WOTLK: Talent Talent Ably Builds המוצג בשלושה קטעי פעולה

Contents

לעץ הכפור יש את הכישרון הטוב ביותר להפחתה פיזית של השלושה. בונוסים גדולים כדי למחוק נותנים איום יעד יחיד הגון, לחלופין מיילל פיצוץ יכול לשמש לאיום AOE. שביתת הכפור היא שדרוג מרכזי על סליל המוות בגין השלכת כוח רוניק לאיום יעד יחיד עוד יותר.

WOWWIKI

וויקי זה מכיל מידע לא מדויק ומלא עדכני. אנא עבור אל https: // wowpedia.פנדום.com למידע משחק מדויק ומעודכן יותר.

אין לך חשבון?

 • מאמרים שצריך להתלבש
 • מדריכים
 • כישרונות אביר מוות
 • זעם של מלך הליך

אביר המוות בונה

 • אנא החלף את המידע הישן במידע עדכני.
 • זה עשוי לכלול שכתוב מחדש כדי להבטיח שהם ברורים ותמציתיים, ומתלבטים.
 • זה עשוי לכלול עריכה לתיקון כתיב ודקדוק, לשכתוב קטעים כדי להבטיח שהם ברורים ותמציתיים, ומתלבשים.
 • אנא עזרו בשיפור מאמר זה!
 • עיין במדריך הסגנון לדרכים לשיפור המאמר. (עזרה בעריכה)
שיעורים ה
מירוצי כיתות DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
משימות DK ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
יכולות DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
מפרט DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
כישרונות DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
כישרונות PVP DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
מאמנים DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
גליפים DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
בונה DK ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
טַקטִיקָה DK DH ד”ר הו אִמָא PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
ערכות שריון DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
מתחיל א DK DH ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
PVE DK ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
PVP DK ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR
מקרואים DK ד”ר הו אִמָא מו PA יחסי ציבור RO ש Wl WR

הוראות לעורכי WowWiki: על מנת לשמור על דף זה מדויק ותמציתי, אנא אל תוסיף כאן בניינים שלמים. למי שמעוניין לתרום מבנים משלו, אנא הוסף אותם לדגימות של אביר המוות בנה. כל מבנה שיש לו מעל 52 נקודות יועבר לדגימות בניית מוות אביר המוות.

תוכן

 • 1 דם
  • 1.1 בניית פילוס דם
   • 1.1.1 פילוס PVE בסיסי (52/0/0)
   • 2.1 בניית פילוס כפור
    • 2.1.1 פילוס כפור בסיסי (0/51/0)
    • 2.2.1 כפול כפול כפור PVE (0/52/0)
    • 2.2.2 כפור דו ידיים PVE (0/51/0)
    • 3.1 בניית PVE לא קדושה
     • 3.1.1 DPS בסיסי לא קדוש (0/0/71)
     • 3.3.1 פילוס בסיסי לא קדוש (0/0/51)
     • 4.1 טנקות דם
      • 4.1.1 שיטוף דם בסיסי (52/0/0)
      • 4.2.1 טנקות כפור בסיסיות (0/51/0)
      • 4.3.1 טנקים בסיסיים לא קדושים (0/0/52)

      ביקורות מומחים של Gamespot

      07 בדצמבר 2022

      8 באוקטובר 2018

      27 בספטמבר 2016

      דם []

      כישרונות בעץ זה מתמקדים ביכולות סימום נזק גופני, כמו נוכחות בדם.

      כל מבנה שיש לו מעל 52 נקודות יועבר לדגימות בניית מוות אביר המוות.

      אם אתה מתמחה בכישרונות שלך בעץ הדם, לסגנון המשחק שלך יהיו שני תכונות מגדירות. הראשון הוא שההתקפה העיקרית שלך, שביתת הלב, משתמשת רק ברונה אחת. זה יביא לכך שתבצע יותר התקפות, גם אם עם פחות כוח. השנייה היא שבהשוואה לעצים האחרים, רוב הנזק שלך הוא פיזי ולא קסום.

      פילוס דם בונה []

      פילוס PVE בסיסי (52/0/0)

      מַטָרָה PVE / סולו
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.1.0

      אביר מוות בדם יסתמך על נזק גופני תוך שהוא בעל יכולות ריפוי עצמי מעל הממוצע לשיפור הישרדות. זה ברור יותר כאשר אתה משקיע בדם ערפד וברז רונה, וככל שאתה מפלס ברז משופר. תקבלו בונוסים של מומחיות וכוח על ידי השקעה בוותיקים מהמלחמה השלישית, כוחו של תועבה ודם דופק; עם זאת, אביר מוות בדם יאיר את הטוב ביותר כשמשלב את שביתת המוות שלו, Rune Tap ודם ערפד עם דם שומק על ידי שמירה על עצמו בבריאות מלאה ברוב הזמן.

      דוגמה לסיבובים שימושיים:

      מכה מגיפה -> מגע קפוא -> שביתת לב -> שביתת לב -> מחסן -> סליל מוות -> שביתת מגיפה -> מגע קפוא מגע -> שביתת מגיפה -> שביתת מוות -> שביתת לב -> שביתת לב -> סליל מוות -> מחסן -> מגע קפוא -> שביתת מגפה -> שביתת לב -> שביתת לב -> שביתת לב -> שביתת לב -> סליל מוות -> מחסן -> סליל מוות

      הציע גליפים גדולים

      הציע גליפים קלים

      מכאן, מילוי עץ הדם הוא דרך הגונה להמשיך, עם תולעי דם, וונדטה, ניחוח דם ושיפור ברז ברז על כל הכישרונות החזקים לסולו. איסוף נגיף ייתן יתרון בקרב שחקן לעומת קרב שחקנים, במיוחד נגד פיזור שיעורים (אם זה אינטרס שלך), כמו גם שיפור קטן לסליל המוות.

