מה שסוני רואה במפתחת Destiny Bungie

יש פשוט כל כך מעט שנכתבו על החוק על קריפטו, וזה אומר שאנשים מנסים לקחת פירורי לחם מהחלטות קודמות ולהרכיב אותם כדי להכין משהו. זה מה שעורכי דין טובים תמיד יעשו. אפילו המחוקקים עשויים להסתכל על זה כשהם מנסים לחשוב היכן הפערים. כתובע היה לי מקרה בו תבענו שלושה בנקים סיניים כדי לתת לנו את רשומות הבנק שלהם, וזה מעולם לא נעשה לפני כן. לאחר מכן, הקונגרס העביר חוק חדש, תוך שימוש בהחלטות של שופטים בבית משפט זה וה- D.ג. בית משפט במעגל, בית המשפט מעלינו. אז אני בטוח שאנשים מסתכלים על החלטות קודמות ומנסים ליישם אותן בדרכים שהם רוצים. אז לא, זה לא מפתיע אותי שאנשים עשו את זה.

בונגי הוא כעת חלק רשמית מסוני

מאת ג’יי פיטרס, עורך חדשות שכותב על טכנולוגיה, משחקי וידאו ועולמות וירטואליים. הוא הגיש כמה הצעות אמוג’י מקובלות לקונסורציום Unicode.

15 ביולי, 2022, 17:37 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

בונגי, המפתח של גורל 2, הוא כעת רשמית חלק מסוני. יצרנית הפלייסטיישן הודיעה על כוונתה לרכוש את סטודיו המשחקים בינואר, ועכשיו, הרכישה הזו שלמה. .6 מיליארד, אך בהגשת SEC ביום שישי, נאמר כי העסקה שווה “בערך 3 דולר..

למרות שזה עכשיו תחת המטריה של סוני, בונגי “תמשיך לפרסם באופן עצמאי ולפתח באופן יצירתי את המשחקים שלנו”, אמר מנכ”ל בונגי, פיט פרסונס, בפוסט בבלוג מההכרזה המקורית על הרכישה. ומשחקים עתידיים בפיתוח לא יהיו בלעדיות פלייסטיישן, אמר ג’ו בלקברן של בונגי וג’סטין טרומן.

אבל סוני אכן מתכננת להישען על בונגי על “המומחיות ברמה העולמית שלה בפיתוח רב-פלטפורמות ושירותי משחק חיים”, אשר “יעזור לנו לספק את החזון שלנו להרחבת פלייסטיישן למאות מיליוני גיימרים”, Sony Interactive Entertainment נשיא והמנכ”ל ג’ים ראיין אמר בינואר. Sony Views משחקי שירות חיים כחלק קריטי בעתיד פלייסטיישן, מכיוון שהיא מתכננת להשיק יותר מעשרה משחקי שירות חיים חדשים עד מרץ 2026.

קָשׁוּר

כאשר בונגי כעת חלק רשמית מסוני והטלטלה משלימה את הרכישה של זינגה במאי, עכשיו עלינו לחכות שמיקרוסופט תביא את 68 הדולר המסיבי שלה.7 מיליארד רכישה של Activision Blizzard. עם זאת, יתכן שזה קצת עד שזה יסתיים; מיקרוסופט מצפה שהעסקה תיסגר מתישהו בשנת הכספים 2023, שהחלה החודש ונמשכת עד יוני 2023.

תיקון 15 ביולי, 14:00 אחר הצהריים ET: למרות שסוני הודיעה בתחילה כי העסקה שווה 3 דולר.6 מיליארד, בהגשת SEC ביום שישי, נאמר שזה שווה “בערך” 3 דולר.7 מיליארד.

מה שסוני רואה במפתחת Destiny Bungie

.

מה שסוני רואה במפתחת Destiny Bungie

ה- Bungie Ouroboros מדבר במובנים רבים לאופי המשחק המודרני.

צילום: קים קוליש/קורביס דרך Getty Images

סיפורו של אולפן המשחקים בונגי זרוע באירוניה. החברה שיצרה Halo לפלטפורמת ה- Xbox של מיקרוסופט לאחר מכן התפצלה מיצרנית Windows כדי לדיס עסקת פרסום עם Activision Blizzard לצורך המעקב שלה, The Sti-Fi Destiny Destiny. לימים החברה התפצלה עם Activision כדי שוב להיות עצמאי לחלוטין. כעת, שבועיים לאחר שמיקרוסופט קנתה את שותף ההוצאה לאור לשעבר של בונגי, המפתח מצטרף לאולפני פלייסטיישן של סוני.

ה- Bungie Ouroboros מדבר במובנים רבים לאופי המשחק המודרני. התעשייה מתגבשת במהירות כאשר בעלי פלטפורמות גדולות מירבים לבנות מערכות אקולוגיות של תוכנה ושירותים מרחיבה יותר למכירת חומרה חדשה ולהמשיך לפני כוחות חדשים שמפריעים כמו משחקי מנויים והענן. ובבונגי, סוני מצאה חברה עם מומחיות טכנית ללא תחרות, קניין רוחני חזק ובסיס לקוחות אדוק.

העתיד של בונגי בהיר, אבל הוא בהיר יותר עם פלייסטיישן. בונגי יחזיק בקרוב בתואר ייחודי כאולפן בבעלות Xbox ו- PlayStation במהלך ההיסטוריה שלו יותר מ -30 שנה. אבל כחלק מהרשימה המתדלדלת של יצרני המשחקים העצמאיים, של צד שלישי, בונגי עומדת ליהנות יותר מהצטרפות לפלטפורמה מרכזית מאשר להמשיך ולבלוט את זה לבד.

 • החברה התחייבה לתמוך ביצרנית הכסף הנוכחית שלה, Destiny 2, עד 2024 עם שלוש הרחבות עיקריות שעדיין יבואו. אבל לבונגי יש שאיפות “להפוך לאחת מחברות הבידור הגדולות בעולם”, אמר המנכ”ל פיט פרסונס.. המשאבים של סוני יכולים לעזור לבונגי לעשות זאת.
 • .
 • בונגי תמרן כמעט כל שלב בתעשיית המשחקים והצליח לשמור לא רק זהותו ותרבותה, אלא גם את החופש היצירתי שלו. בטוח להניח שהסטודיו עשה עסקה עם סוני מועילה הדדית ככל האפשר.
 • רק תסתכל על פוסט הבלוג של בונגי על הרכישה, בה נראה שסוני נתנה לו את האור הירוק לתקשר הבטחות חסרות תקדים לגבי תמיכה בפלטפורמות מתחרות היטב בעתיד.

הכל קשור לתוכן (והכישרון שעושה אותו). עברנו זמן רב בימים שבהם יצרני הקונסולות יכולים לסמוך על הפיתוי של חומרה חדשה וטובה יותר למשוך יותר לקוחות. עכשיו, הכל קשור לתוכנה, כולל בלעדיות אך גם משחקים שיכולים לשרוד שנים רבות ולחיות בכל מקום, והידע הטכני להכין את הכותרות האלה. לבונגי יש את זה באזורים.

 • . המשחק המקורי והסרט ההמשך שלו צברו יותר מ 187 מיליון שחקנים ייחודיים בעשור האחרון והולידו קהילה תוססת של אוהדי Diehard. (אני אחד מהם, עם אלפי שעות מחוברים בשני המשחקים במהלך השנים.)
 • לאורך הדרך, בונגי סייעה לחלוץ פעם אחת מהשמחים הטכניים כמו משחק צולב ומשחק חוצה פלטפורמות, והשתמש במגוון מודלים עסקיים שונים כדי לקיים את הגורל, תוך כדי קו ייחודי בין ענקים חופשיים למשחק ומנוי -MMO מבוסס. התשתית של החברה היא גם מורכבת מוחלטת, ותומכת כמעט בתריסר פלטפורמות חומרה שונות (כולל גוגל סטדיה) על פני תשע הרחבות עבור Destiny 2.
 • בבונגי, סוני מקבלת גם את אחד המפתחים המפורסמים ביותר בגוף ראשון בתעשייה. עם התוכניות של מיקרוסופט לזכיינית Call of Duty Up in the Air עכשיו, כשהיא מחזיקה ב- Activision Blizzard, Bungie יכולה להיכנס פנימה כדי לעזור למלא את חור הז’אנר המפעל בהרכב של פלייסטיישן.

