מדוע Far Cry 6 כבר לא ב- Steam

> מדוע Far Cry 6 אינו זמין ב- Steam

מדוע Far Cry 6 לא ב- Steam

כל שאר משחקי ה- Ubisoft האחרונים חזרו ל- Steam למעט Far Cry 6, מדוע? כל סיבה רשמית? זה התואר היחיד שאני מעוניין בו מ- Ubisoft, ואפילו לא שיחקתי משחק Ubisoft מאז שקיבלתי את ה- Creed Unity מ- NVIDIA.

Оредакировано napoleonic s; 22 пр в 6:49
Соощения 1 – 15 из 45
מה אמר Ubisoft שהסיבה הייתה? כי שסתום לא יכול פשוט להוסיף משחק לאדים.
שאל את Ubi, זה הבחירה שלהם.
או CSG | MC-Hotsauce
אני לא רואה תשובה רשמית מהשרשור הזה.

הם הוציאו את החטיבה 2, נקודת הפסקה של Ghost Recon ו- Watch Dogs Legion בינואר בלבד. הרוכבים הרפובליקה ו- Far Cry 6 צריכים להגיע בקרוב.

Oтредакированדיר Whitephantom; 30 ינואר 17:20
או נפוליאון s
כל שאר משחקי ה- Ubisoft האחרונים חזרו ל- Steam למעט Far Cry 6

המשחק האחרון שלהם Oddballers לא נמצא ב- Steam.
קשת שישה מיצוי הוא לא.
גם הרוכבים רוכבים לא על קיטור.

כי אתה יכול פשוט לשחק 3, 4 או 5 או זה עם דינו. הכל אותו הדבר

זה יהיה. פשוט להיות סבלני. אני חושב שזה ייצא ברבעון השני או Q3 השנה. אלא אם כן מדובר בבלעדי Epic/Ubisoft.

הסיבה לכך היא שעדיין יש להם הכנסות טובות המוכרות את FC6 והמשחקים האחרונים שלהם בפלטפורמות אחרות. הם פשוט מכניסים לאדים את המשחקים שאין להם יותר הכנסות (יותר משנתיים). . זכרו, Ubisoft פשוט הפסיקו לשים את המשחקים שלהם ב- Steam מכיוון שמניות הכנסות Steam גבוהות יותר מפלטפורמות אחרות. אם אני צודק, לא נראה את ה- Assassins Creed ב- Steam השנה לא. אבל כל אותם משחקים יגיעו בהמשך העתיד. מתי הם לא ימכרו טוב בפלטפורמות אחרות. אני מקווה שאני טועה, כיוון שיש לי סיפון קיטור, אני מעדיף לשלם את המשחקים שלי ב- Steam TBH. בואו נחכה ונראה.

או יאסינקס

הסיבה לכך היא שעדיין יש להם הכנסות טובות המוכרות את FC6 והמשחקים האחרונים שלהם בפלטפורמות אחרות. הם פשוט מכניסים לאדים את המשחקים שאין להם יותר הכנסות (יותר משנתיים). זה כל ענייני הכסף. זכרו, Ubisoft פשוט הפסיקו לשים את המשחקים שלהם ב- Steam מכיוון שמניות הכנסות Steam גבוהות יותר מפלטפורמות אחרות. אם אני צודק, לא נראה את ה- Assassins Creed ב- Steam השנה לא. אבל כל אותם משחקים יגיעו בהמשך העתיד. מתי הם לא ימכרו טוב בפלטפורמות אחרות. אני מקווה שאני טועה, כיוון שיש לי סיפון קיטור, אני מעדיף לשלם את המשחקים שלי ב- Steam TBH. בואו נחכה ונראה.

ההסבר הזה לא עובד כשאתה רואה את Valhalla נמכר ב- Steam. ובכן, אלא אם כן ואלהלה נמכר איכשהו גרוע יותר מ- FC6.

