Half-Life 2 מקבל REMASTER RTX לא רשמי

תחת הכותרת במבוכה Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX, ה- Remaster נמצא כרגע בפיתוח ללא תאריך שחרור מוגדר. NVIDIA הודיעה על כך היום כחלק מהמצגות שלה לפני Gamescom. ה- Remaster ישתמש ב- RTX Remix, שהוא ערכת הכלים של NVIDIA להביא מעקב אחר ריי למשחקי מחשב קלאסי. רמיקס RTX הוכרז בעבר מגילות הזקנים III: Morrowind לדוגמא; היא מבקשת לתת למודרים קהילתיים ולחובבים את היכולת לבצע המרות עוקבות אחר קרניים למשחקים ישנים, אך היא עדיין זמינה רק לכמה אנשים.

NVIDIA מכריזה על RTX RESASTER מתוצרת קהילה של מחצית החיים 2

חומרי PBR, עקבות קרניים מלאות ו- DLSS מגיעים מחצית החיים 2.

סמואל אקסון – 22 באוגוסט 2023 8:20 UTC

הערות קוראים

טיזר ל מחצית החיים 2המרת RTX.

ראשית זה הגיע שַׁעַר, עכשיו זה מגיע לקלאסיקה הגדולה האחרת של מנוע המקור: מחצית החיים 2 הוא מקבל רישום עוקב אחר קרניים בזכות המאמצים של סופר-סופר-סופר-קהילתי עם תמיכה מ- NVIDIA.

לקריאה נוספת

תחת הכותרת במבוכה Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX, ה- Remaster נמצא כרגע בפיתוח ללא תאריך שחרור מוגדר. NVIDIA הודיעה על כך היום כחלק מהמצגות שלה לפני Gamescom. ה- Remaster ישתמש ב- RTX Remix, שהוא ערכת הכלים של NVIDIA להביא מעקב אחר ריי למשחקי מחשב קלאסי. רמיקס RTX הוכרז בעבר מגילות הזקנים III: Morrowind לדוגמא; היא מבקשת לתת למודרים קהילתיים ולחובבים את היכולת לבצע המרות עוקבות אחר קרניים למשחקים ישנים, אך היא עדיין זמינה רק לכמה אנשים.

האנשים, במקרה זה, הם קבוצה של מודרים מפרויקטים קהילתיים מרובים שהתחברו תחת השם אולפני Orbifold. הצוות כולל מודרים שעבדו ב- VR מחצית החיים 2 פּרוֹיֶקט פרויקט 17, פרויקט מחדש של נכסים מחצית חיים 2 נכסים מחדש, סך הכל שיחה הרמת הסרגל: Redux, ועוד Mod vr פשוט נקרא מחצית החיים 2 Vr, בין היתר.

הם מוסיפים תכונות NVIDIA מודרניות כמו עקבות קרניים מלאות ו- DLSS, ובונים מחדש את נכסי המשחק עם פרטים גיאומטריים יותר ותכונות עיבוד גופנית (PBR) וכן הלאה-דומות למה שכבר נעשה עם פורטל פרלוד RTX.

הנה ד”ר. המחשב של קליינר כפי שהוא מופיע במשחק המקורי.
. והנה זה ב- RTX Remaster.
החליפה של גורדון במשחק 2004.
. והחליפה שלו ברדסטר.
קצת ציוד מעבדה בשנת 2004.
קצת ציוד מעבדה בשנת 2023.
נוף למעבדה של קליינר ב מחצית החיים 2.
נוף למעבדה של קליינר ב מחצית חיים 2 rtx.

הווידיאו הקצר בטיזר הופעת הבכורה של המוד מציג רק תחום אחד במשחק, אבל זה איקוני: זה המעבדה של DR. קליינר, אחד האזורים הראשונים בו השחקן מבקר במשחק וככל הנראה הנקודה שממנה המשחק מתחיל להילוך גבוה. זה חדר שיוכל לזיהוי מייד לכל מי שזוכר מחצית החיים 2 בשנת 2004 – או בכל עת אחרי, אני מניח.

