רשימת Stellaris DLC

אני באופן אישי מעריץ גדול של DLC שמוסיף לכל המשחק לא משנה באיזה אימפריה אתה משחק, אבל חלקם לא אוהדי הבוסים הענקיים ומעדיפים להימנע מהמפגשים.

ה- Stellaris DLC הטוב ביותר – רשימת שכבות מדורגת והרחבות הטובות ביותר לקנות

כמו רוב משחקי האסטרטגיה, במיוחד אלה של ז’אנר 4x, סטלריס הוא ריבה ארוז מלא בתוכן הניתן להורדה נוסף לבחירה. הם משתנים בגודל מהרחבות מן המניין לחבילות סיפור קטנות יותר. יש אפילו צרורות קוסמטיים קטנטנים – אם כי אלה עודכנו לאט כדי לכלול עוד משחק. זה אומר, אם קנית סטלריס הרחבה לפני כן, היא עשויה אפילו לכלול עוד דברים היום! אבל מה שווה את המזומנים שלך? במדריך זה נדרג כל פיסת סטלריס DLC בפורמט רשימת שכבות כדי להדגיש מה הכי טוב ומה אתה צריך לקנות קודם.

עוד סטלריס:

  • איך Brexit השפיע על סטלריס: פדרציות

Stellaris DLC & הרחבות

הטובים שבטובים. סטלריס הוא משחק הרבה יותר טוב עם ההתקנה של החבילות הללו.

אוּטוֹפִּיָה

בנקודה זו, אוּטוֹפִּיָה בעיקרון הוא תוכן נדרש לכל השחקנים הרציניים. זה מוסיף מגה תשתית כמו תחומי דייסון כדי להטעין את ייצור האנרגיה שלך, מערכי זקיף מסיביים כדי להגדיל את רמת האינטל שלך, ובתי גידול כדי ליצור כוכבי לכת ישים. .

אוּטוֹפִּיָה מוסיף גם שלוש הטבות עלייה של משחק קצה בצורה של שליטה ביולוגית, התפתחות סינתטית והתעלות. האם אתה רוצה שאתה מינים יהפכו ליצור המושלם? להפוך לאחד עם מכונות? ? כולם בלתי אפשריים בלי זה.

מעבר לכך זה גם שיפוץ ביחסים עם מינים כפופים. תוכל לאינדוקטריזציה של תרבויות פרימיטיביות ולהגדיר את התפקידים לאוכלוסיות משועבדות. עם זה אתה יכול לבחור מי הולך לקרב, מי נשאר בבית ומשרת, או שהוא אינו אלא בעלי חיים עבור המטהרים המהירים שלך.

זה גם מוסיף מירוצי נפש כוורת שהם מגניבים.

פדרציות

חובב הדיפלומטיה? פדרציות . זה טוב להיות סובייקטיבי, כמובן. האם אתה מתכנס להקים איחוד דיפלומטי, ליגת סחר או אפילו ברית לחימה? אתה יכול לקחת את זה עוד יותר ולהקים הגמוניה בה עונש את העזיבה של הפדרציה האמורה על ידי מלחמה. כל החוקים אמרו כי הפדרציה ושולטת בצי הפדרציה הצפה עומדת בהצבעה, כמובן.

לאחר שהתקשורת הגיעה מספיק ליקום, ניתן לבסס את הקהילה הגלקטית במאמץ לשמור על היקום חופשי. כאן תוכלו להצביע על החלטות כגון יישום הגנה אקולוגית, הפיכת ניצול חומרי ליקר יותר; סנקציות מסחר, העמדות עונשים על מי שעובר על החוק הגלקטי; או לשים יישום כללי מלחמה, איסור נשק להשמדה המונית.

שרידים עתיקים

אם לחקור זה הדבר שלך, שרידים עתיקים מבטל את הניסיון הזה עם שרידים יקרי ערך לגלות בין הכוכבים. שרידים אלה נדירים ובדרך כלל נובעים מהשלמת רשתות קווסט חדשות שמגיעות עם ה- DLC. לכל אחד מהם אפקט פסיבי ופעיל שיש לו עלות כלשהי להפעלה, בדרך כלל בהשפעה. לדוגמה, אחת מחפירות אתר הארכיאולוגיה האקראיות מתגמלת חפץ המעניק לך חמישה אחוזים יותר מהירות מחקר. האפקט הפעיל עולה 150 השפעה על חוטם של 3,600 יום, מה שמגרה אוטומטית את המחקר שנותר בטכנולוגיה אקראית. חפצים חזקים יותר שוכנים מאחורי שרשראות Quest ובוסים כמו האתר דרייק.

