כל פריטי המפתח במיקומי MK11 Krypt ושימוש

Contents

עדיף לא להתרכז בקריפט במורטל קומבט 11 יותר מדי זמן. זה בידור נחמד ומקור לפריטים קוסמטיים, אבל ההתרגשות העיקרית של המשחק הזה עדיין נלחמת. שחקנים רבים רואים את קריפ די קשה, כך שתצטרך לערבב את הפאזלים האלה עם ישבנים בועטים של היריבים שלך. יש לקוות שמדריך MK11 שלנו על פריטי מפתח קריפט יעזור להימנע מהמצבים הקשים ביותר המעצבנים ביותר. תעשה חיים!

מיקומי פריט מפתח של קריפט

Krypt Mortal Kombat 11 (MK11) Krypt מלא בפאזלים ערמומיים ודלתות נעולות הדורשות פריטי מפתח מסוימים להתגבר עליהם – אך מציאתם אולי לא פשוטים כמו שאתה חושב. להלן, תמצאו את מדריך ה- MK11 Krypt המלא.

כמה פריטי מפתח ממוקמים בקריפט כשאתה חוקר מסביב ומציב אירועים מסוימים, בעוד שאחרים עשויים להיות ממוקמים בתוך שידות, מעוצבים ב- Forge, או אפילו נמצאים מחוץ למצב Krypt לחלוטין.

להלן תמצאו רשימה של כל פריטי המפתח הידועים של קריפט ואיפה למצוא אותם – כמו גם היכן להשתמש בהם.

פטיש המלחמה של שאו קאהן

 • שימוש: יכול להרוס קירות חלשים כדי ליצור נתיבים לאזורים חדשים, יכול לשמש גם כדי לשבור חפצים לקוינים.

Krypt Warhammer.jpg

 • מיקום: זהו פריט המפתח הראשון שתמצאו בקריפט, והוא ממוקם בסוף הכניסה לארמון בפלטפורמה. מכיוון שאתה זקוק לפטיש המלחמה כדי להמשיך, אין מצב שתוכל לפספס את זה.

פנינה של החיים

Krypt BalancedOor.jpg

 • שימוש: פותח את דלת האיזון בצד המזרחי של החצר המובילה צפונה לגנים וכספת.

Krypt gemoftheliving.jpg

 • מיקום: תמצאו פריט זה מופיע כשאתם נכנסים למקדש הלוחם בחלק המערבי של החצר על פני Forge ו- Mountain Pass. סלע לבה גדול יטיל מהשמיים ויהרוס את פסל ראיידן – ותוכלו לשבור את הסלע עם פטיש המלחמה שלכם כדי להשיג את פנינה.

קרן מוטארו סדוקה

 • שימוש: פותח את דלת המאורה של גורו בקצה הצפוני של מקדש הלוחם בחצר, ונדרש להמשיך למאורתו של גורו

Krypt Motarohorn.jpg

 • מיקום: לאחר שהשגת את פנינת החיים הנזכרת לעיל, עליך לעבור דרך הגנים ולחבק את הקיר השמאלי עד שתוכל למצוא קיר חלש כדי לשבור ולהיכנס לכספת. בתוך אזור זה, משוך את המנוף הקרוב ביותר כדי להיכנס לחדר סגור בו הקרן נשענת על הכן.

קמיע המגן של EarthRealm

Mk EarthRealMamuletReward.jpg

 • שימוש: הוכנס בבסיס פסל Raiden כדי לשחזר את הפסל ולהעניק את הצוות המרוסק של Raiden, פריט מפתח נוסף.
 • מיקום: בניגוד לפריטי מפתח אחרים, ניתן למצוא קמיע זה רק במגדלי הזמן. באופן ספציפי, עליך להשלים את כל מגדלי ההדרכה כדי לפתוח את שאר מגדלי הזמן – ואחד מהתגמולים האובייקטיביים שלך לעשות זאת הוא הקמיע.

שברים של היותו (לב, נפש ונפש)

Mk OneBeingFragment.jpg

 • שימוש: ביטול נעילת דלתו של זו שנמצאת בכניסה למאורתו של גורו, מה שמוביל לחדר עם מלכודות אש וכמה שידות, כולל אחד שמחזיק את לב הלהבה, פריט מפתח נוסף.
 • מיקום: כמו קמיע המגן של EarthRealm, לא ניתן להשיג שברים אלה בקריפט. במקום זאת תצטרך לעבור “אתגרי גימור” במגדלי הזמן או במגדלי קלסיקה. בצע 10 הרוגים, 10 אכזריות ו -10 רחמים כדי להשיג כל אחד מהשברים שיווספו למלאי שלך בפעם הבאה שתכנס לקריפט.

