Resident Evil 4 Remest

להלן רשימת השחקנים הקאסטים והקולניים של Resident Evil 4:

Resident Evil 4 שחקני קול ורשימת צוותים

Resident Evil 4 שחקני קול ורשימת צוותים

להלן הרשימה המלאה של צוות שחקנים קוליים ואנגלית לכישרון בכישרון המחודש של Capcom ל- Resident Evil 4.

24 במרץ, 2023 10:10 בבוקר

הגרסה המחודשת של Resident Evil 4 היא בחוץ ואיתו מגיעה אחת ההופעות הטובות ביותר שהושמעו ותפסו במשחק זמן מה. Capcom הפגיש די את צוות השחקנים כדי להחיות את הדמויות האיקוניות והאהובות שלה, ולכן חשבנו שאולי תרצה להכיר אותן קצת יותר טוב. בין אם זה מחזיר שחקנים ממשחקים קודמים או חדשים לחלוטין לתפקיד, יש לנו את השחקן הקולי האנגלי המלא ורשימת הקאסט של Resident Evil 4 כאן.

אַזהָרָה!: רשימת צוותים זו מכילה ספוילרים קלים למשחק. אל תקראו עוד אם אינכם רוצים דמויות מסוימות או פרטי סיפור מפונקים.

Resident Evil 4 שחקני קול ורשימת צוותים

Resident Evil 4 יש צוות מלא במגוון שפות שונות. במקרה זה, אנו בוחנים בעיקר את הקאסט האנגלי, שגם סיפק לכידת ביצועים לדמויות במשחק. בואו נסתכל על צוות השחקנים של Resident Evil 4:

ניק אפוסטולידס – ליאון.

ניק אפוסטולידס בתור ליאון ס. קנדי

אחד הכוכבים החוזרים והחוזרים מאוד, ניק אפוסטולידס הופך במהירות לפנים וקולו של ליאון בעידן הגרסה המחודשת של CAPCOM. השחקנים עשויים לזכור אותו מהביצוע של ליאון בגרסה מחודשת של Resident Evil 2 של 2019. הוא גם שיחק את ליאון בסרט CGI 2021, Resident Evil: Infinite Darkness. בנוסף להופעותיו כאדם המוביל החוזר של Resident Evil, אפוסטולידס השאיל את כישוריו לגרסה מחודשת של שנת 2023, רבים מהחיים הם משחקים מוזרים, ולא מעט פרויקטים אחרים.

Genevieve Buechner – Ashley Graham

ז'נבייב בוכנר בתור אשלי גרהאם

ז’נבייב בוכנר מגלם את אשלי גרהאם בתושב הרשע 4. אשלי היא בתו של נשיא ארה”ב, שאותה נשלח ליאון להציל. באשר לבאצ’נר, היא שחקנית קנדית שהשאירה את הכישרון שלה לכמה תפקידים שונים, שהפחות מהם הייתה גופה של ג’ניפר בשנת 2009 וסדרת הטלוויזיה הלא מציאותית משנת 2015 עד 2018 בתור מדיסון.

אנדרה פינה – לואיס סרה נבארו

אנדרה פינה בתור לואיס סרה נבארו

אנדרה פינה מגלמת את לואיס סרה הדיבור החלק והמייחודי ועושה עבודה מפוצצת בהעלאת הנשים הספרדיות הזו לחיים. נראה שסרה היא אחד התפקידים הראשונים של משחקי הווידיאו העיקריים של פינה.

לילי גאו – עדה וונג

לילי גאו בתור עדה וונג

לילי גאו יש את ההבחנה של היותה אחת מכמה שחקנים רעים של תושבים לחזור לתפקיד כדמות שהיא מילאה בעבר. היא מגלמת את Femme Fatale ובעלי שכירי חרב ברמה גבוהה עד להשכרה עדה וונג. השחקנית הציגה גם את עדה וונג בשנת 2021 Resident Evil: ברוך הבא לדביבון סיטי. מעבר לזה, גאו מילא תפקידים בולטים בפרויקטים כמו סיפורו של העוזרת ולטרקני.

כריסטופר ג’יין – אוסמונד אוכף

כריסטופר ג'יין בתור אוסמונד אוכף

כריסטופר ג’יין לובש את גלימותיו ועושה את הרושם האוונגליסטי הטוב ביותר שלו כמנהיג פולחן לאס פלאס אוסמונד אוכף ב”הרשע 4 “מחודש. לג’יין יש כמה נקודות זכות על שמו, כולל קולות נוספים לסיפורים החדשים מהגבול בשנת 2022.

