Overwatch 2 רשימת שכבות ותווים הטובים ביותר בספטמבר 2023

Illari, שהוצג בעונה 6, הפך במהרה לאחד המרפאים המתרחשים במשחק תחרותי וגם ברמת האספורט. תוך שימוש בכוח השמש, Illari משתמשת ברובה השמש שלה כדי להוריד אויבים ממרחק עם לחיצה שמאלית תוך מתן קרן ריפוי לבני בריתה באמצעות לחיצה ימנית. . כרגע, אילרי מתפקדת היטב נגד קבוצות לא מאורגנות, אז צפו שהמקום שלה ייפול ברשימת שכבות כששחקנים מתרגלים להערכת הכלים שלה.

רשימת שכבות גיבורי Overwatch – אוקטובר 2022

הגיבורים הטובים והגרועים ביותר לשחק במהלך עונה 36, מלמעלה למטה ברשימת שכבת הגיבורים Overwatch שלנו.

כל עונת Overwatch תחרותית חדשה מגיעה עם טלאי לאזן יכולות גיבורים. חלקם מתחזקים, בעוד שאחרים נרתעים. ? להלן רשימת שכבות של גיבורי Overwatch לעונה 36 – איזה גיבור אתה צריך לשחק כדי לשאת משחקים, ואם כדאי להימנע ממנו אם אתה רוצה לברוח מאלו לעזאזל.

Overwatch 2 Heroes רשימת שכבות היא עכשיו בשידור חי.

גיבורי S-Tier

. האיזון הנוכחי הופך אותם לחזקים מעט יותר מגיבורים אחרים ברשימה זו, ולכן בחירת אחד מאלה תעזור לכם לנצח משחקים. אם אתה יודע לשחק אותם כמו שצריך, כמובן.

  • כדור הריסה
  • זריה
  • ד.
  • בפטיסט
  • זניאטה
  • לוסיו
  • קאסידי
  • הנזו

המטא הנוכחי הוא מהיר בקצב. הגיבורים הטובים ביותר לשחק העונה הם טנקי צלילה, תומכי DPS וגיבורים חיצוניים.

.. גיבורים אלה עובדים היטב יחד, כמו כדור הורס או ד.VA יכול לצלול לצוות האויב תוך שהוא מוגן על ידי המחסום המוקרן של זריה. מגנים אינם המגמה הגדולה ביותר העונה, אבל זו לא צריכה להיות בעיה אם הצוות שלך יודע לשלוט במפה ולהשתמש בפינות לטובתם.

כדי להחזיק את הטנקים האלה בחיים, בפטיסט, זניאטה ולוסיו הם גיבורי התמיכה הטובים ביותר לשחק בעונה 36. לכולם יכולות הגנה עוצמתיות: לבפטיסט יש את תחום האלמוות שלו, זניאטה מסתמך על ההתעלות שלו כדי להציל את הצוות שלו, ולוסיו יכול להפיל את מחסום הקול שלו אם הדברים הולכים דרומה.

Overwatch 2 בטא

מלבד יכולות ההגנה הללו, גיבורים אלה מסוגלים גם להתמודד עם נזק הרסני לצוות האויב. ומכיוון שמטרתו של Overwatch היא להביס את צוות האויב לפני שהם הורגים אותך, נזק נוסף תמיד יתקבל בברכה. בפטיסט וזניאטה יכולים לבחור אויבים מרחוק, ואילו לוסיו הוא אדון בכל מה שקשור להטריד את קו האחורי של היריבים.

גיבורי ה- DPS הטובים ביותר לשחק ב- Overwatch עונה 36 הם קאסידי, חייל: 76, והנזו. שלושת אלה הם גיבורים קטלניים, המסוגלים להרוג כל אחד בצוות האויב בכמה יריות. יש להם גם ניידות נהדרת, ומאפשרות להם להשתלט על שטחים גבוהים ולמנוע מאויביהם להתגנב לשאר הצוות שלהם. ואם אתה משחק את האנזו, המשולבת של Dragonstrike עם נחשול Graviton של זריה לעולם לא מזדקנת.

גיבורים שכבתיים

הגיבורים הבאים אולי לא מוגזמים כמו גיבורי S-Tier, אבל הם עדיין די הגונים בעונה 36.

רוב גיבורי הטנק נופלים תחת קטע ה- A-Tier של רשימה זו. אם הצלילה היא המטה הנוכחית, ווינסטון לא מגיע לפסגה. הוא לא רע במיוחד העונה, אבל המקום שלו נגנב לעתים קרובות על ידי הורסת כדור או ד.VA.

סיגמא וריינהרדט הם אלטרנטיבות טובות אם אתה זקוק למגן בצוות שלך. הטנקים האלה הם סיכות במשחקי Overwatch, ואתה לא יכול להשתבש לבחור אף אחד מהם. הם אולי לא יאירו כמו מיכלי צלילה, אבל הם עובדים מצוינים עם זריה וגיבורים חיצוניים.

Roadhog הוא גם בחירה בטוחה כשמדובר בטנקים. ההישרדות הגבוהה שלו הופכת אותו לעצמאי מספיק כדי להטריד את צוות האויב מבלי לדרוש יותר מדי מתשומת ליבם של שחקני התמיכה. . Roadhog אולי לא משפיע באותה מידה על הסינרגיה של הצוות כמו טנקים אחרים, אבל היכולת שלו לבחור אויבים ולרפא את עצמו הופכת אותו לגיבור אמין.