הם לוקחים את המבצעים מ- Epic ואז Epic מקבל מכירות נמוכות מכיוון שרוב פשוט יקנו את זה מ- Ubisoft במקום. לאחר מכירות נמוכות הם חוזרים בחזרה לקיטור ונאלצים למכור במחיר מופחת בגלל השנאניגנים המפורטים לעיל.

אז בעצם UBI מקבל טבילה כפולה מלכתחילה אבל הרבה פחות מכירות ואז מקבל פחות כסף בסוף לא למכור את Steam מלכתחילה.

Far Cry 6 יהיה על קיטור בקרוב הייתי מדמיין. Ubisoft הפסיד כסף.

או נפוליאון s
או יאסינקס

הסיבה לכך היא שעדיין יש להם הכנסות טובות המוכרות את FC6 והמשחקים האחרונים שלהם בפלטפורמות אחרות. הם פשוט מכניסים לאדים את המשחקים שאין להם יותר הכנסות (יותר משנתיים). זה כל ענייני הכסף. זכרו, Ubisoft פשוט הפסיקו לשים את המשחקים שלהם ב- Steam מכיוון שמניות הכנסות Steam גבוהות יותר מפלטפורמות אחרות. אם אני צודק, לא נראה את ה- Assassins Creed ב- Steam השנה לא. אבל כל אותם משחקים יגיעו בהמשך העתיד. מתי הם לא ימכרו טוב בפלטפורמות אחרות. אני מקווה שאני טועה, כיוון שיש לי סיפון קיטור, אני מעדיף לשלם את המשחקים שלי ב- Steam TBH. בואו נחכה ונראה.

ההסבר הזה לא עובד כשאתה רואה את Valhalla נמכר ב- Steam. ובכן, אלא אם כן ואלהלה נמכר איכשהו גרוע יותר מ- FC6. ההסבר היחיד שיש, וכי אתה צריך, הוא שזו רק ההחלטה של ​​Ubisoft היכן ומתי למכור את המשחקים שלהם. זה הארוך והקצר מזה. לא משנה איפה או מה הם עושים עם המשחקים האחרים שלהם. Ubisoft מקבל את ההחלטות העסקיות שהם מקבלים. פוסטים בפורומים לא ישנה את זה.

או נפוליאון s
או CSG | MC-Hotsauce

אני לא רואה תשובה רשמית מהשרשור הזה.
זה ממש בפוסט הראשון בשרשור:

> מדוע Far Cry 6 אינו זמין ב- Steam

> המשחק הקרוב של Ubisoft Far Cry 6 לא ישחרר על Steam, אם כי עדיין ניתן לרכוש אותו במחשב באמצעות חנויות שונות אחרות. הנה למה.

Оредакировано הפניקס; 3 мар в 3:55
או פניקס
או נפוליאון s
אני לא רואה תשובה רשמית מהשרשור הזה.

זה ממש בפוסט הראשון בשרשור:

> מדוע Far Cry 6 אינו זמין ב- Steam

> המשחק הקרוב של Ubisoft Far Cry 6 לא ישחרר על Steam, אם כי עדיין ניתן לרכוש אותו במחשב באמצעות חנויות שונות אחרות. הנה למה. LOL Steam חוסם מסך, וברצינות, ScreenRant, האתר הזה ידוע לשמצה בכך שיש לו מאמרי פיתיון לחיצה על אשפה.

מדוע Far Cry 6 כבר לא ב- Steam?

זה בגלל יש להם עדיין הכנסות טובות המוכרות את FC6 והמשחקים האחרונים שלהם בפלטפורמות אחרות. הם פשוט מכניסים לאדים את המשחקים שאין להם יותר הכנסות (יותר משנתיים).

מדוע Ubisoft הפסיק להשתמש בקיטור?

הסיבה העיקרית לכך שאני אומר שזה בגלל שהם הקימו שוק משחקים משלהם עם מטבע משלהם (יחידות) לרכישות במשחק ומשגר המשחקים שלהם (Ubisoft Connect) במחשב. הם מיקמו את עצמם כמתחרה למשגרים אחרים כמו קרב.Net (Activision-Blizzard) ו- Origin (EA).

