Resident Evil 4 גרסאות מחודשות של תלבושות ובונוסים

בנוסף, תקבלו גם כמה פריטים אם תזמינו מראש את המשחק, עם שתי קבוצות שונות של תגמולים, תלוי באיזו גרסה אתם מזמינים מראש.

Resident Evil 4 Deluxe Edition Skins נחשף במלואו, כולל אמו אשלי

הסדרה Resident Evil תמיד אימצה את הצד האדיב שלה (אל תסתכל עוד יותר להוכחה מאשר בקר השרשרת), וכמה תלבושות שנחשפו לאחרונה עבור Ashley Revest Revel Revel Reply Fit.

הודות לדף ההזמנה המקדימה של אתר האינטרנט של Resident Evil (דרך Resident Evil Central), אנו סוף סוף יודעים מהן שתי התלבושות הנסתרות של אשלי לגרסת הדלוקס הדיגיטלית של המשחק.

לתלבושת “המזדמנת” יש את בתו של הנשיא מחבקת את הצד האמו שלה, עם דגשים ורודים ותלבושת פאנק מאוד. התלבושת “הרומנטית”, לעומת זאת, תואמת את התלבושת שנחשפה בעבר של ליאון. התבונן בעצמך בתלבושות למטה.

הסגל המלא של התוספות של Resident Evil 4 Reloxe Edition תוספות נחשפו באתר הרשמי RE.

מה אתה חושב על עורות האשלי?#Rebhfun #residendevil4remake pic.טוויטר.com/rndrtxhlry

– וויל | Centrial Evil Central ?נסי (@ResievilCentral) 15 במרץ 2023

.

אנחנו קצת יותר משבוע מהשקת הגרסה המחודשת הצפויה ביותר. אם אתה פשוט לא יכול לחכות לשים את זה על זה, Capcom שיחררה לאחרונה הדגמה של Resident Evil 4 המאפשרת לשחקנים לנסות קטע מוקדם של המשחק. ההדגמה אפילו מכילה קוד רמאות כדי לפתוח את מצב קושי המסור המטורף.

Logan Plant הוא סופר עצמאי עבור IGN המכסה את משחקי הווידיאו וחדשות הבידור. יש לו ניסיון של למעלה משש שנים בענף המשחקים עם Bylines ב- IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine ו- Lifewire. מצא אותו בטוויטר @loganjplant.

Resident Evil 4 גרסאות מחודשות של תלבושות ובונוסים

זה בדיוק מה שתקבלו כחלק מהמהדורה המחודשת של Resident Evil 4 Deluxe, כולל תלבושות, נשק ומפת אוצר.

פורסם: 15 במרץ, 2023

רוב הסיכויים שכנראה הזמנת מראש את Resident Evil 4 Remested Deluxe Edition אם אתה חובב ענק של הסדרה. עם זאת, אם אתה עדיין על הגדר, זה יעזור לדעת בדיוק מה אתה מקבל עם מהדורת הדלוקס. חשוב לציין כי פריטים אלה אינם תמיד זמינים מתחילת המשחק, כך שתצטרך לשחק את כל המשחק לפחות פעם אחת כדי לגשת לפריטים האלה. אנו מבינים מדוע זה יכול להיות המקרה, כך שזה לא מקלקל את הפעם הראשונה שלך המסתובבת בכפר הספרדי הכפרי מכיוון שלאון נראה כמו לסטאט מראיון עם ערפד.

עם כל כך הרבה סוגים שונים של פריטים המוצעים ב- Resident Evil 4 Remested Deluxe Edition, אתה בטח תוהה כמה זמן הוא גרסה מחודשת של Resident Evil 4, כך שתוכל לשים את היד עליהם מהר יותר ואיך להשתמש בהם תוך כדי משחק במשחק האימה בפעם המיטב. בעוד שהתלבושות והפילטרים יחסית מסבירים את עצמם, למצוא את כלי הנשק הדלוקס להוסיף לארסנל הגדול יותר באופן משמעותי זה עניין אחר, ומה עם הקסמים והמקרים מהבונוסים של ההזמנה מראש? נעבור על כל הפריטים האלה למטה.

Resident Evil 4 Remested Deluxe Edition - כל הפריטים שתוכלו לקבל מהמהדורת Deluxe Resident Evil 4 Deluxe

Resident Evil 4 Remest

הנה כל מה שהמהדורה המחודשת של Deluxe Resident Evil 4 מכילה בנוסף למשחק עצמו:

 • תלבושות ‘מזדמנות’ עבור ליאון ואשלי – אשלי ספורטי.
 • תלבושות ‘רומנטיות’ עבור ליאון ואשלי – לשניהם יש שיער כסף וחולצות לבנות מטורפות.
 • “גיבור” של ליאון תחפושת ומסנן – בנוסף לתלבושת של ליאון, שנראית כמו תלבושת שגיבור קסטלבניה היה לובש, יש פילטר נוסף שתוכלו להחיל על המשחק שמעניק לו מראה גרגירי.
 • – בנוסף ליאון שנראה עכשיו כמו V מ- Devil May Cry V, יש פילטר נוסף שמעניק למשחק טון כהה ואדוד.
 • נשק דלוקס: סנטינל תשע -זהו נשק מסוג אקדח בלעדי ל- DLC.
 • נשק דלוקס: שייקר גולגולת -זהו נשק מסוג רובה ציד בלעדי ל- DLC.
 • – כרגע לא ברור מה מפת האוצרות הזו מציגה.
 • אביזר ליאון: ‘משקפי שמש (ספורטיביים)’ .
  . החלפת פסקול – עבור למוזיקה המקורית ולא להאזין לגרסת הגרסה המחודשת.

