כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

. הוא רגיש אליהם במיוחד, במיוחד במהלך פיתול ההתקפה, כך שתוכל לטפל נזק להלם ולהימנע מתקיפות בדרך זו.

מיהו הבוס הסופי ב”ניצול ג’די “? – ענה

ניצול רייוויס ג'די

כל מסע מלחמת הכוכבים חייב להסתיים בשלב מסוים, ועם כל כך הרבה אויבים בתוך ניצול ג’די, זה יכול להיות קשה לדעת מי הבוס הסופי. קאל צריך להילחם בכוחות מהתקופה הנוכחית שלו, כמו גם בעידן הרפובליקה הגבוהה, וזה משאיר הרבה מקום למריבות בוסים.

לפני שעברו על הבוס הסופי בשרוד ג’די, זו ההזדמנות האחרונה שלכם לחזור לפני שתקבלו כמה ספוילרים גדולים על המשחק. עם זאת, בואו נקפוץ לתוכו ונדון במי קאל צריך להתמודד לפני שהקרדיטים יתגלגלו והמסע הבא מתחיל.

ניצול ג’דיי – שהוא הבוס הסופי?

בהתחלה, אתם עשויים לחשוב שהבוס הסופי הוא דגן ג’רה, שהוא האנטגוניסט הראשי מתקופת הרפובליקה הגבוהה ברוב המשחק. עם זאת, הקרב הסופי בסופו של דבר נגד בודה אקונה. קאל פוגש את בודה בפעם הראשונה כל הדרך חזרה לקורוסנט כשהמשחק מתחיל והוא עוזר לצוות של קאל עם היסט על הסנטור.

לאחר נפילתו של דגן גרה, הסיפור מתחיל לפנות, במיוחד על השימוש בטנאלור. בודה אקונה היה מרגל אימפריאלי מההתחלה, אך הוא גם מתגלה כג’די לשעבר שנפל לצד האפל על סמך צבע האורות שלו, ונאלץ לעזור לאימפריה או לצוד למטה. בודה רואה בטנאלור דרך לצאת מהמצב.

קאל וצוותו אולי נחסכו למעשה אם הם דבקו בתוכנית המקורית להשתמש ב- Tanalorr להתחלה חדשה. כמובן שזה יהיה קל מדי, והבוס הסופי ב”ניצול ג’די “בסופו של דבר הוא בודה אקונה. הוא מקיים קטטה טובה, אבל בסופו של דבר, קאל ומרין חזקים מדי.

על הסופר

דניאל וורוביץ ‘

דן כותב מדריכי משחקים, חדשות ותכונות מזה שלוש שנים לאחר סיום הלימודים עם תואר ראשון בכתב . אתה יכול למצוא אותו מכסה את Call of Duty לנצח, משחקי הרפתקאות פעולה וכמעט כל שחרור גדול אחר.

איך להביס את בודה

Coruscant

ברגע שתגיע סוף סוף לטנאלור ב- Star Wars Jedi: Survivor, תצטרך להתעמת עם הבוס הסופי של המשחק: Bode. מדריך הבוס הזה יראה לכם את הטיפים והאסטרטגיות הטובות ביותר להוריד אותו דרך שלושת השלבים המובחנים שלו.

כיצד להביס את Bode – טיפים ואסטרטגיות

אתה צריך להילחם בפעם בפעם, שלא כמו בג’דהה. הפעם הוא קשה באותה מידה, אבל לכל הפחות, יש לך גישה לגירויים שלך. מרין יעזור מדי פעם גם כן, אבל זה בעיקר קרב אחד על אחד עם בודה.

BODE – שלב 1

עולם-BODE00005.JPG

בודה מהיר להפליא, והוא ידגים את זה מייד. מיד לאחר שזכה לשליטה, בודה יטפל בך וינסה לתקוף אותך עם אורות האור שלו.

עולם-BODE00007.JPG

המהלך הזה מחוספס מכיוון שבודה עושה עליון גדול לפני שהוא מדפדף לאחור וירה בפיצוץ שלו. נסה להתנער לאחור כדי להימנע מכך, ולאפשר לך לחסום את הברגים כאשר בודה ממשיך לקרקע.

עולם-BODE00006.JPG

לבודה יש ​​עוד כמה נדנדות אגרסיביות אגרסיביות שהוא ישלב יחד. סיפור טוב שהוא עומד לשחרר מטח הוא כאשר הוא משתופף לחלקת יד אחורית, שתוכלו לראות בתמונת המסך שלמעלה.

עולם-BODE00009.JPG

אם אתה רחוק מדי, הוא במקום זאת יעשה קדימה. שוב, ההתקפה הזו מהירה מאוד.

עולם-BODE00008.JPG

עבור החלק המוקדם הזה, אנו ממליצים להשתמש בעמדת קרוס-שומר עם ההתקפה המוטענת שלה. זה יכול להתמודד כשליש ממד ההדהים של בודה ולאפשר לך לשמור על המרחק שלך. בגלל המהירות של בודה וחוסר היכולת לחיזוי, אינך רוצה להיות קרוב מדי בעת התמודדות עם נזק הלם.

