כל האספסוף בהצבעה של Minecraft Mob 2022

חלק מההמון הלא-בוס מתנגד לאחוז של נוקבק מהתקפות.

Minecraft Wiki

עקוב אחר הוויקי Minecraft ב- Discord או דפי המדיה החברתית שלנו!

אין לך חשבון?

Minecraft Wiki

דף זה משתמש בתמונות רבות.

לא מומלץ לאנשים עם חיבורי אינטרנט מוגבלים או איטיים לקרוא את הדף הזה.

“מפלצת” מפנה כאן. עבור הישות שהוסרה המכונה “מפלצת”, ראו אנוש.

תצוגה מקדימה של Minecraft Mobs

א הָמוֹן הוא ישות משחק מונעת AI הדומה ליצור חי. המונח “אספסוף” הוא קיצור של “ישות ניידת”. [1] ניתן לתקוף ולכאב את כל האספסוף (מנפילה, מותקפת על ידי שחקן או המון אחר, ליפול לחלל, שנפגע על ידי חץ וכו ‘) ויש להם סוג כלשהו של תנועה מרצון. לסוגים שונים של המונים יש לעתים קרובות AI ולשלל ייחודיים.

תוכן

 • 1 שרץ
  • 1.1 Despawning
  • 3.1 אספסוף פסיבי
  • 3.2 המונים ניטרליים
  • 3.3 המונים עוינים
  • 3.4 המוני בוס
  • 3.5 אספסוף שאינו בשימוש
  • 3.6 אספסוף מוסדר
  • 3.7 המוני בדיחות
  • 3.8 המונים לא מיושמים
  • 5.1 חולשות וחסינות
  • 5.2 המוני מתים
  • 5.3 אספסוף מימי
  • 5.4 פרוקי רגליים
  • 5.5 אבלים
  • 5.6 התנגדות נוקב

  שרץ

  מרבית המפלצות נמצאות באזורים כהים כמו מערות, בעוד שרוב בעלי החיים נמצאים בדרך כלל ברמות אור בהירות. רוב ההמון האחרים נמצאים גם בביומים/מבנים שונים מפלצות העולם

  המון המון משריץ בדרכים שונות. רוב ההמון מוליץ באופן טבעי, תלוי ברמת האור, ביומה וסביבתם. לדוגמה, מרבית בעלי החיים נמצאים באזורים בהירים על פני השטח, ואילו מפלצות עוינות נפוצות בדרך כלל בחושך (בין אם מדובר במערה, צינוק, אחוזה או בלילה). בעלי חיים בדרך כלל משריצים על דור נתח, בעוד מפלצות עוינות מוליכים ומנופפים ברדיוסים מסוימים סביב השחקן. יש המוני המון כולל בעלי חיים פסיביים וניטרליים, ואפילו הוגלינים יש את היכולת לגדל על ידי השחקן, ויוצרים צאצאים. תושבי הכפר גם מתרבים באופן אקראי בהתאם לשעה ביום ובמספר המיטות (אם כי לא ניתן לגדל אותם ישירות על ידי השחקן). מרבית ההמון מעולם לא משריצים על בלוקים שקופים, במים (למעט דגים, דולפינים, צבים ויצורים מימיים אחרים), בלבה (למעט חריפים), על סלע או על בלוקים פחות מגובה בלוק מלא (כמו לוחות מונחים על המחצית התחתונה). היוצא מן הכל.

  כמה המוני (כמו גולם השלג והקמלים) מחייבים שהנגן “יבנה” אותם לפני שהוא יוכל להשריץ. גולם הברזל יכול להשריץ באופן טבעי וניתן לבנות אותו גם. ניתן להשיב את דרקון אנדר עם ארבעה גבישי קצה.

  שחקנים יכולים גם להוליד אספסוף בקלות באמצעות ביצי שרצים במצב יצירתי, או בפקודה /זימון.

  דאס

  המוני רבים מתנשאים (מפסיקים להתקיים) לאחר פרק זמן מסוים אם מספיק רחוק מהשחקן. ב מהדורת ג’אווה, רוב האספסוף הפסיבי לא מתנשא, בעוד שרוב המפלצות עושות. ב מהדורת סלע, כמעט כל ההמון נדנדה.

  התנהגות

  מוות עשן חזיר

  המונים מושפעים מהסביבה באותה דרכים כמו השחקן; הם נתונים לפיזיקה, והם יכולים להיפגע מאותם דברים שפוגעים בשחקן (תופס באש, נופלים, טובעים, מותקפים על ידי נשק, /להרוג פיקוד וכו ‘.). המוני מסוימים עשויים להיות עמידים או חסינים מפני סכנות מסוימות, כמו כמה המוני שטח, שהם חסינים מפני אש. כל האספסוף המים למעט דולפינים חסינים מפני טביעה. אספסוף יכול לרכוב על MineCarts והמון המונים יכולים לטפס במעלה סולמות. כאשר נהרגים האספסוף, הם פונים לאבק ומפילים פריטים שעשויים להיות משאבים שימושיים. כל סוג של המון ב מיינקראפט יש מערכת AI מסוימת (בינה מלאכותית) עם התנהגויות ומכניקה שונות. המונים בדרך כלל מסתובבים באקראי אם יש שחקן בתוך 32 רחובות ובדרך כלל נמנעים מהליכה מהבלוקים מספיק גבוהים כדי לגרום לנזק נופל. לאספסוקים רבים יש מערכת מתקדמת למציאת נתיבים המאפשרת להם לנווט במכשולים כדי להגיע לאובייקט או ליעד רצויים. המון פסיבי בורח לכיוונים אקראיים לאחר שנפגעו, בעוד המונים עוינים פונים ומרדפים/תוקפים את השחקן ברגע שהשחקן מתקרב. המונים ניטרליים נשארים ניטרליים עד ששחקן או אספסוף מעוררים זאת (בדרך כלל על ידי תקיפה), ובשלב זה ההמון הנייטרלי הופך להיות עוין כלפי ותוקף את הישות שפגעה בה. רוב ההמונים מודעים לשחקנים בתוך 16 רחובות מהם, אך חלקם יכולים לראות רחוק יותר. לעומת זאת, לרוב ההמונים יכולים להישמע על ידי שחקנים עד 16 בלוקים (כדוריים) משם. המונים אינם מזיקים לשחקנים במצב יצירתי.