אמנם איננו יודעים בוודאות היכן נמצאים התלבושות, אביזרים, החלפת פסקול או אפשרויות פילטר במשחק,. עבור כלי הנשק, סביר להניח שתצטרך לפתוח אותם בחנות התוכן הנוספת, ואז תמצא סוחר לתפוס אותם בעצמך. מפות האוצר עוזרות להוביל אותך לפריטים יקרים, כך שזה עשוי לתת לך גישה לעוד אוצר למכירה לסוחר או אולי אפילו לנשק חדש.

Resident Evil 4 Remested Deluxe Edition - שניהם הבונוסים בהזמנה מראש למהדורות סטנדרטיות ודלוקס

Resident Evil 4 גרסאות מחודשות בהזמנה מראש בונוסים

.

 • מהדורה סטנדרטית: מארז נספח: זהב וקסם: תחמושת אקדח.
 • מהדורה מיוחדת: מארז נספח: זהב, מארז נספח: קלאסי, קסם: עשב ירוק וקסם: תחמושת אקדח.

כדי לצייד מקרים וקסמים שונים, מצא מכונת כתיבה ובחר באפשרות ‘התאמה אישית של מקרה’. לכל אחד מארבעת הפריטים האלה יש הטבה ייחודית שללאון מקבל אם הם מצוידים, אם כי איננו יודעים בוודאות בדיוק מה הם עושים, זה בטוח להניח שלקסים יש קשר לעשבי תיבול ירוקים ותחמושת אקדח, בהתאמה.

ואלה הם בונוסים של Resident Evil 4 Reloxe Edition. תלבושות הן חלק גדול מהסדרה Resident Evil, וכבר תוכלו למצוא עוד כמה להדגמת המסור על ידי התבוננות בבחירות שלנו למודעות המחודשות של התושב הטוב ביותר 4. אם כפרים כהים ותושבים טפילים אינם כוס התה שלך, יש לנו המון אפשרויות לא מפחידות ברשימת משחקי המחשבים הטובים ביותר שלנו שתוכל לבחור מהם במקום זאת.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. .

התלבושות ‘המיוחדות’ של אשלי ב- Resident Evil 4 המהדורה הדלוקס של Revese Remess הם האימה הגדולה ביותר של המשחק

Resident Evil 4

תלבושות הבונוס של Resident Evil 4 RESERESS לאשלי גרהאם נחשפו, והם לא פחות מפלצתיים.

הגרסה המחודשת של Capcom מלאה במפלצות, כולל לאס פלאס, הסלזר הנבל, וכנראה התלבושות האלטרנטיביות של אשלי גרהאם. אתר המחודש הרשמי של Resident Evil 4 עודכן כעת כדי להציג את תלבושות הבונוס לאשלי, כולל הסט ‘הרומנטי’, שתוכל לראות ממש למטה.

אם תלבושת זו מספיקה בכדי לגרום למירוץ הלב שלך, אז כן, אולי זה באמת יכול להיחשב “רומנטי.”שמות תלבושות הבונוס הללו עבור ליאון קנדי ​​ואשלי כנראה לא יעשו דבר כדי להניא את הית’נים שם שחושבים שהם צריכים להיות פריט רומנטי.

אם חשבתם שזה רע, קבלו עומס של מה שמחכה למטה. אלה ככל הנראה התלבושות ‘המזדמנות’ עבור ליאון ואשלי, ואם זה מה שנחשב כ”קז’ואל “עבור האחרונים, היינו חוששים לראות איזה” נלהב “או” אקסטרווגנטי “נחשב לבתו של נשיא ארצות הברית.

אה, תצטרך להוציא 70 $/65 £ כדי להשיג את התלבושות האלה, אגב. התלבושות המזדמנות והרומנטיות זמינות רק עם המהדורה הדלוקס של Resident Evil 4 Regeash, שהוא מחיר מבוקש די תלול למה שבאופן יעיל של ארבעה אמצעים נגד האנושות.

. תקבלו גישה לשני תלבושות נוספות עבור ליאון, שני מצבי פילטר, שני כלי נשק, מפת אוצר, האפשרות לפסקול המשחק המקורי, וזוג גוונים עבור ליאון. .

Resident Evil 4 Regrease Thring סוף סוף בשבוע הבא ב- 24 במרץ עבור PC, PS5, PS4 ו- Xbox Series X/S.

בזמן שאתה מחכה שהמשחק ישחרר, בוא לקרוא את מלאנו Resident Evil 4 ביקורת מחודשת.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

הירון קרייר

.ק. לאחר שהרוויח תואר בהיסטוריה האמריקאית המתמחה בעיתונות, קולנוע, ספרות והיסטוריה, הוא נכנס לעולם כתיבת המשחקים, תוך התמקדות בקלעים, משחקי אינדי ו- RPG, ומאז הוא זכה ל- MCV 30 מתחת לגיל 30 פרס לשנת 2021. בזמנו הפנוי הוא פרילנסים עם חנויות אחרות סביב הענף, עוסק ביפנית ונהנה ממנגה ואנימה עכשווית.

הדוגמה של הדרקון 2 משדרג את תחושת ההרפתקה הגורפת של המקור

54 שעות פנימה, שער 3 של בולדור מספק שניים מהבוסים האהובים עלי על RPG אי פעם בכך שהוא נותן לפלדין שלי להתאמץ כל כך שהם מתפוצצים