Overwatch 2 DPS Heroes עם קצב הזכייה התחרותי הנמוך ביותר

אנה כמעט הגיעה לשכבת ה- S, אך בגלל המשחק המהיר של הגיבורים ברשימה שלמעלה, היא נופלת לרשימת הגיבורים A-Tier. היא אחת מגיבורי התמיכה הטובים ביותר של המשחק, היכולת להפיק כמויות גדולות של ריפוי תוך שהיא משפיעה על צוות האויב עם רימוני הביוטי שלה. נחיתת חץ שינה על אויב כאשר הם משתמשים ביכולת האולטימטיבית שלהם יכולה לנצח במאבק צוותי, כך שלעולם אסור לישון על אנה.

בריג’יט היא גם שחקנית תמיכה נהדרת, אך תלויה מדי במטא קטטה שתוכל להתאים היטב למצב הנוכחי של Overwatch. היא זורחת כשהיא מזווגת עם גיבורים סגורים, שכן הריפוי שלה תלוי ב- DPS שלה ורק מכה בחברי הצוות קרוב אליה. אם הצוות שלך בוחר ריינהרדט, אל תהסס לשחק בריג’יט. אבל אם כולם הולכים לצלול בכל המפה, לא תהיה לך השפעה רבה.

התמיכה האחרונה המצטרפת לשכבת ה- A של רשימת שכבת הגיבורים Overwatch שלנו לאוקטובר 2022 היא רחמים. הגיבור הזה אינו אדון מרפא, אלא מאפשר לחבריה לקבוצה. . אבל אם הם לא, רחמים לא תהיה השפעה רבה על המשחק. .

. . היא נותרה גיבור נהדר כדי להתמודד עם נזק לכל צוות האויב וב- b… הוא אידיאלי להתמודד עם נקודות חנק מרכזיות.

אם לא מתחשק לך לשחק בגיבור Hitscan העונה, Tracer הוא בחירה נהדרת. . Tracer יכול להטריד את קו האחורי של האויב והניידות שלה מקשה עליה לעצור. קאסידי היא אחת הדלפקות הגדולות שלה, אז היזהר מי נמצא בצוות האויב.

. .

. בזמן שהיא נהדרת בביסוד מגני אויב ולנקוט את כל הסובבים, היא חסרה את הניידות להתעדכן בשאר הצוות.

האלמנה וג’נג’י הם גיבורים מסובכים. בידיים הנכונות הם יכולים להיות הגיבורים ההרסניים ביותר שם. איזה שחקן Overwatch מעולם לא חווה שנבחר על ידי אלמנת אלמנה מרחוק, או הורסה על ידי ג’נג’י מתנודד? אבל אם הגיבורים האלה יכולים להיות קשה להתמודד, ממוקמים בידיים הלא נכונות הם יכולים להיות חסרי תועלת כמו הציפור המונחת על כתף הבסטיון.

21 12 2017 Overwatch איך לשחק אלמן

. עם זאת, לא תוכל להוציא ערך רב מהצמיגה שלו מכיוון שגיבורים חיצוניים יכולים לירות בו לפני שהוא מתפוצץ. Junkrat נשאר בר -קיימא אם אתה מצליח לשחק כראוי עם פינות כדי לספאם את מגן האויב מבלי לחצות את קו הראיה של Hitscans.

?

הד ודומפיסט הם שני גיבורים שיכולים לעשות או לשבור משחקים. להד יש את היכולת להעתיק גיבור אחר, לנחם חוט אדמה הרסני לצוות האויב או להפוך לגיבור DPS אחר כדי להרוג את כולם סביב. Doomfist הוא יותר אוף, קופץ מאחורי צוות האויב כדי להרוג תמיכה עוד לפני שהקטטה מתחילה אפילו. עם זאת, לשניהם יש מונה נפוץ: קאסידי. ומכיוון שגיבור זה במצב נהדר כרגע, קיום קאסידי בצוות האויב ימנע מהד ודומפיסט לשגשג במשחק.

מוירה היא לא גיבור תמיכה רע – רחוק מזה. . .

גיבורי Meh-Tier

עכשיו מגיע הזמן לחשוף אילו גיבורים מסתדרים בצורה לא טובה בעונה 36. זה לא אומר שאתה צריך להפסיק לשחק את הדמויות האלה, אלא פשוט שהם לא חזקים כמו אחרים כרגע. קחו בחשבון שמשחק טוב עם אחד הגיבורים האלה תמיד טוב יותר מאשר להיות נורא עם גיבור מאוזן טוב יותר.

כל הגיבורים מרשימה זו תלויים מאוד במצב. להגנה הם יכולים לזרוח עם הרכב הצוות הראוי. אבל אם אתה משחק BASITING עם הורס כדור ו- D.VA כטנקים, כנראה שתתקשה להישאר בחיים ולהבטח הרוגים.

ממש כמו Bastion, Torbjorn and Symmetra מסתמכים על משחק עם חונקים ספציפיים ונקודות מפתח על המפה. הם זקוקים לטנקים כדי לסבול אויבים לצריחים שלהם כדי להתמודד עם נזק מרבי ולהרוג מאובטח. מכיוון שעונה 36 נסוב סביב צלילה והיותם אגרסיביים, סגנון ההגנה שלהם לא מתאים למטא הנוכחי.