חניתו של עקרב

 • שימוש: הורס או מפעיל יעדים מרחוק, ניתן להשתמש בהם כדי למשוך גופות תלויות כדי להשיג לבבות, להרוס גולגולות בוערות כדי להפיל שידות בוערות כדי לפתוח, או להרוס יעדים שלא ניתן להגיע אליו אחרת

Krypt Scorpionsting.jpg

 • מיקום: פעם בתוך מאורתו של גורו, קחו את השביל דרומה לכסאו וחפשו מעבר שחזר לצד הכס ולתוך הארמורי. בחלק האחורי של חדר הארמורי נמצאים עמודי עץ וקונאי בוער עם שרשרת משובץ בסוף שתוכלו להרים.

כיסוי העיניים של קנשי טקהאשי

 • שימוש: מסוגל להציץ לתחום הרוח ולחשוף אוצרות נסתרים וקירות חלשים שלא ניתן לצפות בהם ולקיים אינטראקציה אחרת – אך עשוי גם לחשוף רוחות נקמניות שיכולות לתקוף אותך.

Krypt Kenshiblindfold.jpg

 • מיקום: מחדר הכס של גורו, קח את השביל למערב ודרך חדר האוצרות של גורו כדי למצוא את הכלא. בצד השני של הבריכות המדממות נמצא חדר תאים פתוח גדול בו נערמים גופותיהם של רבים מהקנשי הקרב המת, ותוכלו לקיים אינטראקציה כדי לקחת את כיסוי העיניים שלו.

הקמיע של ERMAC

 • שימוש: יכול לשמש כדי לבטל את נעילת קמרונות הנשמה הירוקה באמצעות שברי נפש, ולהרים הריסות או לשחזר גשרים (חלקם עשויים לעלות שברי נשמה, חלקם לא).

Krypt ermac.jpg

 • מיקום: מחדר הכס של גורו, קח את השביל המוביל למזרח ולחדר האוכל, ופנה במדרגות האחוריות לפני שאתה לוקח את השביל בקומה העליונה לפינה הדרומית -מערבית הרחוקה, והרים את השער עם שרשרת כדי למצוא מעלית לבור הדם. כשאתה מגיע לבור התחתון, ERMAC יצלל מלמעלה וינחת על ספייק, ומאפשר לך לקחת את הקמיע שהוא נושא.

לב הלהבה

 • שימוש: יכול לשמש כדי להצית את אזור ההקרבה שמאחורי מקדש הלוחם לאחר הורדת הכלוב, ומשמש בשילוב עם חניתו של עקרב כדי להדליק את הגופות באש, פתיחת חזה סמוך.

Krypt Onebeingdoor.jpg

 • מיקום: פריט מפתח זה נמצא רק בחזה אוצר מעבר לדלת זו שנמצאת בסמוך לכניסה למאורתו של גורו. בעזרת כל שלושת השברים לפתיחת הדלת, דפדף מעבר למלכודות הלהבה עד סוף המערה שם תמצא חזה 80,000 קוין שמחזיק את הלב.

הרעם הצוות המרוסק של אלוהים

 • השתמש בפתח את דלתו של אלוהים על פני אולמות העינויים המובילים לחדר לוהט מלא מלכודות מתנדנדות, לבה וחזה – שאחת מהן מכילה את פריט המפתח של הדרקון של הדרקון.

Krypt EarthRealMprotector.jpg

 • מיקום: על מנת לקבל את הצוות המרוסק של ראיידן, עליכם לשחזר את פסל Raiden במקדש הלוחם, שניתן לעשות על ידי הכנסת קמיע המגן של EarthRealm לבסיס – הושג על ידי השלמת כל מגדלי ההדרכה של הזמן.

קמיע דרקון קיסטון

Krypt Dragondoor.jpg

 • שימוש: ביטול הנעילה של דלת הדרקון שנמצאה משובצת במעבר ההר בין קבר קדוש של Forge ו- Warrior, שמוביל אל כוורת קיטין מתחת.