אסטרטגיית הבלעדיות של סוני הופכת להיות גמישה יותר. . .

 • מנהלי סוני ובונגי מבטיחים שהסטודיו יישאר עצמאי ורב -צורת. אבל מדוע סוני תשלם כמעט 4 מיליארד דולר כדי להמשיך לשים משחקים במכשירי Xbox? ראשית, לבונגי יש את הכישורים הטכניים ומאגר הכישרונות כדי לעזור לאולפני פלייסטיישן אחרים ליצור משחקים שיכולים לחיות בפלטפורמות אחרות, בענן ואולי אפילו מכשירים ניידים.
 • הבוס של פלייסטיישן ג’ים ראיין היה פתוח עם GamesIndustry.Biz כי “הדרך בה אנשים משחקים משחקים השתנתה הרבה במהלך השנים האחרונות”, וכי סוני מסתכלת על בונגי כדרך “להקטין משמעותית את הזמן שיידרש כדי להשיג את זה נכון” ביחס לשירות חי, Multipflatform משחק.
 • “הרשומה המוצלחת של בונגי בפרסום רב-פורמטי ושירותי משחק חיים יסייעו לנו לממש את השאיפות שלנו לקחת פלייסטיישן מעבר לקונסולה ולהגדיל את הקהל הפוטנציאלי שלנו”, כתב ראיין בפוסט בבלוג שהודיע ​​על המכירה.
 • מה שאנחנו יכולים להצביע על היום הוא שסוני פורצת סוף סוף את מלכודות המודל העסקי המסורתי שלה כדי לנסות גישות חדשות. ה- MLB החדש של סוני המופע 22 יתמוך במשחק חוצה פלטפורמות ובתכנות צולבת ב- Nintendo Switch ו- Xbox. וסוני החלה לפרסם משחקי צד ראשון למחשב בקליפ מהיר יותר, עם הצלחה מהדהדת כמכירת קיטור עבור נמל המחשב החדש של God of War This Tomen.

עד עכשיו, אסטרטגיית הרכישה של סוני הרגישה פשוטה. היא קנתה אולפנים קטנים ובינוניים הידועים בצורה הטובה ביותר בכדי ליצור משחקי פלייסטיישן טובים באמת, והפכו את האולפנים האלה לתחנות כוח בלעדיות שעזרו להגדיר את מותג הקונסולה שלה.

עסקת הבונגי מרגישה אחרת. זה לא בתגובה לרכישת Blizzard Activision של מיקרוסופט; ראיין אישר כי העסקה נמצאת בעבודות כבר חודשים. אבל זה מרגיש מאוד כמו שסוני התעוררה לכיוון שעסקי המשחקים פונים, ומדוע אולפנים כמו בונגי, הרבה זמן בחזית הבנייה החברתית והטכנית, עשויים להיות סוג הנשק הסודי שהפלטפורמה הפלייסטיישן צריכה לתרום דרך קדימה.

גרסה לסיפור זה הופיעה גם בעלון הבידור של ימינו; .

ניק סטט הוא כתב משחקי הווידיאו של פרוטוקול. לפני שהצטרף לפרוטוקול, הוא היה עורך חדשות ב- Verge המכסה את ענף המשחקים, אפליקציות סלולריות והגבלים עסקיים מסן פרנסיסקו, בנוסף לניהול הסיקור של ענקיות הטכנולוגיה של עמק הסיליקון וסטארט -אפים. . .com.

השופט זיה פרוקי מנסה ללמד אותך קריפטו, התייחסות ‘SNL’ אחת בכל פעם

החלטותיו על מקרי cryptocurrency גדולים ציטטו את “Big Lebowski”, “SNL” ו- “DR. אהבה מוזרה.”זה בגלל שהוא רוצה אותך – כן, אתה – לקרוא אותם.

הדרכים שזיה פרוקי (מימין) הכבידה על מקרים שהגיעו לפניו יכולים לתת לעורכי דין רמזים לאילו מסגרות משפטיות יעברו גיוס.

צילום: קרולין ואן הוטן/הוושינגטון פוסט דרך Getty Images

ורוניקה ארווין (@vronirwin) היא כתבת מבוססת סן פרנסיסקו בפרוטוקול המכסה את Fintech. בעבר היא הייתה בבחינת סן פרנסיסקו, וכיסתה את הטכנולוגיה מזווית היפר-מקומית. לפני כן, קו הקו שלה הוצג ב- SF Weekly, האומה, עובד הטכנולוגיה, מ.ס. .

“Cryptocurrency וכלים לניתוח תוכנה קשורים הם ‘גל העתיד, אחי. מאה אחוז אלקטרוני.”

. זה ציטוט מוושינגטון, ד.ג., חוות דעת מזכר בית המשפט המחוזי על התפקיד שכלי ניתוח Cryptocurrency יכולים למלא בחקירות ממשלתיות. הכותב הוא שופט השלום זיה פרוקי.

זה לא מקובל ששופטים יעשו אזכורים תרבותיים של פופ, וגם לא להיות ברמת מומחיות הקריפטו. פסיקותיו התייחסו לחכמה ל”הבגובובסקי הגדול “,” ד”ר ד”ר. Strangelove, “ו-” SNL “פרודיות של קבוצת מקלונין. הם גם מדגימים הבנה מפורטת באופן ייחודי של האופן בו פושעים יכולים להשתמש בקריפטו לטובתם, וחשוב מכך, כיצד הם לא יכולים: בהחלטה של ​​חילוט בינואר, למשל, פרוקי ציין כי “מזומנים מהווים אתגר גדול יותר לאכיפת החוק מאשר cryptocurrency בארנקים שלא הוסגרו.”באחרת, הוא כינה את האנונימיות ב- Blockchain” מיתוס “, והבהיר כי cryptocurrency הוא כלי לא יעיל לפושעים המתחמקים מסנקציות.

הידע שלו אינו תוצר של בילוי בטוויטר קריפטו. במקום זאת, לפני שלקח את עמדת השופט פרוקי היה אחד מקבוצת התובעים ב- U.. משרד עורכי דין בוושינגטון, ד.ג., זה קרא לעצמם “Bitcoin Strikeforce”, ועבדו עם סוכנויות כמו מס הכנסה ו- FBI בחקירות פדרליות. שם, פרוקי העמידו לדין מקרים שכללו טרור, פורנוגרפיית ילדים וריבוי נשק. .28 מיליון חברים ברחבי העולם באמצעות ביטקוין. החשבנית הבלתי ניתנת לשינוי של ביטקוין שימשה למציאת המבצעים.

. . עורכי דין לקריפטו קיבלו את החלטותיו הקודמות בהקשר של סנקציות המזומנים של טורנדו, למשל.

פרוקי דיבר עם פרוטוקול על כוח עמדתו, ומה אנשים בקריפטו צריכים להבין על החוק.

שיחה זו נערכה לצורך בהירות וקיצור.

איך למדת על cryptocurrency?

. היה תובע נוסף, כריסטופר בראון – אתה יודע, כריס בראון האחר – והוא התעניין בכך כששנינו עבדנו על פשע פיננסי בוושינגטון, ד ‘.ג. U.ג. משרד עורך דין. הייתה לו התחושה של “זה הולך וגדל, ועלינו להתחיל לבדוק את זה.”

U שלנו.ג. עורך דין באותה עת, ג’סי ליו, היה רעיון זה להשתמש בחקירות פיננסיות באופן שלא היה מוגבל רק לפשע צווארון לבן, או אפילו למקרים של נרקוטים, אלא גם לחקירות ברשת, לחקירות ביטחוניות לאומיות ובמקרים אזרחיים. הרבה ממה שחקרנו היה קשור לעקוב אחר הכסף ולכן היא רצתה שנהיה היחידה הרב -תחומית הזו.