      פשיטת דם בונה []

      51/13/7 בניית מיקוד זה של [מחסן] וב [שביתת לב] כ- DPS עיקרי, תוך התעלמות [מכה בדם] ו- [שביתת מוות]. [שביתות מוות משופרות] לא נלקח. [גליף של מוחלט] [גליף של מגע קפוא] ו [גליף ממוות וריקבון] נלקחים כמג’ורנים כדי להגביר את האפקטיביות של [מגע קפוא משופר] ו- [קרח שחור].

      Bude Pvp Build []

      בעוד שרוב כישרונות הליבה של בניית דם של PVE עדיין שימושי ב- PVP, אבירי מוות בדם PVP זקוקים למספר כישרונות נוספים בכדי לשפר את שרידותם מצד שחקני אויב ולעזור להביס אותם. אלו כוללים –

      • גליף של שביתת לב – בעוד שלעצים האחרים יש כישרונות להפחתת מהירות התנועה של אויביך, לדם יש גליף. להיות חוג תגרה, להאט את אויביך הוא חיוני.
      • Rune Tap & Rune Tap משופר – Rune Tap נחשב בעיני רבים ככישרון PVP חיוני לכל אבירי המוות ללא קשר לעץ הראשי שלהם. בעוד שעצים אחרים צריכים לחפור עמוק כדי לשדרג את היכולת הזו באופן מלא, כאביר מוות בדם אתה יכול למקם את זה בקלות, וצריך לעשות זאת.
      • סימן הדם – יכול לנטרל ביעילות תוקפים מהירים כמו סורגים, דרואידים פראיים, ציידים ולוחמי זעם ויפגעו קשות בנזק שנגרם על ידי אחרים.

      רוב המשתמשים לא ישתמשו בדם עבור PVP, בעיקר בגלל שאתה בקלות מסביב. באופן אישי הייתי לא מסכים, דם יכול להיות מחטט אבל עם הסיבוב הנכון בתקליטורים אתה אמור להיות מסוגל לחזור פנימה. לדם יכולת גבוהה מאוד להישאר בחיים עם ריפוי משלו כמו דם ערפדי, ברז רונה וסמן דם. דם הוא רוצח דרואי נוכל ופרלי, מכיוון שהם באמת לא יכולים לעשות לך הכל עם הריפוי המתמיד שלך וללבוש צלחת. לא טוב להגיש דם מלא עבור PVP (סמוך עליי, זה לא טוב) ולא קדוש היה מפעיל את הכישופים והמחלות שלך כמו סליל מוות ומגע קפוא. לכן, כדי להפיק את המרב מהגרה שלך, האפשרות היחידה באמת הולכת היברידית לכפור. ההפרדה להשמדה תהיה ההימור הטוב ביותר שלך, מכיוון שאתה יכול לפרוץ אותו בנשק רונה מוסמך מבלי שתצטרך לדאוג לאבד את נזק הבונוס מהמחלות שלך. מה שהופך את הבחירה ממכונת הריגה או משליטת כוח רוניק, תקבל 6 שניות על נשק הרון הריקודים שלך, או שתוכל קריט אוטומטי עם מגע קפוא אם הם ייצאו מהטווח, מה שעושה את ההבדל. משם, הפסיקו להכניס נקודות לכפור והתמקדו בעץ הדם. מפרט כל הדרך לריקוד נשק רון למוות מיידי על מישהו, ולדאוג להרים דם ערפדי והיסטריה. IMO הישאר מחוץ לתולעי דם מכיוון ש- Blizzard טרם הפך אותם לשימושיים, ונשאר מחוץ לוונדטה כי זה לא שווה 3 נקודות למשהו שיש לו סיכוי של 5% להחזיק אותך בחיים, אם אתה מתמודד עם גלגלית או פאלי. אז – להיטים גדולים, להיטי תגרה, טווח קצר וריפוי עצמך.

      אנא עיין בדף הדגימות של Build Build Build עבור דגימות מועילות יותר לבניית דם

      כפור []

      כישרונות בעץ זה מתמקדים בכישופים ובשליטה, כמו רעב קר ושרשראות קרח. פרוסט הוא גם עץ שנבנה לנזק פרץ קריטי, עם כישרונות כמו Guile of Gorefiend ו- Deathchill.

      כל מבנה שיש לו מעל 52 נקודות יועבר לדגימות בניית מוות אביר המוות.

      לעץ הכפור יש את ההתקפות הטבעות הטובות ביותר, עם פיצוץ מיילל ומגע קפוא משודרג. כמות הגונה של נזק שנגרם על ידי עץ הכפור היא נזק איות, אם כי לא כמו לא קדוש. ההתקפות העיקריות של עץ הכפור הן מפגשים גדולים כמו מחסנים, שביתת כפור ופיצוץ מיילל, ועם דגימות של גורפינד הם יכולים לבקר (לפי דרישה עם מוות) בכמויות גדולות של נזק להתפרצות. זה כמובן ממוצע בממוצע לאורך זמן כדי להבטיח שהנזק המתמשך תואם מפרט אחר.

      בניית פילוס כפור []

      פילוס כפור בסיסי (0/51/0)

      מַטָרָה PVE / סולו
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.1.0

      השמדה היא חובה, כך שתוכל להשתמש במחיקה בסיבוב שלך מבלי לצרוך את המחלות על היעד. פיצוץ מיילל יהיה לחם AOE והתקפת חמאה שלך. Guile of Gorefiend הוא כישרון נזק גדול, ולמכונת Rime, Deathchill ומכונת הרג כולם עם סינרגיה טובה עם זה. דם של הצפון, ריקבון קרחון, סטלקר טונדרה וקרח שחור הם כולם כישרונות נזק טובים. טונים קפואים ושיפור טונים קפואים מגדילים את נזק ההתקפה האוטומטית שלך וגם את שיעור מכונת ההרג שלך. נלקח קור רעב כדי לתת לך את היכולת להקפיא אויבים מרובים בזמן שאתה מתמודד איתם בזה אחר זה.

