כיצד להפעיל את מעקב אחר מיינקראפט ריי

מערכת תאורת הענן המשולבת הזמנית החדשה שלנו מאפשרת לנו להסיר רבים מהקירובים ששימשו בעבר בעננים. כעת אנו יכולים לדמות פנימה והחוצה פיזור כראוי דרך כל פיקסל של העננים, ולתת פרטים וריאליזם שאין שני להם.

רצף RT

. בהיותם אחד הראשונים המלאים של ריי עקבו את Minecraft ShaderPacks אנו מביאים הרבה תכונות חדשות לשולחן תוך כדי תומכים בכל הדברים שאהבתם ב -2.1.

PBR VOXEL-RACE-SACKING

לא רק שטח מסך, עם קאוסטיקה מושלמת דרך מים וזכוכית, ומערכת תאורה משולבת לחלוטין

Denoing Spatio-Temporal

) לכוונן את המסננים המרחביים וגם הזמניים. באמצעות גילוי שונות אנו מסוגלים לשמור על השתקפויות פריכות בעודן עדיין בעלות תמונה סופית חלקה.

מערכת תאורת הענן המשולבת הזמנית החדשה שלנו מאפשרת לנו להסיר רבים מהקירובים ששימשו בעבר בעננים. כעת אנו יכולים לדמות פנימה והחוצה פיזור כראוי דרך כל פיקסל של העננים, ולתת פרטים וריאליזם שאין שני להם.

Shader זה מצויד באותה מערכת מצלמות מבוססת פיזית כמו 2.1, זה אומר שאנחנו מדמים מצלמה גולמית בתוך המשחק. באמצעות ערכים נפוצים כמו צמצם, ISO, מהירות תריס וחשיפה, המשתמש יכול ליישר את המסך המושלם, ממש כמו שהיית עושה עם מצלמה.

הגדרות חיטוב מוכרות

רצף RT יציע מערכת דירוג צבעונית אינטואיטיבית וניתנת להגדרה, בדומה לרצף 2 2.1 ו -2.0 לפני זה. הכל עד ToneMap ניתן להגדרה, עם אפשרויות להתאים את הבוהן, המדרון והכתף של ToneMap, המשתמש יכול באמת להפוך את ה- Shader שלהם לשלו. . עם זאת, אם זה לא מספיק לצרכים שלך, אנו מאפשרים למשתמש להעלות LUT בהתאמה אישית לשדר רק כדי לוודא שאנחנו מציעים לכל דבר ש- Cinematographer יצטרך.

כיצד להפעיל את מעקב אחר מיינקראפט ריי

מעקב אחר מיינקראפט-ריי

מחפש את מעקב אחר קרני Minecraft שדר? אפקטים של תאורה בזמן אמת הם גולת הכותרת של משחקי נאמנות גבוהה כמו Battlefield V ו- Metro Exodus, אך הם זמינים גם בעולם השמנמן של Minecraft. .

אוקיי, אז אלא אם כן אתה משתמש בגרסה הרשמית הנתמכת על ידי NVIDIA, זה לא מעקב אחר ריי, בדיוק. מבחינה טכנית, שיטת העיבוד של Modder Sonic משתמשת כדי ליצור תאורה גלובלית בזמן אמת במינקראפט נקרא. ההבדל הוא שמעקב אחר נתיב משתמש בקרניים שמקפצות פעמים רבות לאורך סצינה, אך האפקט דומה לזה של מעקב אחר ריי: סצינות מוארות ומוצללות, אפילו במשהו פשוט נראה כמו Minecraft, וזה אחד הטובים דרכים לשחק באחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר אי פעם.

התוצאות מדהימות: קורות יפות של זווית אור שמש דרך תקרת זכוכית על רצפה רפלקטיבית מבריקה, ולפיד מפטיר זוהר חם ריאליסטי בשנייה. אתה כמעט שוכח שאתה מסתכל על Minecraft. .

Minecraft עם RTX

גרסת Windows 10 של משחק היצירה הטוב ביותר כוללת כעת יכולות RTX של NVIDIA, למרות מגבלות מסוימות. ראשית, תזדקק למחשב חזק עם NVIDIA RTX GPU או תמיכה AMD GPU. .

ברגע שאתה מצליח להגדיר Minecraft עם RTX, יש המון יצירות שנבחרו ביד על ידי מוג’אנג לחקור. העולמות הללו הוצבו בשוק Minecraft, אם כי הם לא צריכים לעלות לך כסף נוסף. האפקט של רייטרקינג קשה מאוד להפעלה ללא כרטיס סדרה RTX 2000 ומעלה, אז אל תרגישו חבל אם אינכם יכולים לשמור על קצב מסגרת יציב.

מעקב אחר קרני Minecraft

מחוץ לתמיכה הרשמית, אתה יכול גם לגרום לעקבות ריי לעבודות ב- Minecraft על ידי הורדת Shaders Onable Shaders (Seus) של Sonic Ether (Seus). ה- Shader נמצא כרגע בגרסה 1.0.1, עודכן בפברואר 2020. להלן התיאור, “Seus Rening הוא המצאה מחודשת של גרסאות המורשת של SEUS שמביאה לך חזותיות איכותיות בביצועים סבירים בשיטות טיוח מבוססות רסטרזציה מסורתיות. ישנן כמה גרסאות פיתוח שלא פורסמו של SEUS המתחדשות, אך רוב זמן הפיתוח שלי לאחרונה נכנס לפיתוח SEUS PTGI.”

מעקב אחר קרני Minecraft ללא כרטיס גרפי RTX

יש גרסה נוספת של SEUS בשם SEUS PTGI, כאשר PTGI עומד על ‘נתיב עוקב אחר תאורה גלובלית’. הרעיון כאן הוא להביא יישום תוכנה בהתאמה אישית של מעקב אחר קרניים מבלי להזדקק לכרטיס RTX כדי להריץ אותו. הוא זקוק לכרטיס גרפי של NVIDIA כדי להפעיל, אם כי ככל הנראה עובדת תאימות AMD. .

אם אתה חושב שזה מסודר, עיין במוצרי Minecraft אחרים כדי לייעל את הגרפיקה שלך, הוסף מרקם לביומים הרבים, או לצבוט את התאורה. . ? השתמש ב- PCGameBenchMark כדי לבדוק את דרישות מערכת Minecraft. ..

.