מייק קובאק – ג’ק קראוזר

מייק קובאק כג'ק קראוזר

מייק קובאק ממלא את התפקיד של החייל האמריקני Renegade, ג’ק קראוזר התושב הרשע 4 מחדש. קובאק הוא שחקן קנדי ​​עם מספר תפקידים על שמו. הוא היה בפרקים זוגיים של Supernatural, כמו גם שיחק חלק בסדרת הטלוויזיה של Batwoman האחרונה יותר.

מרסיו מורנו – ראמון סלזר

מרסיו מורנו בתור רמון סלזר

למרסיו מורנו יש את ההבחנה המפחידה והמשעשע של משחק את רמון סלזר בגרסה מחודשת של Resident Evil 4. קסטלן של טירת משפחת סלזר והאזור מסביב, סלזר הוא המשכן הנאמן של אוסמונד אוכף. מורנו היה סביב החסימה בעשור האחרון בערך העובד חלקים קטנים כמו תפקידים לא מוסמכים בסדרת The Predator של 2018 ובסדרת ואן הלסינג לשנת 2018. התפקיד האחרון שלו היה זה של Huevo בשנת 2023 את כללי סופי.

ג’ון בראיינט – ביטורס מנדז

ג'ון בראיינט בתור ביטורס מנדז

ראש המפקח המרשים והגרגנטואני ביטורס מנדז מגלם על ידי השחקן והזמר-זמר ג’ון בראיינט. מנדז הוא המנהיג של תושבי הכפר מחוץ לטירה ומהווה נוכחות קטלנית לליאון לאורך כל מסעותיו בחלק הראשון של המשחק. המוזיקה של בראיינט הוצגה בפרויקטים כמו Scream של 2016, 2021 של Shameless, ו- The Red The Red The Red, כדי להזכיר כמה. בינתיים, נקודות הזכות שלו משחקות כוללות תפקידים בחץ ובריברדייל.

ריילן הרווד – אינגריד הונניגן

ריילן הרווד בתור אינגריד הונניגן

ריילן הרווד מגלמת את אינגריד הונניגן בתושב הרוע 4. מודיע ממשלת ארה”ב של ליאון ואינטל קשר בקומס, Hunnigan מדריך את ליאון במשימתו עם כל מידע ותמיכה שהיא יכולה למסור. Harewood שיחק מספר סרטי טלוויזיה לאורך השנים, כולל חייהם הסודיים של תלמידים מתקדמים במכללות וחלומות עוגות חתונה בשנת 2021. עם זאת, היא הייתה גם אחת מהקולות שנקבעו מראש באפקט Mass Andromeda.

מייקל אדמטווייט – הסוחר

מייקל אדמטווייט כסוחר

מייקל אדמטווייט מספק את הקול המעושן של הסוחר האניגמטי ברחבי Resident Evil 4. לסוחרים אלה אין שמות, אין בריתות ואין רגשות קשים. הם ממש אוהבים כסף וימכרו את ליאון בכל ציוד שהוא צריך במחיר הנכון. השאלה האיקונית היחידה היא … Whaddaya Buyin ‘? באשר לאדמתווייט, הוא היה סביב הרחוב עם כ -210 נקודות זכות על שמו, כולל לוקה במלחמת 2017 לכוכב הקופים ובורק בשנת 2004 Walking Tall של 2004. הוא גם שיחק את התפקיד של ג’יי בזכיינית Lego Ninjago ברחבי רבים מסדרות הטלוויזיה ופרויקטים אחרים.

אריק גאו – מייק, הטייס

אריק גאו בתור מייק, הטייס

אריק גאו מגלם את התפקיד של מייק, טייס המסוק שמגיע לעזרו של ליאון מאוחר במשחק. למייק אין תפקיד עצום במשחק, אבל הוא כן עוזר לספק רגע גבוה אוקטן. באשר לאריק גאו, היו לו מספר תפקידים שהובילו לזה, כולל משחק ברוק בסיפורים החדשים מארצות הגבול ומר. פארקר באגדות המחר של DC.

קרייג ברנאטובסקי – אלברט ווסקר

קרייג ברנאטובסקי בתור אלברט ווסקר

קרייג ברנאטובסקי מגלם. מינון המוח מאחורי חלק גדול מהעלילה בחמשת המשחקים הראשונים של Resident Evil, ווסקר היה סוכן חשאי של מטרייה ואחד התוצרים הסופיים של שאיפותיו. אין לו תפקיד עצום ב- RE4, אבל הוא אכן מושך כמה מיתרים מאחורי הצללים. קרייג ברנאטובסקי משך בעצמו די קצת הופעות. הקרדיטים שלו כוללים משחק את ג’יימס דראגוב בתפקידים של חטיבה 2 ותפקידים קלים של טום קלנסי בטלוויזיה בולטת כמו הבנים, מה שאנחנו עושים בצללים, ובסיפור היד של היד.