      דוגמה לסיבובים שימושיים:

      מכה מגיפה -> מגע קפוא -> שביתת דם -> שביתת דם -> מחסן -> שביתת כפור -> מגע קפוא -> מחסן -> מחסן -> מגע קפוא של כפור -> שביתת מגיפה -> שביתת דם -> שביתת דם – > מחסן -> שביתת הכפור -> מחסן -> מגע קפוא -> שביתת מגיפה -> מחסן -> שביתת הכפור -> מחסן -> שביתת הכפור -> מחסן

      הציע גליפים גדולים

      הציע גליפים קלים

      אנא עיין בדף הדגימות של Build Build Build עבור דגימות בנות כפור מועיל יותר.

      כפור פשיטת DPS []

      PVE כפול של WILLE FROST (0/52/0)

      מַטָרָה PVE DPS / SOLO
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.3.0

      הכפור נחשב בדרך כלל לעץ היחיד בר -קיימא למנהלת כפולה. הסיבה לכך היא שכל ‘שביתות’ כמו שביתת לב, שביתת סקרג ‘, מחסה וכו’. תלויים מאוד בנזקי נשק, ורק נשק היד העיקרי נלקח בחשבון אלא אם כן נלקח האיום של כישרון תריסרי. כאשר הכפלה כפולה הנזק האוטומטי שלך יגרמו יותר מהנזק שלכם ממה שהיה המקרה עם דו-ידני, כך שכישרונות המגבירים את ההתקפות האוטומטיות חזקות יותר מהרגיל. תוכלו גם ליהנות מעט יותר מחיפזון מאשר אבירי מוות אחרים.

      אביר המוות של הכפור DPS מבוסס סביב שביתת מחסול וכפור על היעד העיקרי, עם פיצוץ מיילל עבור AOE או כאשר אביר המוות לא יכול להתקרב, או על פרוקציות ירידות. שביתת דם משמשת בעיקר כדי להמיר רוני דם לרוני מוות שניתן להשתמש בהם כדי למחוק או ליילל פיצוץ בפעם הבאה סביב הסיבוב.

      ישנם שני סיבובים כלליים עבור DPS כפור. המסורתית יותר היא להכות מגע+קפוא ואז מחסן, תוך שימוש במזיק כדי להפיץ מחלות למספר יעדים. הדרך השנייה היא לקחת את גליף של פיצוץ מיילל ולהשתמש בפיצוץ מיילל כדי ליישם קדחת כפור ולעולם לא להשתמש בשביתת מגיפה (ולכן מכת הדם). לגישה של המחלה היחידה יש ​​יתרון של פשטות וסטארט -אפ מהיר. גישת המחלה הכפולה גורמת נזק רב יותר, אך היא סיבוב הדוק יותר וקשה יותר לשמור על קרבות דינאמיים מאוד.

      קור רעב הוא בדרך כלל כישרון סולו וטנקים טובים, אך יש לו מעט שימושים עבור DPS טהור.

      מכאן הבחירה של השחקן לקחת כישרונות נוספים בדם או לא קדושים. בחתרנות בדם, שריון מתלה ושכנוע כהה הם בחירות טובות, אך נמק ולהב דם בדם בקצרה לא קדושה בפועל בפועל. אם האיום הוא נושא אז השמטת להב דופק בדם לטובת חתרנות עשויה להיות נחוצה בכל מקרה.

      כפור דו ידיים PVE (0/51/0)

      מַטָרָה PVE DPS / SOLO
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.3.0

      כפור דו ידיים הוא בדרך כלל נזק נמוך יותר מכפור כפול כפול, מכיוון שאתה יכול לצפות בערך לאותו נזק מהתקפות מיוחדות כמו מפעול כפול, אך עם נזק אוטומטי נמוך יותר. כיוון שכך, שתיים-שעה היא לעיתים רחוקות בחירה טובה עבור DPS RAID, כאשר דם ולא קדוש מופיע טוב יותר עם נשק דו-ידיים. המכניקה דומה אחרת לכפור כפול, עם סיבובים זהים וסיבובי מחלות בודדות וכפולות אפשריות.

      ההבדל העיקרי לניצול כפול הוא שלכישרונות מחוץ לעץ יש שיקולים שונים. נמק ולהב סופג בדם מאבדים חלק ניכר מערכם, בעוד שהתמחות נשק דו-ידיים הופכת טובה מאוד, מה שהופך את הדם מחוץ לעץ לאופציה טובה יותר בדרך כלל מאשר לא קדוש.

      Build Pvp Frost []

      בעוד שרוב כישרונות הליבה של בניית פרוסט של PVE עדיין שימושי ב- PVP, אבירי מוות של PVP Frost זקוקים למספר כישרונות נוספים כדי לשפר את שרידותם מצד שחקני האויב ולעזור להביס אותם. אלו כוללים –

      • טווח הגעה קפוא: חובה, זה מאפשר לך להשתפר בטווח.
      • Lichborne: רצון הנטוש ככישרון? כן בבקשה.
      • Chillblains: מפחית. חיוני ל- PVP.
      • התאקלמות: בעוד שחסרה ב- PVE, נזקי האיות תכופים ושכיחים ב- PVP כך שזו בחירה הגונה.
      • קור רעב: מאפשר לך להצטופף בשליטה כששחקנים מרובים מכריעים אותך, ולעצור רץ דגל.

      לא קדוש []

      לכישרונות בעץ זה יש מגוון פונקציות הכוללות זימון, מחלות ויכולות ממוקדות PVP, כמו נוכחות לא קדושה.

      כל מבנה שיש לו מעל 52 נקודות יועבר לדגימות בניית מוות אביר המוות.

      ל- Unholy שני תכונות מגדירות כ- DPS. הראשון הוא שיש לו כישרונות רבים המשפרים את תחום הנזק שלך באופן משמעותי. על כל ריבוי קרבות של Mob-Mob יש יתרון משמעותי. השנייה היא שלא קדושה, מתוך שלושת עצי הכישרון, יש את אחוז הנזק הגבוה ביותר כנזק איות. אבירי מוות לא קדושים יגלו אפוא שיש להם יתרון מובהק בכל מריבות נגד המונים עם שריון גבוה.