ככה התחלנו עם “Bitcoin Strikeforce” שלנו, או כך קראנו לעצמנו. אבל אני חייב לומר, התחלנו במטרה לרצות להכין חולצות טריקו, ומעולם לא עשינו את זה בזמן שהייתי שם. ועכשיו נעלמתי! אז אם יש להם אותם, אני לא יודע אם אקבל אחד כזה.

.

ההחלטות שלך גם קיבלו תשומת לב רבה. . אהבה מוזרה.”מה אתה מנסה להשיג עם זה?

! וכדי שהציבור יאמין ויסמוך עלינו, הם צריכים להבין מה אנחנו עושים ומה אנחנו אומרים. הומור הוא דרך אחת, לא להשתמש בהרבה חוקיות זו דרך אחרת. . אבל לפחות, אם זה מובן, עדיין יש אמון כלשהו במסגרת גם אם אינך מסכים עם האופן בו ההחלטות שלנו נאמרות.

האם אתה מנסה לעבור לאנשים שנמצאים בקריפטו בפרט?

אנו שגרירים של הרשות השופטת לאנשים באולם בית המשפט שלנו – זו הצעה מאוד מפחידה להיות בבית המשפט אם היית טעון פדרלי, ולאנשים יש תפיסה של מה שהם חושבים שיכולים לקרות שם מבחינת הגינות או חוסר הוגנות. ואז, יש אנשים אחרים שעשויים להתמודד עם זה: בני משפחה, חברים, קורבנות שעשויים להיות בגלריית אולם בית המשפט וכו ‘.

אבל אז זה הרבה מעבר לזה. אני עושה הרבה עבודה עם המשרד המינהלי של בתי המשפט, הגוף המרכזי שלנו עושה חינוך אזרחי ומגוים לבתי ספר תיכוניים, מכיוון שאני רוצה שתלמידי מכללות ותיכונים ותלמידי משפטים יהיו בעלי ניסיון שבהם הם מקבלים סיכוי לדבר עם א לִשְׁפּוֹט. .

איך זה הרגיש שאתה עובר מתפקיד התובע הזה לשופט השלום?

עורכי דין מנסים לקחת מסגרות שונות מנושא אחד ולהחיל אותן על אחר, ואז לשכנע אותך שזה או לא מתאים. להיות שופט זה שונה מאוד מכיוון שאתה מעריך מה הצדדים מציגים בפניך כמסגרות החוקיות החלות, ומחליט כיצד טכנולוגיה פורצת דרך חדשה מתאימה למסגרות משפטיות שנכתבו לפני 10 או 15 שנה.

. קריפטו, חלקם מתווכחים, מתפתחים עוד יותר מהר.

אני חושב שהרבה אנשים היו אומרים שזו הסיבה שהם דוחפים לשימוש בקריפטו, כי זה מהיר מהיר. אבל זה לא ממש מקום בו שופטים מסתבכים באמירה כיצד יש להסדיר אותו. שופטים רק מסתדרים לענות על השאלה של “האם תקנות אלה חלות” ו”איך הם חלים?”ושופטים שונים מקבלים החלטות שונות. . אז לאנשים שונים יהיו החלטות שונות. וזה לא רק נכון לקריפטו, אלא גם תחומים אחרים בחוק.

החלטות הקריפטו הידועות ביותר שלך טוענות מאוד כי הקריפטו ניתן לעקוב אחר. אחת הדרכים שאנשים מנסים להפוך את זה פחות מעקב היא עם מיקסרים, וטורנדו מזומן הוענק על ידי OFAC לפני זמן לא רב. האם אתה חושב שההנמקה החוקית הייתה נשמעת מספיק כדי שהסנקציות הדומות יוחלו על מערבלים אחרים, או בבורסות מבוזרות?

אני לא יודע. אני חושב שהיה דיון שאנשים עשויים להתדיין כמה מהדברים האלה, כך שאני לא יכול להגיב, כי אלה לעתים קרובות מגיעים לבית המשפט שלנו. ואני חושב שבוודאי יש אנשים שמפנים את זה, כן ולא. . ואז, אתה יודע, ברור, שיהיו להם השקפות שונות, ואנחנו מקבלים החלטה על סמך מה שאנשים אומרים לפנינו.

?

יש פשוט כל כך מעט שנכתבו על החוק על קריפטו, וזה אומר שאנשים מנסים לקחת פירורי לחם מהחלטות קודמות ולהרכיב אותם כדי להכין משהו. זה מה שעורכי דין טובים תמיד יעשו. אפילו המחוקקים עשויים להסתכל על זה כשהם מנסים לחשוב היכן הפערים. . .ג. בית משפט במעגל, בית המשפט מעלינו. אז אני בטוח שאנשים מסתכלים על החלטות קודמות ומנסים ליישם אותן בדרכים שהם רוצים. אז לא, זה לא מפתיע אותי שאנשים עשו את זה.

האם יש תפיסות שגויות לגבי האופן בו החוק חל על קריפטו, או כיצד יש לפרש את ההחלטות שלך, שתרצה שתוכל לעבור?

. . לאנשים יש השקפות אלה בשני קיצוניות. זה או ש”קריפטו מזויף, זה לא אמיתי “, או” זה כל כך טכני שאתה לא יכול להבין את זה.”והכוח שלי, כפי שדיברתי וכפי שקווה יוצא לדעותיי, הוא פשוט שהקריפטו מובן. זה ממש כמו כסף – יש לו ערך, זה משמש, זה מה שאנשים חושבים שזה כן.

. תפקידו הבסיסי של עורך הדין הוא לקחת דברים סופר מורכבים וטכניים ולהרתיח אותם לוויכוחים ניתנים לעיכול בקלות לשופט, עבור חבר מושבעים, או למי שזה יהיה.

המשך לקריאה מופע פחות

ורוניקה ארווין (@vronirwin) היא כתבת מבוססת סן פרנסיסקו בפרוטוקול המכסה את Fintech. בעבר היא הייתה בבחינת סן פרנסיסקו, וכיסתה את הטכנולוגיה מזווית היפר-מקומית. לפני כן, קו הקו שלה הוצג ב- SF Weekly, האומה, עובד הטכנולוגיה, מ.ס. מגזין והפריסק.

איך חדשנות טכנולוגית מפרקת חסמים ומגדיל את הגישה לשירותים פיננסיים?

איגוד הטכנולוגיה הפיננסית (FTA) מייצג את מנהיגי התעשייה המעצבים את עתיד הכספים. אנו מאלפים את כוחם של שירותים פיננסיים מרוכזים בטכנולוגיה ומדגימים במודרניזציה של הרגולציה הפיננסית כדי לתמוך בהכללה ובחדשנות אחראית.

הטרנספורמציה הטכנולוגית הפיננסית מניעה תחרות, יצירת בחירת צרכנים ועיצוב עתיד הכספים. שמע משבעה מנהיגי פינטק המעצבים מחדש את עתיד הכספים, ומצטרפים לאיגוד הטכנולוגיה הפיננסית הפנימית פינטק כדי ללמוד עוד.

פני לי, מנכ”ל, איגוד הטכנולוגיה הפיננסית

הטכנולוגיה הפיננסית מפרקת חסמים לשירותים פיננסיים ומספקת ערך לצרכנים, לעסקים קטנים ולכלכלה. .

פינטק מציבה את הצרכנים האמריקאים במרכז הכספים שלהם ועוזרת להם לנהל את כספם באחריות. מאפליקציות תשלום וכלי תקצוב והשקעה ואפשרויות אשראי אלטרנטיביות, Fintech מקלה על הצרכנים לשלם עבור הרכישות שלהם ולבנות הרגלים פיננסיים טובים יותר.

כמעט מחצית ממשתמשי פינטק אומרים כי הכספים שלהם טובים יותר בגלל Fintech וחוסכים יותר מ- 50 $ לחודש בריבית ועמלות. .

