Genshin השפעה על חומרים: כל חומרי העלייה

זה כל מה שתצטרך כדי לעלות לך מיקו – לפקוח עין על מדריך קודי ההשפעה של Genshin שלנו כדי למלא את המורה והפרימוגמס שלך. אחרי כל זה, נקווה שתהיה מיקו ממקמת מאוד ברשימת שכבת ההשפעה של Genshin שלנו.

אימפקט Genshin – מדריך החקלאות של חומרי העתיקה של Yae Miko

מה אתה צריך כדי לפלס את הדמות של קטליסט האלקטרו.

ב- 13 באפריל 2022 בשעה 14:48 PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

Yae Miko, הכוהנת הגדולה של קבר קדוש של גרנד נארוקאמי, שמאור ירח כעורך רומן קל, הועמד לרשותו למשוך את 2 של Genshin Impact של Genshin Impact.5 עדכון. אם השגת אותה, אתה מוכן לצאת למסע המפרך הארוך של בניית Yae Miko מוכן לקרב. להלן כל המשאבים והמיקומים שלהם בהתאמה לחומרי ההתעלות והכישרון של Yae Miko.

דמות קטליסטית אלקטרו, Yae Miko יכולה להיות הופכת את ה- DPS העיקרי שלך-במקרה ההוא, לגרום לה לרמה 90-או תת-DPS. אם היא תהיה תמיכה בצוות שלך, אז רמה 80 טובה מספיק, במיוחד אם אתה F2P ונמוך במשאבים. אם אתה שחקן חדש יותר, תצטרך לחכות עד שתפתח את נעילת האזור של אינזומה כדי לפלס את Yae Miko למעלה.

חומרי עלייה

Vajrada Amethyst

אם עדיין לא רוקנת את חנויות המזכרות, אתה יכול לרכוש כמות מוגבלת של vajrada ametysts מאותם מיקומים. כדי לחוות את vajrada amethysts, תצטרך לבחור קטטה עם אחד הבוסים הנורמליים הבאים: ההיפוסטזיס האלקטרו, ביטוי הרעם (אלקטרו אוקיאניד), עדר הווישפלה הבתאי ופרימו גאובישאפ (אם משוחרר באלקטרו).

הבוסים השבועיים שלאחר מכן מפילים גם את Vajrada: Dvalin, Childe, Azhada (אם הוא משוחרר באלקטרו), והבוס החדש של Raiden Weekly.

לחקלאות חומרי עלייה של Yae Miko, הייתי מציע ללכת למאבק בבוס בוס וישאש. תצטרך להילחם בווישפיות בכל מקרה על טיפה נוספת של חומר עלייה-סנפיר השקר של דרגון-אז אתה יכול להרוג שתי ציפורים באבן אחת.

ים גנודרמה

צמחים שצומחים ליד האוקיאנוס, גנודרמות הים הם בשפע על פני אינזומה. המלצת החקלאות האישית שלי-אם אתה לוחץ בזמן ופשוט רוצה לחוות ביעילות מיקום אחד-היא ללכת לחוף נאצוצ’י משקיף על נקודת הדרך ולפנות צפונה לאזור החוף. יש בערך 17 גנודרמות ים במיקום יחיד זה. אתה יכול גם להשתמש במפה האינטראקטיבית של Teyvat כדי לתכנן את מסלולי החקלאות שלך.

Sea Ganoderma המליץ ​​על מיקום חקלאי-Near Nazuchi Beach. קרדיט צילום: מפה אינטראקטיבית של Teyvat

שומרי יד

שומרי יד נופלים על ידי אויבי נובושי וקייראגי בעולם הפתוח. שומרי יד ישנים בכל רמה, Kageuchi על ידי 40+ אויבים ברמה, ומפורסמים על ידי 60+ אויבים ברמה. אתה יכול למצוא אויבי נובושי הפזורים בכל אינזומה, אך המיקום היחיד היעיל ביותר הוא האי ג’ינן-Near Way Point משתף את אותו שם. שם תוכלו למצוא 17 אויבי נובושי לחוות שומרי יד.