החדשות הטובות הן שמרין יעזור כאן. היינו צריכים לעשות רק סלאם משמר צלב אחד, ומרין קפץ פנימה כדי לסיים את מד הלם. יתכן שתצטרך לעשות את זה כמה פעמים כדי להשיג את אותה התוצאה, אם כי.

אתה יכול גם להשתמש ביכולתו של מרין לנעול את Bode בוצע לרגע קצר. הוא פורץ מהר יותר מהאויבים הרגילים, אבל זו אפשרות טובה להיכנס לנזק מהיר כלשהו.

עולם-BODE00010.JPG

לאחר שתטפל מעט נזק (בערך 15%), בודה יתפוס את מררין, שהוא סמן טוב לדעת שהגיע הזמן ליצור מרחק מסוים. אחרי שמררין עוזב, בודה עושה קדימה קדימה אגרסיבית שאינה ניתנת לחסום. הוא יכול לזרוק את האזור תוך שנייה, אבל יש זמן הניתוח הגון להתקפה זו. אל תנסה פשוט להתחמק. . במקום זאת, לקפוץ ולעכב את הקפיצה השנייה והקפידה שלך בזמן שהוא טוען, מכוון לקפוץ עליו כשהוא מתנשא על האזור.

עולם-BODE00011.JPG

אם לא, בודה יתפוס אותך ויצרף רימון לגב שלך, יתמודד כרבע מהבריאות שלך. אם אתה מצליח להתחמק מההתקפה, נסה לנחות מאחורי בודה. יש חלון אחרי שהוא מקפיץ בו אתה יכול להיפגע נזק מבלי שהוא חוסם.

עולם-BODE00012.JPG

לאחר ההתקפה, בודה תחזור לקצב דומה של התקפות שראית על ג’דהה. זה כולל ירי עם הפליטה שלו, בדרך כלל מסתיים בצילום טעון בלתי ניתן לחסימה. אם אתה רוצה לשחק אגרסיבי, זה זמן נהדר להניב נזק, מכיוון שלוקח כמה שניות עד שהצילום יטען באופן מלא. הקפידו להתחמק מהזריקה.

עולם-BODE00013.JPG

בנוסף, בודה יזרוק שלוש רימונים. אתה לא יכול למעשה להכריח את הדחיפה לאחור, אז נסה להתחמק לאחור כדי להימנע מהם.

למרות שאתה לא יכול לכפות את הדחיפה של הרימונים לאחור, אתה יכול להשתמש ביכולות הכוח שלך ב- Bode. הוא רגיש אליהם במיוחד, במיוחד במהלך פיתול ההתקפה, כך שתוכל לטפל נזק להלם ולהימנע מתקיפות בדרך זו.

מרין יתייג שוב מדי פעם כדי לעזור, אך לרוב, עליכם להיות ממוקדים בשבירת מד הלם של בודה. .

עולם-BODE00014.JPG

לאחר שתעשה שליש מבריאות הבוס, בודה יעלה אותך עם הכוח ויזרוק אותך לזירה למטה.

BODE – שלב 2

עולם-BODE00015.JPG

בודה יתחיל את השלב השני על ידי השלכת אורות האור שלו, בדומה לקרב הסופי עם דגן גרה. כדי להחמיר את המצב, אורות האור עוקבים אחריכם, בודה יזרוק שני רימוני הלם (תוכלו לכפות את אלה לדחוף את אלה), ולירותכם ללא הרף בפיצוץ שלו.

עולם-BODE00016.JPG

אתה יכול לשלב את אורות האור, אבל קשה לעשות זאת. אם בריח פוגע בך ומדהים אותך, אורך האור ייסגר ויתמודד עם המון נזק. במקום זאת, אנו ממליצים לרצועה בזמן שמספר האורות עוקב אחריו ומתמקד בחסימת הברגים. אתה אמור להיות מסוגל להימנע ממספר האורות בדרך זו.

עולם-BODE00017.JPG

ברגע שההתקפה תסתיים, נסה לסגור את הפער ולהתקוף את BODE. הוא יחסום את ההתקפה ויתנגד עם התקפה בלתי ניתנת לחסימה בה הוא מרים אותך באוויר ונחנק אותך בכוח. עם זאת, זה לא עוסק בנזק אם אתה מצליח לזכות באירוע QuickTime. חשוב מכך, זה שובר לחלוטין את מד הלם של בודה, ומאפשר לך להתנדנד במהירות ולהתמודד עם קצת נזק. היה מוכן לגבות ברגע שהדום שלו חוזר, אבל.

עולם-BODE00018.JPG

במהלך שלב זה, בודה ישתמש גם בהתקפת כוח בלתי ניתנת לחסימה. לא משנה איפה אתה נמצא בזירה, ואתה לא יכול להימנע מכך. הוא יאסוף אותך וימשוך אותך עם הכוח. בדומה למאבק דארת ‘ויידר, זה לא עוסק בנזק. עם זאת, בודה יעקוב מייד עם התקפה, אז היו מוכנים לשים אותה.

