כל פקודות הקונסולה והבמאות של Fallout 4

אם אתם מחפשים תוספות ספציפיות לאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר ולא לפריצות על הסף למשחק העולם הפתוח של בת’סדה, כמעט בוודאי תמצאו שמחה ברשימת Mods Fallout 4 שלנו. אבל, אם מדובר בפקודות רמאות ופקודות קונסולה של Fallout 4 שאתה מחפש, המדריך הזה כיסה כשמדובר באופן האופן בו אתה נכנס אליהם, והציוצים שיש לך לרשותך. אה, ואם התחלתם באחרון של בת’סדה, הנה כל הפקודות והבגידות של קונסולת סטארפילד.

Fallout 4 בגידות ופקודות קונסולה: Mode God, Freecam ועוד

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על Fallout 4 בגידות ופקודות קונסולה.

מחפש 4 רמאות ופקודות קונסולה? אלה דרך נהדרת להביא סדר קטן לשממה הגרעינית של בוסטון – ובכן, אולי לא להזמין כשלעצמו, אבל הם בהחלט יכולים לתת לך קצת יותר שליטה על המשחק. אולי אתה רוצה לסמן צילום מסך נחמד וצריך להזיז את המצלמה כדי להשיג את הזווית הטובה ביותר, או אולי אתה רוצה להעביר את עצמך דרך טלפורטציה. ואז יש את הפעולה האצילית מעט יותר של החזרת NPCs לחיים. לא משנה מה הסיבה לשימוש בה.

אתה יכול לבטל את הנעילה של הקונסולה על ידי לחיצה על מקש Tilde (~), המאפשר לך לשנות את הסטטיסטיקה שלך, להאיץ את זמן ההפעלה ולהריץ מפלצות או כלי נשק עם הלחץ הפשוט של מקש. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את המסוף, הקלד את הפקודה, לחץ על Enter וסגור את הקונסולה וצפה ככל שהרמאות נכנסת לתוקף. ראוי לציין שמפתח Tilde עשוי לא לעבוד, תלוי בהגדרות האזוריות של המקלדות שלך – במקרה, נסה במקום זאת את מפתח Apostrophe.

עכשיו, עם כל הדברים הטכניים מהדרך, הנה רשימה של כל פקודות ה- Fallout 4 בגידות ופקודות הקונסולה.

Fallout 4 בגידות ופקודות קונסולה

TGM – מצב אלוהים ישן טוב.

tcl – אין התנגשות. הולך דרך קירות. נכנס לשמיים. היה חופשי.

TFC – מפעיל מצלמה בחינם.

TFC 1 – זהה לעיל, אך מקפיא את כל האנימציות. נהדר לצילומי מסך.

TM – מחליף תפריטים וממשק משתמש. זה אפילו מונע ממך לראות את הקונסולה, כך שתצטרך ללחוץ על Tilde ולהקלד TM שוב עיוור כדי להחזיר את ממשק המשתמש.

CSB – מאפס את השפעות הדם והנזק.

FOV [FOV בגוף ראשון] [FOV בגוף שלישי] – שנה את ה- FOV.

הגדר את טווח הזמנים ל- [הכנס מספר כאן] – מזרז או מאט את הזמן. הגדרת ברירת המחדל היא 16. 1 הוא בזמן אמת, 10,000 הוא מטורף מרהיב. הקפד להסתכל כאשר הזמן נמצא במהירות קדימה מכיוון שהשמש והירח אכן מקפצים על השמיים.

COC [מזהה תא] – טלפורטט של השחקן לאזור.

מציאת מזהי פריט ו- NPC

אם אתה באמת רוצה לשנות את המשחק שלך, עיין במדריך שלנו ל- Fallout 4 Mods הטובים ביותר.

עבור הרבה מהפקודות הללו, תצטרך לדעת להשיג את מזהי הפריטים, NPCs, כמו גם את שמות המיקומים והסיעות. כאשר הקונסולה פתוחה, לחיצה על תו או פריט תציג את מזההו. בנוסף, פקודות רבות פועלות על הדמות הממוקדת – כל כך, מי שתלחצת עליה. לפעמים זה יכול להיות מסובך להשיג את המזהה הנכון לצוץ (קל לבחור את עצמך בטעות), כך ששימוש ב- CAM בחינם (TFC) יכול לעזור. אתה יכול גם לחפש פקודות ומזהים.