לעיתים קרובות יש לי דאגה לסוגי סוגים אלה של ריסטרים קהילתיים מכיוון שכשראיתי דוגמאות אחרות – כמו מצבי עלייה של נכסים פופולריים עבור מגילות הזקנים V: Skyrim, לדוגמא – לעתים קרובות אני מרגיש שהם פוגעים בחזון האמן המקורי יותר מדי. המרה זו נראית די נאמנה מהדוגמאות שראינו. החומרים וכן הלאה בדרך כלל נכונים, אם כי אתה מאבד כמה פרטים עדינים. לדוגמה, אני חושב שזה מגלה קצת על ד”ר. דמותו של קליינר שהשולחן שלו כל כך עמוס ומסודר ברשלנות עד שהמקלדת שלו יושבת חלקית על פנקס הרשימות שלו במשחק המקורי, אבל מחדש זה מציג את הפנקס קצת יותר לצד. זה קטן, אבל אני חושב שזה משנה. אף אחד מהם לא צריך להיות פורץ עסקות למה שהובטח לנו מבחינת נאמנות משופרת, עם זאת.

כאמור, אין ציר זמן להשקת המוד הזה, ואם אתה יודע פרויקטים של מודדינג כזה, אתה יודע שהם יכולים לקחת בנתיים. אבל אם אתה רוצה לעזור לדחוף את זה, יש קריאה פתוחה לתורמים באתר הפרויקט.

רישום תמונה מאת nvidia

‘Half-Life 2’ מקבל RTX REMASTER לא רשמי

הקהילה משתמשת בערכת כלים של NVIDIA כדי למודרניזציה של היורה הקלאסי.

ג'ון פינגאס

יום שלישי מעודכן, 22 באוגוסט 2023, 20:54 · 2 דקות קריאה

שסתום אולי לא נגע בזכיינית מחצית החיים בעוד למעלה מעשור מלבד לשחרר את משחק ה- VR בלבד אליקס, אבל זה לא מפסיק את חובביו לתת למשחק שיפוץ חזותי. NVIDIA חשפה בהנהגת קהילה Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX זה, כפי שהשם מרמז, ישדר את היורה הקלאסי למחשבים עם גרפיקה של GeForce RTX. עם זאת, הקבוצה לא מוסיפה מעקב אחר ריי – זהו ניסיון למודרניזציה של המראה והתחושה הכללית של המשחק.

האורות המעוטרים קרניים הם אטרקציית הכוכבים, כמובן, אך המודרנים משתמשים גם בגרסה מוקדמת של RTX Remix כדי להוסיף פרטי מודל נוספים (דרך עורך האמר של Valve) וחומרי עיבוד מחדש עם מאפייני טיוח מבוססי פיזיים. התוצאה היא מה שהיית מצפה. איפה המקור מחצית החיים 2 גרפיקה נראית שטוחה ומתוארכת אחרת, יציאת RTX מצליחה ומפורטת בהרבה. אולי תרצה להקדיש זמן נוסף לבדיקת DR. שולחן העבודה של קליינר או למאר ראש המחמד. באופן לא מפתיע, הרענון עושה שימוש ב- NVIDIA Tech נוסף כמו DLSS 3 עלייה, רפלקס אנטי-פי-פיג ואחסון מואץ RTX IO GPU.

מחצית חיים 2 rtx

צילומי מסך של הקהילה של פרויקט ‘Half-Life 2 RTX’ והמשחק ללא שינוי.

הפרויקט רק מתחיל, ואין תאריך שחרור מהוסס. כרגע זה יותר חלון ראווה שיווקי מאשר שחרור מעשי. זה בא לצד חדשות על DLSS 3.5, המשתמש ב- AI כדי לשפר. כותרות כמו אלן וואק 2 וכן Cyberpunk 2077: חירות פנטום יתמוך בתכונה בהשקה.

