי Offerock3d, דרישות המחשב יועלו במידה ניכרת להרחבת Dragonflight הקרובה.

סיפור קשור עולם של Warcraft Legion מפרט המערכת שנחשפו; GTX 750 TI/FX 6300 מומלץ

בעוד שהרחבות קודמות, ולאחרונה הרחבת Shadowlands, אפשרו לשחקנים להשתמש ב- HDD רגיל, זה לא המקרה עם Dragonflight מכיוון ש- Blizzard לכאורה הפכה את SSD חובה. בעבר, Blizzard המליץ ​​רק על SSD. בעוד ש- DragonFlight ככל הנראה עדיין תוכל להעמיס על HDD רגיל, זמני הטעינה ככל הנראה יהיו סיבוב משמעותי. דרישות הזיכרון הועלו גם באופן משמעותי, כאשר גם ה- RAM המינימלי וגם המומלץ הוכפל בהשוואה לארצות צללים (8GB ו- 16GB לעומת 4GB ו- 8GB).

באשר לכרטיס הגרפי, GPU בעל יכולת DX12 חובה כעת גם עם Blizzard שמזכיר כי שחקנים יזדקקו לפחות לסדרת Nvidia Geforce GTX 900, AMD GCN 4 Gen, או Intel Iris XE GPU. בעבר, שחקנים יכלו לשחק בהרחבה האחרונה עם GeForce GTX 760 2 GB או AMD Radeon RX 560 2 GB (או Intel UHD Graphics 630). בינתיים, Blizzard ממליצה כעת. הרזולוציה המינימלית קיבלה גם עלייה – רזולוציית התצוגה המינימלית תהיה 1280 x 720 (עלייה מ- 1024×768).

בצד ה- CPU, אנו רואים גם דחיפה למפרט כאשר Blizzard מבקשת כעת לפחות 4 Core Core CPU@3GHz, הדור הרביעי של אינטל Core Haswell, או AMD Ryzen Zen. לעיון, Shadowlands יכול להיות משחק ב- Intel i5-3450 או AMD FX 8300 CPU. כללנו את דרישות המינימום והמחשב המומלצות החדשות עבור DragonFlight למטה:

וואו דרישות מחשב Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight משיק בחודש הבא ב- 28 בנובמבר. האם אתה מוכן? לחץ על התגובות למטה.