שעת לילה בלבד

.

עם זאת נאמר, היי. מדריך זה קצר ויש לו שני ציידים שונים. יש צייד אחד בודד, וקבוצה אחת של ארבע.

.

גם תזכורת ידידותית מ- U/Safari87 להחזיר את העולם שלך לשגרה לפני שתתחיל ללכת אחרי החבר’ה האלה: ד

אם לא ראית/השלמת את שלושת המדריכים הקודמים, הנה הם:

חלק 1 (מסכות 1-4)

חלק 2 (מסכות 5-9)

חלק 3 (מסכות 10-14)

מסכה מספר 15, מלאך

.. אולי גם מכרת אותם, כי לא ידעת מה הם היו. אל תדאג, אתה יכול להחזיר אותם.

להלן כל המיקומים של היכן כולם סטים של עיני אריות הם (אתה יכול לאחזר אותם בכל שעה ביום, ובכל סדר שאתה רוצה). .

עכשיו אחרי שאספנתם את כל עיני האריה (ואני מתכוון לכולם, אינכם יכולים לעשות זאת עם פחות מ 6), פנו למיקום הזה במפה. זה בור צריבה עם תיבת מנעול מנודה לידה, ו כמה אריות אדומים.

ברגע שאתה שם, חכה עד 21:00 (אם זה כבר לא אחרי הזמן הזה). ברגע שזה אחרי 21:00 (21 בערב), אינטראקציה עם האריה הראשון. כל אריה יפנה לכיוון של האריה הבא ברגע שתתקשר איתו אינטראקציה. צירפתי הוראות וכל הפריסה כעזרה. (כנראה שאתה יכול גם להוליד אותו במהלך היום אבל אה, כוח טוב יותר של הרגל לעשות את זה בלילה אני מניח. )

ראשית כל הפריסה, מראה היכן כל אריה נמצא

האריה השני נמצא ישירות מאחורי הראשון.

האריה השלישי נמצא מעבר לרחוב, למעלה על גרם מדרגות, מאחורי עץ.

האריה הרביעי הוא דרכים הגונות ברחוב, למעלה בפינת המעקה.

בשלב הבא, הסתובב באזור ההסגר (נסיעה מהירה לתחילת ה- DCD HQ הופכת את זה לפשוט יותר ומהיר יותר), לפני שהוא פונה צפונה יותר לכיוון האריה החמישי (התייעץ מעל מפה לקבלת הדרכה ברורה יותר).

האריה האחרון הוא לפני בור כוויה נוסף. אינטראקציה עם האריה הזה, והיא תסתובב 180. ברגע שהאריה מפסיק להסתובב, הצייד יזרז ממש לפניך.

אם הרגת ציידים אחרים, זה אמור להיות בערך זהה. ההבדל היחיד הוא, הוא ייתקל ברחוב מאחוריו, ואתה צריך לרדוף אחריו. חוץ מזה, תירה הרבה, קבל מסכה. עכשיו אתה הבעלים של 7 מסכות מההרחבה של ווני (אם עקבת אחר המדריכים).

עריכה: נאמר לי שאם אתה מת או שהוא נדאג, אתה לא צריך לאפס את עולמך. עם זאת, היית צריך להיות מהיר מאוד לעשות את זה פעמיים בלילה אחד. . אל תיקח את המילה שלי על זה, אבל היי, אתה בטח יכול.

-ועכשיו למשהו שונה לגמרי.

מסכות 16, 17, 18 ו- 19: פנטום, *מוות, צלב ויהלום

אַבזָם. לְמַעלָה.

מקווה שאתה מוכן לקטטה, כי אה ילד אתה תקבל אחד אחד. החבר’ה האלה ממש קלים להשרץ, אבל בהחלט לא קל להרוג.

נסע למיקום זה במפה. זהו משטח החלקה על קרח עם עץ חג המולד באמצע:

. אם זה אחרי 21:00, תקבל הודעת אינטראקציה “משוך ידית..

השלב האחרון להשריץ בציידים הוא לרדת לעץ חג המולד, ולעמוד לידו במשך שלוש שניות של שלוש שניות. . אם אתה מת, אתה *יכול לחזור ולעשות זאת שוב, נכון לאחרונה.