הנמל הלא רשמי בולט בכל זאת. המרות RTX קיימות כמו אלה עבור שַׁעַר וכן Quake II הם יפים, אך מוגבלים על ידי גיל המשחק או הסולם היחסי שלו. מחצית החיים 2 קבע סטנדרט חדש עבור היורים המודרניים בגוף ראשון בין הסיפור המשולב היטב, המשחק המרחיב (והחלק) והמשחקים המונעים על ידי פיזיקה. עכשיו, זה מקבל שדרוג שיכול לשמור עליו רלוונטי במחשבים מודרניים.

מכריז על Half-Life 2 RTX, פרויקט רמיקס RTX שנבנה על ידי הקהילה

NVIDIA RTX REMIX היא פלטפורמת מודדינג חינמית ובתקרבת הבנויה על NVIDIA OMNIVERSE, שנועדה לאפשר למודרים ליצור ולשתף מצבי #RTXON למשחקים קלאסיים, לכל אחד מהם חומרים משופרים, מעקב אחר RAY, NVIDIA DLSS, NVIDIA RTX IO ו- NVIDIA Reflex, NVIDIA, NVIDIA RTX IO ו- NVIDIA Reflexeia REFLEXIA REFLEXIA REFLEXIA REFLEX IOIA. שחררנו פורטל עם RTX, הדמיה מחדש של נאמנות גבוהה של הקלאסיקה הנצחית של Valve, כדוגמה למה שאפשר עם רמיקס. לאחר מכן, הפכנו את הכלים למודרים קהילתיים שהוחזרו מחדש פורטל: הקדמה. היום אנו חושפים Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX, קהילת הפיתוח מחדש של אחד המשחקים הגבוהים ביותר בכל הזמנים, Valve מחצית החיים 2. Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX מפותח על ידי ארבעה מתוך מחצית החיים 2צוותי ה- Mod המובילים, שעובדים כעת יחד תחת הכותרת של אולפני Orbifold. באמצעות הגרסה האחרונה של RTX Remix, המודרנים הם חומרים לבנייה מחדש עם מאפייני עיבוד מבוסס פיזית (PBR), מוסיפים פרטים גיאומטריים נוספים באמצעות עורך האמר של Valve, ומינוף טכנולוגיות NVIDIA כולל עקבות קרניים מלאות, DLSS 3, רפלקס ו- RTX IO כדי לספק עקיבות קרניים מלאות, DLSS 3, REFLEX ו- RTX IO כדי באמצעות RTX IO כדי באמצעות REFLEX 3, REFLEX IO. חוויה פנטסטית עבור Geforce RTX Gamers. התבונן ראשון בטריילר ההכרזה עבור Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX:

כמו עם שַׁעַר פרויקטים, כמעט כל נכס משוחזר בנאמנות גבוהה, ומעקב אחר קרני מלא (הידוע גם בשם מעקב אחר נתיב) ממונף כדי להביא גרפיקה מתקדמת ל מחצית החיים 2. ב מחצית חיים 2 rtx, למרקמים העולמיים הממוצעים יש 8x הפיקסלים, ונכסים כמו החליפה כוללים 20X הפרט הגיאומטרי של המשחק המקורי. כעת תוכלו לראות את אריגות הבדים סביב מפרקי החליפה, ואת יחסי הגומלין של פלסטיקה ומתכות המרכיבים את חתיכות החזה, הרגליים והזרוע.

לחץ כאן לצפייה בהשוואה ב- 4K כל מקור אור מקפיץ סביב הסצינה ומטיל צללים מציאותיים, וגורם למעבדה של קליינר להרגיש כמו מקום אמיתי. Vats כתום מטיל אור שמאיר פינות כהות בזוהר תוסס, ואילו הנוזל בפנים מפרץ את כל העולם דרכו.