  רוב ההמונים אינם יכולים לראות דרך רוב הבלוקים המוצקים, כולל אבנים שקופים למחצה כמו קרח, זכוכית, דשא גבוה או חלונות זכוכית. ב מהדורת ג’אווה, אספסוף (למעט סוהרים [2]) אל תנסו לעבור על פסי מסילות אלא אם כן נדחפו אל המסילות על ידי המונים אחרים.

  רשימת האספסוף

  המונים מופיעים ומסווגים על ידי טבעם מנקודת המבט של השחקן. לפרטים נוספים על אספסוף מסוים, לחץ עליהם כדי להציג את הדף האישי שלהם.

  אספסוף פסיבי

  אספסוף פסיבי הם המוני המון לא מזיקים (למעט דגי נוח) שאינם מנסים לתקוף את השחקן, גם כאשר הוא מעורר או הותקף. ניתן לגדל או לאלף את רובם.

  לְהַרְגִיעַ אקסולוטל עטלף גָמָל חתול עוף בַּקָלָה פָּרָה חמור שׁוּעָל צְפַרְדֵעַ
  זוהר דיונון סוּס Mooshroom פֶּרֶד Ocelot תוּכִּי חֲזִיר אבו – נאפחה (הֲגַנָתִי) ארנב סלמון
  כבשים סוס שלד כּוֹסִית גולם שלג דיונון סטריידר רֹאשָׁן דג טרופי צָב כַּפרִי סוחר משוטט

  המונים ניטרליים

  המונים ניטרליים הם לפעמים פסיביים ולעיתים עוינים כלפי השחקן. כל האספסוף הזה (למעט עזים) מתעורר כאשר השחקן תוקף את זה קודם. חלק מההמונים עשויים להיות גם עוינים באופן טבעי עם פרובוקציה, ולחלק מההמונים יש גם דרך נוספת להתעורר.

  דבורה מערה עכביש דולפין אנדרמן עֵז גולם ברזל (באופן טבעי נוצץ) לָאמָה
  פנדה פיגין דוב קוטב עַכָּבִישׁ רוכב סטריידר סוחר לאמה זְאֵב פיגילין זומב

  המונים עוינים

  המונים עוינים הם המוני האספסוף אגרסיביים שתוקפים תמיד את השחקן בטווחי הגילוי שלהם. כמה האספסוף פסיבי כמו תרנגולות וסוסי שלד יכולים להיות עוינים אם הם נסוגים על ידי המון עוין במקרים נדירים.

  המוני בוס

  המוני בוס הם המונים עוינים מיוחדים שהם מסוכנים ומיוחדים יותר מאשר המוני אחרים. הם לא משריצים באופן אקראי, ומתמודדים עם מכוונת. לכולם יש גם סרגל בוס הכולל את שמם ובריאותם. המוני בוס מספקים אתגרים ייחודיים אך גם תגמולים שווים.

  אספסוף שאינו בשימוש

  מכיל רק כמה המוני שמעולם לא משריצים באופן טבעי במשחק מכיוון שניתן לזמן אותם רק עם פקודת /זימון, למרות שניתן להוליד את סוס הזומבים, הסוכן ו- NPC עם ביצת שרצים.

  עֲנָק
  ‌ [ JE בלבד ]
  סוס זומבי ארנב הרוצח
  ‌ [ JE בלבד ]
  סוֹכֵן
  ‌ [ להיות & edu בלבד ]
  NPC
  ‌ [ להיות & edu בלבד ]
  אשליה
  ‌ [ JE בלבד ]
  רוח רפאים של גרדיאן הזקן
  ‌ [ להיות רק ]

  אספסוף הוסר

  אספסוף שהוסר כבר לא קיים בגרסאות הנוכחיות של המשחק.

  המוני בדיחה

  המונים לא מיושמים

  המונים שהוכרזו על ידי מוג’אנג כתוספות פוטנציאליות למשחק, אך או נגרדו או נגנו ללא הגבלת זמן.

  N/a
  פיגמן הדרקון האדום [n 1] Barnacle [n 2] הרעב הגדול [n 2] אש בשדה קוצים [n 2] תנין סיני [n 1] קוף מוזהב [n 1] צבי עם שפתיים לבנות [n 1] Baiji [n 1]
  N/a
  Moobloom [n 3] Iceologer [n 3] בוהק [n 3] נחושת גולם [n 3] גחלילית [n 3] Rascal [n 3] טוף גולם [n 3] אלפקה [n 3]
  1. Statum.
  2. ↑ ABC נגרש, לא יתווסף בשום עדכון עתידי ל מיינקראפט.
  3. ↑ abcdefgh ננפח ללא הגבלת זמן, עשוי או לא יכול להגיע בעדכון עתידי.

  הצבעה בהמון

  בשנת 2016, ג’ב מילא סקר לא פורמלי בטוויטר בו הציבור הצביע על הוספת הלמה ל מיינקראפט מעל האלפקה. [3] [4] בשש השנתי מיינקראפט אירועים Minecon Earth 2017, Minecon Earth 2018, Minecon Live 2019, Minecraft Live 2020, Minecraft Live 2021 ו- Minecraft Live 2022, הציבור גם הצביע על המון שיוסיף מיינקראפט. בהצבעה הראשונה, המנצח היה הפנטום (שנקרא אז “Mob B” או “המפלצת של שמי הלילה”). בשנייה, המנצח היה הביומה של טייגה והשועל. בשלישית, המנצח היה ה- Biome ההר והעז. ברביעי, המנצח היה דיונון הזוהר. בחמישית, המנצח היה המלאי. בשישי, המנצח היה הרחרח. זמן קצר לפני ההצבעה השנייה, במהדורת סין הייתה גם הצבעה בהמון, שהזוכה בה היה הפנדה. זמן קצר לאחר ההצבעה השנייה, הייתה גם הצבעה שעבורו יתווסף עור חתול חדש, שהזוכה בו היה ג’לי.

  מִיוּן

  מרבית ההמונים מחולקים לסוגים שונים, כמו בעלי החיים או המפלצות, אך יצורים מסוימים מוקצים לקבוצה מפורטת יותר. יש בסך הכל ארבעה סיווגי אספסוף שיש להם השפעות שונות בהמון המונים אחרים.