פרעה מתקשה לזרוח באוקטובר 2022. גיבורים Hitscan נמצאים בראש רשימת שכבות זו, כאשר זניאטה ובפטיסט מסוגלים לעזור להפיל פרעה מעופפת. כמובן, רחמים בצד שלה יעזור לפארה לשרוד עוד קצת, אבל לא יהיה לה מספיק מקום לעורר הרס בצוות האויב.

הגיבור פרעה מבליזארד

כך גם לגבי Reaper. אמנם הוא יכול להיות כוח הרסני נגד טנקים ואגף טוב לבחור גיבורי תמיכה, אך לרייפר יש יותר מדי דלפקים העונה. קאסידי יכול להדהים אותו ולהרוג את Reaper לפני שהוא אי פעם הצליח לעטוף עין. רוב הגיבורים מרשימת S-Tier יכולים להרוג אותו במהלך פריחת המוות שלו, ולסיים את מסע ההרג של רייפר עוד לפני שהוא מתחיל אפילו.

סומברה ומיי יכולים להיות יעילים בכמה קומפוזיציות צוות. הם מספיק עצמאיים לשחק בלי טנקי מגן ולהטריד את צוות האויב אפילו ללא תמיכה. אבל הם לא אורזים את היכולות הנדרשות כדי להתמודד עם הגיבורים הטובים ביותר מהרשימה הזו, במיוחד גיבורים חיצוניים שיכולים להרוג אותם מרחוק.

זה עוטף את רשימת שכבת הגיבורים Overwatch שלנו לאוקטובר 2022! עונה 36 תפעל עד ה -4 באוקטובר, אז הקפד לבדוק את אסטן בחודש הבא עבור רשימת שכבה חדשה ומעודכנת של Overwatch Heroes.

Overwatch 2 רשימת שכבות ותווים הטובים ביותר בספטמבר 2023

רשימת שכבות ה- Overwatch 2 האולטימטיבית שלנו לוקחת כל גיבור במשחק ומדרגת אותם מהכי פחות בר -קיימא במטא הנוכחי, ומבטיחה שתבחר תמיד את הטוב ביותר.

Overwatch 2 רשימת שכבות: Kiriko כפי שהופיעה בעורה האגדי של Amaterasu כחלק מהנושא Overwatch 2 עונה 3 של המיתולוגיה האסיאתית, לבושה בכיסוי ראש משוכלל בחיקוי השמש ומחזיק קציסיאן מוזהב לפניה

פורסם: 12 בספטמבר 2023

מחפש רשימת שכבות של Overwatch 2? עם 38 גיבורים לבחירה, החל מהתחיל בביצוע היורה של Blizzard יכול להיות די מפחיד, ולא תמיד קל לדעת כמה הדמות הנבחרת שלך חזקה כשאתה כל הזמן עולה נגד דלפקים שונים וקבצי צוותים שונים.

כמובן, רק בגלל שאנחנו אומרים שגיבור הוא חובה לבחון לא אומר שאתה לא יכול לעשות עבודה טובה יותר עם הדמות הראשית המועדפת עליך, אבל רוב השחקנים צריכים להיות מסוגלים להסתכל על רשימת שכבות זו של Overwatch 2 עבור תמונת מצב מהירה של מי לשחק ולמה. הצטרפו אלינו כשאנחנו מדורגים כל גיבור במשחק המחשב החינמי, ממכלי הטיטאניק לתמיכה Squishy.

רשימת שכבות של Overwatch 2

ראשית, קצת משק בית. רשימת שכבות ה- Overwatch 2 שלנו אינה מחולקת לתפקידים ספציפיים, אבל יש לנו גיבור לכל תפקיד המיוצג בכל סוגר. S Tier הוא הקטגוריה הגבוהה ביותר, ומייצג גיבורים שנמצאים בשיא המטא של המשחק שאינם דורשים מחסומי צוות או אסטרטגיות ספציפיות לשלוט איתם. בחירות שכבה אינן בהכרח גרועות יותר ממקביליהם לשכבה, אך בדרך כלל קשה יותר להשתמש בהם ולהפיק את המיטב. B, C ו- D Tier עוקבים אחר כך, המייצגים את הדרגים התחתונים של הסגל של Overwatch 2.

להלן רשימת שכבות ה- Overwatch 2 שלנו:

נִדבָּך גיבורים
ג
א ד.
ב
ג כדור הורס, זריה, באסטון, האנזו, רייפר, סימטרה, טורבורן, בריג’יט, LifeWeaver
ד

Overwatch 2 רשימת שכבות: Ramattra, The Tempo Tank Hero in Blizzard

S tier

רמטטרה

בתור טנק הקצב הראשון שהופך לראשונה ביורה הגיבורים של Blizzard, הערכה של רמטטרה היא תכליתית בעיצוב. . לחלופין, ניתן להפעיל את צורת הנמסיס של רמטטרה כדי לספק פרץ של שמונה שניות של תוקפנות, ולהביא אותו לשריון הנוסף הדרוש כדי לשרוד תקיפה ישירה של תגרה על צוות האויב שמתעלם ממגנים ומחסומים.