      בניית PVE לא קדושה []

      DPS בסיסי לא קדוש (0/0/71)

      מַטָרָה RAID DPS
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.1.0
      • [גליף של שביתת סקרג ‘]
      • [גליף של הג’ול]
      • [גליף של מוות אפל]

      DPS לא קדוש מבוסס על הפסקת היעד שלך במגפה שביתת+מגע Icy, ואז נחרץ אותו ללא הרף, כאשר גליף של שביתת שורקים שומר על המחלות לאורך זמן רב ככל האפשר. שביתת דם משמשת להמרת רונות דם לרונות מוות לעוד שביתות נחרצות. סליל המוות משמש לזרוק כוח רוניק.

      ההיבט השני של מקסום DPS לא קדוש הוא הגרגויל. כוחו של הגרגויל שלך מבוסס על התכונות שלך בזמן שאתה מזמן אותו, כך שהזמן האופטימלי הוא בְּמַהֲלָך תאורת דם, רצוי כשיש לך תכשיט כמו מראה של אמת פרוק. אפילו חובבים שיש לך רק למשך מספר שניות יחולו על הגרגויל למשך כל משך הזמן שלו.

      אחד משיאי ה- DPS הלא קדושים הוא שיפור נוכחות לא קדושה, מכיוון שהוא מאפשר 15% מהירות תנועה מוגברת בזמן ש- DPSing בנוכחות בדם. בהרבה קרבות בוס פשיטות תנועה חשובה, ולכן כדאי להשיג. גולת הכותרת נוספת היא מגן עצם, אשר בכל מקרה יש להשתמש בו לבונוס הנזק, ויפחית את הנזק שנלקח על ידי 20%. מכיוון שאביר מוות של DPS אינו נפגע לעתים קרובות כמו טנק, בדרך כלל לא משתמשים במטענים על מגן העצם, כלומר הוא מעניק את הפחתת הנזק שלו רוב הזמן במהלך קרבות הפשיטה.

      כישרונות טובים יותר בבלתי קדושים הם דרגה, חילול, מגיפה משוטטת וטירוף גול. גם הדם וגם הכפור הם תחרותיים כמו עצים מחוץ לעצים, אך לא שניהם. שני העצים מבזבזים ‘נקודות’ ברובד הראשון לפני הכישרונות הטובים כמו קרח שחור, חורף אינסופי, שריון מרופד, התמחות נשק דו-ידיים והרשעה אפלה מושגים, ולכן לא מומלץ לקחת נקודות בשניהם.

      בניית PVP לא קדושה []

      בעוד שרוב כישרונות הליבה של בנייה לא קדושה עדיין מועילה ב- PVP, אבירי מוות לא קדושים זקוקים לכמה כישרונות נוספים בכדי לשפר את שרידותם מצד שחקני אויב ולעזור להביס אותם. אלו כוללים –

      • על סוס חיוור: מצמצם את משך הלם והפחד עליך.
      • חילול: מצמצם את מהירות התנועה של כל הסובבים אותך כשאתה תוקף. כשיעור תגרה, שמירה על היריב שלך קרוב אליך היא חיונית.
      • נוכחות משופרת לא קדושה: למרות שהיא שימושית ב- PVE, זה חיוני לחלוטין ב- PVP. רון רון המופחת בנוכחות לא קדושה הוא נחמד מאוד ומאפשר לך אפשרויות נוספות ותגובה מהירה יותר. מהירות התנועה של +15% היא גם נחמדה בעת בליה תקיפה בנוכחות הכפור.

      בניית פילוס לא קדושה []

      פילוס בסיסי לא קדוש (0/0/51)

      מַטָרָה PVE / סולו
      קישור (ים) כישרונות וואו
      תיקון נבדק 3.3.0

      כישרונות בולטים ומדוע:

      • [Scourge Strike] הוא מרכז הבנייה שלך.
      • [Master of Ghouls] נותן לך חיית מחמד קבועה – גם דחיפה נזק גדולה וגם כפתור פאניקה עם [הסכם מוות] .
      • [שביתות מרושעות] ו- [התפרצות] לשדרג את שביתת הזרוע שלך
      • [קוצר] נותן לך יותר [Scourge Strike] S (לנזק) או [שביתת מוות] S (לריפוי).
      • [מגיפה] כדי להבטיח שלא תבזבז זמן מחלות מרעננות לפני שההמון מת.
      • [על סוס חיוור] ו [שיפור נוכחות לא קדושה] מכיוון שחצי פילוס הזמן שלך מבלה בריצה.
      • [קדחת הקריפטה] ו- [Ebon Plaguebringer] הם שניהם חובבי DPS גדולים, וגם גורמים לרפא את [שביתת המוות] שלך על 15% מבריאותך, להפחית את השבתה ולעזור לך סולו אליטות.
      • [מגפה משוטטת] עושה נזק מגוחך לחלוטין בעת ​​חפיסות גדולות.
      • [נמק], [שממה] ו- [Blight לא קדוש] הם DPS עולה, אך די מינורי ולא תמיד יהיה קם. יש דברים טובים יותר בעת פילוס; כבוד אליהם בגיל 80.
      • [ציפייה], [אזור אנטי-קסם] ו [דיכוי קסמים] הם כישרונות טנקים.
      • [חילול] הוא כישרון PVP.
      • [פיקוד לא קדוש] אינו נחוץ כאשר יש לך [גליף של אחיזת המוות] .
      • [פיצוץ גוויות] ו- [Ghoul Frenzy] הם חלשים מאוד.

      דוגמה לסיבובים שימושיים: יעד יחיד:

      שביתת מגיפה -> מגע קפוא -> שביתת דם -> שביתת דם -> שביתת חריץ -> סליל מוות -> שביתת סקרג ‘ -> שביתת סקרג’ -> שביתת סקרג ‘

      החלף מכות נבחרת במכות מוות לפי הצורך לרפא.