  חולשות וחסינות

  יש המון חלש או חסין מפני סוגים מסוימים של נזק. יצורי ים, כמו צבים, לוקחים נזק רב יותר מכרידים קסומים בהפקה.‌ [ מהדורת Java בלבד ] ‌ [ עד לבדיקות קרב של JE] שלדים והווריאנטים שלהם חסינים מפני טביעה. כל המוני מתים נרפאים על ידי שיקויים של פגיעה, אך קח נזק נוסף מכלי נשק קסומים עם סמיט, יחד עם נזק נזק משיקויים של ריפוי. רבים מחולשות וחסינות אלה הם תוצאה של איזו קטגוריה (ראו להלן) של המונים שההמון נופל אליו.

  אספסוף מתים

  מוות זומבי

  קבוצת המונים זו כוללת טובעה, קליפות, פנטומים, שלדים, סוסי שלד, תוטים, קמים, שלדים קמים, זוגלינים, זומבים, סוסי זומבים, תושבי זומבים ופירלינים זומבים. המון האספסוף הללו נפגעים על ידי שיקויים של ריפוי, נרפאים על ידי שיקויים של פגיעה, והם חסינים מפני טובע (למעט קליפות וזומבים, שהופכים לזומבים ומטביעים אם טובעים, בהתאמה) ונזק לרעל. זומבים, תושבי תושבי זומבים, טובעים, שלדים, תופעות ופנטומים נשרפים כאשר הם תחת אור שמש ישיר, אלא אם כן הם נוגעים במים או חובשים קסדה. תחת אפקט התנגדות האש, אספסוף מתים עדיין עולה באש באור שמש ישיר אך לא נפגעים מהאש. כל המוני מתים פרט לטבע, פנטומים, וקיירים שוקעים במים. כל המוני מתים נגרמים נזק נוסף מכלי נשק קסומים עם סמיט, ומתעלמים ממנו על ידי וויתרס.

  לרוב המוני המתים יש את היכולת להרים פריטים. חלקם יכולים להריץ שריון לובש, או להחזיק כלים או נשק.

  אספסוף מימי

  דולפינים ופריט

  קבוצת האספסוף זו כוללת אקסולוטלים, דולפינים, דיונונים, סקודים זוהרים, אפוטרופוסים, אפוטרופוסים זקנים, צבים, בקלה, סלמון, דגי נוח ודגים טרופיים, אך לא טבעו. [5] הם נגרמים נזק נוסף מכרידנטים קסומים בהפגנות, ‌ [ מהדורת Java בלבד ] ‌ [ עד לבדיקות קרב של JE] ומלבד אקסולוטל, אל גורמים לדגי הנפיחה להתנפח ולא לקחת מהם נזק. כל האספסוף המים למעט דולפינים חסינים מפני טובעים, וכל פרט לאפוטרופוסים, שומרי זקנים וצבים נגרמים נזק לחנק אם הם מחוץ למים יותר מדי זמן. האספסוף מימי יש את היכולת לשחות, ואילו אספסוף אחר פשוט צף על מים או כיור. ב מהדורת סלע אין סיווג במשחק עבור ההמון הזה.

  פרוקי רגליים

  עכביש חי

  קבוצה זו מורכבת מאספסוף המבוסס על פרוקי רגליים, כלומר דבורים, עכבישים מערות, אנדרמיטים, דגי כסף ועכבישים. הם לוקחים נזק נוסף ומקבלים את אפקט ה- Slowness IV כאשר הם מותקפים בכלי נשק קסומים עם פרוקי רגליים.

  אילגרים

  לִפְשׁוֹט

  קבוצה זו כוללת פילגרים, אשליות ‌ [ JE בלבד [אספסוף שאינו בשימוש], Ravagers‌ [ להיות רק ], מאמרים ומוצרי וידיקטורים. הם חסינים מפני נזקים של Foker Fang ומתעלמים מהם על ידי Vindicators בשם “ג’וני” (למעט Ravagers‌ [ מהדורת Java בלבד ]). הם עוינים כלפי תושבי הכפר, סוחרים משוטטים, גולמי ברזל ושחקנים בהישרדות או במצב הרפתקאות. מכשפות, ווקסיות עשויות ללוות אותן בפשיטות. אשליות (ומכשפות [ מהדורת הסלע בלבד ]) יכול לראות שחקנים או יעדים דרך בלוקים.

  התנגדות נוקב

  חלק מההמון הלא-בוס מתנגד לאחוז של נוקבק מהתקפות.

  הָמוֹן התנגדות נוקב
  טָבוּעַ 0% – 5% (נקבע לאחר ההשרצה)
  הוגלין 60%
  לְקַלֵף 0% – 5% (נקבע לאחר ההשרצה)
  גולם ברזל 100%
  דיונון 85% (מים חיצוניים) [ תאשר ]
  רבאגר 75%
  שולקר 100%
  סוֹהֵר 100%
  זוגלין 60%
  מְטוּמטָם 0% – 5% (נקבע לאחר ההשרצה)
  כפר זומבי 0% – 5% (נקבע לאחר ההשרצה)
  פיגילין זומב 0% – 5% (נקבע לאחר ההשרצה)