איגוד הטכנולוגיה הפיננסית מייצג את המחדשים המעצבים את עתיד הכספים, בין אם הוא מייעל תשלומים מקוונים, מרחיב את הגישה לאשראי נוח, נותן לעסקים קטנים ויוצרים את הכלים להצלחה או להעצים את המשקיעים היומיומיים לבנות עושר. אנו תומכים במדיניות ותקנות פיננסיים מודרניים המאפשרים לחדשנות של פינטק להניע תחרות במשק ולהרחיב את בחירת הצרכנים.

. . הצטרפו אלינו כשאנחנו דנים כיצד לעצב את עתיד הכספים.

. יתרונות היעד מועברים באמצעות מהירות, שקיפות וביטחון, וניתן לראות את השפעתם על פני מגוון מגוון של מקרי שימוש.

שיתוף נתונים פיננסיים בין ספקים יכול לאפשר ללקוח (יחיד או עסק) לקבל גישה בזמן אמת לחשבונות בנק מרובים במוסדות מרובים, והכל בפלטפורמה אחת, לחסוך זמן ולעזור לצרכנים לקבל תמונה מדויקת יותר של הכספים שלהם לפני שהם לוקחים על עצמם חוב , מתן אינדיקציה אמינה יותר מכפי שרוב הנחיות ההלוואות עושות כיום.

.

חברות יכולות גם ליצור פרופילי שיווק מעודנים בקפידה ולכן, לכוונן את שירותיהן דק לצורך הספציפי. פלטפורמות בנקאיות פתוחות כמו Klarna Kosma מספקות גם הזדמנות ייחודית לעסקים לשים על כלים נוספים שמוסיפים ערך אמיתי למשתמשים ומעמיקים את קשרי הלקוחות שלהם.

. רשימת הפתרונות החדשים של הערך המוסף ממשיכה לצמוח.

טוד דנבו, המנהיג המסחרי של כסף ומנכ”ל Intuit Eminary, Inc., אינטואיט

מהירות העסק מעולם לא הייתה מהירה יותר ממה שהיא כיום. עבור בעלי עסקים קטנים, הזמן הוא בפרמיה מכיוון שהם חובשים כובעים מרובים כל יום. . למעשה, על פי סקר Intuit Quickbooks שנערך לאחרונה, 99% מהעסקים הקטנים מודאגים מהאינפלציה.

זה מציג הזדמנות אדירה שחדשנות ב- Fintech יכולה לפתור על ידי מזרז תנועת כסף, הגדלת הגישה להון ומקלה על ניהול הפעילות העסקית במקום מרכזי. פינטק מציעה מוצרים ושירותים חדשניים בהם פרקטיקות ותהליכים מיושנים מציעים אפשרויות מוגבלות.

לדוגמה, FinTech מאפשרת גישה מוגברת להון לבעלי עסקים מרקע מגוון ומשתנה על ידי מינוף נתונים אלטרנטיביים כדי להעריך מודלים של אמינות אשראי וסיכון. זה יכול להשפיע לטובה על כל סוגי בעלי העסקים, אך במיוחד אלה המופעלים על ידי מודלים של שירות פיננסי מסורתי.

כאשר אנו מסתכלים על פלטפורמת QuickBooks Intuit והמערכת האקולוגית הכוללת של Fintech, אנו רואים מגוון חידושים המונעים על ידי AI ומדעי הנתונים שעוזרים לעסקים קטנים להצליח. על ידי הטמעה וחיבור בין שירותים פיננסיים ביעילות כמו בנקאות, תשלומים והלוואות כדי לעזור לעסקים קטנים, אנו יכולים להמציא מחדש כיצד SMBs מקבלים שכר ולאפשר גישה רבה יותר לכספים החיוניים שהם צריכים בנקודות קריטיות במסע שלהם.

בסך הכל, אנו רואים בפינטק מעצימה אנשים שנשארו מאחור על ידי מערכות פיננסיות מיושנות, ומעניקות להם תובנות, טיפים וכלים בזמן אמת שהם צריכים כדי להפוך את חלומותיהם הפיננסיים למציאות.

סמנכ”ל Mahesh Kedia, אסטרטגיית GTM, פעולות כניסה והכנסות חדשות בשוק, Marqeta

. למרות ההתקדמות הטכנולוגית הללו, 22% מהמבוגרים האמריקאים נופלים בקטגוריה הלא בנקאית או תת -בנקאית (מקור: הפדרל רזרב). אנשים שאינם בנקים מסתמכים לעתים קרובות על מוצרים פיננסיים אלטרנטיביים יקרים יותר (AFPs) כמו הלוואות ליום המשכורת, הזמנות כסף ומתקני אשראי יקרים אחרים שגובים בדרך כלל עמלות גבוהות יותר וריבית, מה שהופך את סביר להניח שאנשים צריכים לטבול בחיסכון שלהם הישאר על פני הצבע. כעת, כאשר ליותר מהאוכלוסייה התחתונה/הלא-בנקא. כמה דוגמאות כוללות:

ארנקים ניידים – ייתכן שאינו בנקאיות לא יהיו חשבונות בנק מסורתיים אך יכולים לאמת חשבונות ארנק ניידים עבור קניות ותשלומי חשבון. ניתן להשתמש בזהות הארנק הנייד שלהם לפתיחת חשבון בנק וירטואלי לבנקאות מקוונת מאובטחת ונוחה.

לחברות פינטק בדרך כלל יש עלויות רכישה ותפעול נמוכות בהרבה מאשר מוסדות פיננסיים מסורתיים. .

עזור לבניית אשראי – .זה מאפשר למהגרים ואוכלוסיות אחרות שעשויות להיות מתחת לבנקים לעבור את מחזור חיי האשראי כדי לקבל צורות אשראי נוספות כמו הלוואות רכב, בית וחינוך וכו ‘.

על ידי מתן גישה לשירותים בנקאיים כמו חיסכון ללא תשלום ובדיקת חשבונות, העברות, שירותי אשראי ותשלומים ניידים, חברות פינטק יכולות לעזור לאוכלוסייה התחתונה/לא בנקאית להשיג יציבות פיננסית רבה יותר ורווחה.

קתרין קרול, ראש מדיניות ורגולציה גלובלית, פס

יש להעצים יזמים מכל רקע, בכל חלקי העולם, להפעיל ולהיקף עסקים גלובליים.

רוב העסקים עדיין מתמודדים עם אתגרים מפחידים עם עניינים בסיסיים מאוד. . מַס. תשלומים. . Stripe פועלת לפתור את האתגרים הארציים והמשעממים למדי האלה, כמעט תמיד עם ממשק תכנות יישומים שמפשט תהליכים מורכבים לכמה לחיצות.

בין אם זה מקל על עסקים לקבל תשלומים מרחבי העולם, לעזור לכל אחד, בכל מקום להשתלב נכון תוך שעות ספור זה בעבר היה שמור לחברות גדולות בערים גדולות. מבין החברות ששילבו באמצעות Stripe, 92% נמצאות מחוץ לעמק הסיליקון; 28% מהמייסדים מזהים כמיעוט; 43% הם יזמים בפעם הראשונה. סמכות פס כמעט חצי מיליון עסקים באמריקה הכפרית. באופן קולקטיבי, הם מתעצמים על הכנסות עסקיות עירוניות ב -30%.

כלכלת האינטרנט רק מתחילה לעשות את ההבדל האמיתי עבור עסקים בכל הגדלים בכל מיני מקומות. אנו נרגשים מהעתיד הזה.

טדי פלו, קצין משפטי ראשי, Zest AI

מה שאני מאמין שהוא החשוב ביותר – ומה שכיבדנו ב- Zest AI – הוא העובדה שאתה לא יכול לשנות דבר לטובה אם גישה שוויונית להון אינה זמינה לכולם. הדרך בה אנו מקבלים החלטות על אשראי צריכות להיות הוגנות ומכילות ונעשות באופן שלוקח בחשבון תמונה גדולה יותר של אדם. המלווים יכולים לשרת טוב יותר את הלווים שלהם עם יותר נתונים ומתמטיקה טובה יותר. Zest AI בנתה בהצלחה טכנולוגיית חיתום AI-אוטומטית תואמת, עקבית ושוויונית, בהן יכולים המלווים להשתמש כדי לעזור לקבל את החלטות האשראי שלהם. .”הוכחנו שמלווים יכולים לחפור בלווים של שכבת האשראי התחתונים שלהם ולהלווה להם מבלי לשנות את סובלנות הסיכון שלהם.