Krypt Dragonamuletchest.jpg

 • מיקום: פריט זה נמצא רק בחזה אוצר ספציפי הממוקם על פני אולמות העינויים בקומה השנייה באולם האוכל של גורו – הדורש מפתח שלד כדי להיכנס. פעם באולמות העינויים, קח את השמאל הראשון מעבר למסדרונות המלכודות כדי למצוא את דלת האל הרעם, והשתמש בצוות המרוסק של ראיידן כדי לפתוח את הדלת למערה מלאה בלבה ומלכודות מתנדנדות. קח את השמאל הראשון ברציף כדי להתחמק מכמה מלכודות ולחפש את תיבת האוצר האחת שעולה 20,000 קוינים לפתוח, ותמצא את הקמיע בפנים.

הקמיע של קרוניקה

Krypt TibleShrine.jpg

 • שימוש: אחד משלושה פריטי מפתח הדרושים כדי לפתוח את הפאזל של האל הגדול בקיטין כוורת מעבר לדלת הדרקון במעבר ההר.
 • מיקום: אתה יכול למצוא פריט זה בקבר הקדוש בצד השני של מעבר ההר, מעבר לזיוף. הפריט הראשון שאתה מקבל ממתן כסף למקדש הוא תמידהקמיע של קרוניקה, אז אל תוציא יותר מ -1,000 קוינים!

הקמיע של שינוק

 • שימוש: אחד משלושת פריטי המפתח הדרושים כדי לפתוח את פאזל האל הגדול בקיטין כוורת מעבר לדלת הדרקון במעבר ההר
 • מיקום: בניגוד לפריטי מפתח אחרים, יש ליצור את הקמיע של שינוק משלושה מרכיבים ספציפיים. אמנם אתה יכול למצוא את המתכון בחזה – אתה למעשה לא צריך אותו כל עוד אתה מכיר את המרכיבים. ראשית הוא לב השד המנוסה. השנייה היא פנינת הנפש המנוחה של נשמות לכודים, שניתן למצוא רק מפתיחת קמרון הנשמה ביער המתים שעולה 10,000 שברי נשמה. לבסוף, העין המפוארת של דרקון – שניתן למצוא על ידי הריגת עכבישים בכוורת קיטין במאורתו של גורו, מעבר לאולם האוכל ודרך אולמות העינויים שננעלו על ידי מפתח שלד. שים לב שפריט זה יעלה 60,000 קוינים ו -1,500 שברי נשמה!

הקמיע של סטריון

 • שימוש: אחד משלושה פריטי מפתח הדרושים כדי לפתוח את הפאזל של האל הגדול בקיטין כוורת מעבר לדלת הדרקון במעבר ההר.
 • מיקום: כפי ששמו מרמז, פריט המפתח הזה קשור מאוד ל- Cetrion. באופן ספציפי, נראה שהדרך היחידה להשיג פריט זה היא למקם את ראשה על שורת הדוקרנים במקדש הלוחם – ביטול נעילת החזה המשויך עם פריט המפתח. ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע 50 הרוגים כנגד Cetrion בכל אחד ממגדלי הזמן או מגדלי קלסיקים. אנו ממליצים לגבות פנימה ומחוצה ממגדל הישרדות עד שקרוניקה מופיעה תחילה, כך שתוכלו להבקיע הרוגים בסיבוב הראשון, ואז לחזור לבחירת המגדל כדי להתמודד איתה כמה פעמים.

כל פריטי המפתח במיקומי MK11 Krypt ושימוש

מְחַבֵּר

חומר זה נוצר בתמיכת הפטרונים שלנו. אתה יכול לתמוך בנו!

כל מה שאתה צריך כדי לקבל את המקסימום מחקירת הקריפט שלך

 1. תוכן העניינים
 2. בואו נציץ ל- MK11 Krypt
  1. פריטים קוסמטיים ותגמולים אחרים ב- MK11 Krypt
  2. שידות במורטל קומבט 11 קריפט ומשאבים לפתיחתן:
  1. פריטי מפתח קריפט במורטל קומבט 11 – רשימה מלאה:
  2. פטיש המלחמה של שאו קאהן
  3. פנינה של החיים
  4. קרן מוטארו סדוקה
  5. חניתו של עקרב
  6. כיסוי העיניים של קנשי טקהאשי
  7. הקמיע של ERMAC
  8. מפתחות שלד MK11
  9. הצוות המרוסק של ראיידן
  10. קמיע דרקון קיסטון
  11. לב הלהבה
  1. קמיע המגן של EarthRealm
  2. שברים של היותו
  1. הקמיע של קרוניקה
  2. הקמיע של סטריון
  3. הקמיע של שינוק

  עצמות ריסוק של מתנגדי משחקים ונחיתה הרוגים מעל העליון מביאים סיפוק לוחם מיוחד, אבל זה רחוק מכל מה ש- MK11 יכול להציע. בהפסקות בין קרבות עקובים מדם, שחקנים יכולים לבקר קריפט, עולם ייחודי, מלא בפאזלים וחזה סביבתי מסובך עם נהדר Mortal Kombat 11 פריטי קריפט. רדיפה אחר התגמולים האלה היא תוספת מדהימה לתהליך המשחק העיקרי, אתגר אפילו לשחקנים מנוסים, ופשוט התזה של שמחה טרייה.

