עם זאת, אין הרבה מכניקה מותאמת אישית, עפרות, חסימות או אספסוף במשחק, כך שזו בעצם וניל מינקראפט. זכור זאת בעת הורדת העולם הזה – הכל תלוי בך לעצב את ההרפתקה שלך.

כשמדובר בהישרדות מפות Minecraft, אין הרבה שעושים את זה טוב יותר מהקבוצה שמאחורי דרהמאל: ראשוניה. אם נמאס לך ממצב ההישרדות של Minecraft, תרצה לבדוק את ה- Mod הזה הכולל מפה מותאמת אישית שמשנה לחלוטין את אופן משחק Minecraft. המפה עודכנה ל- V2.1, הצגת אירוע סיפור חדש, מבוכים ומספר פריטים אגדיים לחשוף.

דרהמאל: Primordial נמצא בפיתוח כבר למעלה מארבע שנים, וקל לראות לאן עבר הזמן הזה. . המפתחים ממליצים לשחק את המשחק עם קבוצה קטנה של חברים כדי להשיג את כל המטרות במפה. .

. בניגוד למצב ההישרדות של Minecraft, לדרמאל יש אויבים מנוקדים ברחבי העולם במיקומים ספציפיים. חלק מהאויבים הללו די מאתגרים להוריד, למרבה המזל יש נשק אגדי בכל המפה שיכולים להועיל מאוד בלחימה.

אם אתה סוג השחקן לחפור עמוק בחוף המשחק, תשמח לדעת שלדרמאל יש היסטוריה נרחבת להתעמק. בנוסף למסמך זה, ישנם ספרים רבים המופצים ברחבי העולם כדי ללמוד יותר על האי ותושביו.

. המשך אל PlanetMinecraft כדי להוריד את ה- Mod היום. אם אתם מחפשים דרכים נוספות לתבל את החוויה של דרהמל, תרצו לבדוק את מדריך Minecraft Mods שלנו.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. .

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. .

15 מפות הרפתקאות מיינקראפט הטובות ביותר: מדורגות (2023)

דבר אחד תמיד בטוח כשמשחקים Minecraft – הרפתקה מחכה! !

‘מפות’ אלה הם עולמות משחקים עם חשיבות בהתאמה אישית שיוצרים מוכשרים שופכים שעות ליצירה. החל מחקירת ערים מודרניות ועד לחוות את החיים כ- Minecraft Fox, מפות אלה מציעות לכולם סוג של הרפתקה.

קשה לבחור את מפות ההרפתקאות הטובות ביותר של Minecraft. . בנוסף, יש שחקנים שלא אכפת להם לשחק ב- Minecraft 1..

בלי קשר, סרקנו את Curseforge ו- Minecraft Map, שני אתרי אוסף מפות Minecraft, והגענו לרשימה של 15 מפות ההרפתקאות הפופולריות ביותר.

מקורי של OneBlock

האי Minecraft בשמיים עם בית, עצים ופורטל הולנד

גרסת Minecraft: 1.19.

: קרפי

. אם שמעת על SkyBlock, אתה יכול לנחש על מה המפה הזו – לשרוד עם מינימום משאבים זמינים בזמן שתלה בשמיים.

. .

למרבה המזל, יש לך כבר כמה חומרים במלאי שלך. .

תחום מידגארד

1.15.2

: דרוסראואה

אם אתה מישהו שאוהב ModPacks RPG, אולי אתה צריך לנסות את חבילת ההרפתקאות הזו של Minecraft. זה מוגדר בעולם פנטזיה/מימי הביניים שהיצור המקורי מתכנן להמשיך להתרחב. !

. יחד עם זאת, “דון-גולין” היא עיר אלוויש שמתורגמת ל”תכשיט היער.”העולם מכוסה באגף והוא אחת ממפות הרפתקאות המיינקראפט הטובות ביותר הזמינות להורדה.

פקיד סיטי קורן

גורדי שחקים מתנשאים בעיר Minecraft

גרסת Minecraft: 1.19.3

: RadiantCityOfficial

אם ערים מימי הביניים אינן מיועדות לך, עליך להוריד ולחקור את זה. זה משלב הרפתקה ובונה מפה בה שחקנים יכולים לחקור עיר מודרנית עצומה. הבניינים מפורטים להפליא, כאשר מרבית הפנים הושלמו. בעיר יש אפילו מסילה של מטרו שמסתובבת סביב גורדי השחקים המתנשאים שלה, המושלמת להתמצאות.