לשרוד את ההתקפה של ארבעה ציידים בבת אחת, והתגמול שלך הוא ארבע מסכות ציידים, ומפתח השנהב הסופי (עוד על זה בעוד רגע). יש לי רק שני טיפים להילחם בארבע אלה. האחד, אל תנסה אפילו להילחם בחבר’ה האלה אם יתחיל לרדת גשם. אני יודע שזה באזקיל גדול, אבל אל תנסה אפילו. הטיפ השני, אם אתה יכול, קבל קבוצה ביחד. .

אתה צריך להיות 8/8 מפתחות שנהב ו -5/8 מפתחות מחוץ לבנה. מכיוון שיש לך את כל 8/8 מפתחות, אתה יכול לחזור לבית הלבן, ולפתוח את המקרה המוזר הזה ליד האזור של המספרה. אני לא אקלקל בדיוק את מה שאתה מקבל, אבל זה אקדח, כמו גם כמה דברים אחרים (גם ש”אקדח “יהיה זמין לקנות מהרץ האקדח בהמשך אותה נקודה). אחד הדברים האחרים שאתה מקבל הוא אפשרות צבע “שנהב”, שהיא בעצם לבנה.

עכשיו, זה החלק שבו יש לי חדשות רעות. שאר המסכות (7 משמאל) כל כך מקוממות להשיג, את זה אין לי אפילו אף אחד מהם אחרי כמה ניסיונות. . פנו אלי סוכן שעובר על ידי U/Pry-Minster, שהציע לתת לי כמה צילומי מסך של כמה מסכות אחרות. .

כל שאלה או עצה יתקבלו בברכה לחלוטין בתגובות. אהבתי לחלוטין לראות כמה אנשים השתמשו בשניהם ונהניתי משלושת המדריכים הקודמים. אין לי דרך לדעת כמה מסכות נוספות נרכשו בגלל המדריכים האלה, אבל הייתי רוצה לחשוב שזה סכום הגון.

תודה מיוחדת ל- U/Safari87, U/TheGoatcameron, U/Hudtastic, U/Jamaraq, U/Gavinmjennings, U/anderscore_guru, U/Charlie_Bravo7, U/Kassbian70, U/Oalentejano, U/Husked81, U/Mosben70, ו- U/Oalentejano, U/Husked81, Uslen, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ____, ________, __________, חמש -אפון על דבריהם האדיבים על המדריכים הקודמים; כמו גם U/HANTY_BREAKFAST ו- U/Tubreetx על התעניינותם בסדרה כשלא עשיתי מדריך לזמן מה.

ציד שמח לכולם.

הנה לקוות שאוכל להשיג את 7 המסכות הסופיות בעתיד הקרוב (כדי שאוכל לעשות את המדריכים עבורם. : ד).

עריכות הודעה:

.

עריכה 2: זה יותר פתק אני מניח. אנשים הצליחו לאחרונה להשריץ בערכה של ארבע פעמים, מספר פעמים בלילה אם הם מתים או כל סיבה שהיא יכולה להיות. זה לא היה פעם ככה, ואני לא בטוח מתי הוא השתנה. נראה שזה היה, כך שתוכלו לזרז בחזרה לציידים 3-4 פעמים בלילה.

הכל התמונות. .

. תיקנתי את זה להיות התמונה הנכונה שוב.

מסכות ציידים

ציידים .

  • מסכת ארגמן 1
  • מסכת שדים 2
  • מסכת ורייט 3
  • 4 מסכת גול
  • 5 מידאס ומסכת Revenant
  • 6 צלב, מוות, יהלום ומסיכת פנטום
  • 8 מסכת רפאים

הנה מדריך כיצד להשיג הכל 12 מסכות ציידים לחדר הגביע שלך בבסיס הפעולות. מומלץ לפלס קודם את הדמות שלך לרמה 30 לפני שאתה יוצא לציד ולנסות לזמן אותם, אבל אתה יכול כמובן גם לנסות את זה מתי שאתה רוצה – זו חוויה מאתגרת אך מהנה בכל מקרה.

רק להיות מופעל בשעות הלילה, שמתחיל ב 7 בערב ומסתיים בשעה 5 בבוקר. אתה יכול לבדוק את זמן המשחק על ידי פתיחת מצב הצילום של החטיבה 2.

