Hellblade 2: כל מה שאתה צריך לדעת על סאגה של סנואה

תיאוריית הנינג’ה העבירה קרוואן מורחב של שש דקות Hellblade 2 בטקס פרסי המשחק 2021. הצילומים המשותפים מעוררים ועוצמתיים, ומראים את סנואה המובילה קבוצה מנסים, ועל ידי כל הסימנים, לא מצליחים ללכוד ענק. באותה מידה עוצרת נשימה ומחרידה, אנו רואים את התוכנית להצית את האש ולנתח את הגיהינום מהדמות הענקית מתפרקת, כשהוא זוחל לעבר סנואה, דופק וללעוס את הקבוצה שלה ככל שהיא הולכת. יש לנו חזרתם של כמה אלמנטים מוכרים מ- Hellblade, ובמיוחד הקולות הלחשים המסתחררים סביב פנים ראשו של סנואה, יחד עם צליל הקרב והאש, האודיו יעיל מאוד.

Hellblade 2 חלון תאריך שחרור, סיפור, משחק

תאריך שחרור של Hellblade 2: ניתן לראות סנואה

מתי תאריך השחרור של Hellblade 2? Hellblade היה אחד המשחקים המרשימים ביותר בעשור האחרון ועם מיקרוסופט קנתה את תיאוריית הנינג’ה. סרט המשך היה במהירות ירוק. אבל, מתי אתה יכול לצפות לשחק?

המשחק שאפתני להפליא, שהוכרז כמשחק ה- Xbox Series X הראשון, והוא יהיה זמין גם ב- Xbox Series S. המשחק הראשוני שראינו היה מרשים, והיינו נדהמים אם זה לא ייגמר ברשימת משחקי ה- Xbox הטובה ביותר. אז מה אנחנו יודעים על Hellblade 2: הסאגה של סנואה ומתי היא תשחרר?

Hellblade 2 חלון תאריך שחרור

תאריך השחרור של SAGA של Hellblade 2 Senua הוא 2024 ב- Xbox Series X | S, PC ו- Game Pass מדי. זה מגיע מהטריילר האחרון של המשחקים המוצג ב- The Xbox Games Distract 2023.

יש לקוות שעלינו לראות יותר מהמשחק מוקדם יותר מאשר במאוחר, ונעדכן את המדריך הזה כשנקבל חלון.

Hellblade 2 סיפור

נראה כי הסאגה של Hellblade 2 של Senua עולה לאחר אירועי המשחק הקודם, אם כי מעט מאוד ידוע על הסיפור עד כה.

עם זאת, המשחק יתקיים באיסלנד, רחוק מהתפאורה הנורדית של המשחק המקורי. אתה יכול לקבל הצצה אליו ביומן DEV למטה:

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Gellblade 2 משחק

המשחק האחרון של ה- Xbox Games Distrace 2023 הראה מבט מדהים על המשחק. זכינו לראות כמה מהוויזואליות והשמע המשופרים שבאמת מכניסים אותך לנעליו של סנואה. המשחק בכנות נראה מדהים. המשחק נראה מדהים ואנחנו לא יכולים לחכות לראות יותר.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

ההצצה הראשונה למשחקים למשחק הגיעה לפרסי המשחק בשנת 2021 שהעניקה לנו מבט קטן על המחזה והיקף ההרפתקה של סנואה שאנו יכולים לצפות.

אמנם זה לא נראה כמו שום דבר שלא ראינו לפני משחק המשחקים, אך הפרט העצום והאופי הנפיץ של הרצף היו מרשימים. מאוחר יותר אמרו המפתחים בראיון שרמת האיכות תגרום למשחק הראשון להיראות כמו משחק אינדי.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

זה מכסה את מה שאנחנו יודעים על ההרפתקה החדשה של סנואה לקראת תאריך השחרור של סאגה של סנואה 2. למידע נוסף על המשחק, הקפד לפקוח עין למידע נוסף. בזמן שאתה מחכה, מדוע לא לפקוח עין על כל משחקי ה- Xbox Pask Pass הזמינים עכשיו?

