כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA Online

עם זה, כעת עליכם שיהיה לכם כל מה שצריך כדי להתחיל את GTA באופן מקוון את החוזה. עדכון שבועי אחרון מציג מחדש את פסל הפנתר של קאיו פריקו הייסט, אם אתה רוצה להבריח את כל משימות הייסט של GTA Cayo Perico ו- GTA Cayo Perico Heist Heist. יש לנו גם מדריכים מעודכנים באופן קבוע בנסיעת הפרסים המקוונים של GTA בשבוע הנוכחי ורכב פודיום GTA 5.

פרנקליון מברך חבר כשהוא עומד במשרדו ב- GTA ברשת החוזה

רוצה לדעת כיצד להתחיל GTA את משימות החוזה? העדכון המקוון האחרון של GTA מחזיר את פרנקלין, אחת הדמויות הניתנות לשחק מ- GTA 5. כעת הוא נמצא בעסקי המוזיקה ובמקורב הד”ר של ד”ר. דרה, שתיהן קבעו משימות כדי להרוויח כסף נוסף.

עם זאת, בדומה להרחבות מקוונות אחרות של GTA, התחלת המשימות יכולה להיות החלק המתסכל ביותר, מכיוון שלא תמיד ברור כיצד לעשות זאת. . כאן אתה פוגש את פרנקלין, שיכול לעזור לך להתחיל עם המשימות הזמינות בחוזה כדי לעזור לד”ר. דרי גונב בחזרה את המוזיקה שלו.

. בנוסף, אתה יכול להרוויח הנחה עבור חלק מהמכוניות החדשות של GTA על ידי קבלת מוניטין או על ידי השלמת משימות העדכון במינימום בעיות.

כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA Online

 • פתח את טלפון ה- ifruit שלך ונווט לאתר ‘Dynaste8 Executive’ דרך הפרסומת הממומנת או הכרטיסייה כסף ושירותים
 • לרכוש אחד מארבעת הבניינים. הזול ביותר הוא סיאול הקטן, שעולה 2,010,000 דולר
 • הזן את הבניין שנרכש שלך
 • לעלות למעלה והכנסו למשרד שלך
 • השתמש במחשב שלך ושחק באמצעות שניים מחוזי האבטחה
 • פרנקלין יתקשר אליך, יבקש מכם לפגוש אותו במגרש הגולף. פנו אל סמן ה- F שממערב למפה
 • לאחר השלמת המשימה שלאחר מכן, תקבל שיחת טלפון נוספת מפרנקלין שאומר לך לחזור למשרד למשימה הבאה
 • המשך להשלים משימות לפרנקלין וד”ר. דר עד שתסיים את סיפור העלילה של DLC

. עדכון שבועי אחרון מציג מחדש את פסל הפנתר של קאיו פריקו הייסט, אם אתה רוצה להבריח את כל משימות הייסט של GTA Cayo Perico ו- GTA Cayo Perico Heist Heist. יש לנו גם מדריכים מעודכנים באופן קבוע בנסיעת הפרסים המקוונים של GTA בשבוע הנוכחי ורכב פודיום GTA 5.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

תוהה כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA Online? . כמובן שיש המון דברים אחרים להתלהב מהם, כמו החדש או ה כלי נשק הזמינים כעת במשחק.

לא משנה מה אתה הולך קודם, רוב הסיכויים שתבלה הרבה מזומנים וירטואליים, אבל למרבה המזל, יש לנו מדריך על איך להרוויח כסף ב- GTA ברשת. אבל אם יש לך יתרת בנקים בריאה ואתה רק רוצה לדעת לגשת לדברים החדשים, כיסיתי אותך. הנה כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA 5.

כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA Online

לאחר שהעדכון הורד והותקן, תקבל שיחה מלמאר בפעם הבאה שתתחבר. לאחר מכן הוא ירמז אותך על סוכנות סלבריטאים המחפשת עזרה. אז נווט למנהל Dynasty8 בדפדפן של הסמארטפון שלך, ותמצא ארבעה שונים סוֹכְנוּת נכסים מוכנים לרכישה. לרוע המזל, הזול ביותר יחזיר אותך בכמעט 2 מיליון דולר, אז תסע את עצמך – והארנק שלך.