לחץ כאן לצפייה בהשוואה ב- 4K האביזרים הופכים למעקב מלא של קרניים, כמו עדשת ההגדלה בשולחן העבודה של קליינר, שהשתמשו במוצלים בשנת 2004 כדי לתאר השתקפות ברזולוציה נמוכה של העולם. כעת, הזכוכית המגדלת מכילה עדשה מעוקלת המפוררת באופן ריאליסטי ומכופפת כל השתקפות, ומגבירה את הטבילה.

לחץ כאן לצפייה בהשוואה ב- 4K ועם חומרים ומרקמים של PBR מחודשים המפורטים באופן טבעי עם אפקטים אלה, יצורים כמו “Lamarr” של ראש הראש מעולם לא נראו טוב יותר, ומצביעים על כך שהקלאסיקה הזו בת 20 יכולה להיראות כמו משחק מודרני.

לחץ כאן לצפייה בהשוואה ב- 4K Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX הוא מוקדם בפיתוח והוא מאמץ קהילתי המעוניין לגלוון מודדים ואמנים מוכשרים בכל מקום. אם אתה מעוניין להצטרף לפרויקט, ויש לך ניסיון משמעותי ביצירת מצבים או אמנות תלת מימד, אנו ממליצים לך להגיש בקשה דרך Half-Life 2 RTX: פרויקט רמיקס RTX אתר אינטרנט.

לחץ כאן לצפייה בהשוואה ב- 4K למידע נוסף והחדשות האחרונות בנושא מחצית חיים 2 rtx הישאר מעודכן ל- GeForce.com.

פורטל עם שדרוג RTX ל- NVIDIA DLSS 3.5

שוחרר לאחרונה פורטל: Prelude RTX השתמש בגרסה חדשה של NVIDIA RTX Remix ששיפרו את הביצועים ואת איכות המעקב אחר הנתיבים לכרטיסי גרפיקה ישנים יותר. מאוחר יותר בסתיו הקרוב, אנו מביאים את האופטימיזציות והשיפורים האלה פורטל עם RTX, לצד שדרוג ל- NVIDIA DLSS 3.5, המציגה תכונה חדשה בשם Recontuct. ב פורטל עם RTX, מרקמים משופרים כאשר שחזור ריי צובר באופן מושכל על נתוני מנוע ומידע על פני מספר מסגרות כדי לייצר תמונה מדויקת וברורה יותר. בעזרת טכניקות עיבוד קיימות, מעקב אחר קרניים מלא יכול להיאבק בכדי לפתור פוטונים מרובים של קלים מקפצים נגד חומרים דקים, כמו גדרות מתכת, או משטחים רפלקטיביים ביותר. זה עלול לגרום לנצנוץ מוגזם על משטחים דקים וחוסר יציבות קלה או “רותחים” על קירות רפלקטיביים. אבל עם DLSS 3.טכנולוגיית שחזור קרני 5 של 5, כל גדר נראית יציבה לא משנה כמה האור מאיר את הדק ביותר ברשתו. אורות והשתקפויות מתעדכנים מהר יותר ויותר מדויק וכל נקיק בכל חדר מואר בבהירות, מה שגורם לתאי הבדיקה של מעבדות צמצם להיראות כמו שהיו בעולם האמיתי.

למידע נוסף על DLSS 3.5 וריי שחזור כאן, ופנו למאמר משחקי DLSS שלנו כדי לראות כיצד אלן וואק 2, Cyberpunk 2077, Cyberpunk 2077: חירות פנטום, ואפליקציות יצירתיות ממנפות את שחזור ריי כדי לשפר עוד יותר את איכות התמונה.

רוצה להכין REMAX משלך REMAX משלך? הצטרף לקהילה

NVIDIA תמשיך לשתף גרסאות גישה מוקדמות של RTX Remix עם Modder. הירשם כעת כדי לקבל הודעה על עדכוני גישה מוקדמת בדף REMIX RTX, ולהצטרף לשרת RTX Remix Discord אם אתה מעוניין לשתף פעולה עם מודרים אחרים באמצעות Remax למשחקי REMASTER Classic Games.