עזרה [שם פריט] [0-4] – מחפש פריטים, תווים, פקודות ועוד. השתמש בדף למעלה ובדף למטה כדי לגלול. 0 מחפש הכל.

  • דוגמא: עזור “לתקוף כלב” 0 היה מודיע לך שיש NPC בשם ‘כלב התקפה’ עם ה- ID 000B2BF2. הקפד להשתמש בציטוטים בעת חיפוש שתי מילים או יותר.

COC QASMOKE – זה טלפורט שלך לחדר עם מספר קופסאות המכילות כל פריט בודד במשחק. סוריאליסטי, אבל דרך טובה למצוא מזהי פריט. אתה יכול למצוא מזהה פריט על ידי כניסה לקונסולה ולחיצה על הפריט בעולם המשחק עם העכבר. מסתבר ששמו האמיתי של Dogmeat הוא 0001D162.

כיצד לשנות את הדמות שלך עם פקודות קונסולה של Fallout 4

נגן ShowlookSmenu 1 – פותח מחדש את תפריט ההתאמה אישית של התווים כך שתוכל לשנות את המראה שלך. תרצה שהפנים של הדמות שלך יהיו מרוכזות על המסך עבור זה.

שחקן.setrace [מזהה מירוץ] .ז. Ghoul, Mutant). מצא מזהי מירוץ עם פונקציית העזרה, אך היזהר מתופעות לוואי שליליות (רוב המירוצים פשוט גורמים לזה להתרסק).

שחקן.בריאות מחדש – מאפס את בריאותך.

setgs fjumpheightmin [הכנס מספר כאן] – משנה את הקפיצה שלך. הגדר את זה ממש גבוה לכספת על בניינים כמו האלק המדהים. אזהרה, אם לא תדליק את מצב האל, הנזק הנופל מהקפיצה שלך יהרוג אותך.

tdetect – ה- AI לא יגלה אותך יותר. לגנוב לתוכן ליבך.

שחקן.Modav [מיומנות] [מספר] – הגבירו מיומנות בכמות מספרית של בחירתכם. לְמָשָׁל. שחקן.חוזק Modav 10 יגביר את כוחך בעשר נקודות. אם יש מסוף שתשמח לפרוץ או NPC שתשמח לשכנע, השתמש בזה. עם זאת, אם ברצונך לפתוח את הנעילה, השתמש בפקודה הבאה.

שחקן.setav [משתנה תווים] [מספר] – מגדיר תכונת תווים לערך חדש. בניגוד למודב, זה יפתח את הנעילה של הטבות כשאתה משנה את הסטטיסטיקה שלך.

שחקן.setav speedmult [הכנס מספר כאן] – המספר שאתה מקליד מוסיף מכפיל למהירות הריצה שלך, עם השלכות מצחיקות. השתמש בשילוב עם מצב אלוהים והפקודה הבאה כדי לעבור גיבור -על מלא.

שחקן.setlevel [הכנס מספר] – הגביר את הרמה שלך למספר שצוין.

שחקן/AddItem 0000000F [הכנס מספר כאן] – מוסיף מכשירי Bottlecaps השווים למספר שאתה מציין.

שחקן/AddItem 0000000A [הכנס מספר כאן] – מוסיף סיני בובבי שווים למספר שאתה מציין.

שחקן.AddItem [מזהה פריט] [מספר] – יתכן ששמת לב לדפוס בשתי הפקודות האחרונות. כן, אתה יכול להוסיף כל פריט למלאי שלך בדרך זו כל עוד אתה מכיר את מזהה הפריט (ראה לעיל הוראות למציאת מזהים).

כיצד לתפעל NPCs באמצעות פקודות קונסולה של Fallout 4

זקוק ליותר גיליונות רמאות?

טאי – מכבה את AI וגורם לכולם לעמוד בשקט עם מבט פנוי על הפנים.

TCAI – מכבה קרב AI. מביא שלום לעולם. שלום משעמם ומשעמם.

להרוג הכל – הורג את כולם בסביבה, מלבד המלווים וכל דמויות אחרות שנחשבות חיוניות מכדי למות. במקרה כזה הם ישפכו את הפצועים עד שתיתן להם סטימפס.