      מוות וריקבון -> מגע קפוא -> שביתת מגיפה -> הדברה -> סליל מוות -> רתיחה דם -> רתיחת דם -> שביתת סקרג ‘ -> שביתת סקרג’

      • [רב סרן של מוות אפל]
      • [רס”ן גליף מאחיזת המוות]
      • [רב סרן הגליף של הג’ול]
      • [גליף מינורי של מזיקים]
      • [גליף מינור של קרן החורף]
      • [גליף מינורי של העלאה מתים]

      מכאן, מילוי העץ הלא -קדוש מעניק את הרווח המיידי ביותר, עם [נמק], [שממה] ו [מכה משוטטת] כל הבחירות הטובות לסולן. אחרי זה יש את הקצה עם [חתרנות], [אטליז], [שריון בלה), [התמחות נשק דו-ידיים], [הרשעה אפלה] ו- [Rune Tap] . הכפור הוא גם בר -קיימא עם [קרח שחור] ו- [Manty Power Mastery] .

      אנא עיין בדף הדגימות לבניית מוות של אביר מוות לקבלת דגימות לבנייה לא קדושות יותר.

      טנקן []

      כל מבנה שיש לו מעל 52 נקודות יועבר לדגימות בניית מוות אביר המוות.

      למרות שכל אחד משלושת העצים מסוגל לטנק, זה נכון רק אם יש לך את הכישרונות המתאימים בתוך העץ שלך. כישרונות טנקים של רובד 1 זמינים לכולם: מחסום להב, ציפייה וקשיחות. ואז, תלוי באיזה עץ אתה מתמחה, אתה יכול לאסוף כישרונות טנקים נוספים.

      הדם דם []

      טנקת דם בסיסית (52/0/0)

      מַטָרָה PVE
      קישור (ים) כישרונות סוּפַת שֶׁלֶג
      תיקון נבדק 3.3.0

      כישרונות בולטים בעץ הדם הם:

      • [מחסום להב]
      • [דם ערפדי]
      • [ותיק המלחמה השלישית] – ערך מצוין לכל נקודה לטנק.
      • [רצון הנקרופוליס]
      • [הִיסטֵרִיָה]
      • [שביתת מוות משופרת]
      • [דם גרוע]
      • [סימן דם]

      כישרונות טנק מעצים אחרים (טוב למיכלי דם):

      • [קשיחות]
      • [ציפייה]
      • [תחלואה]
      • [מגפה]
      • [מגע קפוא משופר] לצורך שרידות/איום
      *[גליף של רונה שביתה] *[גליף של מוות וריקבון] *[גליף של דם ערפד] (ניתן לכבות אם אתה אוהב משהו אחר)
      *[גליף של ברז דם] *[גליף של גידול מת] (ל [גידול מתים]/ /[הסכם מוות])

      מיכלי דם משתמשים ב [שביתת לב] וב- [Rune Strike] כמכה העיקרית שלהם, עם [שביתת מוות] כשנייה (לריפוי ולריונות מוות). למיכלי דם יש איום היעד הטוב ביותר (וכפול בזכות שביתת לב), אך חסרי איום AOE אמיתי, למרות השדרוגים ל [רתיחה בדם] .

      לטנקי הדם יש את היתרון כי מוות מוות הוא חלק מהסיבוב הסטנדרטי שלהם, מה שמאפשר ריפוי פסיבי ללא אובדן איום.

      [ברז דם] צריך להיות החבר הכי טוב שלך, השתמש בו כדי לשחרר: [דם ערפד] אם המרפא הלך AFK (זה קורה), או שרץ אחד שמונע ממך להניח [מוות וריקבון] על הפטור רץ אל Healz. [סימן הדם] יכול להיות טוב אם אתה יודע להשתמש בו, נסה לשים את זה כשאתה הולך לקחת נזק רב מלהיטים קטנים או אם מרפא לא נמצא בטווח וכו ‘.

      [היסטריה] היא חובה עבור RAID Boss MT, זה יגביר את [שביתת הלב] שלך, [Rune Strike] ו- [Strike Strik ראשית [שביתת לב] .) משך הזמן ארוך כך שתוכלו להשיג שביתות רבות עם זה. במקרים ופשיטות אתה צריך להיות מרפא כך שאפילו לא יבחין בניקוז HP. אל תפחד להשתמש בזה. [דם גרוע] עוזר מאוד לאיום, מכיוון שרוב האיום שלך הוא מ- [שביתת לב], [Rune Strike] ו- [שביתת מוות] .

      [נשק ריקודים רון] נחשב לכישרון טנקים גרוע. [תולעי דם], [נוכחות משופרת בדם] ו- [Rune Tap] הם כישרונות PVP/Solo, הם כן לֹא לטנקים.

      [מוות וריקבון] אסור להשתמש ביעדים ובוסים בודדים, אך [תחלואה] היא חובה אם אתה מתכנן לטנק המוני זבל של 2+. [גליף של מוות וריקבון] נהדר להגברת האיום של AOE. [פיצוץ גוויות] שווה גם להתייחס ל- AOE.

      טנקות כפור []

      טנקות כפור בסיסיים (0/51/0)

      מַטָרָה PVE / סולו
      קישור (ים) כישרונות סוּפַת שֶׁלֶג
      תיקון נבדק 3.1.0

      כישרונות בולטים בעץ הכפור הם:

      • קשיחות
      • מגע קפוא משופר
      • שריון בלתי ניתן לשבירה
      • קלטת חריפה קפואה
      • Goile of Gorefiend – משפר מאוד את חוסן ה- Icebound.
      • פיצוץ מיילל – יכולת איום מיידית של AOE מיידית.
      • קר רעב
      • Lichborne – מאפשר ריפוי עצמי מוגבל עם סלילי מוות.
      • סטלקר טונדרה – למומחיות.

      לעץ הכפור יש את הכישרון הטוב ביותר להפחתה פיזית של השלושה. בונוסים גדולים כדי למחוק נותנים איום יעד יחיד הגון, לחלופין מיילל פיצוץ יכול לשמש לאיום AOE. שביתת הכפור היא שדרוג מרכזי על סליל המוות בגין השלכת כוח רוניק לאיום יעד יחיד עוד יותר.