עולם-BODE00019.JPG

הדבר האחר שצריך להשגיח עליו הוא התקפת הבעיטה הבלתי ניתנת לחסימה של בודה. ההתקפה עצמה לא צריכה להיות קשה מדי להימנע ממנה, אבל הרצף שהוא בועט יכול להרוג אותך בקלות. בודה יבעט ואז יטפל לאחור אם תנסה להתקפה נגד ואז הוא יטפל קדימה בזמן שאתה תוקף ותכה אותך. אל תיפול על זה. אם הוא בא אליך עם התקפת הבעיטה, הימנע ממנו וצור מרחק מסוים.

בודה ישתמש באותן התקפות בהן השתמש בשלב הראשון, והוא יזרוק מדי פעם את אורותיו. בגלל שהוא דוחף אותך חזרה לתחילת השלב, תצטרך לחזור לרצועה. עם זאת, עבור זורקות Lightsaber נוספות, אתה יכול להיכנס פנימה ולהכניס את אורות האור כשהוא זורק אותו, והדהים אותו מההתקפה לחלוטין.

מחוץ לזה, האסטרטגיה זהה לשלב הראשון. השתמש ב- CrossGuard Down Slash כדי לשבור את התקפות האורות הישיר של Parry Bode. הפעם אין לך את מרין, כך שחשוב עוד יותר להתמקד בפריצת עמדה כדי להתמודד עם נזק.

בודה יסיים את השלב עם מקף נוסף שלא ניתן לחסום. זהה לקודם, קפוץ ועשה את הקפיצה והמקף הכפול שלך כדי להימנע מההתקפה. כששליש נוסף מבריאותו נעלמה, תפעיל קיצוץ ותיכנס לשלב שלישי.

Cutscene אינו פועל כמיקום. הקפד לשמור על בריאותך וגירוי לכל הקרב.

BODE – שלב 3

עולם-BODE00020.JPG

בודה יתחיל מייד שלב שלישי על ידי גידול באוויר, מתנודד לעברך ויורד עם החלקה מסיבית ובלתי ניתנת לחסום. הוא יעקוב אחריו מיד עם עוד כמה התקפות אורות, אז נסה ליצור מרחק מהשער ולהיות מוכן לחסום את המעקב שלו.

עולם-bode00021.jpg

לאחר ההתקפה הזו, בודה תעשה כמה נדנדות אורות תקורה, שתוכלו לשתות אותה. Bode משתמש רק ב- Lightsaber שלו בשלב זה, ולכן כמה פארטים מתוזמנים היטב יאפשרו לך לשבור את הלם ולהתמודד עם נזק.

Bode יכול גם להניח את ההתקפות שלך. ואם אתה פשוט חוסם ואל תסביר, הוא ישאיר אותך המום לתקופה קצרה. זו הסיבה שאנו ממליצים להדביק עם קרוס -שומר למאבק זה. זה מאפשר לך לשמור על מעט מרחק כדי לעשות את הקשת הרחבה שלו, וכשאתה מתחבר, אתה יכול להיפטר נזק רב במד הלם של בודה.

עולם-BODE00022.JPG

התקפה נוספת שיש להשגיח עליה בשלב זה היא הנדנדה הקרקעית הבלתי ניתנת לחסימה של בודה. זה יורה גל הלם מול אורות האורות של בודה, והוא עושה את זה ארבע פעמים ברציפות. אתה צריך להתחמק משמאל או ימינה כדי להימנע משלושת הראשונים. האחרון הוא על האדמה, כך שתצטרך לקפוץ כדי להימנע ממנו.

עולם-BODE00023.JPG

ההתקפה האחרת שלא ניתנת לחסימה שתשתמש בבודה היא סריקה קרקעית בה הוא יפנה לאחור וישלח גל הלם החוצה. לקפוץ כדי להימנע מלהיפגע מזה.

עולם-BODE00024.JPG

ברגע שבוד יורד לכ- 15% מבריאותו, תיכנס לאירוע QuickTime. הקרב עדיין לא הסתיים.

לאחר החסימה, בודה יחזור לסוויטת ההתקפה שלו. גילינו שההתקפות של בודה הבלתי ניתנות לחסימה של בודה היא הדרך הטובה ביותר לסגור את הקטטה. להיות אגרסיבי מדי יביא לבודה להיכנס לשרשרת התקפות שיכולות להרוג אותך בקלות.

טיפ נוסף הוא להימנע משימוש ביכולת האולטימטיבית שלך. זה לא עושה מעט לשום דבר במאבק הזה. זה לא מאט את BODE, ולמרות שהתנודות של אורות האור הם מהירים, היכולת ואפקט המסך המוחץ שלו נוטה להמעיט עד כמה BODE קטלני יכול להיות שהוא פעיל. .

ברגע שהוא יורד, קיצוץ סופי יפעיל. הזיכויים יתגלגלו ותוחזרו למאטימיות כדי לחקור את הגלקסיה.