לויתנים

לויתנים מוסיף קרבות בוס NPC למשחקים שלך. האם אי פעם רצית להילחם באתרי ענק או בטרוף מהממים? מה דעתך לתקוף את המבצר האניגמטי לפליטים בפנים? או אולי להבין בדיוק מהי מכונת האינסוף? האפוטרופוסים המסיביים האלה הם התכונה העיקרית של חבילת הסיפורים, אם כי תקבלו חייזרים חלשים חלשים יותר כמו לווייתני חלל, מל”טים כרייה עתיקים ועוד. המוקד העיקרי הנוסף הוא במלחמה בשמיים, אירוע מיוחד בו האימפריות הנופלות עוברות למלחמה, גוררות איתם את היקום כולו.

אני באופן אישי מעריץ גדול של DLC שמוסיף לכל המשחק לא משנה באיזה אימפריה אתה משחק, אבל חלקם לא אוהדי הבוסים הענקיים ומעדיפים להימנע מהמפגשים.

Stellaris DLC והרחבות

כדאי להרים את חבילות התוכן האלה, אך הן אינן נדרשות בשום אמצעי.

שחר סינטטי

אם אתה רוצה לשחק כציוויליזציה של רובוט, תצטרך שחר סינטטי. זו התכונה העיקרית של החבילה כולה. אם כי זה מגיע עם כמה תכונות אחרות שיעזרו לבשר דברים. כלומר, תיתקל באימפריות מכונות אחרות במשחקים שלך ותכיר לעצמך את הסיכון להתקוממות מכונה. אירוע חדש זה יכול לגרום לכל צורות החיים הסינתטיות המדוכאות סביב הגלקסיה לקום ולהתרומם נגד יוצריהם.

זה האפקט החדש הזה על כל הגלקסיה שהופכת אותה ליקרה מעט יותר של איסוף מאשר חבילות התוכן שעוקבות אחריו.

אדון

החלק המרכזי של אדון היא מערכת Vassal מורחבת: מאפשרת לך לשעבד טוב יותר או להיות משועבד על ידי אימפריות גדולות יותר. יש לזה כמה קמטים מעניינים מאוד. ווסלים מקבלים התמחות המעניקה להם הטבות גדולות בתחום מסוים (צבאי, כלכלי או מדעי). החלק הפוך (או החיסרון אם אתה זה שמספר) הוא שהנושא צריך לשלם מעשר עד לשליט שלהם. עם זאת, יש כאן דינמיקה מעניינת במיוחד, בה הווסלים יכולים לגדול את אדוניהם – להפוך לשליטי צללים השולטים במאסטרם באמצעות משא ומתן על חוזה.

סוג זה של משחק עדיין לא יכול לפנות לכולם. עדיין אדון מציג גם מגה ומוצא מעניינים במיוחד עבור מגוון רחב יותר של שחקנים. שיטות נסיעה חדשות, כמו המעוט הקוונטי, יכולות לשנות לחלוטין את הדרך בה אתה חושב על שטח סטלריס. בינתיים ה- DLC מציג את המקורות החדשים ביותר מאז הוצג התכונה לראשונה בפדרציות: חמישה בסך הכל. כמעט כולם ייחודיים הרבה יותר מהמחיר הרגיל. אלה לבד עושים אדון שווה לקחת בחשבון, גם אם לא אכפת לך מהתכונה המרכזית של ההרחבה עצמה.

B-Tier Stellaris DLC והרחבות

זה DLC שאתה יכול לחיות בלי אבל זה טוב אם סוג זה של סגנון משחק מושך אותך.

חפיסת מינים של נקרואיד

ואילו שחר סינטטי מוסיף אימפריות מכונות ומשפר את האינטראקציות עם פופ רובוטי, נקרואיד נותן מקור שבמרכזו מוות. זה ייחודי בכך שהמין לא יכול ליצור צאצאים. במקום זאת אתה ממייר חברים לא מוכנים ממינים אחרים למין העיקרי שלך. זו התכונה העיקרית, למען האמת. האזרחים הקטינים מעניקים לך צבאות מתים, כתות מוות הדורשות קורבנות והיותם כבוד לעולמות הקברים. זה איסוף נהדר לשחקני תפקידים.