  זמינות פלטפורמה

  הָמוֹן מהדורת ג’אווה מהדורת סלע חינוך Minecraft
  סוֹכֵן לא רק אם “מהדורת החינוך”
  התכונות מופעלות.
  כן
  לְהַרְגִיעַ כן כן כן
  אקסולוטל כן כן כן
  עטלף כן כן כן
  דבורה כן כן כן
  לֶהָבָה כן כן כן
  גָמָל כן כן כן
  חתול כן כן כן
  מערה עכביש כן כן כן
  עוף כן כן כן
  רוכב עוף כן כן כן
  בַּקָלָה כן כן כן
  פָּרָה כן כן כן
  מְטַפֵּס כן כן כן
  דולפין כן כן כן
  חמור כן כן כן
  טָבוּעַ כן כן כן
  גרדיאן הזקן כן כן כן
  רוח רפאים של גרדיאן הזקן לא כן כן
  דרקון הסוף כן כן כן
  אנדרמן כן כן כן
  אנדרמיט כן כן כן
  Evoker כן כן כן
  שׁוּעָל כן כן כן
  צְפַרְדֵעַ כן כן כן
  זלזול כן כן כן
  עֲנָק כן לא לא
  זוהר דיונון כן כן כן
  עֵז כן כן כן
  אַפּוֹטרוֹפּוֹס כן כן כן
  סוּס כן כן כן
  הוגלין כן כן כן
  לְקַלֵף כן כן כן
  אשליה כן לא לא
  גולם ברזל כן כן כן
  באני רוצח כן לא לא
  לָאמָה כן כן כן
  קוביית מאגמה כן כן כן
  Mooshroom כן כן כן
  פֶּרֶד כן כן כן
  NPC לא רק אם “מהדורת החינוך”
  התכונות מופעלות.
  כן
  Ocelot כן כן כן
  פנדה כן כן כן
  תוּכִּי כן כן כן
  דִמיוֹנִי כן כן כן
  חֲזִיר כן כן כן
  פיגין כן כן כן
  פיגין ברוט כן כן כן
  פילגר כן כן כן
  דוב קוטב כן כן כן
  אבו – נאפחה כן כן כן
  ארנב כן כן כן
  רבאגר כן כן כן
  סלמון כן כן כן
  כבשים כן כן כן
  שולקר כן כן כן
  דגי כסף כן כן כן
  שֶׁלֶד כן כן כן
  סוס שלד כן כן כן
  סוס שלד כן כן כן
  סליים כן כן כן
  גולם שלג כן כן כן
  כּוֹסִית כן כן כן
  עַכָּבִישׁ כן כן כן
  ג’וקי עכביש כן כן כן
  דיונון כן כן כן
  לִסְטוֹת כן כן כן
  סטריידר כן כן כן
  רֹאשָׁן כן כן כן
  סוחר לאמה כן כן כן
  דג טרופי כן כן כן
  צָב כן כן כן
  לְהַקְנִיט כן כן כן
  כַּפרִי כן כן כן
  Vindicator כן כן כן
  סוחר משוטט כן כן כן
  סוֹהֵר כן כן כן
  מְכַשֵׁפָה כן כן כן
  לִקְמוֹל כן כן כן
  לקמול שלד כן כן כן
  זְאֵב כן כן כן
  זוגלין כן כן כן
  מְטוּמטָם כן כן כן
  סוס זומבי כן כן כן
  כפר זומבי כן כן כן
  פיגילין זומב כן כן כן

  נזק שנגרם על ידי אספסוף עוין וניטרלי

  אם יש אפקט שיקוי בעת התפוצצות, הוא משאיר ענן אפקט עם האפקט, כמו שיקוי מתמשך.

  נתוני NBT נפוצים

  הישגים

  אייקון הֶשֵׂג תיאור במשחק דרישות בפועל (אם שונות) Gamerscore הרוויח סוג גביע (PS4)
  PS4 אַחֵר
  צייד מפלצות לתקוף ולהשמיד מפלצת. להרוג עוין הָמוֹן או אחד ההמון הנייטרלי הבאים: אנדרמן, פיגין, פיגין זומב, עכביש או עכביש מערות. 15 גרם בְּרוֹנזָה
  פרה פרה קצור מעט עור. להרים עור מהאדמה. 15 גרם בְּרוֹנזָה
  כשחזירים יעופו השתמש באוכף כדי לרכוב על חזיר ואז לגרום לחזיר להיפגע מפגיעה בנפילה בזמן הרכיבה עליו. להיות רוכב על חזיר (ה.ז. בעזרת אוכף) כאשר היא פוגעת באדמה עם מרחק נפילה גדול מ- 5. 40 גרם כסף
  דו קרב צלף הרוג שלד עם חץ מיותר מ 50 מטר. השתמש בחץ שהושק כדי להרוג שלד, רוכב עכביש, שלד קמל או תועה מ -50 רחובות או יותר משם, אופקית. 30 גרם בְּרוֹנזָה
  החזר לשולח להרוס סגול עם כדור אש. להרוג סגול בעזרת כדור אש מזויף. 30 גרם כסף
  ההתחלה? משריץ את הקמל להיות בתוך 100.9 × 100.9 × 103.5 קובואיד מרוכז על הקמל כאשר הוא נוצץ. 20 גרם בְּרוֹנזָה
  ההתחלה. להרוג את הקמל להיות בתוך 100.9 × 100.9 × 203.5 קובואיד מרוכז על הקמל כאשר הוא מפיל את הכוכב הנטול. 40 גרם כסף
  האוכלוסייה מחדש לגדל שתי פרות עם חיטה. לגדל שתי פרות או שתי חדרי ים. 15 גרם בְּרוֹנזָה
  מנהיג הלהקה התיידד עם חמישה זאבים. זה לא חייב להיות במשחק יחיד, ולכן מספר משחקים או טען מחדש של Saves ישן אכן נחשב להישג זה. 20 גרם בְּרוֹנזָה
  שיהיה לך יום גזירה השתמש במספריים כדי להשיג צמר מכבשה. 15 גרם בְּרוֹנזָה
  שומר גוף צור גולם ברזל 20 גרם בְּרוֹנזָה
  רופא זומבי לרפא כפר זומבים. זרוק שיקוי תזה של חולשה לעבר כפרית זומבים ותן לו תפוח מוזהב (על ידי מול הזומבי ולחץ על מקש השימוש עם תפוח מוזהב ביד שלך) 40 גרם זהב
  קַשָׁת להרוג זמר עם חצים. 10 גרם בְּרוֹנזָה
  הסוף העמוק להביס אפוטרופוס זקן 30 גרם כסף
  הסוף. שוב. להחזיר את אנדרדרון [sic] 30 גרם כסף
  נוף נהדר מכאן לרחף 50 רחובות מהתקפות של אולקר 20 גרם בְּרוֹנזָה
  הדהוד האכילו דג דולפין שיוביל אתכם לאוצר הזן בקלה או סלמון דולפין ותאפשר לך לפתות אותך לאוצר. 20 גרם כסף
  איפה היית? קבל מתנה מחתול מאולף בבוקר. יש לאסוף את המתנה מהאדמה. 20 גרם בְּרוֹנזָה
  זוֹאוֹלוֹג לגדל שתי פנדות עם במבוק. 40 גרם זהב
  שפע של חתולים התיידד עם עשרים חתולים תועים. התיידד ואילוף עשרים חתולים תועים שנמצאו בכפרים. לא כולם צריכים להיות מאולפים בעולם יחיד. 20 גרם כסף
  להרוג את החיה! להביס רבאגר. 30 גרם כסף
  יש לי הרגשה רעה לגבי זה להרוג קפטן פילגר. 20 גרם בְּרוֹנזָה
  דבורה האורח שלנו השתמש במדורה כדי לאסוף דבש מכוורת באמצעות בקבוק מבלי להחמיר את הדבורים. 15 גרם בְּרוֹנזָה
  סה”כ בהילוקציה העבר והניח קן דבורים, עם 3 דבורים בפנים, בעזרת מגע משי. 30 גרם כסף
  אוו, מבריק! להסיח את דעתו של פיגין בעזרת זהב תן לפיגין פריט זהב בזמן שהוא אגרסיבי כלפי השחקן. 30 גרם כסף
  כל מה שמרחף את העז שלך היכנס לסירה וצוף עם עז השתמש בסירה והכניס עז בתוך הסירה ההיא ואז רכב עליה 20 גרם בְּרוֹנזָה
  כוח הריפוי של הידידות! התחבר עם אקסולוטל וזכה במאבק התחבר עם אקסולוטל על ידי הריגת האספסוף המים העוין [ תאשר ] בזמן שהאקסולוטל נלחם בו (לא משחק מת). 30 גרם כסף
  סוחר כוכבים סחר עם כפרית בגבול גובה הבנייה. סחר עם כפרית ב- Y320. 20 גרם כסף
  מרגיש כמו בבית קח סטרידר לליכה [sic] רכבו על אגם לבה בעולם העולמי. בעולם העולמי, השתמש בסטרדר כדי לרכוב על אגם לבה למרחק של 50 מטר מהנקודה בה הנסיעה מתחילה. 20 גרם כסף
  שיר יום הולדת יש לי טייל עוגה בחסימת פתק לאלף את הקיון בכך שהוא מתן לה עוגה בזמן שהפיל פריטי עוגה ושיחק חסימת פתק בקרבת מקום. 10 גרם בְּרוֹנזָה
  עם הכוחות שלנו משולבים! יש את כל 3 האור הצפרות במלאי שלך לרכוש לפחות אחד מכל הצפרדנים הפניניים, השופעים והאוצ’ר במלאי שלך בו זמנית. 30 גרם זהב

