מבצר אניגמטי לויתן – סטלריס

ת: מעקב +3 סיכוי להכות: +3

[ספוילרים] שרשרת אירועי מבצר אניגמטי ותגמולים

הייתי צריך להשתמש בצי 16K כדי לתקוף אותו אבל בקושי הוצאתי את זה רק שרק ספינות הקרב שלי נותרות. . אחרי שהשתמשתי בספינת תובלה היא הגיעה לחלק 2 של השרשרת לאחר שהרסתי את הספינה (אז אל תשתמש בצבא גדול).

ואז צוות המחקר שלך נתקל בפאזל. סדר מחדש את הטורוסים על מוט המתכת כדי להגיע לאירוע הבא, האפשרויות האחרות הורגות אותם ומפעילות מחדש את המצודה

הבא תקבל חבורה של אירועים. הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא לגרום למיומנות 5 מדען לעשות את המחקר של החור השחור שייתן לך את התגמולים. אם אין לך כזה, תצטרך לעשות את מחקר המערכת הביתית.

. אם אתה צופה בהתחלה או בסוף לא תקבל תגמולים והמצודה תעלה מחדש. הצפייה באמצע נותנת את אותם תגמולים כמו מחקר החור השחור ומאפשר לצוות שלך למנוע את המבצר להדליק שוב. (המצודה עדיין נעלמת)

TL; ד”ר המון מחקר לפיזיקה

S: SHIELD נקודות מכה: +150 מגן התחדשות: +4.6 מ ‘: מגן נקודות מכה: + 300 התחדשות מגן: +6.6 L: מגן נקודות מכה: +600 התחדשות מגן: +8.6

ליבת הכוח האניגמטית

S: ייצור חשמל: 35 מ ‘: ייצור חשמל: 70 ליטר: ייצור חשמל: 140

ת: סיכוי להתחמק: +6

ת: מעקב +3 סיכוי להכות: +3

תחום שיבוש אניגמטי

C: התחדשות מגן חודשי: -10% קצב שריפה: -20%

מבצר אניגמטי לויתן – סטלריס

מבצר אניגמטי של סטלריס

סדק משחקים - כל המשחקים האחרונים, הסדקים, Keygen, Hacks, בגידות ומפתחות בטא בחינם

מדריך דרך האפשרויות של המצודה האניגמטית לאחר התבוסה.

הקדמה

יומן Stellaris dev

משחקי CRACK.אורג – זהו פורטל משחקים בו תוכלו למצוא מגוון משחקים לפיצוח, לרמות, פריצה, keygen או סתם להוריד את המשחק. מידע על כל משחק במאגר המידע שלנו הושלם – תאריך שחרור, צילומי מסך, סרטונים, דרך דרך ועוד. אם אתה זקוק לייעוץ, אז בדפי הפורטל שלנו אתה יכול למצוא כל מיני מדריכים למשחקים שונים.

כל הזכויות שמורות. משחקי CRACK.אורג.
על ידי שימוש באתר זה אתה מהווה תנאי שירות ומדיניות פרטיות.