וואו מבחן מתח קלאסי נדחה, וזה יכול להיות דבר טוב

ה וואו קלאסי בטא הסתיים ב -12, ומאז חיכינו למבחן הלחץ האחרון, שתוכנן ל -25 ביולי. אני אומר היה, כי זה כבר לא המקרה. על פי פוסט פורום זה של קייבקס, הוא נדחק לאחור ללא הודעה עכשווית מתי הוא יתקיימה.

מבחן מאמץ

מבחן לחץ הוא מעשה להדגיש חלקים שונים של תוכנה על ידי הצבת עומס כבד ועלייה על תשומות (גרפיקה גדולה, יותר פעולות, יותר משתמשים וכו ‘.), משאבים מוגבלים או מופחתים (רוחב פס נמוך, זיכרון נמוך, אחסון נמוך וכו ‘.), או פועלים בחומרה מומלצת למטה (מעבד איטי, כונן קשיח איטי וכו ‘).

הזמנות לבדיקת מתח שונות מהזמנות בטא, ושחקנים שהוזמנו למבחן הלחץ בדרך כלל מוזמנים רק למבחן הלחץ ולא גם לבטא. [1] במהלך המקור World of Warcraft מבחן מתח, שחקנים שזכו בתחרות מבחן המתח הוזמנו גם למבחן הבטא הסגור.

תוכן

World of Warcraft: Classic []

ה World of Warcraft: Classic בדיקות בטא ולחץ הוכרזו ב- 14 במאי 2019. [2]

ישנם שלושה מבחני לחץ מתוכננים לקלאסיקה:

  • מבחן מתח 1: יום רביעי 22 במאי – תוספות 23 במאי
  • מבחן מתח 2: רביעי 19 ביוני – 20 ביוני
  • מבחן מתח 3: חמישי 25 ביולי – פרי 26 ביולי [3]

כובע הרמה מוגדר לחמישה על תחומי מבחן הלחץ. תאריכי המבחן 3 היו במקור 18-19 ביולי. [4]

גלריה [ ]

מתכוננים לדברים לרדת.
C’thun בעמק נורתשייר במהלך מבחן הלחץ הקלאסי הראשון.
כאן כדי להילחם בזה. אבל חכה.. מי זה מאחוריהם?
C’Thun שוב חוזר. והפעם הוא כועס!
קתון מביא את הנזקים הכבדים, והוא לא לבד!
אל תחשוב אפילו לנסות לברוח.
Golemagg המשרפה יורדת גם.
אדם אחד בולט בין השאר.
כזה הוא אופי של מבחן מתח!

ראה גם [ ]

הפניות []

  1. ^Bornakk 2019-05-21. וואו מבחן מתח קלאסי 1. נשלח בתאריך 2019-05-21.
  2. ^סמן את לוחות השנה שלך: וואו זמנים של השקה ובדיקות קלאסית (מעודכן). Blizzard Entertainment (2019-05-14). נשבר מהמקור בתאריך 2019-07-03. נשלח בתאריך 2019-05-14.
  3. ^Kaivax 2019-07-03. וואו עדכון בטא קלאסי. בידור של Blizzard. נשלח בתאריך 2019-07-03.
  4. ^סמן את לוחות השנה שלך: וואו זמנים של השקה ובדיקות קלאסית (מקורית). Blizzard Entertainment (2019-05-14). נשבר מהמקור בתאריך 2019-05-14. נשלח בתאריך 2019-05-14.

וואו מבחן מתח קלאסי נדחה, וזה יכול להיות דבר טוב

ה וואו קלאסי בטא הסתיים ב -12, ומאז חיכינו למבחן הלחץ האחרון, שתוכנן ל -25 ביולי. אני אומר היה, כי זה כבר לא המקרה. על פי פוסט פורום זה של קייבקס, הוא נדחק לאחור ללא הודעה עכשווית מתי הוא יתקיימה.

פורסם במקור על ידי Kaivax (הודעה רשמית)

קשה לנו לעבוד בהכנת השקת WoW Classic, והגענו למסקנה שאנחנו עדיין לא ממש מוכנים לבצע את מבחן הלחץ העולמי שלנו (שנקבע בעבר לשבוע הבא). למרות שאנחנו עדיין בדרך להשיק את WoW Classic ב -27 באוגוסט, אנו צריכים קצת יותר זמן לפני המבחן הסופי לפני ההשקה העולמית.

יהיה לנו תאריך מוגדר יותר בקרוב ™ ונפרסם אותו כאן ברגע שנעשה. תודה על סבלנותך!

אפשר לראות בכך בעיה אפשרית, אבל אני למעשה בטוח למדי במצב הבטא נכון לפעם האחרונה ששיחקתי אותה ב -10 – היו לי מעט מאוד בעיות עם השרתים נשארים יציבים או כל חוויה של באגים משמעותיים או בעיות קישוריות, סוגי הבעיות שאתה בדרך כלל מבצע בדיקת לחץ כדי לקבוע. לכן, בהתחשב בכך שהם מעכבים את המבחן ב -25 ביולי, החשד שלי הוא שהעיכוב הוא כדי להכיל כמה שיותר שחקנים במבחן – במהותו, לדחוף את המבחן הזה ככל האפשר, בתקווה לברר אודות תצורת השרת הנוכחית שלהם ומערכת השכבה שהמציאו כדי להחליף את הגלישה.

בהתחשב באופי האופן שבו שכבות נועדו לעבוד ב וואו קלאסי, זו התכונה היחידה שבאמת דורשת סוג כזה של בדיקות ממצה – נראה שכל השאר פועל די טוב, כפי שניתן היה לצפות למשחק שמקורו במקור בטכנולוגיית שרת 2004. אז הרעיון שהם דוחפים לאחור את מבחן ה- STESS הגיוני ביותר עבורי אם השכבה היא המבחן האמיתי – לא רק מנסים לראות אם אנשים יכולים להיכנס ולשחק, אלא מה קורה כששרת צפוף בטירוף ואם השכבה יכולה לפצות על כך.

כך או כך, נכון לעכשיו אנחנו לא יודעים מתי המבחן האחרון של וואו קלאסי יהיה, אבל אנחנו יודעים שהמשחק עדיין הולך לחיות ב- 27 באוגוסט, כך שיש להם קצת יותר מחודש להבין את זה. אם לא, ה- 27 באוגוסט יהפוך לבדיקת הלחץ כברירת מחדל.