  התקדמות

  התקדמות מתקדמת כאשר שחקן משיג משהו שהוא נדיר להשיג או לפעמים קל לעשות זאת (כמו הַרפַּתקָה על הריגה או נהרג על ידי ישות).

  • פַּעֲמוֹן
  • גוש זהב
  • גוש זהב גולמי
  • שָׁעוֹן
  • תפוח מוזהב קסום
  • בלקסטון מוזהב
  • פרוסת מלון נוצצת
  • מטיל זהב
  • עפרות זהב
  • תפוח מוזהב
  • גרזן מוזהב
  • מגפי זהב
  • גזר מוזהב
  • לוח חזה מוזהב
  • קסדת מוזהבת
  • מעדר מוזהב
  • שריון סוס מוזהב
  • חותלות מוזהבות
  • מגרש מוזהב
  • חפירה מוזהבת
  • חרב מוזהבת
  • צלחת לחץ משוקללת קלה
  • עפרות זהב נודדות
  • עפרות זהב עמוקות
  • זהב גולמי

  סרטונים

  הִיסטוֹרִיָה

  מהדורת Java לפני קלאסיקה
  RD-132328 הוסיפו אספסוף.
  סה”כ אספסוף: 1 (+1, -0)
  Java Edition Classic
  0.24_SURVIVIVE_TEST הוסיפו מטפסים, חזירים, שלדים וזומבים.
  המון כבר לא מוליד באופן טבעי
  סה”כ אספסוף: 5 (+4, -0)
  0.26 מבחן הישרדות הוסיפו עכבישים.
  סה”כ המון: 6 (+1, -0)
  0.28 הוסיף כבשים.
  מטפסים, חזירים, שלדים וזומבים כבר לא משריצים באופן טבעי
  סה”כ המון: 7 (+1, -0)
  מהדורת Java Indev
  0.31 20091223-1 הוסיף רנא.
  סה”כ המון: 8 (+1, -0)
  20100129 הוסיפו סטיב וסטיב השחור.
  הסיר את רנא.
  סה”כ המון: 9 (+2, -1)
  20100130 הוסיף ילד חיה.
  סה”כ המון: 10 (+1, -0)
  20100131 המונים יכולים להבריש שוב באופן טבעי.
  הוסר את סטיב, סטיב שחור ובידה בוי.
  סה”כ המון: 7 (+0, -3)
  20100202 מטפסים, חזירים, שלדים, זומבים, עכבישים וכבשים.
  כל ההמונים הם פסיביים.
  אספסוף הוסר.
  סה”כ המון: 6 (+0, -1)
  20100204-1 המונים יכולים כעת להימנע מצוקים ענקיים, לבה וכו ‘.
  כל ההמון הביתה בשחקן אם השחקן נכנס ל -24 אריחים מהם.
  20100204-2 מטפסים, שלדים, זומבים ועכבישים שוב עוינים.
  מערך הנתיב המון ציוץ.
  20100205 הוסיפו ענקים.
  סה”כ המון: 7 (+1, -0)
  20100213 זומבים ושלדים נשרפים כעת באור יום.
  עכבישים הם כעת ניטרליים בשעות היום.
  20100218 הסיכויים לזומבים ושלדים שנמצאים באש באור יום הועברו.
  מהדורת Java Infdev
  20100316 הוסיפו מפלצות.
  אספסוף משובץ.
  חיצים יורים על פגיעה בלוקים יכולים כעת להריץ אספסוף.
  לאספסים אין תנועה AI.
  סה”כ המון: 8 (+1, -0)
  20100413 חצים כבר לא מוליכים אספסוף.
  20100415 המוני עכשיו משריצים שוב באופן טבעי.
  20100420 קצב המון המון ירד.
  מהדורת ג’אווה אלפא
  v1.0.3 חיבור נתיב אספסוף שופר על הגבעות, למעט עכבישים.
  התנהגות סרק של האספסוף נעשתה משכנעת יותר, המונים מסתכלים כעת על סביבתם.
  v1.0.8 הוסיפו פרות.
  סה”כ המון: 9 (+1, -0)
  v1.0.11 הוסיפו סלימות.
  סה”כ המון: 10 (+1, -0)
  v1.0.14 הוסיפו תרנגולות.
  סה”כ המון: 11 (+1, -0)
  v1.0.17 הוסיפו רוכבי עכביש.
  סה”כ המון: 12 (+1, -0)
  v1.2.0 הוסיפו ריחוקים וחזירי זומבים.
  מרקמים של חזיר נוסף.
  המוני עוין עכשיו משריצים יותר ככל שהשחקן עמוק יותר.
  האזור צריך להיות בהיר יותר, ככל שהעומק עמוק יותר, כדי למנוע המון עוין להריצה.
  סה”כ המון: 14 (+2, -0)
  v1.2.1 קוד ההשרצה של המון עוין חוזר בחזרה לרמה 7 או נמוכה יותר, ללא קשר לגובה.
  מהדורת ג’אווה בטא
  1.2 הוסיף דיונון.
  אספסוף הוסר.
  סה”כ המון: 15 (+1, -0)
  1.4 הוסיפו זאבים.
  סה”כ המון: 16 (+1, -0)
  1.6.2 מרקם חזיר שהוסר.
  1.7 הוסיף מרקם דגי כסף.
  1.8 שחרור מראש הוספו עכבישים מערות, אנשי אנדר, ודגי כסף.
  מפלצות הוסרו.
  סה”כ המון: 17 (+3, -2
  מהדורת ג’אווה
  1.0.0 בטא 1.9 מראש הוסיפו להבות, קוביות מאגמה, חדרי מואש, גולמי שלג ותושבי תושבים.
  סה”כ המון: 22 (+5, -0)
  בטא 1.9 חסידות מוקדמות 4 הוסיף את דרקון אנדר.
  סה”כ המון: 23 (+1, -0)
  1.2.1 12W04A הוסיפו Ocelots.
  גם חתולים נוספו אך לא היו המון אינדיבידואלי.
  סה”כ המון: 24 (+1, -0)
  12W08A הוסיפו גולמי ברזל.
  סה”כ המון: 25 (+1, -0)