להרוג [הכנס מזהה] – הורג את היצור עם המזהה שאתה מספק. הקלד להרוג (0017fda3) עכשיו ובכל מקום שהם נמצאים, הג’ול הברני שבדקתי את זה ייפול מת. לחלופין, לחץ על NPC עם הקונסולה פתוחה ופשוט הקלד ‘הרוג.’

תחייה מחדש [הכנס מזהה] – מביא את היצור עם המזהה שאתה מספק לחיים. סוג תחייה (0017FDA3) כדי להביא את הג’ול הברני שבדקתי זאת בחזרה לחיים! יש לו יום סוער. לחלופין, בחר NPC מת עם הקונסולה פתוחה ופשוט הקלד ‘תחייה.’אם אתה מחיה את NPC ללא ראש, שימו לב שהם יישארו חסרי ראש.

Rececleactor – מאפס דמות.

SetScale [מספר מ- 1 עד 10] הופך אותך או היעד שלך לענק. עיין בתוצאות בתמונה בראש המאמר.

SexChange – אתה בחיים לא תנחש. עובד על מי שנבחר, אם כי יתכן שאין לו תוצאות טובות עם דמויות ייחודיות.

getav ca_affinity – קבל את רמת הזיקה של בן לוויה הנוכחי שלך.

setav ca_affinity [מספר] – מגדיר את רמת הזיקה של בן זוגך למספר.

modav ca_affinity [מספר] – מוסיף מספר לרמת הזיקה של בן לוויה שלך. לא הבחנתי באפקט.

לא מצוין .

כיצד לשנות פלגים עם פקודות קונסולה של Fallout 4

שחקן.AddTofaction [מזהה סיעה] [0 או 1] – הפוך לברית עם סיעה. לחלופין, הסר את קידומת ‘הנגן’ וזה ישפיע על ה- NPC הממוקד. 0 ידידותי, 1 הוא בעל ברית.

  • דוגמא: שחקן.AddTofaction 00028670 1 להיות בעל ברית עם באגים.

שחקן.הסר fromfaction [מזהה סיעה] – הסר את עצמך מפלג. לחלופין, הסר את קידומת ‘הנגן’ וזה ישפיע על ה- NPC הממוקד.

הסר fromallfactions – מסיר את היעד מכל הפלגים.

SETally [מזהה סיעה] [מזהה סיעה] [0 או 1] [0 או 1] – הפוך שתי פלגים ידידותיים (0) או בעלות הברית (1).

setEnemy [מזהה סיעה] [מזהה סיעה] [0 או 1] [0 או 1] – הפוך שתי פלגים ניטרליים (0) או אויבים (1).

כיצד להשלים את המשחק עם פקודות קונסולה של Fallout 4

ComplyeAlLobjectives [Quest ID] – השלם את כל היעדים הנוכחיים במסע.

resesquest [Quest Id] – אפס מסע.

leverquest [id Quest] – השלם מסע.

CAQS – זה משלים כל שלב במסע הראשוני, ומשלים את המשחק למעשה עבורך. אַזהָרָה: אל תשתמש בזה אם אתה רוצה להימנע מקלקול לעצמך את כל המשחק.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

טום בכיר

חלק מצוות בריטניה, טום היה עם מחשב גיימר כבר בתחילת השקת האתר – ראשית כסופר חדשות, ואז כעורך מקוון עד עזיבתו בשנת 2020. המומחיות שלו הן משחקי אסטרטגיה, RPGs Action, משחקי Slash של האק, משחקי קלפים דיגיטליים … בעצם כל דבר שהוא יכול להתאים לכונן קשיח. צורת הבוס הסופית שלו היא דקארד קיין.

Cyberpunk 2077 בגידות עדיין לא קיימות עבור 2.0 עדכון או חירות פנטום

Cyberpunk 2077 טיפים: 12 דברים שכדאי לדעת עבור CyberPunk 2.0 וחירות פנטום

כל פקודות הקונסולה והבמאות של Fallout 4

ההופעה של בת’סדה על בוסטון היא תקופה נהדרת, אבל הנה איך אתה יכול לפרוץ את הדרך שלך להפוך אותו למקדש שמגיע לך עם כל פקודות המסוף Fallout 4.