  האם רק התחלת את הרפתקאת הקריפ שלך? האם אתה מרגיש תקוע בהתקדמות שלך בתחום זה? ואז מדריך פריטי Krypt Mk11 זה עשוי להראות לך את הכיוון הנכון ולהסביר כמה טריקים מועילים מאוד. כאן אנו מדברים באופן ספציפי על פריטי מפתח של קריפט – כל מה שעוזר לפתוח דלתות ולהגיע לאזורים חדשים.

  בואו נציץ ל- MK11 Krypt

  רוב משחקי הלחימה מעניקים לשחקנים אפשרויות שונות להתאמה אישית של הדמויות שלהם. זו דרך נהדרת להראות את האישיות האמיתית שלך ולהפוך את נוכחותך במשחק שלך למיוחדת, שונה מאלפי שחקנים אחרים. זה הופך אפשרי בזכות עורות ופריטים קוסמטיים אחרים שאינם משפיעים על המשחק. במקרים מסוימים, אתה יכול לפתוח תלבושות כאלה וריאציות צבע על ידי רכישתן במזומן פנימי (כמו ב לוחם רחוב 5). אבל ב- Mortal Kombat 11, תהליך ההתאמה אישית של הדמות שלך הוא קצת יותר מסובך ובו בזמן מעניין יותר. הנה כשקריפט מגיע למקום.

  פריטים קוסמטיים ותגמולים אחרים ב- MK11 Krypt

  • עורות
  • מתגס
  • סמלי שחקנים
  • אנימציות אכזריות
  • אומנות אופי/מיקום
  • מוּסִיקָה
  • הילוכים
  • וכו.

  ניתן למצוא דברים אלה בחזה. תוכן ומיקומים של החזה הם אקראיים, כך שלא תהיה לך אותה חווית משחק כמו שחקנים אחרים. אבל בסופו של דבר, כשתסיים את MK11 Krypt, יהיה לך אוסף הפריטים המדויק כמו האחרים.

  כדי לפתוח שידות מסוגים שונים, תזדקק למשאבים שונים.

  שידות במורטל קומבט 11 קריפט ומשאבים לפתיחתן:

  • שידות אוצר – קוינים
  • שידות בוערות מיוחדות – לבבות
  • קמרונות נשמה – נשמות

  קריפט מלא בפאזלים ומלכודות מסוכנות, אז אל תחשוב לשחק כאן יהיה קל. תזדקק לפריטים מיוחדים כדי לפתור חידות, להמשיך קדימה ולפתוח את כל החזה (בסביבות 600). ומדריך Kryt 11 של Mortal Kombat הוא בדיוק על פריטי המפתח האלה.

  פריטי מפתח MK11 בקריפט

  אתה יכול פשוט לאסוף את רוב הפריטים בקריפט – אם אתה יודע לאן להסתכל. יש ליצור פריט מפתח אחד ב אזור MK11 Forge. ניתן להשיג כמה פריטי מפתח במגדלי הזמן.

  פריטי מפתח קריפט במורטל קומבט 11 – רשימה מלאה:

  כאן אנו מדברים על כל אחד מהם בפירוט רב יותר. אנא, בדוק היכן ממוקמים פריטי המפתח של קריפט ואיך אתה משתמש בהם.

  רקע כלליאופי

  התחל לשלוט בכישוריך. קבלו את מדריכי MK11 האחרונים!

  פטיש המלחמה של שאו קאהן

  זהו פריט המפתח הראשון שתקבל במורטל קומבט 11 קריפט. אתה פשוט לא יכול לפספס את זה – ללכת עד סוף כניסה לארמון.

  ה פטיש מלחמה עוזר לרסק קירות להיכנס לאזורים חדשים, להרוס כמה חפצים להשגה קוינים מתוכם, ולפתור חידות.

