כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5, PS4, Xbox ו- PC לפני ההשקה

לְהַשִׁיק קִיטוֹר ולחפש את Call of Duty Warzone 2. בדף החנות Call of Duty Warzone 2, גלול מטה אל טוען מראש Call of Duty Warzone 2 קטע ולחץ “משחק העמסה מראש”.

כיצד לטעון מראש עדכון Warzone 2 & MW2 עונה 3

לאוהדי Call of Duty סוף סוף יש את האפשרות לטעון מראש עדכון Warzone 2 ו- MW2 עונה 3 לקראת ההשקה הרשמית שלה. התיקון הקרוב אמור להביא מגוון של תכונות ושינויים חדשים, כולל תוספות משמעותיות ל- DMZ, Gulag חדש, BlackSite ו- The Redoploy Drones באל מזרה.

אז אם אתם מעוניינים לשים יד על העונה החדשה הזו ברגע שהיא תושק, הנה מדריך לטעון מראש עדכון Warzone 2 ו- MW2 עונה 3.

כיצד לטעון מראש Warzone 2 & MW2 עונה 3 ב- Xbox

הפעל את חנות Xbox ולחפש את Call of Duty Warzone 2. לבסוף, בחר עדכון כדי להוריד מראש את הקבצים האחרונים.

כיצד לטעון מראש Warzone 2 & MW2 עונה 3 ב- PS5

הפעל את חנות פלייסטיישן ולחפש את Call of Duty Warzone 2. לבסוף, בחר עדכון כדי להוריד מראש את הקבצים האחרונים.

כיצד לטעון מראש Warzone 2 & MW2 עונה 3 ב- Steam

לְהַשִׁיק קִיטוֹר ולחפש את Call of Duty Warzone 2. בדף הבית של Call of Duty Warzone 2, גלול מטה אל טעינה מראש עונה 3 קטע ולחץ .”

כיצד לטעון מראש Warzone 2 & MW2 עונה 3 על הקרב.נֶטוֹ

כדי להתקין מראש עדכון Warzone 2 & MW2 עונה 3, עליך להשיק את קרב.לקוח נטו ולחפש “.0“.

אם המשחק לא נמצא בסרגל המועדפים שלך, לחץ על “כל המשחקים” למצוא את זה. אתה יכול לאתר Warzone 2.0 בקטע המוצג או מתחת ל”הן “Activision“כרטיסייה משמאל.

לאחר שתמצא את זה, בחר “Call of Duty: MWII | WZ 2.0 “ואז לחץ על”עדכון התקנה מראש“בדף המשחק.

ראוי לציין כי עדכון העונה 3 שוקל 18GB. אז וודא שיש לך מספיק שטח אחסון לפני שאתה הורד אותו להתקנה מהירה.

טרון הוא סופר משחקים מנוסה עם ניסיון של למעלה מחמש שנים המכסה מגוון רחב של משחקי וידאו. עם תשוקה לתעשיית המשחקים, הוא מתמחה בכתיבת תכונות, מדריכים וחדשות למשחקי שירות חיים פופולריים כמו Fortnite, Warzone, Valorant ועוד.

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5, PS4, Xbox ו- PC לפני ההשקה

כך להעמיס מראש את Call of Duty: Warzone 2 ב- PlayStation, Xbox ו- PC כולל Net Battle and Steam.

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5, Xbox ו- PC לפני ההשקה

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5, Xbox ו- PC לפני ההשקה (

  • 17:59, 15 בנובמבר 2022
  • עודכן 16:15, 30 בנובמבר 2022

Call of Duty: Warzone 2.0 עומסים מקדימים חיים כרגע בקונסולות ומחשב לקראת ההשקה של המשחק, וחוסך לך שעות יקרות ביום ההשקה.

עם Call of Duty: Warzone 2 משיקה ביום חול – יום רביעי, 16 בנובמבר בשעה 18:00 GMT / 13:00 ET / 10:00 PT כדי להיות מדויק – אתה לא מתכוון לבזבז את הערב שלך בהמתנה שהמשחק יורד ולהתקין. למרבה השמחה, כפי שקורה בדרך כלל במשחקי Call of Duty בשנים האחרונות, אתה יכול להעמיס מראש Warzone 2.0 לפני השחרור הרשמי.

עומסים מקדימים כבר יצאו בשידור חי בכל הפלטפורמות כולל PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Battle.נטו וקיטור. אז חוסם כל טלאים ענקיים של יום אחד, תהיה מוכן לצלול פנימה ברגע שתסיים בעבודה, בבית הספר או במקומות אחרים של אחריות למבוגרים. לפני שאתה נופל לאל מזרה, הקפד להסתכל על העומסים הטובים ביותר של Warzone 2 כדי לתת לך יתרון עם ההשקה, וחבריך לחברי החוליה יודה לך על כך בהמשך.

תרצה לוודא שיש לך מספיק שטח אחסון כדי להכיל את Warzone 2.גודל הקובץ 0 לפני שתעשה משהו. לכל פלטפורמה יש חזית חנות משלה, עם הוראות וגדלי קבצים שונים ביניהם. אז הנה איך להעמיס מראש Warzone 2.0 בכל מקום שתשחק אותו.

