משחקי קיץ/משחקי קיץ 2018 פריטי

עלות תנוחת ניצחון חדשה (750)

משחקי קיץ Overwatch 2018 הם בשידור חי – הנה העורות החדשים

משחקי הקיץ של Overwatch 2018 נמצאים כאן וכמובן – זה אומר שיש שלל עורות וקוסמטיקה חדשים כדי לבטל את הנעילה וליהנות. האירוע פשוט עלה לפועל והוא אמור לרוץ עד סוף החודש, והסתיים ב -30 באוגוסט. האירוע רואה גם את חזרתו של לוסיובל, הפעם נקבע בזירה חדשה, כך שיהיה לך נוף רענן בו ניתן לבעוט בכדור מסביב.

Blizzard הקניט חבורה של העורות החדשים הטובים ביותר בשבוע האחרון, עם Waveracer D.VA עושה רושם חזק במיוחד בתחילת הדרך. (אתה לא יכול להתווכח עם דפוסי לוח ודפוסי אוקיינוס, אני מניח..

גם המשחק נכנס למלחינים גם את הטלאי הזה, מכיוון שהמפתחים שינה סוף סוף את שמו של Buccaneer Junkrat ל- Bilgerat. קבנה אנה מציעה גם עתיד מזהיר עבור אוהדי המילים.

. זה אומר מרסי נרפים וחובבים כמעט לכל אחד אחר עם אפשרות ריפוי. אין הפתעות, מכיוון שהשינויים הללו היו ב- PTR זמן מה, אבל הם עכשיו כאן כדי לטלטל את המשחק החי.

.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

משחקי קיץ 2018 עורות אגדיים

Waveracer d.VA

קבנה אנה

התופס ווינסטון

כדור מהיר זניאטה

Gridironhardt Reinhardt

LACROSS ROADHOG

משחקי קיץ 2018 עורות אפים

מקסיקנה סומברה

Tre Kronor Brigitte

Ereannach Moira

בדיוק ראינו את ההשקה של Balling Ball, אבל אף פעם לא מוקדם להתחיל לשער על גיבורי Overwatch חדשים יותר. עקוב אחר הקישור הזה להתמוטטות סבירה, ריאליסטית, כל-מטומטמת, של מה שיגיע הלאה.

דסטין ביילי דסטין הכל על משחקי רטרו ומשחקי הרפתקאות, כמו גם להיות מסור Fantasy XIV סופי. ההישג הגאה ביותר שלו ב- PCGamesn מגלה נישה לכיסוי סימולטור משאיות. סופר חדשות בכיר לשעבר, עכשיו אתה יכול למצוא אותו ב- GamesRadar.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.

. או הירשם לניוזלטר החינמי שלנו.

משחקי קיץ/משחקי קיץ 2018 פריטי

יש 58 משחקי קיץ 2018 פריטים המורכבים מ:

  • 3 עורות אפיים
  • 6 עורות אגדיים
  • 2 תרסיסי קופה לוסייובל

  . ניתן לרכוש את כל הפריטים של 2016 ו- 2017 למעט אייקוני שחקנים בעלות של מחיר רגיל וכל הפריטים משנת 2018 הם רכישה עלות ATA של פי שלושה מהמחיר הרגיל של הפריטים באותה נדיר. פריטים שלא הושגו במהלך האירוע נותרו זמינים לאחר סיום האירוע.

  עורות נוספים []

  עור אפי עלות עורות אפים חדשים (750)

  Tre Kronor (Brigitte)

  Eireannach (Moira)

  מקסיקנה (סומברה)

  עורות אגדיים עלות עורות אגדיים חדשים (3000)

  Gridironhardt (Reinhardt)

  לוכד (ווינסטון)

  כדור מהיר (זניאטה)

  תנוחות הניצחון []

  עלות תנוחת ניצחון חדשה (750)

  מדליה (Doomfist)

  מדליה (לוצ'יו)

  מדליה (מוירה)

  מדליה (מקרי)

  מדליה (חייל: 76)

  מרגשים נוספים []

  עלות EMETES חדשה (750)