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. תוכלו למצוא שפע מדריכים ב- Call of Duty, XDefiant, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6, ועוד. בנוסף, הם מעדכנים באופן קבוע את רשימת ה- PS Plus Extra and Premium של Loadout וכתבו את רשימות המשחקים החודשיים של PS Plus ו- Xbox Pass Pass. אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. בכתיבת הזמן שלהם הם השתתפו באירועים בתעשייה כמו Gamescom, WASD. נוסף.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Hellblade 2: כל מה שאתה צריך לדעת על הסאגה של סנואה

סנואה

Hellblade 2 יראה את חזרתו של סנואה בסרט המשך שמתפתח ב- Unreal Engine 5. כאחד ממשחקי סדרת ה- Xbox הגדולים ביותר באופק, המעקב אחר Hellblade: ההקרבה של סנואה מפותחת על ידי תיאוריית הנינג’ה עבור הקונסולה האחרונה ב- Unreal Engine 5. לאחר שהוכרז לראשונה עוד בשנת 2019, ראינו טריילרים המציגים כמה סביבות מפורטות להפליא ואת הנאמנות הוויזואלית המרשימה שלה המינוף שלה.

הסאגה של סנואה הופיעה בוועידת Xbox כחלק מלוח הזמנים E3 2023, כאשר תיאוריית הנינג’ה אישרה חלון שחרור ומעניקה לנו מבט חדש על הנאמנות המדהימה שהסטודיו מצלם עבורו. תוכלו למצוא מידע נוסף על כל זה ועוד כשאנחנו מעבירים אותך דרך כל מה שאנחנו יודעים עד כה על Hellblade 2.

תאריך השחרור של Hellblade 2

תאריך השחרור של Hellblade 2 נקבע לשנת 2024. תיאוריית הנינג’ה אישרה את החלון החדש להרפתקה זו של מנוע 5 Unreal 5 בתערוכת המשחקים של Xbox, שם הגיעו החדשות לצד קולנוע מדהים במנוע.

פלטפורמות Hellblade 2

בטריילר משחק של Hellblade 2 שיצא בשנת 2021, תיאוריית Ninja אישרה כי המשחק יושק ב- Xbox Series X, PC ו- Xbox Cloud Gaming, כלומר יש פוטנציאל לבעלי Xbox One שיוכלו לשחק Hellblade 2 דרך שירותי הענן משחקי ענן. כמו בכל אולפני ה- Xbox Game משחררים, זה אומר גם שהסאגה של סנואה: Hellblade 2 תהיה זמינה ב- Xbox Game Pass ביום הראשון.

האם Hellblade 2 יהיה ב- PS5?

Hellblade: ההקרבה של סנואה שוחררה במקור ב- PC ו- PlayStation 4 בשנת 2017, כאשר גרסאות ה- Xbox One ו- Nintendo Switch יורו מאוחר יותר לאורך הקו. אז סביר לשאול: האם Hellblade 2 יהיה ב- PS5? למרבה הצער, עבורכם בעלי פלייסטיישן שם בחוץ, התשובה היא לא. חזרה ל- E3 2018, מיקרוסופט הודיעה על סדרה של ארבע רכישות סטודיו – משחקי מגרש משחקים, מעבדות מתים, משחקי כפייה, ובאופן חיוני, תיאוריית הנינג’ה. כתוצאה מכך, פירוש הדבר ש- Hellblade 2 יהיה בלעדי ל- Xbox Series X ו- PC

החדשות האחרונות של Hellblade 2

אמנם עבר זמן רב מאז שקיבלנו לאחרונה חדשות מהותיות של Hellblade 2, אך לא הפריעו לתיאוריה של הנינג’ה לשלוח עוד כמה טיזרים אל העולם. האחרון הגיע כחלק ממצב ההצגה הלא מציאותית של משחקי Epic כחלק מ- GDC 2023, שם תיאוריית הנינג’ה השתמשה בהדגמה טכנולוגית חדשה כדי להציג כיצד היא “לדחוף את גבולות האנימציה הפנים בזמן אמת” עם Unreal Engine 5 והאנימטור המטאומני החדש. זה מרשים, ואתה יכול לצפות בזה בעצמך למעלה.