באופן כללי, אם אתם מעוניינים לגדל דמויות פופולריות של אינזומה 5 כוכבים, כדאי לחוות שומרי יד באופן קבוע מכיוון שיש להם שיעור ירידה נמוך. בנוסף ליה מיקו, איאקה ורעידן משתמשים שניהם בשומרי יד כחומרי עלייה.

שומרי יד המומלצים על מיקום חקלאי-האי ג'ינן. קרדיט צילום: מפה אינטראקטיבית של Teyvat

סנפיר השווא של דרקונהיר

סנפירי השווא של דרקונאייר נופלים על ידי בוס רגיל Bathysmal vishap Herd. קרב הבוס הזה ממוקם באזור חדש Enkanomiya והוא לא נעול על ידי השלמת הניסויים התת -קרקעיים של דרייק ונחש.

המיקום הרגיל של בוס בוס בוסמאל Bathysmal רגיל נמצא תחת דיניצ'י מיקושי

חומרי עליית כישרון

 • 6 שומר יד ישן
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 19 שומר יד מפורסם
 • 3 תורת האור
 • 21 מדריכים לאור
 • 22 פילסופיות של אור
 • 6 שומר יד ישן
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 38 שומר יד מפורסם
 • 3 תורת האור
 • 21 מדריכים לאור
 • 38 פילסופיות של אור “

ספרי כישרונות

תורת האור, מדריך האור ופילוסופיות האור כולם נופלים מתחום בית המשפט הסגול בימי רביעי, שבתות וראשון.

המשמעות של Aeons

קבל את זה מהבוס השבועי החדש, סוף האותמיה האחתית-קרב הראיידן. כדי לפתוח את הנעילה של המאבק הזה, תצטרך להשלים את המסע של Raiden Act II של Raiden.

כתר התובנה

כתרים הם נדירים וסחורה נחשקת בגנשין, אז וודא שאתה באמת, באמת רוצה להשתמש בו ב- Yae Miko. כלל האצבע הכללי הוא להכתיר את יחידות ה- DPS העיקריות שלך, כך שאם אינך בטוח היכן אתה מתאים לצוות שלך, הייתי מציע להחזיק מעמד.

אבל אם אתה מחויב ליה, ניתן להשיג את כתר התובנות על ידי פילוס העץ המפואר והטוב על סאקורה הקדוש. אחרת, תצטרך להשתתף באירועים בזמן מוגבל כדי להשיג כתרים. ההצעה הקרובה לשלושה Realms Gateway (02/17) תציע כתר אחד בחנות האירועים.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

Genshin השפעה על חומרים: כל חומרי העלייה

Genshin השפעה יאה מיקו מביטה על עורב שנמצא על ידה

מחפש את חומרי ההתעלות של Yae Miko? יא מיקו, הגוג’י האלגנטי של קבר קדוש הגדול נארוקאמי, הוא דמות חדשה של Genshin Pimpt.5 עדכון.

למרות העובדה שהיא רק הועמדה לרשותה, שחקנים שהועברו לחשוף מידע מוקדם של מידע מוקדם על קיטסונה הורוד לקראת שחרורה בסופו של דבר. כתוצאה מכך, לא רק שאנחנו יודעים כל מה שאנחנו צריכים כדי להרכיב את Build Build ו- Team Comp הטוב ביותר של Yae, אנו מכירים גם את כל חומרי ההתעלות הנדרשים עבור Yae Miko, שתצטרך כדי לפתוח את היכולות הנוספות.

חומרים אלה לוקח הרבה זמן להצטבר, אבל אם הייתם הרפתקנית ברחבי אינזומה ואנקנומיה, יתכן שתתחלתם, מכיוון שרוב החומרים של YAE היו זמינים לזמן מה-למעט החומר ברמת הכישרון שנפלו על ידי ההשפעה של Genshin 2.5 בוס. חשוב לציין שכדי לעלות לדמות, עליכם לעמוד גם בדרגת ההרפתקאות הנדרשת ורמת הדמות. הרכבנו רשימה של כל חומרי YAE לעלייה, ואיך להשיג אותם.

