Best Hogwarts Legacy Broom ושדרוגים

אתה יכול לקנות את אלה מספקים בהוגסמיד כמו צורכי ספינטס צרכים ספורטיביים והספקים הנוסעים סביב המפה.

שדרוג שדרוג מטאטא מדור קודם: כיצד לשדרג את המטאטא שלך

שדרוגי מטאטא בהוגוורטס Legacy הם אחד הדברים הראשונים שאתה רוצה לעשות ברגע שתקבל גישה לטוס במשחק.

ברגע שאתה על המטאטא שלך, אתה יכול לשים לב כי נסיעה למרחקים ארוכים של העולם הפתוח אינה מרושלת ככל שתרצה.

אבל איך אתה משפר את מהירות המטאטא שלך עם שדרוגי מטאטא? יש לנו מדריך עם כל מה שאתה צריך לדעת על שדרוג המטאטא ב- Hogwarts Legacy.

עדכן 11 באוגוסט 2023 / 12:00

עדכנו את מדריך שדרוגי שדרוג מטאטאי Legacy של Hogwarts עם מידע נוסף על שדרוג המטאטא שלך

מדריכי מורשת של הוגוורטס:

שדרוג שדרוג מטאטא מדור קודם: כיצד לשדרג את המטאטא שלך

ברגע שיש לך את המטאטא שלך, תתחיל סדרה של משימות צדדיות המעורבות בשבועי אלבי, הבעלים של SpintWitches Sporting Secess in Hogsmeade.

השבועות יבקשו מכם לעזור בבדיקת שדרוגי המטאטא שלו, שיהפכו לזמינים לאורך כל המסע העיקרי של Hogwarts Legacy.

כדי לעשות זאת, עליכם להעביר את המטאטא דרך צעדים בסדרה של ניסויים זמן שהומצאה על ידי אימלדה רייס, סטודנטית סלית’רין סקוטית שאפשר למצוא תחילה במגרש קווידיץ ‘. אמנם אינך יכול Quidditch ב- Hogwarts Legacy, אך אתה חופשי לחקור גרסה קטנה של המגרש Quidditch, אם כי אינך יכול לחקור את היציעים.

ניסויי הזמן האלה פשוטים מספיק. עם זאת, אנו ממליצים לעבור את בלוני הזהב בזמן שאתה עושה את דרכך במסלול, שכן כך יאפשר לך למלא מחדש את מד הבחירה שלך, מה שהופך את הזמנים שנקבעו על ידי אימלדה קל מאוד לעלות עליה.

לאחר שתשלים את הניסויים, חזור לאלבי שבועס והוא יבקש זמן לעבוד על השדרוג הבא. ברגע שזה יהיה מוכן, הוא יצור איתך קשר ויבקש ממך לחזור לחנות ואז לעשות ניסיון זמן אחר. השלמת כל הניסויים מרוויחה את הגביע/ההישג “להטיס את הטיסה הטובה”.

מורשת הוגוורטס: איך להשיג את כל המטאטאים

Hogwarts Legacy כולל 13 מטאטאים שניתן לרכוש ברחבי העולם של Hogwarts Legacy.

אתה יכול לקנות את אלה מספקים בהוגסמיד כמו צורכי ספינטס צרכים ספורטיביים והספקים הנוסעים סביב המפה.

לרשימה מלאה של כל המטאטאים במשחק, תוכלו להתייעץ עם המדריך שלנו כיצד להשיג את כל המטאטאים.

Best Hogwarts Legacy Broom ושדרוגים

אתה יכול להשיג את המטאטאים והשדרוגים המהירים והטובים ביותר של הוגוורטס מדור קודם כדי להפוך את הבריזה, גם אם אין עונת קווידיץ ‘.