  1.4.2 12W32A הוסיפו תושבי תושבי זומבים.
  סה”כ המון: 26 (+1, -0)
  12W34A הוסיף את הקמל.
  סה”כ המון: 27 (+1, -0)
  12W36A הוסיפו שלדי קמל.
  סה”כ המון: 28 (+1, -0)
  12W38A הוסיפו עטלפים ומכשפות.
  סה”כ אספסוף: 30 (+2, -0)
  1.6.1 13W16A הוסיפו סוסים, חמורים, פרדות, סוסי שלד וסוסי זומבים.
  סה”כ המון: 35 (+5, -0)
  1.7.4 13W49A הוסיפו רוכבי עוף.
  סה”כ המון: 36 (+1, -0)
  1.8 14W11A הוסיף אנדרמיטים.
  סה”כ המון: 37 (+1, -0)
  14W25A הוסיפו אפוטרופוסים ושומרי זקנים.
  סה”כ המון: 39 (+2, -0)
  14W27A הוסיפו ארנבים ואנני רוצחים.
  סה”כ המון: 41 (+2, -0)
  1.9 15W31A הוסיפו שולרים.
  סה”כ המון: 42 (+1, -0)
  15W38A הוסיפו פרשי שלד.
  סה”כ המון: 43 (+1, -0)
  1.10 16W20 א הוסיפו קליפות, דובי קוטב וסטראס.
  סה”כ המון: 46 (+3, -0)
  1.11 16W39A הוסיפו לאמות, וינדיקטורים, מאמרים ומוצבים.
  סה”כ המון: 50 (+4, -0)
  1.12 17W13A הוסיפו תוכים.
  סה”כ אספסוף: 51 (+1, -0)
  17W16A הוסיפו אשליות.
  סה”כ המון: 52 (+1, -0)
  1.13 18W07A הוסיפו פנטומים וצבים.
  סה”כ המון: 54 (+2, -0)
  18W08B נוסף בקלה, סלמון ודג נוח.
  סה”כ המון: 57 (+3, -0)
  18W10A הוסיפו דגים טרופיים.
  סה”כ אספסוף: 58 (+1, -0)
  18W11A הוסיף טובע.
  סה”כ אספסוף: 59 (+1, -0)
  18W15A הוסיפו דולפינים.
  סה”כ המון: 60 (+1, -0)
  1.14 18W43A הוסיפו פנדות, פילגרים, רייבגרס ורג’אגר רג’אגר.
  סה”כ המון: 64 (+4, -0)
  18W44A הוסיפו חתולים כהמון נפרד מ- Ocelots.
  סה”כ המון: 65 (+1, -0)
  19W05A הוסיפו סוחר לאמות וסוחרים משוטטים.
  סה”כ אספסוף: 67 (+2, -0)
  19W07A הוסיפו שועלים.
  סה”כ המון: 68 (+1, -0)
  1.15 19W34A הוסיפו דבורים.
  סה”כ המון: 69 (+1, -0)
  1.16 20W07A הוסיפו הוגלינים ופיגלינים.
  סה”כ המון: 71 (+2, -0)
  20W09A שמו של חזיר זומבי הוחלף לשמו של פיגלינים זומבים.
  20W13A הוסיפו סטרידרס ורוכבי סטרידר.
  סה”כ המון: 73 (+2, -0)
  20W14A הוסיף זוגלינס.
  סה”כ המון: 74 (+1, -0)
  1.16.2 20W27A הוסיף את ברוט הפיגין.
  סה”כ המון: 75 (+1, -0)
  1.17 20W51A הוסיפו אקסולוטלים.
  סה”כ המון: 76 (+1, -0)
  21W03A הוסיף את דיונון הזוהר.
  סה”כ המון: 77 (+1, -0)
  21W13A הוסיפו עזים.
  סה”כ המון: 78 (+1, -0)
  1.19 תמונת מצב ניסיונית כהה עמוקה 1 הוסיפו סוהרים.
  סה”כ אספסוף: 79 (+1, -0)
  22W11A הוסיפו צפרדעים ומודעות.
  סה”כ המון: 81 (+2, -0)
  22W13A הוסיף את הסיפורי.
  סה”כ המון: 82 (+1, -0)
  1.20 (ניסיוני) 22W42A הוסיפו גמלים מאחורי העדכון 1.20 ערכת נתונים ניסיונית.
  סה”כ המון: 83 (+1, -0)
  1.20
  (נִסיוֹנִי)
  23W07A הוסיפו רחרחים מאחורי העדכון 1.20 ערכת נתונים ניסיונית.
  סה”כ המון: 84 (+1, -0)
  מהדורת הכיס אלפא
  V0.2.0 הוסיפו כבשים, חזירים וזומבים.
  V0.3.0 הוסיפו תרנגולות ופרות.
  V0.3.3 הוסיפו מטפסים, שלדים ועכבישים.
  V0.5.0 הוסיפו חזיר זומבי.
  V0.9.0 לבנות 1 הוסיפו אנשי אנדר, חדרים, דגי כסף ותושבי כפר.
  V0.11.0 לבנות 1 עטלפים נוספים, עכבישים במערות, רוכבי עוף, סגולות, קוביות מאגמה, ועכביש רוכבי עכביש.
  V0.12.1 לבנות 1 הוסיפו להבות, גולמי ברזל, אוקלוטים, גולמי שלג, שלדים עם תושבי תושבי זומבים.
  גם חתולים נוספו אך לא היו המון אינדיבידואלי.
  V0.13.0 לבנות 1 הוסיפו ארנבים.
  V0.14.0 לבנות 1 הוסיפו מכשפות.
  V0.15.0 לבנות 1 הוסיפו קליפות, סוסים, סוסים, חמורים, פרדות, סוסי שלד, סוסי שלד וסוסי זומבים.
  V0.16.0 לבנות 1 הוסיפו סוכנים, NPCs, אפוטרופוסים ושומרי זקנים.
  לבנות 2 הוסרו NPCs וסוכנים.
  לבנות 4 הוסיף את הקמל.
  מהדורת כיס
  1.0.0 אלפא 0.17.0.1 הוסיפו אנדרמיטים, דובי קוטב, שולרים ודרון אנדר.
  1.1.0 אלפא 0.17.0.1 סוכנים משובצים ו- NPC.
  אלפא 1.1.0.0 הוסיפו מאמרים, לאמות, Vexes ו- Vindicators.
  מהדורת סלע
  1.2.0 בטא 1.2.0.2 הוסיפו תוכים.