כל פקודות הקונסולה והבמאות של Fallout 4

פורסם: 2 בספטמבר 2023

מהן פקודות הקונסולה של Fallout 4 ובגידות? Fallout 4 הוא משחק עם אלף מערכות שכולן לחיצה ומסתחררת המניעה את השממה שלה בבוסטון. מכיוון שאתה משחק את המשחק במחשב האישי, מערכות אלה מנוצלות בקלות על ידי הקלדת כמה דברים לקונסולת המפתחים של המשחק.

אם אתם מחפשים תוספות ספציפיות לאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר ולא לפריצות על הסף למשחק העולם הפתוח של בת’סדה, כמעט בוודאי תמצאו שמחה ברשימת Mods Fallout 4 שלנו. אבל, אם מדובר בפקודות רמאות ופקודות קונסולה של Fallout 4 שאתה מחפש, המדריך הזה כיסה כשמדובר באופן האופן בו אתה נכנס אליהם, והציוצים שיש לך לרשותך. אה, ואם התחלתם באחרון של בת’סדה, הנה כל הפקודות והבגידות של קונסולת סטארפילד.

איך נכנסים לפקודות Fallout 4?

כדי להשתמש בפקודות של Fallout 4, תצטרך לפתוח את מסך קונסולת המפתחים. זה נעשה בקלות על ידי הקשה על מקש Tilde (~), שניתן למצוא תחת מקש ESC, ובדיוק משמאל למפתח 1 במקלדת אנגלית אמריקאית. אם אתה משתמש במקלדת אנגלית בריטית, תצטרך להקיש על מקש הקבר (‘) שנמצא באותו מקום.

בעת הקלדת פקודות קונסולה, זכור כי הפקודות אינן רגישות למקרה, אז אל תדאג למנעול CAPS. תגלה שלפקודות רבות יהיה קטע שאומר משהו כמו . במקרים אלה, אל תקליד את הסוגריים, וגם לא את מספר. במקום זאת, הקלד את שם הפריט הרצוי, ומעקב על ידי החלפת ה- # במספר הפריטים שאתה צריך.

Fallout 4 פקודות קונסולה: אדם שלובש סרבל כחול עומד מול רובוט כסף מבריק

Fallout 4 פקודות מסוף PC

מצב אלוהים
TGM
מדליק את מצב אלוהים, מה שהופך אותך לבלתי מנוצח. הקלד שוב את הפקודה לקונסולה כדי לכבות אותה.


טים
מדליק את המצב האלמותי, המאפשר לך לקחת נזק, אך לעולם אל תמות. זה יכול להוביל לתקלות, כמו שהראש שלך מוסר והדמות שלך נותרה בחיים (אם כי עם תפיסה מופחתת בגלל שאין להם עיניים).

אין התנגשות
tcl
מכבה את גילוי ההתנגשות. זה אומר שאתה יכול לעבור דרך קירות, או אפילו להתריס נגד כוח המשיכה. הקלד שוב את הפקודה לקונסולה כדי לכבות אותה.

הגדר את רמת הנגן
שחקן.Setlevel
אם אתה רוצה לעקוף את מערכת הפילוס של Fallout 4, פשוט השתמש בפקודה זו כדי להגדיר את רמת הדמות שלך.


שחקן.Modav
מגדיל S מוגדר.עמ ‘.ה.ג.אני.א.L מיומנות לפי המספר שצוין.

הצג את כל סמני המפות
TMM 1
מסמן את כל המיקומים במפת PIP-Boy.

ביטול נעילת דלת או מסוף
לבטל נעילה
פותח את הנעילה של הדלת או הטרמינל שאתה מכוון כרגע.

הוסף פריט למלאי
שחקן.הוסף פריט
מוסיף מספר שצוין של הפריט שצוין למלאי שלך. לדוגמה, כדי להוסיף 100 כובעים למלאי שלך, הקלד: שחקן.Additem 0000000F 100

פריט שרץ או NPC בקרבת מקום
שחקן.placeatme
משרש את הפריט שצוין או NPC קרוב למיקום הנוכחי שלך.

החלף AI
טאי
מכבה את האינטליגנציה המלאכותית של NPCs, ומותירה אותם מטומטמים מאשר סינתוסים של Gen 1.

החלף קרב AI
TCAI
.

החלפת גילוי AI
tdetect
מכבה את היכולת של ה- AI לאתר אותך, הופכת גניבת דברים או מתגנב לקל כמו הליכה.

תהרוג את כולם
להרוג הכל
מקרי רצח כולם באזור המיידי שלך, מלבד בני לוויה ותווים חיוניים.