Megacorp

רוצה למקד את כל המאמצים שלך לייצור כסף וזכייה כלכלית? זה מה ש Megacorp בשביל. אימפריות אלה נועדו לבנות גבוה ומייאשים מאוד את השליטה על שטחים גדולים של היקום עם עונש כפול על חריגה מכובע הניהול שלהם. מכיוון שאתה מוגבל בגודל האימפריה אתה במקום לבנות סניפים על כוכבי לכת באימפריות אחרות. לאלה יש חללי בנייה משלהם, ומייצרים אנרגיה גם לך וגם לאימפריה שאתה קשור אליו. זו דרך שונה בהרבה לשחק את המשחק בהשוואה לכל השאר שהציע פרדוקס.

.

C-Tier Stellaris DLC והרחבות

פיסות תוכן סבירות שאתה עדיין יכול ליהנות ממנו.

נֶמֶזִיס

בעוד שמטרתו של DLC זו היא לאפשר לך לשחק כסכסוך הגלקטי בניסיון להרוס את כל החיים בגלקסיה. זה, או שאתה יכול להפוך לאפוטרופוס הגלקטי כדי לנסות ולהעביר את כל הקהילה שמאחוריך, ולהפוך אותך לחזק מתמיד. זה גם מוסיף תכונות נוספות למערכת הריגול, אך הקהילה עדיין מפחיתה את התועלת של התכונה הזו. פעולות הריגול שלך פשוט לא לַעֲשׂוֹת הַרבֵּה.

.

אַפּוֹקָלִיפּסָה

אַפּוֹקָלִיפּסָה קל להסביר. זה מאפשר לך לפוצץ כוכבי לכת, ליצור ספינות הון הומניות ולהעסיק את Marauders במחיר. זהו זה! אם אתה אוהב להילחם עם דברים גדולים והמונים גדולים, אַפּוֹקָלִיפּסָה יכול להיות בשבילך.

חבילת מינים מימיים

זוהי חבילת מין נוספת (כפי שאתה בטח יכול לדעת מהשם). זה דומה לנמקואידים או ליתואידים. זה נותן לך מינים שאוהבים להיות … רטובים. כל מה שקשור ל- DLC מתמקד במושג הליבה ההוא.

שפשוט אין לו ממש את של משחק סיעה המבוססת על טפיליות או עולמות המתיישבים על ידי קריסת אסטרואידים לתוכם. אם כי הוא מוסיף מגוון מהנה ושני מקורות חדשים (אחד עם דרקון חלל, שהוא מדהים). דגמי הספינה החדשים די נחמדים! פשוט אין להם השפעה על המשחק.

חפיסת מינים פלנטואידים

.1 לכלול משחק חדש בפועל: כלומר אזרחות ותכונות נוספות. אם קנית את ה- DLC הזה בחזרה כשהיה קוסמטי גרידא, אתה בעצם מקבל את התוספות האלה בחינם. עסקה לא רעה! גם זו לא הרחבה רעה. זה פשוט מעט קל (כמו רוב חבילות המינים). קחו בחשבון גם שתוכלו לתפוס את זה והמינים האחרים אורזים על מכירות באופן קבוע בכ- $ 4. זה בהחלט שווה את המחיר הזה.

חפיסת מינים של הומנואידים

.1 לכלול יותר חומר רלוונטי למשחקים בפועל. זה כבר לא סתם קוסמטי! יש כיום מקורות ואזרחים חדשים הכלולים – כמו הרקע של צבא המשובט. אנחנו אוהדים גדולים ממוצא זה (זה באמת מאפשר לך לחיות את שלך מלחמות משובטות משחק תפקידים), אבל זה לא בדיוק חִיוּנִי . במיוחד לא אם אתה מחפש לשחק מין שאינו אנומנואידי או שלא אכפת לך מאותה נקודת התחלה ייחודית.

D-Tier Stellaris DLC והרחבות

תוכן שאתה יכול בקלות לעשות בלי.

