פעולה: מסה שחורה

אולי הכי מעניין, דרך צוות המודדינג בעיר הצליח גם לגייס כישרון משחק אמיתי של מחצית החיים. שני שחקני קול יחזרו ליקום מחצית החיים עבור המוד. לאני מינלה, שהשמיעה את קולט גרין במחצית החיים: ריקבון, תשמח את תפקידה עבור המוד, והארי ס. רובינס, שהשמיע את אייזק קליינר בכל משחק מחצית החיים הקנוני עד כה, יופיע גם הוא הופעה.

סרט המשך מתוצרת מעריצים לתכונות כוח מנוגדות שזכינו שחקני קול מחצית החיים

אייזק קליינר וקולט גרין חוזרים בהרפתקה האחרונה של אדריאן שפרד.

האם יש סדרת משחק אחרת שבה תוכן מתוצרת מעריצים מרגיש לגיטימי חלק מהבדיון כחצי משך החיים? אולי ההצלחה הבורחת של מסה השחורה הוציאה את מחשבותיי על זה, אבל מצאתי את עצמי שם הרבה יותר תשומת לב לאופן בו הקהילה משחקת עם הסיפור של מחצית החיים של מאוחר. בנימה זו, אני מסוקרן במיוחד דרך העיר, שמציבה את עצמה כסרט המשך ישיר לחצי החיים: כוח מנוגד, שנקבע במהלך אירועי Half-Life 2.

קמפיין בן שישה פרקים הוביל את המודר קאג’לו, באמצעות העיר, רואה את הימי השגוי של הכוח המתנגד, אדריאן שפרד, שנשלח מהלימבו המדעי על ידי ה- G-Man, ונשלח לעיר 17 למשימה לתמוך בהתקוממות שהופעלה על ידי גורדון פרימן. ה- MOD יאפשר לכם לחקור אזורים חדשים בעיר 17 ומעלה, ויראה כמה כלי נשק ואויבים חוזרים מכוח מנוגד. לדוגמה, שפרד יתאחד עם מפתח הברגים האמין שלו, שהחליף את המוט של פרימן ב- Opfor. בינתיים, דרך העיר תציג גם צורה כלשהי של מראה על ידי Race X, אחד המינים הזרים הבלעדיים להרחבת תיבת הילוכים.

אולי הכי מעניין, דרך צוות המודדינג בעיר הצליח גם לגייס כישרון משחק אמיתי של מחצית החיים. שני שחקני קול יחזרו ליקום מחצית החיים עבור המוד. לאני מינלה, שהשמיעה את קולט גרין במחצית החיים: ריקבון, תשמח את תפקידה עבור המוד, והארי ס. רובינס, שהשמיע את אייזק קליינר בכל משחק מחצית החיים הקנוני עד כה, יופיע גם הוא הופעה.

הכל נראה כמו מאמץ מקצועי ביותר, וזה בהחלט קרוב כמו שאנחנו הולכים להגיע לסרט המשך כוח מנוגד. ובכן, למעט אַחֵר סרט המשך מנוגד שכבר קיים, כלומר. אוהדי מחצית החיים המושבעים עשויים לזכור את פרוספקט, חצי-חיים 2 שפינוף זמין בקיטור בו שפרד מועבר לנובה פרוספקט כדי לעזור לגורדון להימלט מכלא הביטחון המרבי של הקומביין. בדומה למסה השחורה, פרוספקט קיבלה אישור שסתום רשמי לשימוש ברישיון Half-Life 2, ולהשיק כמשחק בתשלום, מה שהופך אותו לרשמי כמו שסרט המשך כוח מנוגד יכול להשיג בלי תיבת הילוכים שהופכת אותו לעצמם.

מבחינתי עם זאת, יש מקום ליותר מסרט המשך כוח מנוגד אחד. כולנו יודעים שהזמן הוא בסך הכל משחק ל- G-Man בכל מקרה. אתה יכול להוריד את הפרק הראשון של העיר כהדגמה ב- moddb. הגרסה המלאה של ה- MOD אמורה להשיק ברבעון הראשון של 2023.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

פעולה: מסה שחורה

הנושא של מאמר זה אינו מתרחש ב”הממש ” חצי חיים וכן שַׁעַר יקום ונחשב ללא קנון.