  1.4.0 בטא 1.2.13.8 הוסיף טובע.
  בטא 1.2.14.2 נוסף בקלה, סלמון, דגי נוח ודגים טרופיים.
  בטא 1.2.20.1 הוסיפו דולפינים.
  1.5.0 בטא 1.5.0.4 הוסיפו צבים.
  1.6.0 בטא 1.6.0.1 הוסיפו פנטומים.
  1.8.0 בטא 1.8.0.8 הוסיפו פנדות.
  חתולים הם כעת המון נפרד מ- Ocelots.
  1.9.0 בטא 1.9.0.0 הוסיפו פילגרים.
  1.10.0 בטא 1.10.0.3 הוסיפו סוחרים משוטטים, סוחר לאמות ורבגרס.
  1.13.0 בטא 1.13.0.1 הוסיפו שועלים.
  בטא 1.13.0.4 הוסיף את רוח הרפאים של האפוטרופוס.
  1.14.0 בטא 1.14.0.1 הוסיפו דבורים.
  1.16.0 בטא 1.16.0.51 הוסיפו הוגלינים ופיגלינים.
  שמו של חזיר זומבי הוחלף לשמו של פיגלינים זומבים.
  בטא 1.16.0.57 הוסיפו זוגלינס וסטרידרס.
  1.16.20 בטא 1.16.20.50 הוסיפו ברוטים של פיגין.
  1.16.200 בטא 1.16.200.52 הוסיפו עזים דרך משחק ניסיוני.
  לְשַׁחְרֵר עזים נעשות בלתי זמינות במהדורה המלאה.
  1.16.210 בטא 1.16.210.59 הוסיף את דיונון הזוהר באמצעות משחק ניסיוני.
  בטא 1.16.210.60 הוסרו דיונונים זוהרים.
  1.16.220 בטא 1.16.220.50 קרא את דיונון הזוהר דרך משחק ניסיוני.
  לְשַׁחְרֵר דיונונים זוהרים אינם זמינים בשחרור המלא.
  1.17.0 בטא 1.16.230.52 הוסיפו אקסולוטלים דרך משחק ניסיוני.
  בטא 1.17.0.52 אקסולוטלים, דיונון זוהר ועיזים זמינים כעת מחוץ למתג הניסוי.
  1.18.10 בטא 1.18.10.24 הוסיפו צפרדעים ומטופחים מאחורי משחק ניסיוני.
  1.18.30 בטא 1.18.30.22 הוסיף את המשחקה מאחורי משחק ניסיוני.
  בטא 1.18.30.32 הוסיף את הסוהר מאחורי משחק ניסיוני.
  1.19.0 בטא 1.19.0.20 כל ההמונים שהוזכרו לעיל זמינים כעת מבלי להפעיל משחק ניסיוני.
  1.20.0
  (נִסיוֹנִי)
  בטא 1.19.50.21 הוסיפו גמלים מאחורי ההפעלה הניסיונית “העדכון הגדול הבא”.
  כּוֹסִית
  (נִסיוֹנִי)
  הוסיפו רחרחים מאחורי המיתוג הניסיוני שלהם.
  מהדורת קונסולה מדור קודם
  TU1 CU1 1.0 תיקון 1 1.0.1 הוסיפו את כל ההמון ולפני מהדורת Java Beta 1.4.
  TU5 הוספו עכבישים מערות, אנשי אנדר, ודגי כסף.
  TU7 הוסיפו להבות, קוביות מאגמה, חדרי מוהל וגולמי שלג.
  TU9 הוסיף את דרקון אנדר.
  TU12 הוסיפו אוקלוטים וגולמי ברזל.
  גם חתולים נוספו אך לא היו המון אינדיבידואלי.
  TU14 1.04 הוסיפו תושבי תושבי זומבים.
  TU19 CU7 1.12 הוסיפו עטלפים וסוסים.
  TU31 CU19 1.22 תיקון 3 הוסיפו רוכבי עוף, אנדרמיטים, ארנבים, אפוטרופוסים ושומרי זקנים.
  TU43 CU33 1.36 תיקון 13 הוסיפו דובי קוטב.
  TU46 CU36 1.38 תיקון 15 הוסיפו סוסי שלד, פרשי שלד, שוללים, תועים ונוקעות.
  TU54 CU44 1.52 תיקון 24 1.0.4 הוסיפו מאמרים, לאמות, תוכים, Vexes, Vindicators וסוסי זומבים.
  TU69 1.76 תיקון 38 נוסף בקלה, דולפינים, טובעים, פנטומים, דגי פוח, סלמון ודגים טרופיים.
  1.83 הוסיפו פנדות.
  חתולים מתווספים כהמון נפרד מ- Ocelots.
  1.90 הוסיפו פילגרים.
  1.91 הוסיפו רבאגרס, סוחר לאמות וסוחרים משוטטים.
  מהדורת Nintendo 3DS חדשה
  0.1.0 הוסיפו את כל האספסוף ולפני מהדורת Pocket Alpha 0.15.0.
  1.3.12 הוסיפו אפוטרופוסים, שומרי זקנים והקמלים.
  1.7.10 הוסיפו אנדרמיטים, דובי קוטב, שולרים ודרון אנדר.
  1.9.19 הוסיפו מאמרים, לאמות, Vexes ו- Vindicators.
  מהדורת חינוך
  1.0.0 הוסיפו את כל האספסוף ולפני מהדורת Pocket Alpha 0.16.0, כולל NPCS.
  1.0.1 הוסיפו אנדרמיטים, דובי קוטב, שולרים, דרקונים אנדר, מאמרים, לאמות, Vexes, Vindicators וסוכנים.
  1.0.2 הוסיפו תוכים.
  1.4 הוסיפו דולפינים, בקלה, דגי פוח, סלמון ודגים טרופיים.
  1.7 הוסיפו טובעים, צבים ופנטומים.
  1.9 1.8.0 הוסיפו פנדות.
  חתולים הם כעת המון נפרד מ- Ocelots.
  1.12.0 הוסיפו פילגרים וסוחרים משוטטים.
  1.14.31 1.14.30 הוסיפו שועלים, חדרים חומים חומים ודבורים.
  1.17.30 1.17.30.2 הוסיפו הוגלינים, פיגלינים, זוגלינים, סטרידרס, ברוטות פיגין, עזים, דיונונים זוהרים ואקסולוטלים.
  חזיר זומבי שמו שונה לפיגין זומבים.