אנדרו גריי, שותף, מורגן לואיס

בעוד שמערכות בינה מלאכותית (AI) היו כלי המשמשת היסטורית על ידי משקיעים מתוחכמים כדי למקסם את התשואותיהן, מערכות AI חדשות ומתקדמות יותר יהיו החידוש העיקרי לדמוקרטיזציה של הגישה למערכות פיננסיות בעתיד . ד ‘דגלו סוגיות פרטיות, אתיקה והטיה שנותרו להיפתר עם מערכות AI, החדשות הטובות הן שככל שמערכות נתונים גדולות R הופכות להיות קלות יותר ויותר לחיבור, AI ועיבוד שפה טבעית (NLP) מסוגלים יותר ויותר להשוות את הגישה. החדשות הטובות עוד יותר הן שהדמוקרטיזציה הזו לוקחת צורות מרובות.

ניתן להשתמש ב- AI כדי לספק הערכות סיכונים הנחוצות לבנק את אותם מוגשים או נשללים מגישה. מערכות AI יכולות גם לאחזר גזעי נתונים שלא נעשה בהם שימוש בדוחות אשראי מסורתיים, כולל תזרים מזומנים אישי, שימוש בקשרי תשלום, תשלומי שירות בזמן ונתונים אחרים הקבורים במערכי נתונים גדולים, כדי ליצור הערכות סיכון הוגנות ומדויקות יותר חיוניות כדי להשיג אשראי ושירותים פיננסיים אחרים. על ידי הרחבת זמינות האשראי לקהילות המוגבלות מבחינה היסטורית, AI מאפשרת להם להשיג אשראי ולבנות עושר.

. . יתרה מזאת, כאשר יחד עם טכנולוגיות NLP, דמוקרטיזציה גדולה עוד יותר יכולה להיווצר מכיוון שמשקיעים חסרי ניסיון יכולים לקיים אינטראקציה עם מערכות AI באנגלית רגילה, תוך מתן ממשק קל יותר לשווקים פיננסיים מאשר כלי ביצוע קיימים.

טכנולוגיית פיננסים פתוחה מאפשרת למיליוני אנשים להשתמש באפליקציות והשירותים עליהם הם סומכים כדי לנהל את חייהם הפיננסיים – החל מהגנת משיכה, לניהול כסף, להשקיע לפרישה או לבניית אשראי. יותר מ 8 מכל 10 אמריקאים משתמשים כעת בכלי מימון דיגיטליים המופעלים על ידי מימון פתוח. הסיבה לכך היא שהצרכנים רואים משהו שהם אוהבים או רוצים – בחירה חדשה, אפשרויות נוספות או עלויות נמוכות יותר.

מהו מימון פתוח? .

כאשר אנשים יכולים לעבור בקלות לחברה אחרת ולהביא איתם את ההיסטוריה הפיננסית שלהם, המציגה תחרות אמיתית לשירותים מדור קודם ומאלצת את כולם להשתפר, עם תוצאות חיוביות עבור הצרכנים. לדוגמה, אנו רואים את ההשפעה שיש לה על שחקנים גדולים שנאלצים להפיל דמי משיכה או להתחרות כדי לספק מוצרים שהצרכנים רוצים.

אנו רואים את היתרונות של מימון פתוח ממקור ראשון במשבט, מכיוון שאנו תומכים באלפי חברות, החל מהפינטקים הגדולים ביותר, לסטארט -אפים, לבנקים גדולים וקטנים. כולם בניית מוצרים התלויים בדבר אחד – יכולתם של הצרכנים לשתף בצורה מאובטחת את הנתונים שלהם כדי להשתמש בשירותים שונים.

פיננסים פתוחים תמכו במערכות פיננסיות כלולות ותחרותיות יותר עבור צרכנים ועסקים קטנים ב- U.ג. וברחבי העולם – ויש מקום לעשות הרבה יותר. כדוגמה, הצרכן הלאומי לחוק הצרכן הציג לאחרונה דוח חדש שבדק את הצרכנים המספקים גישה לנתוני חשבון הבנק שלהם כך שתשלומי שכר הדירה שלהם יוכלו ליידע את חיתום המשכנתא שלהם ולעזור לבנות אשראי. זֶה הוא חלק מההבטחה למימון פתוח.

. . זה יהיה חיוני להבטחת היתרונות של מימון פתוח לצרכנים עוד שנים רבות.

המשך לקריאה מופע פחות

איגוד הטכנולוגיה הפיננסית (FTA) מייצג את מנהיגי התעשייה המעצבים את עתיד הכספים. אנו מאלפים את כוחם של שירותים פיננסיים מרוכזים בטכנולוגיה ומדגימים במודרניזציה של הרגולציה הפיננסית כדי לתמוך בהכללה ובחדשנות אחראית.

מנכ”ל AWS: הענן לא נוגע רק לטכנולוגיה

כאשר AWS מכין את ועידת ה- RE: המצאה השנתית שלו, אדם סליפסקי מדבר על אסטרטגיית מוצר, תמיכה בסביבות היברידיות וערך הענן בזמנים כלכליים לא בטוחים.

דונה גודיסון (@Dgoodison) היא הכתב הבכיר של פרוטוקול המתמקד בטכנולוגיית תשתית ארגונית, מספקי מחשוב הענן ‘הגדול 3’ ועד מרכזי נתונים. בעבר כיסתה את הענן הציבורי ב- CRN לאחר 15 שנה ככתב עסקי של בוסטון הראלד. ממוקמת במסצ’וסטס, היא גם עבדה כפרילנסרית של בוסטון גלוב, כתבת עסקים בכתב העת Boston Business Journal וכתובת נדל”ן בבנקים וסוחר לאחר שעוברים בעיתונים שבועיים.

AWS מתכוננת ל RE: Income, ועידת מחשוב הענן השנתית שלה בה ההכרזות השנה צפויות להתמקד באסטרטגיית הנתונים מקצה לקצה שלה ולהעביר שירותים חדשים לתעשייה.

זה יהיה ה- RE השני: להמציא עם המנכ”ל אדם סליפסקי כמוביל של ספק הענן הגדול ביותר בתעשייה לאחר החזרתו בשנה שעברה ל- AWS מחברת הדמיית נתונים Tableau Software.

.

ל- AWS יש כיום למעלה מ- 200 שירותים, וסליספי אמר שזה לא נעשה בנייה.

“אני לא יודע מתי נהיה אי פעם,” הוא אמר. “אנו ממשיכים לשחרר שירותים חדשים מכיוון שהלקוחות זקוקים להם והם מבקשים אותנו אותם, ובו זמנית השקנו מאמץ אדיר להוסיף יכולות חדשות בתוך השירותים הקיימים שכבר בנינו. שני החזקים של זה חשובים.”

אבל קיצוץ בעלויות הוא מציאות עבור לקוחות רבים בהתחשב בסערה הכלכלית העולמית, ו- AWS ראתה עלייה בלקוחות המעוניינים לשלוט על הוצאות הענן שלהם.

“חלק מהלקוחות עושים הידוק חגורה,” אמר סליפסקי. “מה שאנחנו רואים הרבה זה שאנשים פשוט מתמקדים במיטוב המשאבים שלהם, וודא שהם מכבים משאבים שהם לא צורכים. אגב, הם צריכים לעשות את זה כל הזמן. המוטיבציה היא מעט גבוהה יותר במצב הכלכלי הנוכחי.”

מלבד הצמיחה העצומה של AWS, מה לדעתך השתנה הכי הרבה בזמן שהיית בטאבלו? היית מופתע מכל דבר?