פעולה: מסה שחורה הוא דמיון מחדש של צד שלישי הקרוב של תוכנת תיבת ההילוכים מחצית החיים: כוח מנוגד וכן מחצית החיים: משמרת כחולה. זה יכלול שני קמפיינים של שחקן יחיד המבוסס על כל חבילת הרחבה, שתורחב עם משחק ותוכן חדש, כולל אלמנטים עלילתיים חדשים כדי לחבר טוב יותר את הסיפורים הללו לשאר מחצית החיים והפורטל יקום. [2]

תוכן

עלילה [עריכה]

פעולה: מסה שחורה עוקב אחר שני סיפורים מקבילים שנקבעו במהלך תקרית המסה השחורה. בראשון כרונולוגי, השחקן מניח את תפקידו של המאבטח בארני קאלון, שמנסה להימלט מהפלישה הזרה שנגרמה על ידי מפל התהודה והכיסוי הצבאי הבא. השני עוקב אחר רב”ט אדריאן שפרד, אחד הנחתים שנשלח לחיפוי האירוע על ידי ביטול צוות המדע השחור מסה, שנפרד מיחידתו ונאלץ לברוח ממתקן המחקר השחור של מסה לאחר שהמשימה משתבשת. [2]

משחק [עריכה]

פעולה: מסה שחורה הוא יורה מהיר בגוף ראשון, הכולל למעלה מ- 18 כלי נשק המתאימים לסגנונות משחק מרובים. [2]

תווים [עריכה]

 • אדריאן שפרד
 • בארני קאלון
 • חברי צוות מדעי מסה שחורים
 • חברי כוח ביטחון שחור מסה
 • חברי יחידת קרב סביבתית מסוכנת [2]
 • ה- G-Man [3]

אויבים [עריכה]

נשק [עריכה]

בעוד שרוב הארסנל הידוע זהה למקור, O: BM מתבונן בכך שברני ישתמש בפנס כנשק תגרה במקום מוט. [10]

פיתוח [עריכה]

בהתחלה, פעולה: מסה שחורה והגרסה המחודשת של מנוע המקור המיוצר בקהילה של משמרת כחולה, משמרת מאבטח, פותחו על ידי שני צוותים נפרדים. עם זאת, הגרסה המקורית של O: BM בוטל, והצוותים הנותרים התכנסו יחד ויצרו את אולפני Tripmine. הפרויקטים התמזגו עם משמרת מאבטח להיות כותרת המשחק משמרת כחולה קמפיין. [11]

פסקול [עריכה]

פעולה: מסה שחורה יכלול שני פסקולים, אחד לכל קמפיין, עם מוזיקה מקורית שהלחין לונו. [2]

פרסים [עריכה]

 • MOD DB – MOD המובילה שלא פורסמה לשנת 2007 (מקום 5) [12]
 • MOD DB – אזכור מכובד עבור MOD המובילה שלא פורסמה לשנת 2009 [13]
 • Mod db – mod של שנת 2010 – Choice Choice (מקום שלישי) [14]
 • MOD DB – אזכור מכובד של המוד הראשון שלא פורסם משנת 2011 [15]
 • MOD DB – המוד הטוב ביותר הקרוב של 2013 (מקום ראשון) [16]

גלריה [עריכה]

גרסה נוכחית [עריכה]

תמונות אלה הן מהאיטציה הנוכחית של המשחק.

מבצע: MOSA Black Mod עבור מחצית החיים 2

מבצע מסה שחור הוא גרסה מחודשת מוחלטת של מחצית החיים: כוח מנוגד. אולפני Tripmine מתכננים להשתמש במנוע המקור, מתכננים לשחזר את מתקן המחקר השחור מסה מהיסוד, כפי שנראה על ידי הגיבור, אדריאן שפרד.