כוכבים רחוקים

בזמן כוכבים רחוקים יש חריגות חדשות, אירועים, מערכות סולאריות ויצורים גרגאניים, המוקד הוא באשכול ה- L. תחום הכוכבים הזה נמצא מחוץ לגלקסיה ונגיש רק דרך אחד השערים בגלקסיה. פתיחה זו עשויה להיות טעות ענקית או ברכה לאזור לא מוגדר של הגלקסיה. התוכן ניתן לעבר ובשום אופן לא נדרש.

מינים של ליטואידים חבילה

אנשי רוק! ליטואידים אוכלים מינרלים במקום אוכל. הם צומחים לאט אך קשים יותר להרוג ועמידה יותר בכל מה שקשור להרגל. עם זאת, התכונות האחרות שלהם הן חסרות להפליא וה- DLC לא משנה את סגנון המשחק שלך. DLC זה תקוע בסוג מוזר של דרך אמצעית – מאוחר מדי ליהנות מהעדכונים המלאים שהקוסמטיקה סטלריס תוספות קיבלו בתיקון 3.1, מוקדם מדי לפרדוקס באמת התחיל למסמר את מה שהופך את ההרחבות של המשחק הזה נהדר.

על הסופר

דילון הוא עורך מדריכי המשחק הבכיר ב- Fanbyte. הוא בילה כ -2,000 שעות במשחק של נער לחמניות ב- Final Fantasy XIV ו 800 שעות של Warlock Maineling בגורל 2.

רשימת Stellaris DLC

סטלריס סטלריס

מחפש הרחבות זולות לסטלריס? הגעת למקום הנכון! עם gg.מבצעים תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של Stellaris DLCs המאורגנים לפי המחיר הנמוך ביותר. אתה יכול גם לראות את הערך הכולל של תוספות בהפצה דיגיטלית ולבדוק מי מהם כבר בבעלותך.

סטלריס: פרגונים גלקטיים

תאריך השחרור: 09 במאי 2023
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: חבילת סיפורי קשר ראשונה

תאריך השחרור: 14 במרץ 2023
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: Toxoids Mines Pack

תאריך השחרור: 20 בספטמבר 2022
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: Overlord

תאריך השחרור: 12 במאי 2022
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: Pack Spenic

תאריך השחרור: 22 בנובמבר 2021
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: Nemesis

תאריך השחרור: 15 באפריל 2021
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חבילת המינים של נקרואיד

תאריך השחרור: 29 באוקטובר 2020

סטלריס: פדרציות

תאריך השחרור: 17 במרץ 2020
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חפיסת מינים של ליטואידים

תאריך השחרור: 24 באוקטובר 2019
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חבילת סיפור שרידים עתיקים

תאריך יציאה: 04 ביוני 2019
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: Megacorp

תאריך השחרור: 06 דצמבר 2018
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חבילת סיפור כוכבים רחוקים

תאריך השחרור: 22 במאי 2018

סטלריס: אפוקליפסה

תאריך השחרור: 22 בפברואר 2018
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חפיסת המינים של הומנואידים

ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

תאריך השחרור: 21 בספטמבר 2017
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: דיוקנאות יום נישואים

תאריך השחרור: 09 במאי 2017
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: אוטופיה

תאריך השחרור: 06 באפריל 2017
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חבילת שדרוג המהדורה של נובה

תאריך השחרור: 03 באפריל 2017
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: חבילת שדרוג מהדורת הגלקסי

תאריך השחרור: 03 באפריל 2017
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: אות אופק

תאריך השחרור: 05 בדצמבר 2016

סטלריס: חבילת הסיפורים של לויתנס

תאריך השחרור: 20 באוקטובר 2016
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: אריזת מינים פלנטואידים

תאריך השחרור: 04 באוגוסט 2016
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: אינסוף גבולות (ספר אלקטרוני)

תאריך השחרור: 12 ביולי 2016
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris: פסקול שלם

תאריך השחרור: 12 ביולי 2016
ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

סטלריס: חבילת עלייה

ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

חבילת מגה של Stellaris DLC

חבילת הרחבות סטלריס

ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

חבילת סיפורי סטלריס

ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

חבילת המינים של Stellaris

ז’אנרים: סימולציה, אסטרטגיה

Stellaris - 11 DLCS Pack

חבורת כוכבת סטלריס

188226 175447 162226 145563 130163 109385 100700 80821 80822 72246 60303 48278 43666 41792 36529 32982 28528 3170 31739 764772222222296196196296296196196296196196196196214196214196214 2 138661 159683 110544

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

סטלריס: פרגונים גלקטיים

מפתח / מו”ל

היסטורי נמוך

ביקורות

תגיות

מאפיינים

האם כדאי לקנות Stellaris DLCS?