רמטטרה היה בחירה מוצקה ממש מההתחלה, אך מאז הוא קיבל חובב נוסף למהירות התנועה שלו ולבונוס השריון שלו בזמן שהוא בצורת נמסיס, כמו גם כמה שניות התגלח משך הזמן של מחסום החלל שלו. ניידות הבונוס שלו היא מוות מוות עבור כל מי שנתפס באולטימטיבי שלו, ומייצר נחיל אנרגיה העוסק בנזק מתמיד באויבים בטווח. אם אתה עדיין מתמודד עם ערכת המנהיג של מגזרי Null, Overwatch 2 Ramattra יכולות הפריימר שלנו בטוחים לעזור.

Junkrat

על מפות עם הרבה מסדרונות צמודים, ג’ונקראט יכול להיות בחירה הרסנית. . .

Junkrat מסוגל גם לדאוג טנקים עם מטח רימונים אינסופי, וחוסר יכולתו לקיים נזק מהפיצוצים שלו פירושו שהוא יכול לברוח ממצבים דביקים על ידי פיצוץ מכרה מתחתיו, ומניע אותו על פני המפה. . הוא בחירה מוצקה עם רצפת מיומנות נמוכה ופלט נזק מרשים.

קל לחשוב על Sojourn כחייל: 76 אבל עם תקרת מיומנות גבוהה בהרבה. . תקיפת אויבים עם הנשק העיקרי של Sojourn מטענים את רובה הרכבת שלה, מה שמאפשר לך גישה לקרן Hitscan המסוגלת להתמודד עם 200 נזק אם אתה נוחת ראש. האולטימטיבי שלה מספק מטען רכבות קבוע לתקופה קצרה וכל ירייה יכולה לחדור, כך שאם אתה נוחת יריות אז אתה יכול למחוק צוות תוך שניות.

Sojourn התחיל בערכה אימתנית באמת, כך שלא מפתיע שהיא קיבלה כמה נרפים בחודשים האחרונים. . בנוסף, השקופית שלה הוגדלה בשנייה, אך עדיין תגלה שאתה יכול כמעט תמיד להימלט מקרב יריות עם חייך. לפריימר של Overwatch 2 Sojourn Primer יש מידע נוסף על הערכה שלה.

קיריקו בולט כדרך העיקרית של Blizzard להביא למשתמשי DPS לעבור לתמיכה. תפוקת הריפוי שלה מרשימה בזכות משלה, אך היא גם משלימה עוד יותר על ידי הניידות המדהימה של קיריקו ותפוקת נזק גבוהה מזעזעת. כדי להעלות את זה, היא יכולה לספק לקבוצה שלה פגיעות זמנית ברגעי מצמד בהם ניתן להכריע במשחק ברגע. אמנם היא קיבלה צמצום למשך הזמן של אותה פגיעות, אך היא לא עשתה שקע רב במוניטין שלה כאחת מבחירות התמיכה החזקות ביותר במשחק. התבונן בפירוק המלא שלנו של Overwatch 2 יכולות Kiriko אם אתה רוצה לראות מה היא מסוגלת.

לוצ’יו

. הניידות הגבוהה שלו נהדרת למשוך תשומת לב הרחק מהגיבורים שאתה מרפא, וגלי הקול שלו – או בופ – הופכים אותו לקטלני על מפות עם בורות וצוקים ללא תחתית כדי להפיל אויבים מהם.

. תזמון הטילים שלו אינו קל, אבל ברגע שתשיג את זה אתה יכול לספק פלט נזק רב. זיווגו לו עם ANA יכול להוביל למהירות מדהימה ולהתקפות מוגבלות ננו, ואנטי-נייד מתוזמן היטב על גבי מחסום הקול יכול להניף קרבות צוותים לטובתכם.

אוריסה

התותח האוטומטי של אוריסה מבטיח שהקו החזית שלך תמיד קטלני, היא יכולה להימלט ממוות קרב על ידי שילוב יכולות הספין של בורתה וספינה, והיא יכולה לשבש או לדחוף אויבים עם כיד האנרגיה שלה. יכולת נחשול הטרה שלה יכולה כעת לחדור גם באמצעות מחסומים, כך שאתה כבר לא צריך לסמוך על הצוות שלך כדי לפרוץ את הגנות האויב.

כרגע, באמת אין מונה ברור לאוריסה, מה שאומר שאתה יכול לפיתיון אויבים לבזבז זמן התאמה בניסיון לעשות שקע בך, או לצב על הנקודה ולהשתמש בנזק המופחת שלה לנפילה לצלף צוות האויב בטווח. בונוס הבריאות המסופק ביכולת הבצר שלה יש ל הופחתו מ- 125 ל- 75 כדי להתמודד עם קיר ההגנה שלה, אך עם תמיכה חזקה מאחוריה, יהיה קשה לאויבים לנתב אותה.

Overwatch 2 רשימת שכבות: D.VA מכוונת עם אקדחה

שכבה

ד.

.. הניידות שלה הופכת אותה ליעילה במיוחד לציד נזק ולתמוך בגיבורים, ותוכלו לעשות הרבה עבודה אם תוכלו להפר בהצלחה את קו האחורי של האויב כחלק ממספר צלילה. בנוסף לכל זה, ד.מטריצת ההגנה של VA מונה ישירות מספר יכולות עוצמתיות, כולל הכדור הביוטי של מוירה, שביתת האש של ריינהרדט, וחץ השינה של אנה.