מספר הלקוחות שנפרסים כעת עמוק ב- AWS, הפרוסים בענן, באופן שהוא בסיסי לעסק שלהם ובסיסי להצלחתם הפתיע אותי. אתה יכול לראות את זה על הנייר ולהגיד, “הו, העסק גדל יותר, וזה בטח אומר שיש יותר לקוחות”, אבל הענן והקשר שלנו עם מפעלים אלה הוא עכשיו סדר יום סוויטה C מאוד.

הייתה תקופה לפני שנים שלא היו כל כך הרבה מנכ”לים ארגוניים שהיו בקיאים בענן. ?”עכשיו, זה בעצם משהו שהם, במקרים רבים, ספוגים ומעורבים בהם ונוסעים באופן אישי.

זה רק מעיד על כמה כל כך הרבה ארגונים משתמשים בענן כעת בכל פנים בעסק שלהם – כדי לנהל את יישומי הארגון של הליבה שלהם, כמובן, לעשות כל מיני ניתוחים חדשים, שרבים מהם כרוכים בלמידה מכונה כעת שיש אף פעם לא אפשרי לפני כן, ואז רבים, רבים יישומי קדימה קצה.

. השיחה שהכי סובתה עם מנכ”לים עוסקת בטרנספורמציה ארגונית. . וזה קשור לשימוש בענן כדי לחדש מהר יותר ולהביא את המהירות לארגונים שלהם. אלה מאפיינים תרבותיים, לא מאפייני טכנולוגיה, ואלה יש השלכות ארגוניות על אופן המארגנים שלהם ואילו צוותים הם צריכים. מסתבר שלמרות שהטכנולוגיה מתוחכמת, פריסת הטכנולוגיה היא ללא ספק האתגר הפחות פחות לעומת איך אתה מעצב ומעצב את הארגון כדי לנצל בצורה הטובה ביותר את כל היתרונות שהענן מספק.

איך החוויה שלך בטאבלו השפיעה על AWS ואיך אתה חושב לשים את הבול שלך על AWS?

אני, באופן אישי, פשוט ביליתי כמעט חמש שנים שקוע עמוק בעולם הנתונים והאנליטיקס והבינה העסקית, ובתקווה שלמדתי משהו באותה תקופה בנושאים אלה. אני מסוגל להחזיר מבט של מבפנים אמיתיים, אם תרצו, לאן פונה העולם הזה – נתונים, ניתוחים, מאגרי מידע, למידת מכונות וכיצד כל הדברים האלה מתאחדים ואיך אתה באמת צריך לראות מה קורה נתונים כסיפור מקצה לקצה. זה לא קשור לפיתרון נקודתי למסד נתונים או לשירות אנליטי, זה באמת על הבנת זרימת הנתונים ממקום זה בארגון שלך לאורך כל הקצה השני, שם אנשים משתפים פעולה ומשתפים ומקבלים החלטות על סמך זה נתונים. ל- AWS יש משאבים אדירים המוקדשים בכל התחומים הללו.

האם אתה יכול לדבר על צומת של נתונים ולמידת מכונות ואיך אתה רואה את זה משחק בשנים הקרובות?

. ישנם אזורים של כל אחד מהם שעדיין עצמאיים זה מזה, אבל יש צומת גדול מאוד וחזק מאוד של השלושה – עד כדי כך שארגנו בפועל בתוך AWS סביב זה ויש לנו מנהיג יחיד לכל האזורים האלה באמת לעזור להפגיש את אלה.

יש כל כך הרבה נתונים בעולם, וכמותם ממשיכה להתפוצץ. אמרנו את זה לפני חמש שנים וזה נכון עוד יותר היום. קצב הצמיחה רק מואץ. זו הזדמנות ענקית ובעיה ענקית. הרבה אנשים טובעים בנתונים שלהם ואינם יודעים להשתמש בהם כדי לקבל החלטות. ארגונים אחרים הבינו כיצד להשתמש בטכנולוגיות חזקות מאוד אלה כדי להשיג תובנות במהירות מהנתונים שלהם.

מה שאנחנו באמת מנסים לעשות זה להסתכל על מסע הנתונים המקצה לקצה ולבנות יכולות ושירותים משכנעים, חזקים באמת בכל עצירה במסע הנתונים ואז … לסרוג את כל זה יחד עם מושגים חזקים כמו ממשל. על ידי הצבת ממשל טוב על מי שיש לו גישה לאילו נתונים ואיפה אתה רוצה להיזהר בתוך המעקות שאתה מגדיר, אתה יכול לשחרר אנשים להיות יצירתיים ולחקור את כל הנתונים העומדים לרשותם.

ל- AWS יש יותר מ -200 שירותים עכשיו. ?

עדיין לא סיימנו לבנות, ואני לא יודע מתי אי פעם נהיה. אנו ממשיכים לשחרר שירותים חדשים מכיוון שהלקוחות זקוקים להם והם מבקשים מאיתנו, ובו זמנית השקנו מאמץ אדיר להוסיף יכולות חדשות בתוך השירותים הקיימים שכבר בנינו. שני החזקים של זה חשובים.

אנחנו לא סתם בונים שירות וממשיכים הלאה. בתוך כל אחד מהשירותים שלנו – אתה יכול לבחור כל דוגמה – אנחנו פשוט מוסיפים יכולות חדשות כל הזמן. אחד המוקדים שלנו כעת הוא לוודא שאנחנו באמת עוזרים ללקוחות להתחבר ולהשתלב בין השירותים השונים שלנו. .

האם הלקוחות עדיין רוצים את אבני הבניין הבסיסיות האלה ויחלקו אותם יחד בעצמם, או שהם פשוט רוצים ש- AWS תטפל בכל זה?

אין פיתרון אחד בגודל אחד מהלקוחות רוצים. יש לנו בהחלט לקוחות שמאוד רוצים לקבל את הידיים שלהם “על ההגה”, אם תרצו, ולעבוד עם השירותים שלנו בשכבה העמוקה ביותר, ברמה הפרימיטיבית ביותר – כך EC2 לחישוב, S3 לאחסון , אחד או יותר משירותי מסד הנתונים שלנו – והם רוצים ליצור אינטראקציה עם השירותים הללו ישירות.

. אם היית שואל אותי לפני 15 שנה, “היי בשנת 2022, כמה מחודשת החדשנות אתה חושב שיהיו סביב ביצועים גולמיים או ביצועי מחירים של יחידת מחשוב,” לא הייתי בהכרח מנחש שזה היה עדיין חשוב כמו שהוא. אבל זה חיוני לחלוטין. . הם דורשים כמויות אדירות של מחשוב, אך איש לא יוכל לבצע את המחשב הזה אלא אם כן נמשיך לשפר באופן דרמטי את ביצועי המחירים.

יש לנו (גם) בהחלט יותר ויותר לקוחות שרוצים לקיים אינטראקציה עם AWS ברמה גבוהה יותר של הפשטה … יותר בשכבת היישום או פתרונות רחבים יותר, ואנחנו מכניסים הרבה אנרגיה, הרבה משאבים, למספר של פתרונות ברמה גבוהה יותר. אחד הגדולים שבהם … הוא אמזון Connect, שהוא פיתרון מרכז הקשר שלנו. תוך דקות או שעות או ימים, אתה יכול להיות פועל עם מרכז קשר בענן. בתחילת המגיפה, ברקליס … שלחו את כל הסוכנים שלהם הביתה. במשהו כמו 10 ימים, הם קיבלו 6,000 סוכנים בפועל ב- Amazon Connect כדי שיוכלו להמשיך לשרת את לקוחות הקצה שלהם עם שירות לקוחות. בנינו הרבה יכולות מתוחכמות שמבוססות על למידת מכונות בתוך Connect. אנו יכולים לעשות תמלול להתקשר, כך שהמפקחים יוכלו לעזור בסוכני הכשרה ושירותים המוציאים משמעות ונושאים מתוך שיחות אלה. . זה באמת חשוב שנספק פתרונות ללקוחות בכל רמות הערימה.