  פנינה של החיים

  בתוך ה כניסה לארמון, אתה צריך להרוס את השער מאחורי הרציף עם פטיש מלחמה. השער מוביל אל חָצֵר. לשבור שם קיר – קרוב קמרון הזמן של קרוניקה. פגע שם בגונג כדי לפתוח שער חדש בחצר שמוביל אליו חישול. פנה ימינה לכיוון מעבר הרים להיכנס ל מקדש. המשך דרכו צפונה ונכנס ל מקדש לוחם. מטאוריט ינפץ את הפסל של Raiden. הכה אותו עם פטיש המלחמה וקבל את פנינת החיים.

  יש צורך בפריט מפתח זה של Mortal Kombat 11 כדי לפתוח את איזון דלת בחצר.

  קרן מוטארו סדוקה

  מקם את פנינה של החיים אל הדלת שנשארה לגונג ב חָצֵר, להיכנס ל גנים, לשבור לוחות בצד שמאל ונכנסים ל כספת. חפש מנוף קרוב לכניסה ומשוך אותו. תיכנסו לחדר חדש, ו קרן מוטארו סדוקה נהיה שם.

  אתה צריך את זה כדי לגשת אליו מאורתו של גורו. לחזור ל מקדש לוחם, השתמש בקרן המוטארו הסדוקה כדי לפתוח דלת ענקית. קח מעלית כדי להיכנס לאזור תת -קרקעי, מאורת גורו.

  חניתו של עקרב

  ב מאורתו של גורו המשך ל חדר הכס של גורו ולקחת את הדרך מאחורי כס המלוכה. זה מוביל ל חדר ארמורי. חניתו של עקרב ממוקם שם (הוא מכוסה בלהבות).

  פריט זה נדרש להשמדת יעדים שונים מרחוק ולהפיכת גוויות.

  כיסוי העיניים של קנשי טקהאשי

  לך מערבה פנימה חדר הכס של גורו לעבור דרך חדר אוצר ולהיכנס ל כלא. חקור את זה כדי למצוא את גופו של קנשי ולקחת את כיסוי העיניים שלו.

  כיסוי העיניים של קנשי מאפשר לשחקנים לראות אוצרות נסתרים וקירות חלשים על ידי צפייה בתחום הרוח.

  הקמיע של ERMAC

  להיכנס אולם האוכל של גורו – מזרחה מ מאורתו של גורו. עבור אל הצד הימני האחורי של החדר וקח שם מעלית כדי להגיע ל בור תחתון. ERMAC ייפול על ספייק ענק. קח את הקמיע מהגוף.

  הקמיע של ERMAC מבטל את נעילת קמרונות הנשמה הירוקה עם שברי נשמה, מעברים פתוחים ומשחזר גשרים.

  מפתחות שלד MK11

  ניתן להשיג פריטים אלה מחזה שונים, אז היו מוכנים לטחון. כיצד להשיג מפתחות שלד MK11 לאחר מכן? כמו פריטים רבים אחרים בקריפט, הם צונחים באקראי, ואתה לא יכול לחזות היכן תוכל למצוא חזה עם מקש שלד MK11 . לאחר מכן, זה נעלם לאחר שימוש אחד בלבד, אז אתה צריך לחפש מפתח אחר. הסבלנות שלך בתהליך זה תועיל!

  זה גם אומר שאין מתכון מפתח שלד MK11, אתה לא יכול ליצור את הדבר. המתכון הוא חקר והתמדה של מפגשי משחק הקריפט שלך. כן, מפתח שלד Mk11 Forge הוא מיתוס, אינך יכול להשיג את הפריט על ידי שילוב של מרכיבים שונים.

  מפתחות שלד במורטל קומבט 11 פותחים דלתות שונות. חלקם מובילים לתאים עם שידות רבות. אחרים נותנים גישה למעברים, קיצורי דרך נוחים. יש צורך בתרגול קטן כדי לזהות את השערים האלה, מכיוון שהם מעט דומים לאלה הדורשים את החנית של עקרב.

  הצוות המרוסק של ראיידן

  כדי לקבל את פריט המפתח הזה בקריפט של מורטל קומבט 11, עליך להשיג את קמיע המגן של EarthRealm ראשון. חפש את זה מחוץ לקריפט, ב מגדלי זמן – סיים את ההדרכות ותקבל את זה כפרס. ואז חזור ל מקדש לוחם לבסיס הפסל הפגום של Raiden. הכנס את ה קמיע המגן של EarthRealmהפסל ישוחזר ותקבל את הצוות המרוסק של ראיידן.