להרוג מישהו
לַהֲרוֹג
רצח את היצור או הדמות שלהם תעודת זהות הקלדת.

להחיות מישהו
לְהַקִים לִתְחִיָה
מחיה את היצור או הדמות שאת זהה שהקלדת.

מצלמת טחוט בחינם
TFC
מחליף את המצלמה והפחתה בחינם, המאפשר לך לתפוס כמה נקודות תצפית ממש טובות לצילומי מסך. חשוב על זה כמו מצב צילום מסוגים שונים.

החלף ממשק משתמש
TM
מחליף את התפריטים ומחוצה לו וממשק המשתמש במשחק. זה אידיאלי לתפיסת צילומי מסך מבלי שה- HUD עומס הכל. !

השלם כל מסע ראשי
CAQS
משלים כל חיפוש בסיפור העלילה הראשי. באופן טבעי, זה יקלקל את הסיפור, אז אל תשתמש בו אם לא השלמת את המשחק.

איפוס Quest
ResentQuest
מאפס את המסע שצוין בחזרה להתחלה.

לקפוץ גבוה
setgs fjumpheightmin
מגדיר את גובה הקפיצה שלך. ככל שהמספר גבוה יותר, הקפיצה שלך גבוהה יותר. הגדר את זה גבוה מדי, והנפילה חזרה לכדור הארץ תהרוג אותך. שקול לשלב עם מצב אלוהים.

רץ מהר
שחקן.setav speedmult
מגדיר מכפיל למהירות הריצה שלך. הוסף מספר גבוה כדי להפוך לפלאש ולהפוך לאדם המהיר ביותר בחיים. סביר להניח שלא תהיה חי אם אתה נתקל במשהו, אז המשך בזהירות (או במצב אלוהים).

לגדול גדול
SetScale
הופך אותך, או היעד שלך, גדול מאוד. ככל שהמספר גבוה יותר, הם מקבלים גדולים יותר.

הגדר טווח זמנים
הגדר טווח זמן ל
קובע את מהירות חלוף הזמן. המשחק מוגדר כברירת מחדל על 16. השתמש ב -1 להתקדמות בזמן אמת, ועד 10,000 ימים שעוברים כהרף עין.

כל פריט בתיבה
COC QASMOKE
פקודה זו טלפורתית בחדר מלא קופסאות, כמו מהדורה אפוקליפטית של דיל או ללא עסקה. בתוך כל קופסה הוא אחד מכל פריט בודד במשחק.

טלפורט לאזור
קוק
טלפורט שלך לאזור שצוין.

התאם אישית את הדמות
נגן ShowlookSmenu 1
פותח את מסך ההתאמה האישית של התווים, ובכך מאפשר לך לתכנן מחדש את המראה שלך תוך כדי תנועה.

ברית עם סיעה
שחקן.AddTofaction
מגדיר את הסטטוס שלך כבעל ברית עם סיעה. השתמש ‘0’ עבור ‘ידידותי’ או ‘1’ עבור בעלות הברית.

להיות אויבים עם סיעה

מגדיר את הסטטוס שלך כאויב עם סיעה. השתמש ב’- 0 ‘לניטרלי או’ 1 ‘לאויבים.

הסר מהסיעה
שחקן.הסר מ- Fromfaction
מסיר את סטטוס בעלות הברית שלך עם סיעה.

הסר מכל הפלגים
הסר fromallfactions
מסיר את סטטוס בעלות הברית שלך עם כל הפלגים בעולם.

פקודות קונסולה של Fallout 4: סט שריון נהדר, עם לוחית פנים דמוית גז

Fallout 4 קודי פריט PC

להלן הפריטים הנפוצים ביותר שתזדקק לו בשממה, ואת הקודים שאתה צריך כדי לזמן אותם בעת השימוש בפקודות המסוף:

Fallout 4 פקודות קונסולה: סימן לאמנות פיקסל המתאר אדם בלונדיני לבוש סרבל כחול וצהוב

Fallout 4 קודי נשק PC

להלן כל קודי הנשק לכל סוג נשק בודד ב- Fallout 4. אלה הקודים שאתה צריך כדי לזמן אותם כשאתה נכנס למזהי נשק בפקודות המסוף:

פקודות קונסולה של Fallout 4: חיה הומנואידית נהדרת, ירוקה בצבע, משקיעה מועדון ענק ביד ימין

והנה אתה הולך, אלה נופלים 4 בגידות ופקודות קונסולה שאתה צריך כאשר נדרש מעט עזרה טכנית. אבל, זכרו, עם כוח לייזר גדול, באה אחריות גדולה לא לטבח את כל אוכלוסיית בוסטון.