Yae Miko חומרי עלייה

החומרים הבאים נדרשים לעלות לך מיקו, על פי דבש האנטר העולמי:

חומרי עליית אופי

שלב עלייה רמת אופי חומרים מורה
1 20 1x Vajrada Amethyst Sliver, 3x Ganoderma Sea, 3x משמר יד ישן 20,000
2 40 3x Vajrada Amethyst Fragment, סנפיר השקר של Dragonheir 2x, 10x גנודרמה ים, שומר יד ישן 15X 40,000
3 50 6x Vajrada Amethyst Fragment, סנפיר השקר של דרקונה 4x, 20x Ganoderma Sea, 12x Kageuchi Handguard 60,000
4 60 3X Vajrada Amethyst Chunk, סנפיר שקר של 8x Dragonheir, 30X Ganoderma Sea, 18x Kageuchi Handguard 80,000
5 70 6X Vajrada Amethyst Chunk, סנפיר השקר של Dragonheir 12, 45x Ganoderma, 12X מפורסם שומר יד מפורסם 100,000
6 80 6x Vajrada Amethyst Gemstone, 20X Dragonheir False Fin, 60X Ganoderma, 24X מפורסם שומר יד מפורסם 120,000

חומרי עליית כישרון

רָמָה חומרים מורה
2 3x תורת אור, שומר יד ישן 6x 12,500
3 מדריך 2x לאור, 3x קגאוצ’י שומר יד 17,500
4 מדריך 4x לאור, שומר יד של קגוצ’י 4x 25,000
5 מדריך 6x לאור, 6x קגאוצ’י שומר יד 30,000
6 מדריך 9x לאור, משמר יד 9x Kageuchi 37,500
7 4x פילוסופיות של אור, שומר יד מפורסם 4x, 1x המשמעות של איונים 120,000
8 6x פילוסופיות של אור, 6x שומר יד מפורסם, 1x המשמעות של Aeons 250,000
9 12x פילוסופיות של אור, 9x שומר יד מפורסם, 2x המשמעות של איונים 450,000
10 16x פילוסופיות של אור, 12x שומר יד מפורסם, 2x המשמעות של אאונים, כתר 1x של תובנה 700,000

מדריך חקלאות של חומרים מיקו

ים גנודרמה

נתחיל עם החומר הפשוט ביותר: ים גנודרמה. ניתן למצוא גנודרמה בים בקלות יחסית בכל אינזומה; יש 149 זמינים לאיסוף המפה. לאחר שנקטפו, הם מתאימים לאחר יומיים. כדי לעלות באופן מלא אותך מיקו דורש 168 בסך הכל, אז תאסוף אותם בכל פעם שאתה נתקל בהם. אתה יכול להשתמש במפה האינטראקטיבית הרשמית של TEYVAT כדי לעזור לך לתכנן מסלולי חקלאות.

שומרי יד

כל הזנים של שומר יד ניתן לרכוש על ידי הבסה נובושי אויבים (כולל Kairagi) לרוחב אינזומה. קגוצ’י ושומרי יד מפורסמים נופלים על ידי אויבים לפחות 40 ו -60, בהתאמה. לחלופין, אתה יכול ליצור אותם באמצעות שלושה מהשכבה הקודמת של שומר היד.

כדי לעלות במלואה, אתה צריך 18 שומרי יד ישנים, 30 שומרי יד של קגוצ’י, ו 36 שומרי יד מפורסמים. כדי לעלות על כל הכישורים שלה, זה יהיה נוסף 18 שומרי יד ישנים, 66 שומרי יד של קגוצ’י, ו 93 שומרי יד מפורסמים. שיעורי הירידה שלהם אינם גדולים, ולכן אנו ממליצים להילחם בנובושי כל יום. האי ג’ינן הוא מקום טוב להתחיל בו חקלאות שומרי יד, שכן האי הקטן מכיל 17 נובושי משריץ.