  קמיע דרקון קיסטון

  דרך מאורתו של גורו, המשך ל אולמות עינויים בקומה השניה. תוכלו למצוא מלכודות וחזה. אחת מחזה האוצר מכילה קמיע דרקון קמיע אבן. לאחר הכניסה ל אולמות עינויים, פנה שמאלה ופתח את דלת האל רעם עם הצוות המרוסק של ראיידן.

  מקש קמיע דרקון פותח את דלת הדרקון, ממוקם בין קבר קדוש הלוחם ל- Forge.

  לב הלהבה

  כדי לקבל פריט מפתח MK11 זה, אתה צריך שברים של היותו מ ה מגדלי זמן ((עיין בסעיף הבא). השתמש בשברים כדי לפתוח את דלת של היותה ליד מאורתו של גורו. פתח את החזה עמוק במערה (80,000 קוינים).

  לב של Blaze and Scorpion Spear עוזרים לשרוף גוויות באזור ההקרבה ולפתוח שם – המשך לחלל שמאחורי מקדש לוחם.

  פריטי מפתח ממגדלי הזמן

  לא ניתן להשיג פריטי מפתח ישירות ב- Mk11 Krypt. אתה מקבל אותם למגדלי זמן של משחק זמן.

  קמיע המגן של EarthRealm

  סיים את כל היעדים של מגדלי הדרכה כדי לקבל את הקמיע.

  השתמש בקמיע המגן של EarthRealm כדי לקבל את הצוות המנופח של ראיידן – זה משחזר את פסלי Raiden.

  שברים של היותו

  אתגרי גמר מלאים. אתה צריך לבצע 10 הרוגים, אכזריות, וכן רחמים ל שלושה שברים: לב, נפש ונפש. חזור לקריפט ומורטל קומבט 11 יוסיף פריטי מפתח אלה למלאי שלך.

  יש צורך בשברים של זה כדי לפתוח את הדלת של זו – זה ממוקם בסמוך מאורתו של גורו. בחדר שמאחורי הדלת ההיא תמצאו לב הלהבה.

  פאזל האל הגדול

  יש צורך בשלושה קמיעות במורטל קומבט 11 קריפט כדי לפתור את פאזל האל הגדול.

  הקמיע של קרוניקה

  תן כסף ל מקדש. “לתרום” את 1,000 הקוינים הראשונים שלך שם ותקבל הקמיע של קרוניקה.

  הקמיע של סטריון

  לבצע 50 הרוגים בזמן הלחימה Cetrion בתוך ה מגדלי זמן אוֹ מגדלי קלסיץ ‘.

  הקמיע של שינוק

  זהו אחד מפריטי ה- Mk11 Forge. חפש את המתכון בחזה, או פשוט השתמש בשלושה מרכיבים בכל עת:

  1. ליבו של שד משופע
  2. פנינה עם סורר של נשמות לכודים – רק בכספת נשמה ביער המתים
  3. עין מסורנית של דרקון – בקרו בקיטין Hive במאורתו של גורו והרגו עכבישים שם.

  למידע נוסף על פתרון הפאזל של האל הגדול, עיין בנוף שלנו מדריך על קמיעות Krypt Mk11.

  עדיף לא להתרכז בקריפט במורטל קומבט 11 יותר מדי זמן. זה בידור נחמד ומקור לפריטים קוסמטיים, אבל ההתרגשות העיקרית של המשחק הזה עדיין נלחמת. שחקנים רבים רואים את קריפ די קשה, כך שתצטרך לערבב את הפאזלים האלה עם ישבנים בועטים של היריבים שלך. יש לקוות שמדריך MK11 שלנו על פריטי מפתח קריפט יעזור להימנע מהמצבים הקשים ביותר המעצבנים ביותר. תעשה חיים!

  דרך נוספת להרחיב את החוויה שלך בכל משחק לחימה (כולל לוחם רחוב 5 וכן Tekken 7) זה לשחק כמה דמויות אחרות. מה לגבי התבוננות בלוחמי Mortal Kombat החדשים: רמבו, מיילנה, וכן גֶשֶׁם?

  כדי להפיק את המרב ממפגשי המשחק Mk11 שלך, בדוק את המדריכים והמאמרים האחרים שלנו. עקוב אחר קרב Dashfight On פייסבוק וכן טוויטר לא לפספס שום דבר. הצטרף לקהילה שלנו מַחֲלוֹקֶת!

  רקע כלליאופי

  התחל לשלוט בכישוריך. קבלו את מדריכי MK11 האחרונים!

  חומר זה נוצר בתמיכת הפטרונים שלנו. אתה יכול לתמוך בנו!