בין אם לקנות Stellaris DLCS או לא, מסתכם בהחלטה האישית של המשתמש. מצד אחד, זה יכול להיות קשה להרפות מההפקה שמביאה כמות עצומה של שמחה. במיוחד מכיוון שעדיין יש לו ערך משחק חוזר נהדר. כל מה שצריך להוסיף הם כמה תוספות של Stellaris. מצד שני, קבלתם יכולה להתברר כיקר למדי. זה במיוחד המקרה עבור הזכיינים העצומים והנמכרים ביותר שנהנים באופן משמעותי ממכירת תוכן נוסף למעריצים נאמנים. זו יכולה להיות סיבה נאותה שיכולה לגרום לשחקנים רבים להטיל ספק ברעיון לשים את היד על הרחבת סטלריס רזה מאוד.

כמה DLCs יש סטלריס?

כל שעליכם לעשות כדי לגלות כמה DLCS Stellaris יש זה להסתכל על המספר מעל הרשימה. עם זאת, יתכן שזה לא תמיד מדויק מכיוון שהמספר כולל גם דברים כמו אוספי פסקול. אם היזם מחליט לשחרר התרחבות חדשה לגמרי, בוודאי תראה את המידע אודותיו על מראש זה מראש זה.

כיצד להשוות מחירים ולקנות תוספות זולות של Stellaris?

הרחבת חווית המשחק שלך מכווץ את הארנק שלך. למרבה המזל, GG.מבצעים וכלי חיסכון בכסף שלה יכולים לעזור לכם להשיג את כל התוספות של סטלריס מבלי לשבור את הבנק. אם יש אחד מסוים שאתה צריך, אנו מציעים לצפות בדף המשחקים האישי שלו כדי לראות את ההצעות הטובות ביותר ממספר חנויות. אם אינך רואה שום עסקה שמתאימה לתקציב שלך, אל תהסס ליצור התראת מחיר באתר האינטרנט שלנו.

איזו הרחבת סטלריס זולה לקנות?

אתה תמיד יכול לסמוך על הטעם שלך ועל גחמות שלך בעת קטיף ה- DLC הבא. עם זאת, אם אתם מחפשים הרחבות סטלריס זולות, שימו לב מקרוב לתג המחיר הירוק. אלה מצביעים באופן היסטורי על המחירים הנמוכים ביותר, שהם אחד התכונות הטובות ביותר עבור ציידי מציאה. אם הביקורות החשובות לך ביותר, פשוט לכוון את הסמן על כל הרחבה שתבחר שלך. בצד ימין, תראה תצוגה מהירה של ההפקה, שתכלול ביקורות Metascore ו- Steam. תיהנו לגלול ברשימת Stellaris DLCs, ואנחנו מקווים שתמצאו את זה שימושי!

הדרכות

  • כיצד להפעיל מפתח CD Steam?
  • כיצד להפעיל את מקש התקליטור המקור?
  • כיצד להפעיל מפתח CD Uplay?
  • כיצד להפעיל מפתח CD משחקי Epic?
  • כיצד להפעיל את מפתח CD של GOG?

הצהרת אחריות

מופעל על ידי Steam, סימן מסחרי רשום של חברת Valve Corporation. GG.מבצעים בשום אופן לא מזוהים או מאושרים על ידי חברת Valve Corporation. איננו יכולים להבטיח את הדיוק או הזמינות של ההצעות המוצגות – לפני שאתה קונה משהו בחנות, וודא שהמחירים נכונים. אנו משתמשים בתוכניות שותפים למונטיזציה של קישורים באתר שלנו. GG.מבצעים משתתפים בתוכנית Amazon Services LLC Associates.

GG.מבצעים

© זכויות יוצרים. 2023 GG.מבצעים. כל הזכויות שמורות. כל הסימנים המסחריים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.