  נושאים

  לנושאים הייחודיים לאספסוף ספציפי, עיין בסעיף הנושאים של MOB.

  סוגיות הנוגעות ל”המון “נשמרות על גשש הבאגים. דווח על סוגיות שם.

  דְבָרִים בְּטֵלִים

  • שינוי שם “ארוחת ערב” של המון או “Grumm” באמצעות ביצת שרצים או בתג שם גורם לו להתפוך הפוך.
  • שינוי שם של כבשה “jeb_” גורם לצמר שלה לשנות את צבעו עם מעבר חלק בין הצבעים. שים לב שהכבשה בשם “jeb_” מפילה רק את צבע הצמר שהיה לו כאשר נקראה (ה.ז., כאשר כבשה ורודה נקראת “jeb_” ואז גוזלת כשצבעו השתנה לכחול, הוא עדיין מפיל צמר ורוד).
  • שינוי שם הווינדיקטור “ג’וני” גורם לו לתקוף את כל האספסוף הסמוך, למעט אשלנים אחרים.
  • שינוי שם של “טוסט” של ארנב מעניק לארנב מרקם חדש, כביצת פסחא לחברה החסרה של חברת Xyzen420 של Xyzen420. [8]
  • עכבישים, עכבישים במערות, סליימים, דגי כסף ואשליות הם חלק מההמונים הבודדים שיכולים לראות שחקנים מאחורי הקירות.
  • חתולים, תושבי כפר ועטלפים יכולים לראות שחקנים עם אפקט הנראות.
  • יש הרבה בלוקים במשחק שאינם תופסים בלוק מלא, כמו דלתות מלכודת, והמון אכן רואים רבים מאלה כבלוקים מלאים.
   • עם כמה רחובות, המוני טועים בהם באוויר, כמו שטיחים, שלג ומחרוזת.

   כל האספסוף בהצבעה של Minecraft Mob 2022

   Minecraft Live הוא תמיד תקופה מרגשת עבור אוהדי Minecraft ושחקנים. Mojang ומיקרוסופט בדרך כלל מציגים תכונות חדשות במשחק כמו גם בתכונות הקרובות. דבר אחד שמלווה בדרך כלל את האירוע הזה הוא הצבעת ההמון. זה עשוי להשאיר אותך לתהות מה המוני המון ב- Minecraft Live 2022 Mob Vote.

   כל הצבעות האספסוף של Minecraft Live 2022

   Minecraft Live חוזר ויש לו שלושה המונים חדשים לבחירה. אלה הם רחרח, שׁוֹבָב, וכן טוף גולם. תלוי באיזה אספסוף מנצח את ההצבעה, הוא יתווסף למינקראפט. להלן כל המוני בהצבעה של Minecraft Live 2022 Mob.

   מהו הרחרח במינקראפט?

   הרחרח הוא המון מקסים שנחשב להיכחד. אתה יכול למצוא ביצים עתיקות במקדשים מתחת למים ולבקע את הקריטר העתיק הזה על פני השטח. הרחרח יכול למצוא תת קרקעי זרעים ולחפור אותם בשבילך. זה עשוי אפילו להוביל אותך אל צמחים נדירים.

   מהו הנסק במינקראפט?

   Rascal הוא המון שובב, מוצא את ביתו מתחת לאדמה. למרבה המזל, שובבות ההמון הזה במיינקראפט היא בעיקר משחק ידידותי של מחבואים. מי שמוצא את זה שלוש פעמים יתוגמל ב פיקסיה קסומה, אשר יעזרו מאוד עבור אלה שרק מתחילים לצאת.

   מהו גולם הטוף במיינקראפט?

   הטוף גולם הוא סוג חדש של גולם שיכול איסוף והחזק פריטים. זה יכול גם לנוע, נותן לו פונקציות ייחודיות רבות סביב הבסיס שלך. אם הטוף גולם יזכה בהצבעה של Minecraft Live 2022, המון זה יתווסף למיינקראפט, ויאפשר לך ליצור בן לוויה מרגש כדי להחזיק אותך בחברה.

   למידע נוסף על Minecraft, עיין בזרעי Minecraft הטובים ביותר – Xbox One, PS4 וכל הפלטפורמות! והמיינקראפט הטוב ביותר.19 זרעי סלע על מדריכי משחק מקצוענים.

   עקוב אחרינו בטוויטר ובפייסבוק כדי לקבל עדכונים על המשחקים המועדפים עליך!

   על הסופר

   ג’סטין צולל בעולמות פנטזיה מאז שהוא יכול לזכור. הוא חנון מוסמך שיש לו אהבה עמוקה לקריאה, כתיבה וטיולים. הוא כותב מאז ימי הקולג ‘שלו, אך ספציפית במשחקים במשך שנתיים. המשחקים האהובים עליו הם האגדה של זלדה, פוקימון, אביר חלול, סלסטה ובנג’ו קזואי.