בהתחשב באתגרים הכלכליים שעומדים בפני הלקוחות, כיצד AWS מבטיחה שהמפעלים יקבלו תשואות טובות יותר על השקעות הענן שלהם?

זה הזמן להישען לענן יותר מתמיד, בדיוק בגלל אי ​​הוודאות. .

לדוגמה, הדבר היחיד שחברות רבות עושות בתקופות כלכליות מאתגרות הוא לקצץ בהוצאות הון. עבור מרבית החברות, הענן מייצג הוצאות תפעוליות, ולא הוצאות הון. אתה לא קונה שרתים, אתה בעצם משלם ליחידת זמן או יחידת אחסון. זה מספק גמישות אדירה עבור חברות רבות שפשוט אין להן את הקאפקס בתקציבים שלה.

יתרון עצום נוסף של הענן הוא הגמישות שהוא מספק – האלסטיות, היכולת להעלות או לכווץ באופן דרמטי את כמות המשאבים הנצרכים. בששת החודשים הראשונים של המגיפה, הביקוש של זום עלה בכ -300%, והם הצליחו למלא בצורה חלקה ובחיננות את הביקוש הזה מכיוון שהם משתמשים ב- AWS. אתה יכול רק לדמיין אם חברה הייתה במרכזי הנתונים שלה, כמה קשה היה לצמוח כל כך מהר. היכולת לצמוח באופן דרמטי או לכווץ באופן דרמטי את הוצאת ה- IT שלך בעצם היא תכונה ייחודית של הענן.

זמנים מאתגרים מסוג זה הם בדיוק כאשר אתה רוצה להכין את עצמך להיות המחדשים … לחדש ולהשקיע מחדש ולהניע את הצמיחה שוב קדימה. ראינו כל כך הרבה לקוחות שהוכנו את עצמם, משתמשים ב- AWS, ואז כאשר אתגר פוגע, למעשה מסוגלים להאיץ כי יש להם מתחרים שאינם מוכנים, או שיש הזדמנות חדשה שהם מציבים. אנו רואים הרבה לקוחות למעשה נשענים למסעות הענן שלהם בתקופות כלכליות לא וודאות אלה.

במהלך אוקטובר של אמזון. . ?

אנחנו חברה בסך 82 מיליארד דולר לשנה ברבעון האחרון, שגדלנו 27% משנה לשנה, כך שיש לנו כמובן כל מקרה ושימוש ולקוחות בכל סיטואציה שתוכלו לדמיין. . חלק מהלקוחות מבצעים הידוק חגורה. מה שאנחנו רואים הרבה זה אנשים פשוט מתמקדים במיטוב המשאבים שלהם, וודא שהם מכבים משאבים שהם לא צורכים. . המוטיבציה היא מעט גבוהה יותר במצב הכלכלי הנוכחי. אתה כן רואה כמה פרויקטים שיקוליים שאינם מבוטלים, אלא נדחפים החוצה.

אבל כל לקוח מוזמן רק “לשלם על ידי המשקה” ולהשתמש בשירותים שלנו לחלוטין לפי דרישה. כל לקוח חופשי לבצע את הבחירה הזו. אך כמובן שרבים מהלקוחות הגדולים שלנו רוצים להתחייב לטווח ארוך יותר, רוצים לקיים קשר עמוק יותר איתנו, רוצים את הכלכלה שמגיעה עם ההתחייבות הזו. .

השוליים של AWS לקחו מכה ברבע האחרון, אבל האם אתה חושב שהשוליים שלה באופן כללי הם סוג של שמנים?

. .

(חברת התעופה האוסטרלית) קנטאס, למשל, משתמש ב- AWS כדי לבצע ניתוחים מתקדמים בנתיבי טיסה-נתיבי טיסה חסכוניים בדלק, בהינתן תנאי רוח ומה נתיבי הטיסה שלהם צריכים להיות-והם למעשה מקרינים שהם הולכים לחסוך 40 מיליון דולר שנה, בנוסף ל … הורדת טביעת הרגל שלהם באמצעות יעילות דלק טובה יותר. ניתוח מסוג זה לא יהיה בר ביצוע, אפילו לא תוכל לעשות זאת עבור מרבית החברות, במקום שלהן. אז חלק מעומסי העבודה הללו פשוט הופכים טובים יותר, הופכים להיות מנגנוני חיסכון בעלויות חזקים מאוד, באמת אפשריים רק עם ניתוחים מתקדמים שתוכלו להריץ בענן.

במקרים אחרים, רק העובדה שיש לנו דברים כמו מעבדי Graviton שלנו ו … מנהלים יכולות כה גדולות בקרב לקוחות מרובים, השימוש שלנו במשאבים הוא כל כך הרבה יותר יעיל מאחרים. יש לנו בקנה מידה מספיק משמעותי שיש לנו כמובן כלכלת רכישה טובה של דברים כמו רוחב פס ואנרגיה וכדומה. .

. זה יהיה תלוי באילו פרויקטים של הון בילינו ברבעון ההוא. ברור שמחירי האנרגיה גבוהים כרגע, ולכן ישנם כמה רבעים שמכילים, רבעים אחרים שם הם לוקחים.

הדבר החשוב עבור הלקוחות שלנו הוא הערך שאנו מספקים להם בהשוואה למה שהם רגילים אליו. והיתרונות הללו היו דרמטיים במשך שנים, כפי שמעידים אימוץ ה- AWS של הלקוחות והעובדה שאנחנו עדיין צומחים בקצב שאנו מקבלים את העסק בגודל שאנחנו. אימוץ זה מדבר בקול רם יותר מכל קול אחר.

?

. אנחנו עסק מספיק גדול, אם היית שואל אותי האם אי פעם ראית את X, כנראה הייתי יכול למצוא אחד מכל דבר, אבל הטרנד הדומיננטי המוחלט הוא הלקוחות באופן דרמטי להאיץ את המעבר שלהם לענן. העברת ארגונים פנימיים זה עומסי עבודה כמו SAP לענן, זה טרנד גדול. יצירת יכולות ניתוח חדשות שהפעמים רבות אפילו לא היו קיימות לפני כן והפעילו את אלה בענן. יותר סטארט -אפים מתמיד בונים עסקים חדשים חדשניים ב- AWS. העסק שלנו במגזר הציבורי ממשיך לצמוח, משרת גם מוסדות פדרליים כמו גם ממלכתיים ומקומיים וחינוכיים ברחבי העולם. . זה באמת עדיין יום ראשון. ההזדמנות היא עדיין מאוד מולנו, מאוד מול הלקוחות שלנו, והם ממשיכים לראות את ההזדמנות הזו ולעבור במהירות לענן.

האם אי פעם אתה רואה סביבת ענן בה הלקוחות יכולים להריץ בקלות לומר את שירותי הלמידה של המכונה שלך ואת הצעות הנתונים של גוגל והיצע ה- X של מיקרוסופט כערימה טכנולוגית אחת גדולה בקלות?

באופן כללי, כאשר אנו מסתכלים על בסיס הלקוחות העולמי שלנו, אנו רואים פעם אחר פעם שהחדשנות ביותר ומבנה העלות היעיל ביותר מתרחשים כאשר הלקוחות בוחרים ספק אחד, כאשר הם פועלים בעיקר ב- AWS. הרבה יתרונות בקנה מידה עבור הלקוחות שלנו, כולל המומחיות שהם מפתחים על לימוד ערימה אחת ובאמת מקבלת מומחה, במקום לחלק את המומחיות שלהם ולצורך לחזור ליסודות בערימה המקבילה הבאה.