מפתח שנהב לפתוח את חזה שנהב בבסיס הפעולות.

מסכת ארגמן

התחל במעוז מחוז יוניון ארנה, פנה דרומה לבניין עם החצר, היכנס אליו ועבר למרכז המתחם. כשהם שם, פנו דרומה, היכנסו פנימה וקיימו אינטראקציה עם מחשב. חזור על אותו נוהל בצד הצפוני. .

מסכת שדים

נקודת בקרת אתר הריסה במרכז העיר מזרח . ברגע שאתה שם, תרד במדרגות הנעות כדי לעבור למרכז הבניין, שאמור להיות שטח פתוח. ברזנט צהוב מסמל את האפשרות לטפס לגן קטן. . צייד יופיע בקרוב אחריו לפניך. מסכת שדים.

אתה יכול גם לבזוז עור נשק מטיפת אספקה ​​שתלויה שם בעצים.

מסכת ורייט

שעת לילה בלבד

לך אל Call Call של Liberty House ולעבור ל הכביש המהיר 395 Bn. חפשו קטן בריכה מרובעת מול קיר זיכרון. הַצדָעָה (Emote) לפניו תוך כדי לא עומד בבריכה והתכונן לצייד שישרץ בבריכה כדי לאסוף את מסכת ורייט.

מסכת גול

שעת לילה בלבד

מ ה אנדרטת לינקולן, פנו צפונה ונכנסו לכניסה הראשונה לביוב למחתרת. . האורות יידלקו, שלט לחזור לאנדרטת לינקולן ולעבור מזרחה לצומת משאב המים. תירה את הנורה המהבהבת וצפה שהצייד יקפוץ משם. להרוג אותו ואת ה מסכת גול שלך!

שעת לילה בלבד

נסיעה מהירה ל מרכז אירועים של פוטומאק. פנו מערבה, יחד עם מרכז האירועים והקפידו להשלים תחילה את המשימה הצדדית. יש אזור בריכה בנקודת ההתחלה של המשימה הזו, ללכת לשם, לעמוד באמצע זה, מול בית החולים ועשה את “הקפיצה” (Emote). שני ציידים יקפצו במורד הגגות ויפלו את Midas ו- Revenant Mask.

מסכת צלב, מוות, יהלום ופנטום

לנסוע ל משימת מוזיאון נקודת מבט. פנו דרומה -מערב לכיוון הפארק וצומת משאבי המים עם עץ חג המולד במרכז. . זה יהיה אחד המפגשים הקשים ביותר שכן ארבעה ציידים יזרמו בו זמנית. . כפרס, תקבל את .

מסכת ספקטר

. זחול במעלה המשאית החקלאית ש”חונה “ממש מול הבניין – מחלקת ארצות הברית – ותסתכל על הבניין.

תראה 4 שורות של חלונות. התחל לצלם את השורה התחתונה (שורה מספר 4) משמאל לימין עם צילומים בודדים ועדיף בלי להחמיץ זריקה (אפילו אלה המכוסים או פתוחים). לאחר סיום, המשך בשורה מספר 2 ועשה את אותו הדבר.

אם אתה מפספס חלון, התייצב והתחל שוב.

הצייד צריך להשריץ לפני שתצליח לנחות את הזריקה האחרונה. להרוג אותו ואת ה מסכת ספקטר .

מסכת רוח רפאים

שעת לילה בלבד

ראשית, אתה צריך להשתלט על נקודת בקרת אנדרטה בוושינגטון . השתמש בחבל כדי לרדת לחדר האספקה ​​ולחץ על הכפתור הכחול מול הטלוויזיה. . הַצדָעָה (Emote) לכל אחד מהקברים בזמן פונים לאנדרטת וושינגטון. .

לאחר סיום, חזור לחדר האספקה ​​ולחץ שוב על הכפתור הכחול הזה. . הגיע הזמן לחזור ולפנות אל הצייד על ידי כניסה למעגל הצבעי הכתום/האדום הגדול מול האנדרטה, הוא צריך להשריץ מייד.

לחסל אותו ואת ה מסכת רוח רפאים שלך!