המפה אידיאלית לשחקנים שרוצים לחקור את העיר עם חבריהם, משחק של מנאונט כמו כמה מהמיטרים הטובים ביותר שעושים, או אפילו עבור בונים המחפשים השראה.

עולם בצנצנת: מחודש מחדש

גרסת Minecraft: 1.18.2

: __gay

מוכן להשתחרר? . כמו SkyBlock, השחקן מוליד בצנצנת וצריך להשתמש במשאבים סביבם כדי להתקדם במשחק. .

. אנו חושבים שזה טוויסט נהדר במשחק המיני הקלאסי שכולם צריכים לנסות לפחות פעם אחת.

Pixelmon Johto

גרסת Minecraft: 1..2

בורא: Jondgames

האם אתה מוכן להילחם על פני 16 חדרי כושר כדי להפוך למאמן הפיקסלמון הטוב ביותר? . המפה כוללת גם קרב אחרון עם רד, שמחכה בשיא הר. כסף לשידור חוזר שלו.

המפה היא יחידה ומרובה משתתפים תואמת ומלאה עד אפס מקום עם מאות מאמנים ו- NPC. אז אם אתה אוהב פוקימון ומחפש הרפתקה, בהחלט נסה את מפת המיינקראפט הזו!

כותרת טרמיה המציגה צילום מסך של ביומה

1..2

בורא

ישר מהעטלף, Teramia היא מפת הרפתקאות Minecraft בעולם פתוח שפיצחה אותנו משם. עם משימות שונות, מבוכים וערים בהתאמה אישית, מפה זו הופכת את Minecraft למשחק חדש לחלוטין! קו העלילה עוקב אחריך, אסטרונאוט תקוע, במשימה לחקור את כדור הארץ. אבל, כמובן, זה עולם פתוח, אז אתה חופשי לעקוב אחר המשימות שאתה מעדיף.

מה שהיה נהדר הוא שהעולם יכול להיות מעוצב על ידי ההחלטות שלך. אתה יכול להיות גיבור הרמוני או לשלוח את כדור הארץ לכאוס. .

העתק העיר של Mrcrayefish: וניל

צילום מסך אנימציה המציג את מר סרטן

1.12.2

בורא

אם אתה חובב Mrcreayfis! אמנם אין סיפור עלילה, אך העולם שוכן בהישרדות וניל והוא בילוי של MR. העיר המפורסמת של סרטנים. אינך זקוק לשום אופנים, והעולם יעיל למחשבים קטנים יותר.

. אדון. . !

צינוקים נטושים

שחקן Minecraft נלחם באויבים משוריינים

גרסת Minecraft: 1.18.2

בורא: Mattcarter11

מוכן לעלילה אחרת מפת הרפתקאות Minecraft? העולם הזה הוא משחק בהשראת רוגואליט שעובד בזכות נתונים מפורטים וחבילת משאבים/מרקם. המפה מציגה 173 פריטים, 7 סטים לחקור, ומעל 20 אויבים חדשים (30 ליתר דיוק).

אם זה לא מספיק, ישנם 9 בוסים להביס על 3 קומות של המפה. אבל תהיה זהיר. עם מעל 63 חדרים, הלכת לאיבוד בחוויה המופלאה הזו זרועה במלכודות היא פשוטה. צינוקים מנופשים היא מפה שהופכת את Minecraft למשחק שמזכיר את Gungeon או Issac.

RaftBlock

איים שונים ורפסודה מוקפת באוקיאנוס

גרסת Minecraft: .16.5

בורא

יצירה נוספת של Crenteam, RaftBlock, עוקבת אחר אותו סגנון כמו SkyBlock, שם שחקנים משריצים על רפסודה קטנה במרכז האוקיאנוס. שחקנים מתחילים עם מינימום פריטים, כולל חזה ועץ על הרפסודה. המטרה היא להרחיב את הרפסודה שלך, להתקדמות מלאה, לבנות חוות ובסופו של דבר לחקור את האוקיאנוס.

תכונה ייחודית היא שתתחיל עם חכה שמסייעת באיסוף בלוקים חדשים ולהרחיב את הארסנל שלך. עם זאת, אל תחשוב שמפת ההרפתקאות של Minecraft תהיה קלה, מכיוון שהיא די מאתגרת!

הדרך של פיגין – מפת הישרדות שטח בהתאמה אישית

גרסת Minecraft: 1.16.5

בורא: Luki_exe

אנו מורידים את הכובעים שלנו ליוצר מפת ההרפתקאות של Minecraft של The Piglin. העולם יפה בטירוף ועולם הישרדות שאתה לא רוצה לדלג עליו. עם שטח של 5,000 x 5,000 רחובות רוחב ומרובים ביומים בנויים בהתאמה אישית, יש שעות של משחקיות שמחכות לך!