לאחר שיש לך לעצמך סוכנות, פנה פנימה כדי למצוא את פרנקלין קלינטון ותשחק. כדי לעשות את החלק הבא, תצטרך להיות מנכ”ל, אז בדוק אם אתה רשום באמצעות SecuroServ בתפריט האינטראקציה. עכשיו כל מה שנותר לעשות הוא להשתמש במחשב הנייד במשרד שלך כדי להתחיל עם עבודות החוזה החדשות ב- GTA Online.

GTA 6: כל השמועות
GTA 5 Mods: Revived
Gta 5 בגידות: התקשרו אליו
סן אנדראס בוגד: כל הקודים

כיצד להתחיל את החוזה ב- GTA Online

ד”ר. דרה נמצא גניבת מכוניות מקצועית , שזה כמעט טוב מכדי להיות אמיתי, ובכל זאת הנה אנחנו. ד”ר. דרה נמצא GTA ברשת מערך המשימות האחרון, שעוצב כך שתוכל להתמודד איתן ביחיד או מרובה משתתפים. אלה כרוכים במציאת DR. הטלפון של דרה, הכולל רצועות חדשות המציגות את עצמו ואת אמינם. עדיף, הרצועות החדשות האלה למעשה אמיתיות מאוד – כן, GTA הייתה הפלטפורמה שהשיקה מוזיקה חדשה מזוג אייקוני היפ הופ. מדהים. ראיינו את רוקסטאר בהתפתחות GTA ברשת. במדריך זה אנו הולכים לפרק את האופן בו תוכלו לשחק בחוזה GTA ברשת , צעד אחר צעד. יש קומץ תנאים שתצטרך להשלים לפני שתוכל להיפגש עם DR. DRE והקשיב למוזיקה החדשה שלו, אבל עם המדריך הזה תעשה אותם במהירות ובקלות בפגישה יחידה – בהנחה שיש לך מספיק מזומנים GTA ברשת , זה…

לפני שנתחיל, עלינו להזהיר אותך שהתחלת החוזה ב GTA ברשת ידרוש מכם לרכוש אחד מארבעה בניינים, הזול ביותר שבהם עולה 2,010,000 $ במטבע במשחק. . תצטרך להרוויח קצת מזומנים על ידי משחק משימות או הלוואה מחברים אם אתה רוצה לשחק בחוזה בלי ההשקעה ההיא. עכשיו זה לא בדרך, הנה איך להתחיל את משימת החוזה ב GTA ברשת :

 • נווט לאתר ‘שושלת 8 בלעדי’.
 • לאחר האתר, תינתן לך אפשרות לרכוש בניינים. לרכוש אחד מהפעולות הבאות:
  • תעלות Vespucci – 2,145,000 $
  • הרוקפורד הילס – 2,415,000 דולר
  • HAWICK – 2,830,000 $
 • לאחר שרכשת את אחד הבניינים, לכו לבקר אותו במשחק. Cutscenes ישחק.
 • עברו למשרד שלכם בבניין ולגשו למחשב. ודא שאתה משחק כרגע מושב ציבורי כשאתה עושה זאת.
 • שני חוזי אבטחה יהיו זמינים. עליכם להשלים את שניהם כדי להתקדם.
 • תוכלו לפתוח משימה חדשה מפרנקלין. כאן אתה מצליח לפגוש את ד”ר. דרה, סוף סוף.
 • המשך קו מסע זה, השלמת המסע שאתה מוצא במחשב ומפרנקלין. לא ייקח הרבה זמן עד שתתחיל בחוזה.

החלק הבעייתי ביותר במסע זה הוא להרוויח כסף למי שאין אותו. למרבה הצער, זה ידרוש עבודה קשה מצידך כדי להתחיל את הדברים.

נכתב על ידי דייב אוברי בשם GLHF.

רשימה

‘מהדורה סופית של GTA’ – באגים והתקלות הכי מצחיקות ברמרים

צפה 3 פריטים