מדוע Far Cry 6 לא פועל במחשב?

הפעל את Ubisoft Connect, ועבור להגדרות. תחת הכרטיסייה הכללית, בטל את שכבת העל של משחקי המשחק למשחקים נתמכים והצגת מונה FPS במשחק. נסה שוב Far Cry 6 כדי לבדוק את הנושא.

היה רחוק 6 a כישלון?

עם שחרורו, מבקרים וגיימרים ציינו כי בעוד שהמשחק בהחלט לא היה רע, הוא לא הצליח לחדש הרבה במשחקי עבר. משחק זה לא הרגיש שונה משחק משחקי Far Cry הקודמים, מה שגרם לו להיכשל.

הוא Far Cry 6 זמין למחשב?

Far Cry 6 מהדורה סטנדרטית – מחשב (דיגיטלי)

Far Cry 6 תאריך שחרור קיטור

האם אני יכול לקבל רחוק 6 על קיטור?

אין תאריך שחרור Steam של Far Cry 6; FC6 זמין דרך החזית הדיגיטלית של Ubisoft ו- Epic Games. לדברי Ubisoft, Far Cry 6 “לא יהיה זמין ב- Steam” בעת ההשקה או (לכאורה) בעתיד. אמנם זה מאכזב עבור משתמשי Steam, אך זה לא אמור להפתיע יותר מדי.

האם אני יכול לקנות Far Cry 6 ב- Steam?

לא, Far Cry 6 אינו ולעולם לא יהיה זמין ב- Steam.

מה הייתה הקריאה הגרועה ביותר?

הגרסה המחודשת של ה- Wii לאינסטינקטים של Far Cry: האבולוציה נכנסת כמשחק הגרוע ביותר שנבדק על ידי המבקרים. אף על פי שחלקם שיבחו את אופן יישום בקרות התנועה ב- FP.

הוא Far Cry 6 הכי רחוק?

להתחיל, זה מאוד חוזר ומשעמם. רוב המשימות מורכבות מכאן, הרגו כמה חיילים, תפסו או הרסו את זה, לברוח. לכידת יעדים צבאיים זה לא כיף יותר מהמשימות העיקריות מכיוון שכל אחד מהם וכולם כמעט זהים.

זה רחוק 6 לא נגמר?

ל- Far Cry 6 יש סיום אמיתי אחד, סיום סודי, והתגלות די פוסט-קרדיט.

מדוע Far Cry 6 נראה מחשב מטושטש?

שחקנים רבים מצאו כי חבילת המרקם HD יכולה לגרום לבעיות מרקם מטושטש. ו- Ubisoft ציין כי הדרישה המינימלית להפעלת חבילת המרקם HD עבור Far Cry 6 היא 12 ג’יגה -בייט של VRAM. לכן, אם אתה מתקין ומריץ את חבילת המרקם HD תחת VRAM נמוך יותר, אתה עשוי לעמוד בבעיית ביצועים.

למה Far Cry 6 כל כך איטי?

בדוק את חיבור האינטרנט שלך מכיוון שהנתב שלך עשוי להזדקק להפעלה מחדש ולעתים קרובות זה יכול לפתור בעיה כזו. וודא שהתקנת מנהלי ההתקן העדכניים ביותר של GPU, וחשוב מכך, אלה שיש לך מעודכנים ולא זקוקים לעדכונים כלשהם.

כמה זמן לוקח לנצח את Far Cry 6 PC?

כאשר מתמקדים ביעדים העיקריים, Far Cry 6 באורך של 23 שעות. אם אתה גיימר השואף לראות את כל ההיבטים של המשחק, סביר להניח שאתה מבלה בערך 58 שעות כדי להשיג 100% השלמה.