Hellblade 2 אמנות קונספט

תיאוריית הנינג’ה לא מתביישת לשתף הצצות מזדמנות בתהליך הפיתוח, נותנת לנו תובנות על הייצור, ועם הציפייה שלנו ל- Hellblade 2 ברמה די גבוהה, הנסים האלה מוזמנים מאוד. בינואר 2022, חשבון הטוויטר הרשמי של תיאוריית הנינג’ה מְשׁוּתָף חתיכת Hellblade 2 אמנות קונספט, המעניקה לנו מבט נוסף על מיקום פוטנציאלי למשחק. אנו רואים את סנואה עומדת על צוק, ומשקיפה על יישוב קטן שנראה גרוע יותר ללבוש. שריפות מסריחות ישבו ליד גלים מתרסקים, נחל וולקני דק הגולף באדמה עם סירות חוף המזרזות את הכפר. זה נראה כמו מקום מחוספס להיות בו, והוא סכין מסיבית ליד סנואה?

קרוואן Hellblade 2

תיאוריית הנינג’ה העבירה קרוואן מורחב של שש דקות Hellblade 2 בטקס פרסי המשחק 2021. הצילומים המשותפים מעוררים ועוצמתיים, ומראים את סנואה המובילה קבוצה מנסים, ועל ידי כל הסימנים, לא מצליחים ללכוד ענק. באותה מידה עוצרת נשימה ומחרידה, אנו רואים את התוכנית להצית את האש ולנתח את הגיהינום מהדמות הענקית מתפרקת, כשהוא זוחל לעבר סנואה, דופק וללעוס את הקבוצה שלה ככל שהיא הולכת. יש לנו חזרתם של כמה אלמנטים מוכרים מ- Hellblade, ובמיוחד הקולות הלחשים המסתחררים סביב פנים ראשו של סנואה, יחד עם צליל הקרב והאש, האודיו יעיל מאוד.

Gellblade 2 משחק

ההקרבה של סנואה: Hellblade היה משחק הרפתקאות פעולה בגוף שלישי-הוא תוכנן בחוזקה, כאשר תיאוריית הנינג’ה התמקדה רק בקומץ מכניקה שהוצאו להורג היטב. ממה שראינו מזה עד כה, המשחק של Hellblade 2 אמור להציע יותר מאותו דבר. בעוד שתורת הנינג’ה הייתה ידועה בעבר בזכות יצירת משחקי פעולה מהירים-כמו משועבדים: אודיסיאה ממערב ו- DMC: Devil May Cry-ההקרבה של סנואה הייתה מאופקת יותר, תוך התמקדות רבה יותר בסיפורי סיפורים ונחשבים.

זה יכול להיות מוגדר להשתנות. בראיון עם וַנדָלִי, מעצב הלחימה חואן פרננדז הסביר כי תיאוריית הנינג’ה ‘מעלה את הרף’ ביחס לללייד 2 קרב. הוא ציין כי התפתחות המשחק הראשון הושלמה על ידי פחות מ -20 אנשים, וכי תיאוריית הנינג’ה הגדילה באופן דרסטי את מאמצי הייצור שלה לסרט ההמשך – כתוצאה מכך, עלינו לצפות שלקרב Hellblade 2 יהיה עומק יותר, ולאויבים להיות מגוון יותר.

Hellblade 2 סיפור

תיאוריית הנינג’ה עדיין לא חושפת כל כך הרבה על הסיפור של Hellblade 2. עד כה, הסטודיו התמקד בטכנולוגיה שמאחורי הסאגה של סנואה ובמיקומים עוצרי הנשימה שהוא הצליח ליצור – לחשוב שוב על אותו גילוי 2019, והכל היה נופים ענקיים, ביצות מלאות בגולגולות ועצמות, התפרצויות וולקניות, קורבנות, והיסטריה המונית. כל מה שנאמר, הסיפור ללא ספק יהיה המפתח ל- Hellblade 2.