סיגמא

סיגמא לא הייתה שוללת ב- Overwatch 1, אבל שלל חובבים לאחרונה הפך אותו לבחירה טנקית חזקה להפליא. סך הכל HP החדש שלו בסך הכל 550 הופך אותו להרבה יותר עמיד, וכעת הוא מהווה איום אמיתי על רוב הגיבורים שכן אתה יכול לשלב את תחומיו ולהתקפת סלע כדי להביא ליותר מ -200 נזק. סיגמא מצטיינת במפות עם הרבה אזורים צפופים מכיוון שכמעט בלתי אפשרי להחמיץ את הטילים שלו, ושטף הכבידה האולטימטיבי שלו יכול להפריד בין אויבים אגרסיביים מהחבילה, ומאפשר לחברי הצוות שלך לשגר אותם בקלות.

אש

פורמט 5V5 של Overwatch 2 וגיבורים ניידים מאוד פירושו שיש הרבה יותר שטח פתוח בשדה הקרב, והיה זה השפעה די בולטת על עוצמת הדינמיט של אש שעושה טונות של נזק באזורים צפופים. היא בחירת נזק נהדרת, אבל אתה באמת צריך להנחית את הצילומים שלך כדי להפיק ממנה את המיטב, קשה יותר לחוות את היכולת האולטימטיבית שלה עם דינמיט. עם זאת, האש העיקרית לטווח הארוך שלה פירושה שהיא יכולה למרוח לחץ ללא איום של גיבורי תגרה, ובוב הוא כלי מצוין לניתוב האויב ולהפיכת גאות המשחק.

נוֹתֵב

. עם רק 150 בריאות העומדים לרשותה, ניתן למחוק את העקיבה ברגע אם אינך נזהר. . Tracer הוא אחד ממעט תותחי הזכוכית המעטים מהר מספיק כדי להתחמק מהוו של Roadhog, והיא אלטרנטיבה נהדרת לאגפים ניידים כמו ג’נג’י וסומברה שנפגעו קשה עם נרפים. נוכל גם לראות אותה משמשת לצד כדור הורס כשהוא הופך למיכל בר -קיימא לאורך זמן.

היכולת של האלמנה להוריד גיבור תמיכה עם צילום ראש טעון אחד תמיד הולכת להפוך אותה לבחירה חזקה בידיים הנכונות, במיוחד מכיוון שזה משאיר את מיכל הסולו של צוות האויב פגיע. הטווח הקיצוני שלה פירושו שהיא יכולה להישאר בנקודת תצפית גבוהה ולהימנע מהתכתשויות קטנות, כאשר רק אלמנה מנוגדת משמשת כאיום מיידי.

עם זאת, הכדאיות שלה כבחירה צוותית תלויה כמעט לחלוטין במפה-היא מצטיינת במפות גדולות עם שטחים פתוחים אך בעיקר חסרת תועלת כאשר היא נלחמת בטווח הקרוב. אם אתה מתעקש לבחור אלמן, אתה צריך ללמוד לשחק כגיבור DPS נוסף כבחירה בגיבוי לנהל מצבים שבהם צלף פשוט לא יחתוך אותו.

אנה

. היכולת שלה לעבור בצורה חלקה בין ידידות ריפוי לגיבורי אופוזיציה מזיקים גם היא הופכת אותה למגוונת וקלה למדי לשימוש, למרות העובדה שהיא צלף. כדי להעלות את זה, Nano Boost של אנה האולטימטיבי של אנה יכול לשנות לחלוטין משחק כאשר משתמשים בו בזמן המושלם, ולספק דחיפה נזק עצומה לגיבורים ידידותיים.

בפטיסט

אם אתה רוצה לשחק תמיכה בקו החזית אז בפטיסט הוא גיבור מצוין. האש העיקרי שלו הופך אותו למסוכן באמת בידיים הנכונות, הוא יכול לרפא את עצמו, והוא יכול לספק אלמוות זמנית-לגלגל את כל זה ביחד ויש לך גיבור שמגיע באופן קבוע במצמד. מגפי האקסו שלו מאפשרים לך גם להגיע לנקודות תצפית גבוהות, שמתאימות בצורה מבריקה עם מגוון הניתנים לתמיכה שלו, ובנוסף תוכלו לברוח מאולטימטים עם זה. חשמל בפטיסט ייעודי יכול בהחלט להצדיק את מקומם ברוב מחברי הצוות, אך אין להכחיש שקיריקו הוא בחירה מעולה כרגע.

רַחֲמִים

. ברגע שתמצאו שותף לשביתה נהדר להילחם לצד, ניתן לאלץ את צוות האויב להבחין בנגד כדי להתמודד עם האיום האווירי. .

. . התנועה שלה קיבלה להיט קשה, אך ככל הנראה זה לא יספיק כדי לעצור את הכיס ההרסני ההרסני. ההתחדשות הפסיבית שלה הוחלפה גם על ידי ההתאוששות האוהדת פסיבית, כלומר היא יכולה כעת לרפא את עצמה באחוז מהריפוי שהיא נכללת החוצה. .