שדרוגי מטאטאי Legacy של Hogwarts הטובים ביותר - Weeks Albie הוא בחור צעיר ממושקף בחנות מטאטאים מוארים בחום

פורסם: 4 במאי 2023

רוצה לדעת מה הם מטאטאים ושדרוגים הטובים ביותר של הוגוורטס? סביר להניח שנמאס לך להסתובב ברגל די מהר במשחק בעולם הפתוח עם אזור גדול כמו זה. אם אתה משתוקק לקחת לשמיים, רוב הסיכויים שעדיין יש לך מעט מהסיפור לפני שהמשחק מאפשר לך לקפוץ לאחד המנוגדים האלה, שכן הבעלים של צרכים ספורטיביים, אלבי שבועות, יוצא של העיר כשאתה מבקר לראשונה בהוגסמיד.

אף על פי שעונת קווידיץ ‘של הוגוורטס מבוטלת באופן לא מוסרי על ידי מנהל בית הספר של הוגוורטס פרופסור בלאק, אחת מהדמויות הרבות של הוגוורטס מורשת שתפגשו במשחק ה- RPG, אתה עדיין יכול, בסופו של דבר, לקנות מטאטא הגון בהוגסמייד. החנות שמוכרת מטאטאים ושדרוגים של Hogwarts Legacy, תיפתח לאחר שתשלים את כיתת המטאטאים עם גברת קוגאווה, שמגיעה אחרי משפט הקסמים העתיק הראשון שלך. תצטרך מעט מזומנים כדי להרשות לעצמך, אז וודא שאתה מסתכל דרך שידות גלגל עיניים מדור קודם, מוכר פריטים חסרי תועלת ואוסף מטבעות במסע שלך.

שדרוגי מטאטאי Legacy של הוגוורטס הטובים ביותר - כל הזנים השונים של מטאטאים במכירה. התצוגה המקדימה היא מטאטא האמבר דאש שיש לו זיפים לוהטים

מטאטאי המורשת הטובים ביותר של הוגוורטס

כל מטאטאי Legacy של Hogwarts מתפקדים זהים, אם כי יתכן שתצטרך לשלם מחיר פרימיום תלוי איפה אתה מוצא אותם. אם אתה קונה בחפירות צורכים ספורטיביים בהוגמד, כל הבומים יחזירו לך 600 גלונים בחזרה. תן לנו כיצד להרוויח כסף במדריך Legacy של Hogwarts קריאה אם ​​אתה נאבק להרוויח מספיק גלונים. אתה יכול לבחור מבין אחד מ -13 מטאטאים שונים, אז אל תהסס לבחור את הבחירה שלך:

 • מטאטא של אמבר דאש – נראה קצת כמו רובה ויש לו סוף בוער. זה לא הולך מהר יותר. עולה 600 גלונים ממצרכים ספורטיביים של SpintWitches.
 • מטאטא בית הוגוורטס – מטאטא סטנדרטי עם אבנט בצבע הבית שלך. עולה 600 גלונים ממצרכים ספורטיביים של SpintWitches.
 • מטאטא גוזם ירח – מטאטא מחודד עם כיסים. זה לא מגדיל את משבצות הפריטים. עולה 600 גלונים ממצרכים ספורטיביים של SpintWitches.
 • מטאטא Wind Wisp – מטאטא מעוטר באוכף. זה לא הופך אותו ליציב יותר או נוח יותר. עולה 600 גלונים ממצרכים ספורטיביים של SpintWitches.
 • מטאטא יו ויבר – מטאטא העשוי מטעם עם עיצוב מלוטש. זה לא אמין יותר מכל מטאטא אחר. עולה 600 גלונים ממצרכים ספורטיביים של SpintWitches.
 • מטאטא רקדנית לילה – מטאטא עם עקומה אחת בלבד בה נמצא האוכף המרופד. ניתן להשיג על ידי קפיצת שתי קבוצות בלונים.
 • מטאטא סוויפט ליקטי -נבנה עם אווירודינמיקה בחשבון, המטאטא למדי למראה זה נראה נוח יותר משאר האפשרויות. ניתן להשיג על ידי קפיצת שבע מערכות בלונים.
 • מטאטא אש פראי – גרסה משודרגת של מטאטא אמבר דאש הכוללת זלינים בוערים יותר ומראה משותף יותר. ניתן להשיג על ידי קפיצת שבע עשרה מערכות בלונים.
 • מטאטא ניצוץ בהיר – מטאטא בעבודת יד עם קצה מכורבל ממש בחלקו העליון. מטאטא זה כולל שני כוכבים בהירים כקסמים, הדומים לקלדרון על מטאטא האוויר. ניתן להשיג על ידי קפיצת שלושים ושניים מערכות בלונים.
 • מטאטא עתיק משפחתי -מטאטא משומש היטב שהועבר מדור לדור. עולה 2,500 גלונים מפרייה טרדוול.
 • מטאטא Aeromancer – מטאטא חום הכולל תכשיט קלדרון קטן בחזית. עולה 3,000 גלונים מרוהאן פרקש.
 • מטאטא Skythe Scythe -מטאטא ייחודי למראה הכולל זיפים ירוקים כהים. עולה 5,000 גלונים מליאופולד באבקוק.
 • מטאטא חץ כסף – לא נעול על ידי השלמת המסע ‘העגלה’ בו ארן מציבה חנות בסוף המסע. עולה 5,000 גלונים מ- ARN.