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5 ו- PS4

כדי להעמיס מראש את Warzone 2 ב- PS5 או PS4, פשוט תעבור לחנות הפלייסטיישן. הקישור ייקח אותך ישירות לדף החנות של המשחק, אבל אם לא, פשוט חפש את Call of Duty: Warzone 2.0 ואז בחר הורדה. הכותרת לא הופיעה בתחילה בחזיתות, ובמקרים מסוימים זה ספורט את האייקון המודרני של הלוחמה 2, שמבלבל את הדברים. אם אתה מקבל רק תוצאות ללוחמה מודרנית, לחץ על התקנה ותראה תוסף Warzone 2.

אם כבר יש לך לוחמה מודרנית 2 בספריה שלך, Warzone 2.0 כבר נטען מראש ואינך צריך לעשות כלום. המשחקים שותפים נכסים, כך שאם אין לך את זה, תצטרך להוריד את משחק הבסיס MW2, בתוספת ה- Warzone 2.0 תוסף.

אזור המלחמה הנוכחי 2.0 גודל הקובץ בפלייסטיישן הוא 49.76GB, אך אנו מצפים כי עדכון העונה 1 ינפח את המספר הזה באופן משמעותי בכל הפלטפורמות.

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 ב- Xbox

כדי להעמיס מראש Warzone 2 ב- Xbox One ו- Xbox Series X | S, עבור לחנות Microsoft. אם זה לא לוקח אותך ישירות לדף המשחק, פשוט חפש את Call of Duty: Warzone 2.0 ובחר הורד. כמו בהוראות הפלייסטיישן לעיל, אם כבר הורדת את הלוחמה המודרנית 2, Warzone 2.0 כבר יועמסו מראש באופן אוטומטי.

בהתבסס על מידע שוטף, ה- Xbox Warzone 2.0 גודל הקובץ הוא בסביבות 95.2GB, בעקבות עדכון העונה 1 שעלה בשידור חי ב -16 בנובמבר.

כיצד להעמיס מראש את Warzone 2 במחשב (קרב.נטו וקיטור)

בדיוק כמו המצב בקונסולה, אם כבר הורדת לוחמה מודרנית 2 בפלטפורמת המחשב שלך לפי בחירה, Warzone 2.0 יועמס מראש באופן אוטומטי והיית צריך לקבל עדכון שאומר באותה מידה.

אחרת, אתה יכול למצוא Warzone 2.0 על קיטור או קרב.נטו דרך קישורים אלה, או סתם חפשו אותם בחנויות ובחר הורדה.

אזור המלחמה הנוכחי 2.0 גודל הקובץ ב- Steam הוא סביב 125 ג’יגה -בייט, שנראה נכון. אזור המלחמה הנוכחי 2.0 גודל הקובץ ברשת הקרב הוא 85.2GB, בעקבות עדכון העונה 1 שעלה בשידור חי ב -16 בנובמבר, כך שעדכון נוסף עשוי להיות אמור להימשך בהמשך היום.

קוד הנחה של משחק

מחפש את המשחקים האחרונים בפלייסטיישן, Xbox ו- PC? ואז אל תסתכל עוד יותר למשחק. חסוך כסף בכותרות האחרונות עם קודי הנחה במשחק ועוד הכל באינטרנט.

כיצד לטעון מראש מלחמה 2

Call of Duty Warzone 2 יכול להיות עכשיו הורד מראש לקראת השקתו ב 16 בנובמבר 2022 בְּ- 10 בבוקר PST. עם גודל הורד שֶׁל 125 ג’יגה -בייט, טעינה מראש Warzone 2 תעזור לך לקפוץ לפעולה של Call of Duty Warzone 2 מיד עם שחרורו.

ניתן לטעון מראש את Call of Duty Warzone 2 Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5, וכן PC. הנה כיצד לטעון מראש את המשחק בכל אחת מהפלטפורמות הללו.

אתה תצטרך 125 ג’יגה -בייט של שטח פנוי כדי להוריד מראש את Call of Duty Warzone 2.

WARZONE-2-PRELOAD.JPG

כיצד לטעון מראש את Call of Duty Warzone 2 ב- Xbox

הפעל את חנות Xbox ולחפש את Call of Duty Warzone 2. בחר הורד.

כיצד לטעון מראש את Call of Duty Warzone 2 ב- PS5

הפעל את חנות פלייסטיישן ולחפש את Call of Duty Warzone 2. בחר הורד.

אם אינך יכול למצוא את Call of Duty Warzone 2 מפונקציית החיפוש, פתח את דף החנות עבור Call of Duty לוחמה מודרנית 2. בחר את שלוש הנקודות, ומתוך תפריט נפתח, בחר “Call of Duty Warzone 2.0 “.

לְהַשִׁיק קִיטוֹר ולחפש את Call of Duty Warzone 2. בדף החנות Call of Duty Warzone 2, גלול מטה אל טוען מראש Call of Duty Warzone 2 קטע ולחץ “משחק העמסה מראש”.

Warzone Steam Page.jpg

כיצד לטעון מראש את Call of Duty Warzone 2 על קרב.נֶטוֹ

הפעל את קרב.לקוח נטו. אם Call of Duty Warzone אינו נמצא כבר בסרגל המועדפים שלך, בחר “כל המשחקים” מהבר.

Warzone Battle.net page.jpg

לחפש אחר “Call of Duty: Mwii | Wz 2.0 “. אתה יכול למצוא Warzone 2.0 ב או לחילופין מתחת ל כרטיסיית “Activision” בצד שמאל.

לחץ על Call of Duty: MWII | WZ 2.0. בחר “התקנה מראש WZ 2.0 “ בדף המשחק.