      קור רעב הוא יכולת טנקים מצבית. כישרון זה דילג בעבר על ידי טנקי פשיטה רבים, אך כעת, כאשר קור הרעב אינו כישרון של 51 נקודות, כעת ניתן לקחת אותו במאמץ מועט.

      טנקי כפור בולטים במיוחד ביכולתם לייצר אגרו מיידי על חבילות האספסוף עם פיצוץ מיילל, ובטווח של 20 (ניתן לשדרוג עד 30) חצר. זה הופך אותם לטובים מאוד להרים.

      התאקלמות נחשבת בדרך כלל כהשקעה לקויה להפחתת קסמים מכיוון שיש מעט אויבים שמטילים עליכם כישופים לעתים קרובות מספיק כדי להיות בטוחים לשמור על שלוש הערימות, אם כי ישנם כמובן חריגים.

      טנקים לא קדושים []

      טנקים בסיסיים לא קדושים (0/0/52)

      מַטָרָה טנקות PVE
      קישור (ים) כישרונות סוּפַת שֶׁלֶג
      תיקון נבדק 3.2.0

      כישרונות בולטים בעץ הלא קדוש הם:

      • ציפייה
      • תחלואה – מחצית את הכוח על המוות והריקבון.
      • מגן עצם
      • קדחת הקריפטה/מכת האבון – נחשבת כמחלה נוספת, מה שמגביר את ריפוי המוות.
      • דיכוי קסמים
      • אזור אנטי -קסם – מצבים אבל כאשר הוא מועיל זה בדרך כלל מאוד שימושי.
      • מגפה משוטטת – איום AOE.
      • זעם של Rivendare – למומחיות.

      לטנקים לא קדושים יש את יכולות האיום המתמשכות ביותר של AOE של השלושה, עם מחלות משודרגות, פיצוץ גוויות ומוות מהיר יותר ודיסקים. הצד התחתון הוא זה של פיצוץ הגוויות היחיד הזה מספק איום מיידי באופן שבו מיילל פיצוץ.

      לטנקים לא קדושים יש את הפחתת הקסמים הכוללת הטובה ביותר של כל שיעורי המין והמפרט עם דיכוי קסמים ואזור אנטי-קסם.

      טנקים לא קדושים יקבלו שביתת מוות משופרת מאוד לריפוי, אך שביתת Scourge אינה חזקה כמו התחרות, ולכן ייצור האיום היעד היחיד הוא נמוך מהאחרים. כסיבוך נוסף, טנק לא קדוש צריך לבחור בין מוות בולט על המרפא העצמי החזק שלו לבין נבחר. טנק לא קדוש שמבלה את כל הרונות שלהם על שביתת מוות יהיה ככל הנראה בעיות איום גדולות.

      הג’ול והגרגויל שלך לא תורמים לאיום שלך, ולכן שניהם מתעלמים מהטנקים.

      הבחירה בכישרונות נוספים היא די חסרת השלכות. מלבד כישרונות רובד 1 בעצי הדם והכפור אין כישרונות הפחתה משמעותיים בהישג יד למעט רון ברז. נוכחות משופרת לא קדושה בהחלט שווה לקחת בחשבון בהתחשב בכמה קרבות פשיטות כרוכות בתנועה. חילול עשוי להיות שווה את זה לשמירה על תוספות ופח תחת שליטה טוב יותר אם אתה מוצא את עצמך מתמודד איתם לעתים קרובות. מלבד אלה זו בעצם בחירה בין קרח שחור, שריון מרופד ושממה לאיום.

      קישורים חיצוניים [ ]

      דריך טנק אביר מוות דם דם (WOW MOP 5.0.5)

      ורידים קפואים מדריך DPS של אביר מוות כפור (WOW MOP 5.0.5)

      ורידים קפואים מדריך DPS אביר מוות לא קדוש (WOW MOP 5.0.5)

      שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: inlinegfx/img_link_data.json ‘לא נמצא. שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: inlinegfx/img_link_data.json ‘לא נמצא. שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: inlinegfx/img_link_data.json ‘לא נמצא. שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא.

      שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא. · שגיאת LUA בחבילה.LUA בשורה 80: מודול מודול: ClassLink/Link_icon_Data.json ‘לא נמצא.

      WOTLK: Talent Talent Ably Builds המוצג בשלושה קטעי פעולה

      עם ה WOTLK NDA מרוסק ונזרק יש תהפוכות מידע. WOW Insider ממיין את עומס יתר ומה שיוגדר WOTLK חוץ מ TBC הוא אביר המוות. זו המבוא הראשון של הכיתה החדשה מאז World of Warcraft הושק בשנת 2004. בטח, יש סיבה כלשהי לדאגה. השאלה הגדולה על מוחות רבים היא שהמעמד יהיה מונע יתר על המידה? אם אתה לא בבטא אולי שלושת הסרטונים הבאים יעזרו לך להחליט. כל סרטון מציג עץ כישרון אחר: לא קדוש, כפור ודם. הסרטונים באדיבות לייה, WOTLK בודק בטא ובלוגר MMOG ב- World of Feedback.

      הסרטון שלמעלה מציג את אביר המוות המתנודד בבריכות אגגונאר ומתמחה בלא קדוש. מה שבולט הוא המוות והריקבון, יכולת AE עוצמתית, שמשאירה עקבות הרס בדרכו. כאשר משתמשים בו בשילוב עם פיצוץ גוויות ושני כישרונות עץ דם: אטליז וונדטה, משולבת קטלנית מתרחשת כאשר כל הרגה מחזירה 6% בריאות ו 20 כוח רוניק. משמשים גם ליכבורן, שריון עצם ושער מוות. אתה יכול גם לראות את הג’ול ההקרבה מתפוצץ ועוסק ב -2,000 נזק נוסף. שני הסרטונים האחרים של אביר המוות בונים הם אחרי ההפסקה.