Illari, שהוצג בעונה 6, הפך במהרה לאחד המרפאים המתרחשים במשחק תחרותי וגם ברמת האספורט. תוך שימוש בכוח השמש, Illari משתמשת ברובה השמש שלה כדי להוריד אויבים ממרחק עם לחיצה שמאלית תוך מתן קרן ריפוי לבני בריתה באמצעות לחיצה ימנית. יש לה גם גישה לפילון ריפוי דביק שניתן להציב בשדה הקרב, אם אתה זהיר במיוחד תוכל לנסות להסתיר את העמוד כדי למנוע ממנו להיהרס. כרגע, אילרי מתפקדת היטב נגד קבוצות לא מאורגנות, אז צפו שהמקום שלה ייפול ברשימת שכבות כששחקנים מתרגלים להערכת הכלים שלה.

Overwatch 2 רשימת שכבות: מלכת ג'ונקר עומדת בזרועותיה לרווחה, ומזמינה את הלוחמים הגלדיאטוריים לתקוף אותה בג'ונקר טאון

מלכת ג’ונקר

. מאז היא קיבלה חובבים למספר יכולות במהלך Overwatch 2 עונה 2, כולל הפאסיבי שלה, שמרפא כעת את נזקי הפצע הנוספים שנותרו על אויבים לאחר שמתו עם אפקט הפצע שהוחל. ההערכה של Carnage הצטמצמה גם בשתי שניות עבור כל אויב שהוא משפיע עליה, מה שמגדיל את הסיכוי להחיל פצעים בהתערבות ורשת כי ריפוי נוסף.

מלכת הג’ונקר היא למעשה טנק ברסקר, והיא מופיעה במיטבה תוך כדי השתוללות. עם זאת, הקיימות שלה עדיין לא מספיקה כדי להבטיח לה מקום במטא העליון עדיין. .

ריינהרדט

. ריינהרדט קיבל חובבים משמעותיים לערכה שלו ב- Overwatch 2, אך השדרוגים הללו לא הספיקו כדי להניע שחקנים מגיבורי טנק אחרים – כמו אוריסה ורמטריה – שיכולים בקלות לעלות על ריינהרדט הן בעמידות והן ברבוניות. ריינהרדט הוא בדרך כלל הבחירה עבור Rush Comps בגלל המגן החזק שלו, והסיכה שלו קטלנית לדמויות מפותלות יותר שנתפסות בהתקפת המטען שלו. .

. נזק ההשפעה מהקרס שלו צנח, והמרחק בין רודוג לאויב מכוסה גדל, מה שמאפשר ליעדים מלהיבים עם ניידות גבוהה יותר הזדמנות להימלט מצמדיו לפני שקיבל מכה סופית. זה נרף מדהים על הנייר, אבל זה פרופורציונאלי עד כמה היה Roadhog הרסני בפורמט המשחק 5v5. . .

ווינסטון

ההתקפה החדשה הטעונה של ווינסטון פירושה שעכשיו הוא יכול להתמודד עם נזק פרץ משמעותי יותר בעת צלילה למקום. התקפה טעונה זו מעניקה לך גם אפשרויות נוספות בכל מה שקשור לבחירת הגישה שלך. .

ווינסטון נחשב למלך ה- Dive Comps מאז שהמטה הגיחה במשחק הראשון. . ההאשמות האולטימטיביות שלו איטיות יותר מאשר בעבר, כך שלא תוכל לזעם כמו קודם, אבל תותח טסלה שלו, יכולת הקפיצה ומגן הכיפה שלו עדיין הופכים אותו לבחירה נהדרת לקומפילינג קלאסי.

הֵד

זרימת הטנקים הזו חלשה בהרבה ב- Overwatch 2 מכיוון שהיכולת הכפולה שלה יש כעת כובע נקודת בריאות, ומונעת מכם לשיבוט טנק ולגלות את צוות האויב. .

מיי

. עם רק טנק אחד לצוות ב- Overwatch 2, היכולת של מיי להישאר בחיים ולהספוג נזק יכול להפוך אותה לחזקה באמת, במיוחד אם אתה צריך להחזיק אזור בזמן שהטנק שלך מרפא. .

Overwatch 2 רשימת שכבות: גיבור B-Tier Pharah בשריון הכחול המבריק שלה

פרעה לא השתנתה הרבה בכלל, אבל התפוקה של הניידות והנזקים האווירית שלה עדיין יכולים להוכיח קטלני בידיים הימניות. . . שוב, אין שום דבר שגוי מטבעו בערכה של פרעה כרגע, זה פשוט ש- Junkrat הוא בחירה חזקה יותר לנזק AOE ו- Splash.

יש המון גיבורי DPS חזקים ב- Overwatch 2, אבל חייל: 76 יש את אחת הערכות הפשוטות והיעילות ביותר של המגרש. הוא יכול לרוץ ולמרפא עצמי, וזה נהדר לבריחה מקמצים, אבל באמת כוחו טמון בכמות הנזק שהוא יכול להוציא עם רובה התקיפה הסטנדרטי שלו. קליפ התחמושת הגדול שלו וקצב האש הסלחני שלו מבטיחים למתחילים וכן המקצוענים יסתדרו עם הנזק הזה, אך מבחינות רבות ניתן לראות בו אבן דריכה לגיבורים בעלי ביצועים גבוהים יותר.