תכונות מתוכננות
• כמצב המרה מוחלט, מבצע מסה שחור שואף להיות מורכב תוכן מותאם אישית לחלוטין.
• כל המפות המקוריות שנוצרו מחדש והועברו מחדש לריאליזם ומשחקים טובים יותר.
• מפות מסוימות מוגדלות / מורחבות ליצירת חוויה ארוכה יותר וטיול.
• שיפור AI, מה שהופך אויבים לחכמים יותר ולוחמים יותר דינאמיים.
• מפגשי אויב נוספים לשמירה על הפעולה רעננה.
• סצינות תסריט עם כל דמויות הכוח המנוגדות המקוריות כדי לעזור להחיות את הסיפור.
• מרקמים ודגמים דוחפים את גבולות מנוע המקור, כדי להביא לך כמה שיותר פרט אמנותי.
• משחק קול חדש, נכסי סאונד חדשים ופסקול חדש.
• מרובי משתתפים שיחזירו את המשחק הקלאסי, אך גם הרבה תכונות, מפות ומצבי משחק חדשים!
• חובת המשמר, גרסה מחודשת של מחצית החיים: משמרת כחולה מפותחת גם כ- DLC להפעלה: MESA שחור.

עדכון לשנה החדשה 2022

ברכות!אני מקווה שלכולכם הייתה התחלה נהדרת לשנת 2022. אנחנו בטוח כן! וגם אם רובנו היינו מבלים את זמן החג שלנו עם משפחות וחברים קרובים, לא הפסקנו לעבוד קשה על המבצע: מסה שחורה ושמירה.

כמו תמיד, זה היה טרמפ עבורנו באולפני Tripmine. השנה הייתה שוב חשובה מאוד ביחס להתקדמות. לא רק שאנחנו שואבים נכסים, ממשיכים להרכיב את רמות ההרכבה, אלא שהצלחנו להביא הרבה תכונות חדשות חשובות למנוע המקור, כגון עיבוד PBR. בזכות המאמצים העצומים מצוות התכנות שלנו, מנוע המקור נראה טוב מתמיד.

ובדיוק נכון לחג המולד, השקנו את דף חנות Steam שלנו, שהיה שיא של “אירוע Tripmas” המסורתי שלנו. למה אתה מחכה? פנו לשם, ואל תשכחו להוסיף אותנו לרשימת המשאלות שלכם! האירוע עצמו הביא לך תקשורת נוספת מהמשחק שלנו ואף יותר משוחרר עם השקת חנות Steam.

אם פספסת את אירוע Tripmas, אתה עדיין יכול ללכת לגלול בטוויטר או בפייסבוק שלנו כדי לגלות את כל הטובים. ואל תשכח להצטרף גם למספר שלנו.

עדכון יום השנה ה -20 של מחצית החיים של מחצית החיים

מחצית החיים: Shift Blue מלאו 20 וזו הזדמנות נהדרת להציג כמה דברים מדהימים שעבדנו עליהם. תתכונן לכמה דברים מרגשים!

עדכון קיץ 2020

זה עדכון זמן לכולם. עוד מדיה ומידע על התקדמות בחבילות של אריזות התפשטות מחצית החיים.

מבצע: מסה שחורה – עדכון יום נישואין מנוגד (חלק 2)

כמובטח, אנו חוזרים עם החלק הבא בעדכון יום השנה – עדכון מדיה בפועל כדי לרצות את עיניכם בהתקדמות מסוימת.

יום השנה ה -20 של כוח מנוגד

הגיע הזמן לחגוג 20 שנה לאחת מחבילות ההתרחבות הטובות ביותר שנוצרו כל אחת מהן. הצטרפו אלינו לזרמים החיים שלנו, מפגשים מרובי משתתפים והישאר.

מאמרים נוספים >>

לא נמצאו מאמרים המתאימים לקריטריונים שצוינו. אנו מציעים לך לנסות את רשימת המאמרים ללא כל פילטר, כדי לגלוש בכל הזמין. הצטרף עכשיו כדי לשתף תוכן משלך, אנו מברכים על יוצרים וצרכנים כאחד ומצפים לתגובות שלך.