שדרוגי מטאטאי Legacy של הוגוורטס הטובים ביותר - אשף האפלפוף טס על מטאטא דרך טבעות בניסיון זמן

כיצד להשיג שדרוגים של Hogwarts Legacy עבור המטאטא שלך

לאחר שתקנה את המטאטא הראשון שלך, אלבי יזכיר שיש לו רעיונות לקסמים למטאטא. שדרוגים אלה ישפרו את המטאטא שלך, אך עליך להשלים משימות צד כדי לפתוח את היכולת לקנות אותם.

להלן כל שדרוגי מטאטאי Legacy של Hogwarts:

 • שדרוג מטאטא i – השלם את המסע הצדדי ‘מבחן טיסה’. מגדיל את ההאצה והמהירות של מטאטא (עלות: 1,000 גלונים).
 • שדרוג מטאטא II – השלם את המסע הצדדי ‘גורף את התחרות’. עוד מגדיל את ההאצה והמהירות של המטאטא (עלות: 4,000 גלונים).
 • שדרוג מטאטא III – השלם את המסע הצדדי ‘השמיים הם הגבול’. עוד מגדיל את האצת המהירות של המטאטא (עלות: 7,500 גלונים).

כמובן, בעוד שתוכלו לעוף על מטאטא Legacy Legacy הטוב ביותר של Hogwarts כל היום, כאשר כל השדרוגים לא נעולים, אין דרך טובה יותר לעקוף את מפת ההוגוורטס Legacy במצמד מאשר להשתמש בלהבות הפלוטיות. נסיעות מיידיות אינן כיף כל כך,. אם כבר מדברים על דברים מהנים לעשות, יתכן שתרצה ללמוד יותר על אתגרי Legacy של Hogwarts, מכיוון שיש כמה המחייבים אותך להטיס את המטאטא שלך לבלונים או לנחות בפלטפורמות נחיתה. בינתיים יש לנו גם מבחר ממשחקי המחשב הטובים ביותר אם אתה רוצה משהו קצת שונה.

יוצר סדרת הארי פוטר, ג’יי.ק. רולינג, העלה מספר הערות טרנספוביות במדיה החברתית בשנים האחרונות. האחים וורנר. יש רישיון להכין משחקים המבוססים על הארי פוטר. בעוד שפרטי העסקה לא ידועים בפומבי, ומשחקי WB אומרים “J.ק. רולינג אינה מעורבת ישירות ביצירת המשחק “, סביר להניח כי היוצר והבעלים של ה- IP של הארי פוטר, היא תרוויח תמלוגים ממכירותיה. אם תרצה ללמוד יותר על שוויון טרנסג’נדרי או להשאיל את תמיכתך, הנה שתי ארגוני צדקה חשובים שאנו ממליצים לך לבדוק: המרכז הלאומי לשוויון טרנסג’נדרי בארה”ב, ובתולת ים בבריטניה.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.