מוירה

חוזקות המפתח של מוירה טמונה בשרידותה בזכות FADE שמאפשרת לה לארוג בקלות מהקרב ומחוצה לו, והאולטימטיבי שלה פנטסטי לפינוי אזורים צפופים. . . . נסה לבחור מוירה במפות קטנות יותר שבה קל לרפא מספר חברי צוות באזורים סגורים.

זניאטה

זניאטה הוא ללא ספק גיבור התמיכה הקשה ביותר שמשחק בגלל תקרת המיומנות הגבוהה שלו, מכריח את השחקנים להתמודד עם היכולות המוזרות שלו. הוא לא המרפא הטוב ביותר במשחק, והוא גם לא סוחר הנזק הטוב ביותר, אבל האולטימטיבי שלו יכול לסכל ביד אחת את כל ההתקפה המתואמת על ידי מתן לקבוצה ריפוי קבוע למשך שש שניות. . עם זאת, גורו משוטט זה נותר קל מאוד להרוג עם בריכת בריאות קטנה ומהירות תנועה איטית.

Overwatch 2 רשימת שכבות: זריה, גיבור טנק בסלאזארד

C Tier

כדור הריסה

Balling Ball לא ראה הרבה אהבה ב- Overwatch 2 מאז ההשקה, אבל מאז הוא נכנס לשלו אחרי סבב משמעותי של חובבים. . .

בעוד שהביצועים של הכדור הורסו כטנק עדיין מתפשטים על ידי אוהבי אוריסה וריינהרדט, הניידות המדהימה שלו משאירה אותם באבק – תרתי משמע. מהירות תנועת ברירת המחדל שלו מהירה יותר מרוב הגיבורים האחרים בכל תפקידי Overwatch 2, ומאפשרים לו לחבית ישר אל לב הקרב ולרדוף אחר סטרגגרים. . המחזה הברור ביותר הוא להכחיש את גישה לקבוצת האויב למטרה במהלך שעות נוספות, אך המופחת המופחת פירושו שכעת הוא בר -קיימא להשתמש בו כדי להכריח את האויב לנקודות חנק כדי לזכות בהתכתשויות קטנות יותר מוקדם יותר במשחק. הורסת כדור עדיין מוצאת את מקומו ב- Overwatch 2 עונה 3, ויכולנו לראות אותו עולה ברשימת שכבות זו לאורך זמן.

זריה ספגה גורל דומה לג’נג’י, נהנה מעמד מצוין כאחד מגיבורי הטנקים בעלי הביצועים הטובים ביותר בהשקה לפני שקיבלה מטח של נרפים למחסומים שלה כדי להגדיל את חלון הפגיעות שלה. למרבה המזל, תיקון אמצע העונה הקלה את זה במקצת על ידי הפחתת משך ניוון האנרגיה שלה, כמו גם הכפלת העיכוב לפני תחילת הניוון. מִגרָשׁ של נזק ברגע שזה יקבל אישום כלשהו, ​​והאולטימטיבי שלה יכול להוציא לפחות גיבור אחד מהקטטה. זריה אולי כבר למטה, אבל היא בהחלט לא בחוץ.

מִבצָר

. אמנם יש לו פוטנציאל DPS חזק מול טנקים זריזים כמו ווינסטון, אך המטא מוטה עד כה לקצב איטי יותר שסביר להניח שלא תקצור את ההטבה הזו. עם זאת, פוטנציאל זה אכן נמשך לתמיכה בתווים, אשר מעוז יכול לשלוח בקלות. בהחלט ניתן להבטיח משחק עם Bastion בצוות שלך, אבל התלות שלו בגיבורי התמיכה כדי לעזור לו להופיע במיטבו פירושו להקריב את הרכב הצוות שלך, ולעתים נדירות זה שווה את הסחר.

כמו תמיד, אם אתה יכול להכות את הצילומים שלך עם האנזו, הוא אחד מגיבורי הנזק הטובים ביותר במשחק. . כאשר הוא משויך לסט הימני של הגיבורים, האולטימטיבי של הנזו מסוגל למחוק צוותים שלמים במקום, אבל חוסר היכולת שלו להתמודד עם גיבורים עם ניידות גבוהה הופך אותו למכירה קשה.

קוֹצֵר

Reaper הוא DPS משוגע מובהק – להחליק מאחורי קו החזית של האויב, להתקרב לטנק, וספאם את רובה הציד שלו כדי להפוך את גאות הקרב לטובת הקבוצה שלך. עם זאת, לא רק שתפוקת הנזק שלו נרשמה, אלא שהוא גם ספג דפיקה נוספת לערכה שלו בגלל הסרת בונוס מהירות התנועה הפסיבית של תפקיד הנזק. עדיין ניתן לשבש לחלוטין את צוות האויב על ידי צלילה עם האולטימטיבי שלו, אבל אין הרבה מקום לברוח מארב כושל עם מכלול הטנקים החזק ותומכים התקפיים. .

סימטרה

אם גיבור כלשהו זקוק לשיפוץ ברגע זה, זו סימטרה. הערכה שלה הייתה יעילה יחסית במשחק הראשון שכן היא טעונה מגנים, אבל עם טנק אחד פחות בשדה הקרב, היא לא כל כך חזקה, מה שמותיר אותה פתוחה לצלילות מהגיבורים הזריזים יותר של הסגל. .