      הפעם סביב אביר המוות מתמחה בעץ הדם. משתולל דרך Andorhal אתה יכול לראות את הטנק ההרסני ומכה עם מעט השבתה בין משיכות. אבירי מוות לא נמסים אלא הורסים פרצופים. בעוד שרק רמה 57 יש לו הרבה מקום לשלוט, הבנייה המוקדמת זוכה לכוחו מתולעי הדם הגונבות החיים שהולידו מגופה שוטפת. היכולות הריפוי והמחליטה של ​​אטליז ווונדטה משפרות את יכולת הבנייה. שני כישרונות שסביר להניח שיהפוך ל- DK מצרך לפילוס מהיר.
      הקטע האחרון מתרחש ביער טרוקאר ומציג בניית כפור קפדנית. היכולות הטובות יותר נמצאות בהמשך עץ הכפור, אך זו יכולה להיות בניית ה- PVP החדשה שמשנה באופן קיצוני קומפוזיציות זירה. מלכודת הקפאת AOE נמשכת 10 שניות ב- PVP ו -26 שניות ב- PVE. רתיחת דם תדאג לכל מחלות לפני כן. כביכול מבנה הכפור הזה לא כל כך נהדר לפילוס אבל זה עשוי להועיל במצבים מכוונים קבוצתיים. ובכל זאת, נראה שזו הבנייה הפילוס האיטי ביותר מכיוון שהריגת אויבים מתרחשת בקצב איטי יותר משני הבניינים האחרים המשתמשים בוונטטה ואטליז.

      אביר המוות נראה מוגזם בסרטונים שמשתמשים בכישרונות הוונדטה והטורשים. בניית הכפור יכולה להיות הרסנית גם בזירה. שינויים עשויים להתבצע אך בהתבסס על הכישרון הנוכחי בונה את מה שאתם חושבים. האם כיתת נייט מוות מוגברת או לא?

      אביר המוות הטוב ביותר בונה ב- WOW WOTLK Classic

      ג'יי האנטר

      מדריכי EA FC24

      World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic כולל מעמד חדש בשם אבירי המוות. גלה את כל הבניינים הטובים ביותר למטה.

      אביר המוות הטוב ביותר בונה ב- WOW WOTLK Classic

      World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic (WOTLK) הביא לכיתה החדשה, אביר המוות. כאחד השיעורים החדשים יותר שיצאו למשחק זמן מה, אבירי המוות עלו לפופולריות בגלל היכולת שלהם לטנק ממש טוב ולפגין נזקי פרץ מאסיביים.

      מדריך זה מפרט את מיטב אביר המוות של PVE בונה בכל שלושת ההתמחות: דם, לא קדוש וכפור. אז בין אם תרצו ליצור טנק יציב או אביר מוות עם נזק גבוה, תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת כאן, כולל כישרונות, גליפים, מירוצים ועוד.

      אביר המוות הטוב ביותר בונה בזעם וואו של קלאסיקה המלך ליץ ‘

      World of Warcraft זעם של אבירי המוות הקלאסיים של ליץ 'קינג

      יש הרבה מירוצים שתוכלו לבחור כדי לבנות את אביר המוות האידיאלי שלכם. דראני, אנושי, גנום ושל אלף לילה הם הטובים ביותר בְּרִית אפשרויות. אין הרבה אפשרויות נהדרות עבור עֵרֶב רַב, אבל טרול, אורק, מתים וטורן עובדים נהדר. אבל כשמשווים את שני הפלגים, מירוצי הברית מתאימים יותר להיות אבירי מוות.

      לאחר שהחלטת על המירוץ של אביר המוות שלך, תרצה להתמקד באחת משלוש התמחויות: נוֹרָא, כְּפוֹר, וכן דָם. כולם שונים יחסית ומביאים היבטים שונים לטבלה על פני פילוס, פשיטות וצינוקים.

      PVE בונה אביר מוות לא קדוש

      אביר מוות לא קדוש נזק למחלות מוות

      ה אביר מוות לא קדוש Build הוא סומך נזקים לתגרה והוא יותר כוח של חוזק אכזרי וריקבון. הוא משתמש בציוד שמושם צלחות, המספק שריון ובריאות נוסף ומיומנויות המפיצים מחלות.

      לאבירי מוות לא קדושים יש גם יכולות משתנות-יעד חד-פעמיות כמו זימון גרגויל וכישרונות שונים ממוקדי מחלות כמו טומאה ומגיפה משוטטת המסייעים לך להתמודד עם יותר פגיעה בתחום האפקט (AOE).

      מבנה זה מושלם עבור שחקנים המחפשים להיות כוח חזק בחלל של כל פשיטה בזמן שהם נגרמים נזק AOE שנמשך.

      כישרונות אביר מוות לא קדושים וגלפים

      כישרונות גליפים לא קדושים אביר מוות לבנות

      תוכלו למצוא את Scourge Strik. זוהי גרסת שביתת חריץ כפולה בהן תבחרו בגליף של מוות אפל במקום גליף מוות וריקבון ותיקחו שביתת זלזול. מגיפה תעזור לך להוציא גם מכה נבחרת נוספת.

      PVE FROST ANIGHT ANIGHT Build

      אביר המוות של כפור Aoe נזק נזק

      ה אביר המוות של כפור היא התמחות נוספת שמשתמשת בציוד שמורת צלחות, מה שהופך אותו לאופציה ברת קיימא לתו יציב שיכול להתמודד עם נזק נכנס.

      ההבדל העיקרי הוא שאביר המוות של Frost Build מכיל יכולות פרץ של AOE בעלות נזק גבוה יותר כמו פיצוץ מיילל ומתחבר לכוח רוני, ומאפשר לך לחסל אויבים במהירות.

      אפילו בלי התפרצויות AOE אלה, זו התמחות מוכוונת יחידה שמטילה ברציפות טונות של נזק. אבירי מוות של כפור נהדרים לשחקנים שאוהבים לעשות חלונות בעלי נזק מסיבי, בין אם באמצעות AOE או יכולות יחיד-יעד יחיד.