עם זאת יש עוד המון כשמדובר בבוסטון פסולת מאיתנו: בדוק את ההתנחלויות הטובות ביותר של Fallout 4 שהאדריכלים הפוסט-אפוקליפטיים המיומנים ביותר עלו עם. הם צריכים לתת לך את ההשראה לבנות את הזרמים המסיביים שאתה צריך כדי להכניס את כל הנשק והפריטים החדשים שלך. זה לא סוף העולם, אבל יש לנו רשימה של משחקי האפוקליפסה הטובים ביותר שיעזרו לך להתכונן במקרה של קטסטרופה גלובלית.

ג’ינה ליז ג’ינה אוהבת לשוטט במישורים בוואלהיים, לחקור את המערכות המיושבות בסטארפילד, לאחל לדמויות חדשות בגנשין אימפקט וברכבת הכוכבים של הונקאי, ובזומבים בשטחים ופריטים מפלצתיים אחרים במשחקי אימה. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Fallout 4 בגידות, קודים ופרצות דרך עבור Xbox One ו- PC

רוברט ארל וולס

רוברט וולס הוא סופר מקצועי ומפתח משחק חובב. ההתמחויות שלו כוללות פיתוח אתרים, cryptocurrency וביטחון סייבר.

השחקנים גילו מאות קודי רמאות עבור “Fallout 4” במחשב האישי, אך לגרסת ה- Xbox One יש גם את חלק ההוגן שלה בסודות. לא משנה באיזו פלטפורמה אתה משחק, מדריך “Fallout 4” זה יעזור לך לשרוד ולשגשג בנוף הגיהנום הפוסט-אפוקליפטי המכונה “חבר העמים”.

Fallout 4 קודי רמאות למחשב

צילום מסך מ

תכונת קונסולת הפקודה היא בעצם מצב ניפוי באגים שניתן לנצל כדי לסלק כמה טריקים מרשימים ב”נפילה 4.”כדי לאפשר קודי רמאות, לחץ על טילדה מפתח (~) תוך כדי משחק. חלון יצוץ בו תוכלו להזין פקודות אלה לרמאות המתאימה:

חלק מהבגידות הללו עלולות לגרום מדי פעם להתרסק במשחק, אז שמור את המשחק שלך לפני שנכנסים לפקודות קונסולה כלשהן.

מצב אלוהים (תחמושת אינסופית ואי -מנוצחות)

בלתי מנוצח לפגיעה

הולך דרך קירות

להציג את כל מיקומי המפה

בריאות מלאה (לא מרפא קרינה)

כבה את ה- AI

לגרום ל- AI להתעלם ממך

שנה את המין שלך

להחיות NPC ממוקד

הרגו את כל ה- NPCs באזור

מחק אובייקט ממוקד

הפעל מצב מצלמה בחינם

אפס השפעות נזק

טלפורט לאזור

הוסף פריט למלאי שלך

זמן לתפעל (ברירת המחדל היא 16)

Fallout 4 קודי ID

תצטרך לדעת קודי זיהוי ספציפיים כדי להשתמש בכמה מקודי הרמאות לעיל. למרבה המזל, אם תבחר תו או פריט בזמן שהקונסולה פתוחה, אתה יכול להציג את המזהה שלו.

באפשרותך גם להזין את הפקודה Console הבאה כדי לחפש פקודות וקודי תעודת זהות נוספים:

עזרה [“פריט/תו/שם פקודה”] 0

להשתמש ב גלול למעלה וכן עמוד למטה מפתחות לגלילה ברשימות, והקפידו להשתמש בציטוטים אם מחפשים שאילתות עם יותר ממילה אחת.

Fallout 4 בגידות עבור Xbox One

הרמאות הבאות חלות על “Fallout 4” ב- Xbox One, כמו גם על המחשב ו- PS4.