עם זאת, לקוחות רבים נמצאים במצב היברידי, שם הם מנהלים אותו בסביבות שונות. במקרים מסוימים, זה לפי בחירה; במקרים אחרים זה נובע מרכישות, כמו קניית חברות וטכנולוגיה בירושה. אנו מבינים ומאמצים את העובדה שזה עולם מבולגן בו, וכי רבים מהלקוחות שלנו במשך שנים הולכים להיות חלק מהמשאבים שלהם במקום, חלקם ב- AWS. לחלקם עשויים להיות משאבים הפועלים בעננים אחרים. אנו רוצים להפוך את כל הסביבה ההיברידית הזו לקלה וחזקה ככל האפשר עבור לקוחות, ולכן למעשה השקענו וממשיכים להשקיע מאוד בכבדות ביכולות ההיברידיות הללו.

לדוגמה, ביכולות הניהול, זה הדבר הראשון שלקוחות מבקשים: “אנחנו רוצים להיות מסוגלים לראות ולהיראות נראות, ובמקרים מסוימים, לנהל משאבים ב- AWS, בחצרים שלי ובמקרים מסוימים, על עננים אחרים.”אז בנינו יכולות, רבים משירותי הניהול שלנו, לראות ובמקרים מסוימים, לשלוט במתרחש בסביבות אלה.

הרבה לקוחות משתמשים כעת בעומסי עבודה מכולות, ואחת הטכנולוגיות הגדולות של המכולות היא Kubernetes. יש לנו שירות Kubernetes מנוהל, שירות אלסטי Kubernetes, ויש לנו … הפצה של Kubernetes (אמזון EKS Distro) שלקוחות יכולים לקחת ולפעול על הנחות שלהם ואפילו להשתמש במשאבים בענן ציבורי אחר ויש להם את כל מה שיש נעשה בצורה עקבית ולהיות מסוגל להתבונן ולנהל את כל הסביבות הללו. אז אנו מחויבים מאוד לספק יכולות היברידיות, כולל ריצה במקום, כולל ריצה בעננים אחרים, והפכת את העולם לקל וחסכוני ככל האפשר עבור הלקוחות.

האם אתה יכול לדבר על הסיבה שהבאת את דיליפ קומאר, שהיה סגן נשיא אמזון של קמעונאות וטכנולוגיה פיזית, ל- AWS כסגן יישומי נשיא ואיך זה ישחק?

הוא אמזוני ותיק ותיקים עם תפקידים רבים ושונים רבים-תפקידים חשובים-בחברה במשך תקופה של שנים רבות. . יש לנו יותר ויותר לקוחות שרוצים לקיים אינטראקציה עם הענן ברמה גבוהה יותר – גבוה יותר בערימה או יותר בשכבת היישום.

. בנינו הרבה שירותים תעשייתיים כמו שירותי IoT עבור הגדרות תעשייתיות, למשל, כדי לפקח על ציוד תעשייתי כדי להבין מתי הוא זקוק לתחזוקה מונעת. יש לנו הרבה יכולות שאנו בונים המיועדים ל … מקרי שימוש אופקיים כמו (Amazon Connect) או אנכיים בתעשייה כמו רכב, שירותי בריאות, שירותים פיננסיים. אנו רואים יותר ויותר ביקוש לאלה, ודיליפ נכנס באמת להתגבר על הרבה יכולות של צוותים, אשר יתמקדו באלה (אזורים). אתה יכול לצפות לראות אותנו משקיעים משמעותית באזורים אלה ולצאת עם כמה חידושים ממש מרגשים.

האם זה יכלול כניסה ל- CRM או ERP או ליישומי רווחים אחרים ברמה גבוהה יותר?

אני לא חושב שיש לנו תוכניות מיידיות בתחומים הספציפיים האלה, אבל כמו שאמרנו תמיד, אנו הולכים להיות מונחים לחלוטין על ידי הלקוחות שלנו, ואנחנו נלך לאן שהלקוחות שלנו אומרים לנו שהכי חשוב ללכת הלאה. זה תמיד היה הכוכב הצפוני שלנו.

תיקון: הסיפור הזה עודכן נוב. 18, 2022, לתיקון שמו של אמזון EKS Distro.

המשך לקריאה מופע פחות

דונה גודיסון (@Dgoodison) היא הכתב הבכיר של פרוטוקול המתמקד בטכנולוגיית תשתית ארגונית, מספקי מחשוב הענן ‘הגדול 3’ ועד מרכזי נתונים. בעבר כיסתה את הענן הציבורי ב- CRN לאחר 15 שנה ככתב עסקי של בוסטון הראלד. ממוקמת במסצ’וסטס, היא גם עבדה כפרילנסרית של בוסטון גלוב, כתבת עסקים בכתב העת Boston Business Journal וכתובת נדל”ן בבנקים וסוחר לאחר שעוברים בעיתונים שבועיים.

סמלי הפלייסטיישן והבונגי

15 ביולי 2022 ההצעה של סוני לרכוש את Destiny 2 המפתחת בונגי הושלמה כעת.

Sony Interactive Entertainment סיימה עסקה עם בונגי לרכישת סטודיו Destiny תמורת 3 דולר.6 מיליארד דולר. בונגי תפעל כ”חברה בת עצמאית “של סוני, והיא תישאר סטודיו מרובי -פפורמות. על פי דיווח של Gamesindustry.Biz, Bungie ינוהל על ידי דירקטוריון “המורכב מהמנכ”ל והיו”ר הנוכחי פיט פרסונס ושאר צוות הניהול הנוכחי של האולפן”.

“אנו גאים להצטרף רשמית לקבוצה המדהימה בפלייסטיישן, אנו נרגשים לקראת עתיד החברה שלנו, ואנחנו מקבלים השראה להפגיש שחקנים מכל העולם כדי ליצור חברויות וזיכרונות מתמשכים”, אמר בונגי בהצהרה שהודיעה השלמת העסקה. !

בשאלות נפוצות המופנות לשחקנים, בונגי טוענת כי אין שינויים במפת הדרכים של Destiny 2 עד 2024 (כולל תאריך השחרור של מלכת המכשפה) כתוצאה מהעסקה המתוכננת, והמשחק יישאר מרובי-פלטפורמות, ללא תוכן בלעדי פלטפורמה מתוכנן למלכת המכשפה. (גם משחק צולב לא יושפע.) בונגי אומרת שמשחקיו העתידיים ימשיכו להיות מפרסמים את עצמם ומולטי-צורת, גם כן.

“עם התמיכה של SIE”, אומר בונגי בפוסט חדשותי, “השינוי המיידי ביותר שתראה הוא תאוצה בכישרון שכירת האולפן כולו כדי לתמוך בחזון השאפתני שלנו. אם זה מדבר אליך, ואתה רוצה לעזור לנו להכניס שקע ביקום, אנו עובדים בכל התחומים לגורל 2 ולכל העולמות החדשים שמעבר.”

בונגי עלה לראשונה לגדולה עם מרתון, סדרת משחקי FPS עמוקים עם אגף מעורפל (ילד, האם המגמה הזו נמשכה) שוחררה למחשבי מקינטוש בשנות ה -90. בסופו של דבר, האולפן נקנה על ידי מיקרוסופט לקראת מגהיט הפריצה של בונגי עבור ה- Xbox: Halo המקורי.

בונגי התנתקה ממיקרוסופט בשנת 2007 לחתום על עסקת פרסום עם Activision Blizzard על הדבר הגדול הבא שלה, Destiny. ואז בונגי התנתקה מ- Actiblizz בשנת 2019, ועכשיו, איכשהו, האולפן נמצא בחיבוק המתחרה הגדול ביותר של מיקרוסופט.

2022 כבר היה גדול לרכישות בתעשיית המשחקים. .דיל של 7 מיליארד כדי לאסוף את זינגה, ומיקרוסופט הודיעה על 68 דולר.7 מיליארד עסקה כדי להוסיף את Activision Blizzard למערך האולפנים הפנימי כבר המסיבי שלה.

דסטין ביילי דסטין הכל על משחקי רטרו ומשחקי הרפתקאות, כמו גם להיות מסור Fantasy XIV סופי. ההישג הגאה ביותר שלו ב- PCGamesn מגלה נישה לכיסוי סימולטור משאיות. סופר חדשות בכיר לשעבר, עכשיו אתה יכול למצוא אותו ב- GamesRadar.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.