המפה כוללת עפרות בהתאמה אישית, מבנים ומערכת יצירת מערות חדשה. כמה מבנים בהתאמה אישית כוללים אנדרטאות אוקיינוס ​​חדשות, מקדשי מדבר, מגדלי פורטל קצה וכפרי וניל משופרים!

איי שמיים

גרסת Minecraft: 1..1

בורא: V3S3Y

! שחקנים מתחילים במיקום יפהפה יפה. לאחר מכן הם מסוגלים לצאת ולחקור את השטח המותאם אישית הזה. עם אגמים מדהימים, הרים עוצרי נשימה ומערות מצוברח, באי השמיים הזה יש את הכל!

עם זאת, אין הרבה מכניקה מותאמת אישית, עפרות, חסימות או אספסוף במשחק, כך שזו בעצם וניל מינקראפט. זכור זאת בעת הורדת העולם הזה – הכל תלוי בך לעצב את ההרפתקה שלך.

התייר: מחודש מחדש

גרסת Minecraft: 1.18.1

בורא: Stratocrafteur, Kazerlight

היופי של Minecraft הוא בכך שהוא מאפשר לשחקנים לחקור עולמות חדשים מהנוחות של המשרד, הטרקלין שלהם, או – ובכן, בכל מקום! מפת הרפתקאות Minecraft זו היא גרסה מחודשת של מפת התיירות המקורית, הרפתקאות בעיר האהבה, פריז. שחקנים ממלאים את התפקיד של תייר ומסע דרך העיר עוצרת הנשימה.

עם זאת, המפה המקורית נוצרה בשנת 2012, והותירה שחקנים רבים ומשתוקקים לעדכון. זה המקום בו נכנסו Stratocrafteur ו- Kazerlight, ושחזרו את מפת ההרפתקאות שהם אהבו. כמה אלמנטים של משחק שיפורו, אך רוב המפה נשארה זהה. אותם חידות, אווירה וסיפורים.

חיי שועל

גרסת Minecraft: 1.17.1

בורא: הברוזות

שועלים. יצורים חמודים ומועילים ממיינקראפט המהירים בטירוף! אבל בואו נהיה כנים: מעטים אנשים מנצלים את ההמון הזה. עם זאת, התנסות במיינקראפט דרך עיניו של שועל היא עדיין חוויה מרגשת! מפת הרפתקאות Minecraft זו עושה בדיוק את זה! הכירו חברים חדשים, אוספים 36 יהלומים ייחודיים ומצאו את כל 768 אמרלד כדי להשלים את המפה!

המפה מאפשרת לך לחקור שטח ייחודי שנוצר בהתאמה אישית בזמן השלמת חידות וביקורת על בניינים!

הגנת מגדל הדרקון

שחקני Minecraft עם דרקונים שונים מאחוריהם

גרסת Minecraft: .18

בורא: Eddcase

צמחים לעומת. זומבים? לא, הגנת מגדל הדרקון!! זוהי הרפתקה של Minecraft ומפת הישרדות עמוסה בניסויים ופעולה! ! קבל את החברים שלך (מרובי משתתפים) ודרקונים מוכנים לקטטה שלעולם לא תשכח!

להילחם כדי להרוויח קטעי זהב על ידי בחירה אסטרטגית של הדרקון הנכון למשימה. לאחר מכן, האכיל את הדרקונים שלך כדי לפלס אותם במהלך היום ותעבור לקרב במהלך הלילה. מפה זו נמשכת כ- 80 דקות מקסימום להשלמה ויש לה שפע של ערך חוזר – אין משחק זהה!

ארנה המוני מתחת למים

גרסת Minecraft: 1.17.1

בורא: Pvpqnda, asluup

בעוד הפשיטות בכפר מאתגרות, לפעמים אתה פשוט צריך יותר! הצגת מפת ההרפתקאות Minecraft Minecraft Arena Arena Arena המאתגרת שחקנים עם 20 גלי אספסוף להביס כדי להביס! כל גל הופך להיות מורכב יותר ויותר, ושחקנים חייבים להשלים את כל 20 הגלים כדי לנצח את המשחק.