      כישרונות אביר מוות של כפור וגלפים

      כישרונות גליפים כפור אביר מוות בנה

      אתה יכול להשתמש בבניינים שונים בעת יצירת אביר המוות של הכפור שלך, אך תת-ההתמחות בדם מצליחה היטב עם הילוך ברמה נמוכה יותר מכיוון שהיא מספקת שביתה ונזק קריטי יותר.

      אם אין לך ציוד נהדר שיעזור לך להתמודד עם נזק, שריון מכוסה והרשעה כהה יעזרו להגדיל אותו.

      אביר מוות בדם של PVE

      אביר מוות בדם הטוב ביותר במשחק

      סוף כל סוף, אבירי מוות בדם הם ככל הנראה אחת מאפשרויות הטנק הטובות ביותר ב- WOTLK ליכולות ההתחדשות שלהן, ומאפשרות להם לרפא כמויות אדירות של מאגר הבריאות שלהם בזכות מיומנויות כמו דם ערפדי, שביתת מוות ושיפור ברז רון.

      אבירי מוות בדם אולי לא נראים כיף כמו התפשטות מכות כמו אביר מוות לא קדוש או אויבים מצמררים לעצם כאביר מוות בכפור, אבל הם ינחתו לך מקום על פני רוב הפשיטה או הצינוק בהשוואה לשאר התמחות.

      בימינו יש קומץ אפשרויות DPS, אך לא כל כך הרבה טנקים למלא כמה נקודות; אביר מוות בדם עשוי להועיל במקרים אלה, במיוחד לציין את שפע אבירי המוות במהלך WOTLK.

      כישרונות אביר מוות בדם וגליפים

      כישרונות גליפים אביר מוות בדם לבנות

      טנקינג הוא אף פעם לא מאמץ קל; זה באמת תלוי שחברי הצוות שלך יוכלו להתמודד עם נזק ולרפא אותך מהר מספיק כדי שזה יהיה שווה את זה יחסית.

      עם זאת, מבנה זה יעזור לך להפוך למכל העיקרי של המסיבה שלך, להגן.

      הרצון של הנקרופוליס יעזור לך להישאר בחיים והוא הכישרון העיקרי שלך ממוקד טנקים. שאר כישרונות אביר המוות בדם מסתמכים על ריפוי עצמך ועל צביעת בריכת בריאות נרחבת יותר.

      • WOW WOTLK מדריך קלאסי קלאסי מדריך PVE
      • וואו שדרוגים קלאסיים של Northrend Heroic & Epic – מחיר, תוכן ועוד
      • וואו Dragonflight הזמנה מראש – כל המהדורות, הבונוסים ועוד
      • וואו דרקונפלייט מקסימום רמה ונתיב התקדמות

      תוכלו לתפוס כמה כישרונות לא קדושים וכפור כתת-מומחיות כדי להגביר את הפוטנציאל ההשתמטות שלכם. לבסוף, עבור הגליף האחרון, אתה יכול להחליט בין הגליף של Rune Strik.

      כמו כל הדברים ב- WOTLK, קח את אביר המוות האלה בונה עם גרגר מלח. ככל שההתרחבות מתפתחת ברציפות, כמה כישרונות או גליפים עשויים להיות טובים יותר מאחרים.

      אנו מודים לחברי קהילת WoWhead, Deance ו- Mabrito, על שהרכיבו סקירה כה מפורטת ומורכבת של אביר המוות השונים בונים. אם תרצה לצלול לפרטים הטכניים והגרירים יותר של בניינים של דיאנצ. הדבר נכון גם לבניית המבריק של מאבריטו על אבירי מוות בדם.

      לקבלת חדשות World of Warcraft נוספות, הקפד לבדוק את החלק הייעודי שלנו או כמה ממדריכי WOW והדרכות שלנו להלן:

      מדריכי Dragonflight – אירוע סערות ראשוני | מפת דרכים תוכן | שחק על סיפון קיטור | לוח הזמנים של RAID | שיעור Dracthyr Evoker | אזורי איי דרקון | נתיב מקסימום ונתיב התקדמות | יצירת הזמנות | דרקון | מהדורות ובונוסים |

      WOTLK מדריכים קלאסיים – אביר המוות הטוב ביותר בונה | תגמול פלדין PVE | פילוס צמחי מרפא | PVE BEAST Mastery Hunter DPS | צללי אבדון | מזג אוויר קר טס | Fire Mage PVE | שטיח מעופף

      אירועי חג – הסוף של Hallow | חג של רעלה בחורף

      תמונה מוצגת באדיבות Blizzard Entertainment.

      עיין בסרטון הווידיאו שלנו למטה, שם אנו צוללים עמוק אל שפת היבטי הדרקון ב- World of Warcraft, דנים בכל המנהיגים, ההיסטוריה שלהם וכמה דרמה משפחתית!

      לקבלת חדשות World of Warcraft נוספות, הקפד לבדוק את החלק הייעודי שלנו או כמה ממדריכי WOW והדרכות שלנו להלן:

      WOTLK מדריכים קלאסיים – אביר המוות הטוב ביותר בונה| תגמול פלדין PVE| פילוס צמחי מרפא| PVE BEAST Mastery Hunter DPS| צללי אבדון| מזג אוויר קר טס| Fire Mage PVE| שטיח מעופף

      אירועי חג – הסוף של Hallow| חג של רעלה בחורף

      תמונה מוצגת באדיבות Blizzard.

      ג'יי האנטר

      נכתב על ידי ג’יי האנטר

      ג’יי האנטר הוא סופר תורם במשרה מלאה ב- GinXTV; שנהנה לשחק כל מיני משחקים, במיוחד כותרות אסטרטגיות או מבוססות פאזל. אל תהסס לעקוב אחריו בטוויטר ב @extremely_jaded כדי להישאר מעודכן על פני סצינות וסצינות משחק שונות.