כיצד לפתור את פאזל האש של גשר החצר במורשת הוגוורטס

ישנם ארבעה ברזרים על הגשר (שניים מכל צד) שתצטרך להדליק כדי להיות אינטראקציה איתם. אתה יכול להשתמש ב- Incendio או Confringo כדי להדליק את הברזים (הראשון לא נעול מוקדם יותר במשחק). לאחר שעשית זאת, אינטראקציה עם הברז’ר וסובב את הספרות הרומיות כדי להתאים לסמל.

כיצד לפתור את פאזל הגשר במורשת הוגוורטס

מסופק על ידי וורנר ברוס צילום מסך של Hogwarts Legacy of the Bridge.

ישנם עשרות סודות ופאזלים שונים לשחקנים לפתרון בהוגוורטס Legacy. מרבית הפאזלים הללו מתקיימים בתוך שטחי הטירה, שם דלתות שונות שננעלות על ידי משוואת מתמטיקה ודלתות נעולות באופן כללי יכולות להשיג את המיטב מכל שחקן. עם זאת, אחת הפאזלים המבלבלים יותר ששחקנים יכולים להיתקל עליהם בשלב מוקדם בהוגוורטס Legacy, ידועה בשם “פאזל הגשר.”

הגשר המדובר הוא זה בסמוך למיקום הנסיעות המהיר של חצר ויאדוקט. הגשר מפריד בין האולם הגדול לבין האולם המרכזי, והוא ספורט נוף למדי כששחקנים עוברים עליו. אם כי, לגשר זה יש גם סוד, מכיוון שיש שתי שידות הממוקמות ישירות מתחתיו. אם שחקנים רוצים לגלות כיצד להגיע לחזה האלה ולפתור את פאזל הגשר ב- Hogwarts Legacy, הם יכולים לבדוק את המדריך למטה.

לפתור את פאזל הגשר במורשת הוגוורטס

לגשר ליד חצר הוויאדוקט יש ארבע קערות אש זהובות שיושבות על גושי אבן. השחקנים מסוגלים לקיים אינטראקציה עם אש אלה והם גם יבחינו בסמל זהב במחצית התחתונה של גוש האבן. ישנם ארבעה מאבני אבן אלה עם אש וסמלים על הגשר על הגשר.

כדי להתחיל עם הפאזל הזה, עליכם להשתמש באיזשהו כישוף אש, כמו Intendio, בחלקו העליון של הקערה. זה יצית את האש. עשה זאת עם כל ארבעת האש. בשלב הבא תוכלו ללכת לצד האולם הגדול של הגשר ולהביט למטה על האדמה. תוכלו לראות בקיעה מוזהבת עם אותם סמלים שנמצאים על אבני האבן.

כל שעליך לעשות הוא להתאים לסמל עם המספר הנכון (i, II, III או IV). כדי למצוא את המספר הנכון, עבור לכל אש ותראה בקשת “אינטראקציה” צצה. לחץ על הכפתור כדי לקיים אינטראקציה ותראה מספר בתחתית שינוי האש. התאם את המספר לסמל המתאים כי בקיעת הזהב על האדמה מציין. אם אתה רק רוצה תשובה פשוטה, הנה כל המספרים והסמלים הנכונים יחד עם תמונה של הצוהר.

לאחר שתתאים את הסמל הנכון עם המספר המתאים לו, בקיעת הזהב על האדמה תיפתח, ויאפשר לך לרדת בסולם ולפתוח את החזה. השלמת כעת את פאזל הגשר בהוגוורטס Legacy.

קָשׁוּר: למד כיצד לפתור את פאזל האש של גשר החצר על Destructoid.

כיצד לפתור את פאזל האש של גשר החצר במורשת הוגוורטס

נכון לחומר המקור, מורשת הוגוורטס יש המון מסתורי לחשוף באמצעות פתרון פאזל באקדמיה הטיטולרית. כך תוכלו למצוא ולהשלים את פאזל האש של גשר החצר.

איפה חידת האש של גשר החצר במורשת הוגוורטס?

פאזל האש של גשר החצר ממוקם ב Viaduct Courtyard Floo להבה מהירה מנקודת נסיעה מהירה. אתה יכול למצוא אותו קרוב לאולם הגדול, אותו תפתח כשאתה מתקדם בסיפור הראשי.

עבור אל הגשר הגדול ליד מיקום הנסיעות המהיר כדי להתחיל את הפאזל.

כיצד לפתור את פאזל האש של גשר החצר

המפתח לפיתרון הפאזל הזה נמצא בשטח. פנו מעל הגשר לצד השני (מנקודת הלהבה של פלו) והסתכלו על הרצפה. תראה אמצעי מניעה מעגלי עם ארבעה סמלים וארבעה ספרות רומיות. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאים לסמלים האלה עם המספר הרומי המתואר.

ישנם ארבעה ברזרים על הגשר (שניים מכל צד) שתצטרך להדליק כדי להיות אינטראקציה איתם. אתה יכול להשתמש ב- Incendio או Confringo כדי להדליק את הברזים (הראשון לא נעול מוקדם יותר במשחק). לאחר שעשית זאת, אינטראקציה עם הברז’ר וסובב את הספרות הרומיות כדי להתאים לסמל.

הנה הפיתרון לפאזל שלעיל:

  • הסמל עם המשולש ושש קווים שיוצאים ממנו צריך להיות “אני” (1)
  • הסמל עם המעגלים והקו שיוצאים ממנו צריך להיות “II” (2)
  • הסמל עם המעגל והקו שיוצאים מתחתית המשולש צריך להיות “III” (3)
  • היהלום עם ה- X במרכז צריך להיות “IV” (4)

התגמול שלך על פתרון הפאזל כולל שלוש שידות, והוגוורטס אתגר התקדמות

לאחר שתואמת את כולם נכון, מקש הסמל ייפתח כמו סורג ביוב, ותוכלו ללכת מתחתיו דרך סולם אל האקוודוקט. יש כאן שלוש שידות: שתיים מהן פריטים קוסמטיים, ו האחרון הוא חתיכת ציוד אגדית כתומה מתקדמת.

EIC, מנהל ביקורות – כריס נהנה מהשחרר באדיבות מאז 2008. סוף סוף הוא החליט לעשות את הצעד הבא בינואר 2009 בלוגים באתר. עכשיו, הוא צוות!