כי על כל השבחים על ההקרבה של סנואה: Hellblade, חלק עצום מזה היה למען הנרטיב, והמסר העוצמתי שהמאבק והמסע של סנואה נמסרו. במקור אנו עוקבים אחר סנואה בודדת, חמושה בגולגולת אהובה דילון, נואשת להחזיר את נשמתו מהלהיים והאלה הלה. במהלך המשחק מוצגים לנו הבזקים של סיפור אחורי, מערכות היחסים עם הוריה של סנואה, המאבקים הפסיכולוגיים שלה, כמו גם הכפר שלה נהרסו על ידי Raiders Raiders. בשיא אנו רואים שסנואה מקבלת את מצבה, מחבקת את מי שהיא; אנחנו לא יודעים לאן היא יוצאת לסאגה של סנואה: Hellblade 2, אבל אנחנו להוטים לנסוע איתה שוב.

Hellblade 2 מנוע לא מציאותי 5

באופן מרגש מאוד עבור בעלי Xbox Series X היא העובדה שהסאגה של סנואה: Hellblade 2 היא אחד המשחקים הראשונים לקונסולות שנבנו ב מנוע לא מציאותי 5. זה אינדיקטור נוסף שתורת הנינג’ה לא מעכבת דבר לסרט ההמשך הזה, והיא יוצאת ליצירת הרפתקה הראויה לדור החדש. מייסד Ninja Theor Hellblade 2 יגרום לקודמו לשנת 2017 “להיראות כמו משחק אינדי”.

זו טענה נועזת, אבל כל מה שראינו ב- Hellblade 2 ב- Unreal Engine 5 היה מרשים. הנופים נראים מפורטים עמוק, עיצוב התאורה והאודיו הוא פנומנלי והעבודה תיאוריית הנינג’ה עושה עם מודל הדמות המעודכן של סנואה, מכיוון שהוא מתקרב לפוטוריאליזם, כדאי לשים לב אליו.

פיתוח Hellblade 2

תיאוריית הנינג’ה הייתה שקופה לגבי מחזור הפיתוח של Hellblade 2, עליו היא עובדת לצד פרויקט הניסוי מארה. מהספקת עדכונים לאורך כל ייצורו ועד לתת למעריצים מבט מאחורי הקלעים על התפתחותה-זו הסיבה שאנחנו מבינים אם זה לוקח קצת זמן לתיאוריית הנינג’ה כדי לספק את זה.

בעדכון היזמים המשותף ביוני 2021, תיאוריית הנינג’ה ציינה כי היא “בניית תלבושות אמיתיות וסרוק אותם ב”מראה ” ‘. ואז, בהמשך בספטמבר 2021, האולפן שיתף ציוץ פירוט מאמצי הפוטוגרמטריה שלה – מראה את התלבושות הללו המוגדרות מפורסמות! תשומת לב לפרטים כמו זה, סריקה בתלבושות שרופות ופגומות עולה כי כל זה ייראה אותנטי מאוד.

סנואה עצמה, השחקן מלינה יוררגנס העניק לנו עוד יותר פירוט, בסרטון של קטעי צילום מאחורי הקלעים מציגה את האימונים הלוחמים המפרקים והאינטנסיביים שהיא עוברת. במקור, הלחימה הייתה יחסית פשוטה, ולכן זהו סימן מעודד לכך שאנחנו מקבלים מערכת לחימה מורחבת ומורחבת. אושר כי Hellblade 2 נקבע בנוף המהמם של איסלנד, וליצור את העננים הנדרשים כדי ללוות את אותם נופים דרמטיים, תיאוריית הנינג’ה נתן לנו הצצה של טכנולוגיית ענן העננים שהם משתמשים בהם כדי לספק את האווירה המפוארת הזו.

למידע נוסף מ- Microsoft Gaming, הנה פירוט מפורט של כל מה אולפני משחק Xbox הצוות עובד על.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.