עמק Dreamlight של דיסני: איך להשיג מים נופלים

מדיסון הוא סופר ששיחק משחקי וידאו למעלה מעשרים שנה. כשהיא לא משחקת משחקים במחשב האישי שלה, היא מסתובבת עם הכלבים והארנבים שלה.

דיסני עמק החלום נופל מים

ברגע שתגיע לידידות ברמה 10 עבור מרלין בעמק Dreamlight של דיסני, הוא ייתן לך אתגר אחרון לשדרג את פחית ההשקיה שלך. המשימה העיקרית שלך נקראת “הניסוי הסופי”, היא למצוא מים נופלים, לב קרח וכמה פטריות לפני שתציר את בקבוק הקסם. מתוך שלושת המרכיבים הללו, מים נופלים הם היחידים שהוסתרו איפשהו, מה שהופך את המאתגר למצוא! .

היכן למצוא מים נופלים עבור מרלין בעמק האור של דיסני

היעד שלך לפריט זה הוא גלייד של אמון, . החלק הדרומי של האזור. עובר על פני עץ הערבה הגדול והבריכה, עקוב אחר הנהר עד שתגיע ל הגשר הדרומי ביותר. תמצא קטן, נקודה נוצצת ליד תחום זה שתוכלו לקיים אינטראקציה כדי לאסוף את .

דיסני עמק Dreamlight Final Mast

לב קרח ופטריות, כדי ליצור קסם. לשם כך, פנו לכל תחנת יצירה סמוכה ובחרו שיקוי וקסם. הנה, תראה את . ליצור אותו לפני שתחזור למרלין כדי להתחיל לעטוף את המסע. לאחר סיום המשימה, תקבל פחית השקיה מלכותית משודרגת בתהליך!

כעת, לאחר שיש לך את פחית ההשקיה החדשה שלך, אתה יכול להסיר את כל טלאי הפטריות, כולל הסגולים המסיביים, כדי להשיג בקלות חלק לבישול!

. למידע נוסף על המשחק, עיין כיצד לתפוס טונה בעמק דיסני Dreamlight, או לחץ על התג למטה כדי לחקור את כל אוסף המאמרים DDLV שלנו.

על הסופר

מדיסון הוא סופר ששיחק משחקי וידאו למעלה מעשרים שנה. .

Disney-Dreamlight-Valley-How-to-Get-Fall-Water

רוצה לדעת איך להכניס מים נופלים עמק Dreamlight של דיסני? עמק Dreamlight של דיסני, אתה צריך לאסוף, לחפש ולגדול הרבה חומרים. אתה יכול לחלק את רוב החומרים לשתי קבוצות: אלה שאתה יכול לבשל ואלה שאתה יכול להשתמש במלאכה. אבל חוץ מזה, ישנם חומרים שתצטרך רק פעם אחת, ומים נופלים הם אחד מהם. Falling Water הוא פריט המסע של מרלין, ועליך לגרום לזה להשלים את מסע הניסיון הסופי של מרלין. המדריך שלנו כאן כדי לעזור לך ולהגיד לך איך להכניס מים נופלים עמק Dreamlight של דיסני.

איך להשיג מים נופלים בעמק האור של דיסני

להשיג מים נופלים פנימה עמק Dreamlight של דיסני, עליכם לנסוע לגלייד של אמון ביומה. לך למפל בחלק הדרומי של גלייד האמון. . . לאחר מכן, פריט ייפול לידך, ויאסוף אותו, תקבל מים נופלים. אז למרות השם האימתני של מסע הניסיון הסופי ופריט המים הנופלים, זה פשוט מים ממפל.

אבל מים נופלים עצמם הם חסרי תועלת, ואתה צריך גם לגרום לקרח לב להשלים את מסע הניסיון הסופי של מרלין. בניגוד למים נופלים, שתוכלו להרים מאחורי המפל, כדי לקבל לב קרח, עליכם לגדל אותם. ראוי לציין שזה קל באותה מידה. אתה יכול לקבל זרעי קרח קרח בספר הקסם ממרלין. לאחר מכן, עליכם לשתול זרעים בחווה שלכם בדיוק כמו שתשתלו זרעים אחרים ולחכות כמה שניות. .

. זה אולי נראה שזו דרך די ארוכה, אבל למעשה, אתה יכול להשלים את המסע הזה תוך 10-15 דקות. כתוצאה מכך, השקיית המלכותית שלך תוכל להרוס את פטריות הענק, מרלין תיתן לך כובע אשף מגניב, ורמת הידידות שלך תגדל איתו.

עמק Dreamlight של דיסני זמין בגישה מוקדמת למחשב, פלייסטיישן, Xbox ו- Nintendo Switch.