. .

בריג’יט

כתמיכה בתגרה עם פוטנציאל טנקים כלשהו, ​​בריג’יט מציעה חבילה של חובבים פסיביים והגנה על חבריה לקבוצה. היא גם מסוגלת להבקיע הרוגים כשאתה משלב את התקפות ה- MACE שלה ומגן על באש-אם כי אנו ממליצים להשתמש באחרון כמפלט ולא כחלק מתקיפה מלאה מלאה. . . למרבה המזל, Blizzard אישרה כי מתוכננת עיבוד חוזר של בריג’יט במהלך Overwatch 2 עונה 4, כך שהיא תקווה לפלס את דרכה לשכבות הגבוהות יותר בזמן.

LifeWeaver

. הריפוי של LifeWeaver איטי מכדי להיות יעיל, ויש לו את הגורם המעצבן הנוסף לריפוי שלו שעשוי לעזור לצוות האחר, בעיה שאף גיבור אחר אין. בעוד של- LifeWeaver יש כמה טריקים במעלה שרוולים כדי לשבש את זרימת הלחימה, זה לא מספיק כדי להצדיק את הבחירה בהם.

קאסידי

. רימון הלם שלו הוחלף ברימון מגנטי ב- Overwatch 2, והסיר את יכולתו להתמודד עם טנקים לבד. הרימון המגנטי יעיל ביותר נגד גיבורי DPS אחרים, המסוגלים להתמודד עד 100 נזק תוך פחות משתי שניות. הבעיה העיקרית של קאסידי היא שאין לו סיכוי להישרדות נגד גיבורים מסוימים. כאשר לקאסידי היה הלם הפלאשבנג שלו, הוא יכול היה להתמודד מול מרבית הגיבורים במשחק, אך כעת תפוקת הנזק הכללית שלו אינה מספיקה כדי להציל אותו במצבים מסוכנים. .

ג’נג’י נפל הרחק ממעמדו הגבוה בהשקת Overwatch 2, תוך שהוא מקיים מספר נרפים לנזקיו ולתחמושת שלו. ג’נג’י נהנה מאוד מהמעבר של Overwatch 2 לפורמטים של התאמה 5v5 והוצאת יכולות בקרת הקהל שישאירו אותו בעבר פגיעות. .

אם אתה מצליח להחליק מאחורי הקו האחורי אתה עדיין יכול לשרשר שביתות מהירות כדי להוציא גיבורים פגיעים כמו מרסי ואלמנות, אבל התחמושת המופחתת של ג’נג’י גורמת לסביר יותר להתעכב במהלך טעינה מחדש בזמן צלילה. כדי להפיק את המרב מהערכה הנוכחית של ג’נג’י, זה חיוני מתמיד שאתה מכיר את מפות Overwatch 2 כדי שתוכל להתגנב בצורה יעילה יותר ולהימנע מלהיתפס.

Overwatch 2: Doomfist, גיבור טנק כביל שרירים, המבצע זרוע מכנית ענקית שהוא משתמש בו כנשק העיקרי שלו

Doomfist

Doomfist טוב בציד מתאמנים, צלפים וגיבורי אוויר, אבל כל היכולות ההתקפיות שלו רק יעילות ממש במגורים קרובים. כטנק צלילה, הוא לא מספק הרבה מגן לצוות שלך והוא לא נייד כמו גיבורים כמו ווינסטון. בנוסף, הנזק המינימלי שהופלה על ידי חסימת הכוח שלו כדי להטעין את אגרוף הרקטות שלו הוגדל מ- 80 ל 100 נזק, וכן התרופה הפסיבית שלו הוקמה מ -40 ל -35 כ”ס לכל פגיעה ביעד. . די אם נאמר שהיינו נמנעים מלבחור אותו אלא אם כן אתה מקובץ עם בני הזוג שלך.

סומברה קיבלה עיבוד חוזר ב- Overwatch 2, והושם פחות דגש על יכולותיה המעוררות תוך הגדלת תפוקת הנזק שלה. יכולת הפריצה שלה מייחסת כעת מגבר נזק מסיבי למטרה שתוכל ליישם בזמן בלתי נראית, שהיא אידיאלית לתקיפה בקו האחורי. לרוע המזל, השינוי בערכה של סומברה חזר מעט. . סומברה מצטיינת כשזווגת עם גיבורים מוכווני צלילה כמו ווינסטון או ג’נג’י, אך בהתחשב בכך שהם גם נאבקים עכשיו, המחזות הגדולים של סומברה הם לרוב לא יעילים ומקלים בקלות על ידי צוות האויב.

זה כל מה שיש לדעת על רשימת ה- Overwatch 2 הנוכחית ומטא. בדוק את מדריך ה- Overwatch 2 של הדמויות שלנו כדי לגלות יותר על הגיבורים האחרונים המצטרפים לסגל. לחלופין, התבונן בהגדרות ה- Overwatch 2 CrossHair הטובות ביותר עבור הדמות שבחרת, שיכולה לתת לך את הקצה תוך כדי טיפוס בשורות Overwatch 2 במצב תחרותי.

. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.