בין המוני טובעים, שחקנים יכולים להשתמש במטבעות לרכישת כלי נשק ושריון חדשים בחנות ההילוכים – ישנם פריטים מיוחדים שונים כמו חרבות קסומות וטרידנטים לתפוס! לבסוף, המשחק מושלם למצב מרובה משתתפים, אז העלה את העולם שמור בשרת שלך והתכונן לשחק!

איך מתקינים מפות הרפתקאות (Windows)?

אז סיימת לגלוש ברשימה שלנו ומצאת משהו שאתה אוהב אבל אין לך מושג מה לעשות הלאה? ובכן, הנה כיצד להתקין מפות הרפתקאות Minecraft.

שלב 1 – הורד את מפת ההרפתקאות שלך

הורד את מפת ההרפתקאות שלך

השלב הראשון הוא להוריד את קובץ מפת ההרפתקאות Minecraft על ידי ביצוע קישור ההורדה. כללנו רק מפות מאתרים מאומתים כמו CurSeforge או Minecraftmaps.

לחץ על קישור ההורדה מתחת לכותרת שלמעלה ופנה לכרטיסייה/קטע ‘קבצים’ בדף. לחץ על הורדה, והקובץ ישמור בתיקיית ההורדות שלך.

זרוק את הקבצים לתיקיית Saves שלך

לאחר הורדת, פתח את קובץ ה- zip. שם אתה אמור לראות תיקיה שהיא תיקיית השמירה של העולם. כאמור, כל מפות ה- Minecraft הן חוסכות עולמיות. לאחר מכן, העבירו את התיקיה לתיקיה שומרת Minecraft שלכם.

הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא לאתר את .תיקיית Minecraft. ללכת בדרך:

% AppData%> .Minecraft> חוסך

חָשׁוּב: למפות הרפתקאות מסוימות (בדרך כלל ישן יותר), עליכם להתקין דברים אחרים. אלה כוללים מצבי Minecraft, חבילות נתונים ואריזות משאבים. אז הקפד להתקין גם את אלה!

שלב מס ‘3 – הפעל את Minecraft והתחל לשחק!

הפעל את Minecraft והתחל לשחק!

עכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא להשיק את Minecraft. עם זאת, לפני שתעשה זאת, וודא שאתה משחק את הגרסה הנכונה ומתקין הכל!

.

ואז עבור אל משגר Minecraft שלך. בצד שמאל למעלה, אתה אמור לראות כפתור בשם התקנות. לחץ עליו, לחץ על כפתור “התקנה חדשה” וצור אחד עם הגרסה הנכונה.

?

כמו תמיד, התקנת דברים ב- Mac זה קצת שונה. .

שלב 1 – הורד את מפת ההרפתקאות שלך

השלב הראשון הוא להוריד את קובץ מפת ההרפתקאות Minecraft על ידי ביצוע קישור ההורדה. כללנו רק מפות מאתרים מאומתים כמו CurSeforge או Minecraftmaps.

לחץ על קישור ההורדה מתחת לכותרת שלמעלה ופנה לכרטיסייה/קטע ‘קבצים’ בדף. לחץ על הורדה, והקובץ ישמור בתיקיית ההורדות שלך.

שלב מס ‘2 – זרוק את הקבצים לתיקיית השמירה שלך

לאחר הורדת, פתח את קובץ ה- zip. שם אתה אמור לראות תיקיה שהיא תיקיית השמירה של העולם. כאמור, כל מפות ה- Minecraft הן חוסכות עולמיות. לאחר מכן, העבירו את התיקיה לתיקיה שומרת Minecraft שלכם.

בשלב הבא, בשולחן העבודה שלך, רחף מעל שורת התפריטים העליונה ולחץ על “עבור.”לאחר מכן, אתר את כפתור” עבור אל התיקיה “. לחץ עליו, וחלון חדש יופיע. ואז, בתוך סרגל החיפוש בחלון, הקלד את הנתיב הבא:

/משתמשים/שם משתמש/ספרייה/תמיכה ביישום/minecraft/חוסך

! כעת גרור ושחרר את קובץ העולם לקובץ Saves והשיק את Minecraft!

חשוב: למפות הרפתקאות מסוימות (בדרך כלל ישן יותר), עליכם להתקין דברים אחרים. . אז הקפד להתקין גם את אלה!

סיכום

זו הרשימה שלנו של 15 מפות הרפתקאות Minecraft הטובות ביותר! . עכשיו, לך שיהיה לך כיף ותזמין את החברים שלך.

האם יש לך מפות אחרות שלדעתך צריכות להיות מוצגות כאן? יידע אותנו בתגובות למטה!