תקלות פריטים כפולים

תזדקק ל”המניטות DLC “כדי לשלוף את הטריק הזה. זרוק פריט שברצונך לשכפל על האדמה, ואז פקד על חבר הכלב שלך להביא. אם תאסוף אותו במקביל לשטוף ירידה את ראשו, הפריט ייכנס למלאי שלך, ואז הוא יפיל עוד אחד.

בסופו של דבר ניתן היה לתקן את התקלה הזו, אך היא עדיין עובדת החל מפברואר 2019. שכפל את “אתה מיוחד!”מגזין לקבל נקודות תכונה אינסופיות. זה ממוקם בתוך הבית הישן שלך בחדר של שון.

אינסופי XP

ראשית, יש רובה צלפים עם כוח אש חזק והיקף לטווח ארוך. אתה יכול לרכוש אחד בעיר יהלום או גבעת בונקר.

לאחר שהצטרף לאחוות הפלדה בתחנת המשטרה של קיימברידג ‘, השלם את המסע “סיור בתפקיד”. שוחח עם פרוקטור קווינלן בספינת האוויר והסכים לסייע בסיור לקבלת “עקומת הלמידה”. פנו אל סיפון ספינת האוויר והורידו את הקושי קל מאוד. עכשיו, תירה את בעל ברית האחיות שלך. אחרי ארבע או חמש זריקות, המסע יסתיים, אך בכל מקרה תקבל את התגמול. אם אתה יכול להחזיר את זה בבטחה לפרוקטור קווינלן, הוא ייתן לך XP ואת האפשרות להפעיל מחדש את המסע. חזור על כמה פעמים שאתה רוצה.

מנעול אינסופי XP

אם אתה נתקל בכספת לא ידועה ליד מסוף מחשב הניתן לפרוץ, אתה יכול לבחור את הכספת ולנעל אותו שוב באמצעות הטרמינל זמן רב כמו שאתה רוצה. תרוויח XP ותעלה את הזיקה שלך עם פייפר, קייט ודיאקון כולם בו זמנית.

ליבות היתוך אינסופיות

לאחר השלמת המסע “סיור בתפקיד”, תוכלו לליבות פיוז’ן פיסוק מאבירים על סיפון ספינת האוויר של פרידוון. לכו אחרי אבירים באזורים מבודדים כך שתוכלו להתרחק מבלי להבחין. אם יצליח, האביר ייצא מחליפת הכוחות שלהם ויחדש את ליבת ההיתוך שלהם, ויאפשר לך לגנוב עוד אחד. חזור בתדירות שתרצה, אבל QuickSave אחרי כל ניסיון למקרה שתתפס באדום.

Fallout 4 טריק כובע פריטים

למרות שאתה יכול לסחור בפריטים ישירות עם בני לוויה שלך, אלטרנטיבה טובה יותר היא פשוט להפיל פריט בשטח. בן זוגך יציית לפקודה שלך כדי לאסוף אותה גם אם המלאי שלהם מלא מבחינה טכנית. טריק זה מאפשר לך לשאת נשק כבד לקרב מבלי שהוא מכביד אותך.

איך לשרוד נפילות ארוכות

ממש לפני שאתה מתרסק באדמה מגובה קטלני, שמור את המשחק שלך. תמות, אבל כשאתה טוען את קובץ השמירה, אתה תהיה בבטחה על הרגליים במקום שנחתת.

היכן למצוא את אקדח ה- Alien Blaster הסודי

ממזרח לתחנת אוברלנד, תמצאו חללית חייזרית שהתרסקה. עקוב אחר השביל הסמוך של Goo Alien Goo מעל הגבעה, במורד צוק, ובתוך מערה. הוציאו את הזר מסבלו כדי להשיג את אקדח ה- Alien Blaster And. הנשק העוצמתי הזה מגיע עם 400-550 סבבי תחמושת בלבד, שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר במשחק. אתה יכול לשנות את הנשק כדי להשתמש בתאי היתוך, אך הצילומים לא יהיו חזקים באותה מידה.

Fallout 4 מיקומי נשק ייחודיים

כלי נשק ייחודיים מעניקים לך בונוסים מסוימים וניתן להשיג אותם בדרכים הבאות:

2076 עטלף בייסבול של סדרת העולם

צד עם פרנהייט במהלך המסע “החפירה הגדולה”

מוסקט לייזר אוטומטי

מוות מלמעלה

הושג במהלך קבצי מקרה בלשים: “זמן רב לבוא”