אויבי הבוס של Genshin Bathysmal Vishap; שני יצורי דרקון אכזריים עמוק מתחת לאינאזומה

סנפיר השווא של דרקונדהיר

סנפיר השווא של דרקונדהיר נושרים על ידי Vishaps Bathysmal, אשר מהווים את אתגר הבוס של ‘מגני אלמוגים’ באנקנומיה. אתה צריך 46 על מנת לעלות באופן מלא את Yae Miko, כך שתפנו אליהם לעתים קרובות.

חומרי עלייה אלקטרו

Vajrada Amethyst Slivers, שברים, נתחים, וכן אבני חן הם חומרי ההתעלות האלקטרו הסטנדרטיים, וניתן לרכוש אותם מהבסת בוסים שבועיים Azhdaha, Dvalin ו- Childe, וממנה בוסים רגילים מגיני אלמוגים, אלקטרו היפוסטזיס, פרימו גאובישאפ, וביטוי רעמים.

ודא שיש לך מספיק שרף כדי לתבוע את התגמולים מהבוסים האלה. אתה יכול ליצור שבר משלושה רסיסים, נתח משלושה שברים ואבן חן משלושה נתחים. בסך הכל, העלייה של YAE מחייבת את המקבילה של 271 Vajrada Amethyst Slivers. בקמצוץ, אתה יכול גם להמיר חומרי עלייה אלמנטריים אחרים לאלקטרו באמצעות אבק אזות.

ספרי עליית כישרונות

ספרי הכישרונות של יא מיקו תורת האור, מדריך לאור, וכן פילוסופיות של אור ניתן להשיג מה- תחום בית המשפט הסגול בימי רביעי, שבתות וראשון. שימו לב שבימי ראשון, את כל לחומרים ברמת הכישרון מהתחום יש סיכוי לרדת. אתה צריך 9 ‘תורות’, 63 ‘מדריכים’, ו 114 ‘פילוסופיות’ בסך הכל.

חומרים אחרים

ה המשמעות של Aeons הכרחי כדי לעלות לכישרונותיו של Yae Miko מעל רמה 6 יופלו מהבוס השבועי החדש בעדכון 2.5, כך שלא תוכלו להשיג אותם כרגע.

כדי להגיע לרמה 10 בכל כישרון דורש א כתר התובנה. אתה יכול להשיג אחד מהשניים.4 צבעים חולפים באירוע טיסה, וכרגע ישנם שישה זמינים לצמיתות: אחד באמצעות הצעות לעץ העגום החלבוני וחמישה מהסאקורה הקדושה.

כצפוי, זה יעלה לך המון מורה לעלות לך – 2,093,000 בסך הכל, ותוספת 4,950,000 לרמות הכישרון שלה. הקפידו להשלים כמה שיותר עמלות יומיומיות, שפע ומשימות שבועיות כדי לאסוף את מורה. אל תשכח לאסוף הרבה מהשנינות של הגיבור כדי לגרום לה לרמה מקסימאלית, וזכרו לעשות את השנאי הפרמטרי כל שבעה ימים כדי לעזור לכם לאסוף חומרי מיקו.

זה כל מה שתצטרך כדי לעלות לך מיקו – לפקוח עין על מדריך קודי ההשפעה של Genshin שלנו כדי למלא את המורה והפרימוגמס שלך. אחרי כל זה, נקווה שתהיה מיקו ממקמת מאוד ברשימת שכבת ההשפעה של Genshin שלנו.

ג’ן רותרי כשג’ן לא שולטת בדוטה 2, היא מחפשת רמזים לגבי דמויות חדשות של Genshin Impact, עובדת על מטרתה ב- Valurant, או מנופפת חרבה סביב בית המרזח ב- MMOs כמו עולם חדש. לשעבר עורך סגני המדריכים שלנו, כעת ניתן למצוא אותה ב- IGN.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.