האם Ubisoft אי פעם יחזור ל- Steam?

לא ברור מדוע Ubisoft הפסיקה לשים את משחקי המחשב האישי שלה ב- Steam או מדוע הוא חוזר עכשיו, אך נראה שהוא מרים את המקום בו הוא הפסיק: ואלהלה היה משחק הדגל 2020 בסדרת Assassin’s Creed, עם התואר הבא, Assassin’s Creed’s Creed מיראז ‘, לא אמור להגיע עד 2023.

האם Ubisoft אי פעם חוזר לקיטור?

משחקי Ubisoft חוזרים לקיטור לאחר היעדרות של שלוש שנים, החל משחרורו הקרוב של Assassin’s Creed Valhalla בחזית החנות.

האם Ubisoft יחזיר משחקים על Steam?

Ubisoft תתחיל להביא את המשחקים שלה לקיטור שוב, כמעט ארבע שנים לאחר שהפנה את תשומת לבה לחנות Epic Games ול- Agrint Connected משקה משלה. הראשון הוא אחד המשחקים הגדולים ביותר של המו”ל בשנים האחרונות, Assassin’s Creed Valhalla, שיהיה זמין ב- Steam ב- 6 בדצמבר.

האם יהיה רחוק 7?

Ubisoft מפתחת בימים אלה Far Cry 7 ומשחק מרובה משתתפים עצמאי של Far Cry.

הוא רחוק 6 הארוך ביותר?

משחקי Far Cry ידועים לשמצה בגלל רמות התוכן העמוקות שלהם, אבל Far Cry 6 הוא משחק די ארוך אפילו בסטנדרטים המשתרעים של Ubisoft. זה מתהדר במפה הגדולה ביותר של כל פרק עד כה וייקח לשחקנים עשרות שעות לחקור, קל וחומר להשלים את משימות הסיפור הממותיות שלה ומשימות הצד שלה.

כמה לא מתאים הוא Far Cry 6?

Far Cry 6 הוא משחק נהדר עבור כל מי שמעל גיל 12. לא היה נותן לאף אחד צעיר לשחק. למשחק אין הרבה נושאים ומבוגרים אחרים, עם זאת יש שימוש כבד בהשבעה. אדם אחד מצא את זה מועיל.

מה זה Far Cry 3 הטעות הגדולה ביותר?

הטעות הגדולה ביותר של Far Cry 3 היא החלפת VAAS בנבל נשכח. למרות ש- VAAS הוא בסופו של דבר האנטגוניסט המשני של Far Cry 3, מעשיו הם זרז ישיר לסיפור.

מה ש- Far Cry הוא הקצר ביותר?

6 Far Cray שחר חדש

זהו משחק ה- Far Cry הקצר ביותר בהתחשב בזמן המשחק הממוצע.

מהו הקרינה העתיקה ביותר?

Far Cry, המשחק הראשון בסדרה, פותח כקלע בגוף ראשון פתוח על ידי סטודיו קריטק הגרמני, בהיותו התואר הראשון שהשתמש בתוכנת CryEngine שלהם.

מה עשה Ubisoft כדי לאדים?

Ubisoft הפסיקה להחזיר את משחקי ה- PC שלה ב- Steam בשנת 2019 לטובת הנחתם על משגר מחשב משלה כמו גם על חנות משחקי Epic. כמה מהפרסומים האחרונים של Ubisoft על Steam היו הניסויים שעלו, Far Cry New Dawn ו- Starlink: קרב על אטלס.

הוא Far Cry 6 טוב יותר מ -5?

שינויים כמו התקדמות הסיפור ללא הפרעה וסוגי אויב חדשים הופכים את Far Cry 6 למשחק טוב יותר טוב עם הרפתקאות מסקרנות יותר.

כמה GB הוא Far Cry 6?

Far Cry 6 דרישות מחשב:

זיכרון RAM: 8GB (הגדרת ערוץ כפול) אחסון: 60 ג’יגה-בייט.