זה מכסה את כל צוות השחקנים העיקרי של Resident Evil 4. הקפד לבדוק את כל תוכן התושב Evil 4 האחר שלנו לקבלת כיסוי, מדריכים ותכונות נוספות, כולל סקירת Shacknews שלנו על המשחק. יש גם את מדריך האסטרטגיה Resident Evil 4 שלנו לעזרה בכל מה שיש למשחק להציע.

TJ Denzz הוא שחקן וכותב עם תשוקה למשחקים ששלטו על החיים. הוא מצא את דרכו לסגל Shacknews בסוף 2019 ועבד את דרכו לעורך החדשות הבכיר מאז. בין הסיקור החדשותי, הוא גם עוזר בפרויקטים של Livestream כמו האינדי-לוטות הממוקדות במשחקי האינדי, משחקי הגירוי של Shacknews, ו- Shacknews Dump. אתה יכול להגיע אליו ב- [email protected] ומצא אותו גם בטוויטר @johnnnychugs.

 • Resident Evil 4
 • CAPCOM
 • סדרת Resident Evil
 • להנחות
 • Resident Evil 4 Remest

Resident Evil 4 Remest

התבונן במדריך שלנו כדי לגלות אם שחקני הקול האהובים עליך הולכים להיות חלק מהגבס המחודש של Resident Evil 4 האייקוני.

תושב רוע 4 יצוק קול: ליאון על סירה אוחזת בבטנו כשהוא מתחיל להרגיש לא טוב

פורסם: 31 במרץ, 2023

מזהה מישהו מה- תושב רוע 4 גרסה מחודשת? המשחק האייקוני של Capcom מכה קו דק בין גבינות ומפחידות, בעיקר בזכות הופעות של צוות השחקנים המצוין. יש רק כמה משחקים בעולם שיש להם את החוצפה לסיים קטטה ארוכה ואינטנסיבית עם הקו: “לאן כולם הולכים? בינגו?”.

ממש כמו הגרסאות האחרות של התושבים האחרים, אל תצפו לראות הרבה שחקני קול חוזרים מהמקור. יש ספוילרים במדריך זה למקרה שתרצה להימנע מפתיעות פוטנציאליות. אם Capcom מצליחה לעבוד שוב את הקסם שלה בסדרה, יש סיכוי טוב לתושב Reside Evil 4 Regeak. הנה מה שאתה צריך לדעת על הצוות המחודש של Resident Evil 4 Rely.

Resident Evil 4 Cast Remest: Albert Wesker יושב בכיסא מול צגים מרובים

Resident Evil 4 Remest

להלן רשימת השחקנים הקאסטים והקולניים של Resident Evil 4:

 • ליאון ס. קנדי – ניק אפוסטולידס
 • אשלי גרהאם – ז’נבייב בוכנר
 • לואיס סרה נבארו – אנדרה פינה
 • עדה וונג – לילי גאו
 • אוסמונד אוכף – כריסטופר ג’יין
 • ג’ק קראוזר – מייק קובאק
 • Ramôn Salazar – מרסיו מורנו
 • Bitores Mèndez – ג’ון בראיינט
 • אינגריד הוניגן – ריילן הרווד
 • סוֹחֵר – מייקל אדמטווייט
 • מִיקרוֹפוֹן – אריק גאו
 • אלברט ווסקר – קרייג ברנאטובסקי

ניק אפוסטולידס מחזיר את תפקידו ב- Resident Evil 2 גרסה מחודשת (2018) בתור ליאון קנדי, הפעם כוותיק מוקשה במשימה להציל את ה- U.ג. בתו של הנשיא. מכיוון שהניסיון שלו כשוטר מתחיל בחזרה ברוקון סיטי, ליאון בטוח יותר הפעם מכיוון שהוא מסוגל להתמודד טוב יותר בקרב קרב.

לילי גאו הופכת את הופעת הבכורה שלה ב- Resident Evil 4 Regred are כמו עדה וונג, סוכן במשימה לסייע לאלברט ווסקר בחיפושו אחר מדגם של המין הרססיבי פלאה. אם כבר מדברים על ווסקר, קרייג ברנאטובסקי מספק כעת את קולו של הנבל המפגש את הנגיף הרשע. הופעתו של ווסקר בגרסה מחודשת של Resident Evil 4 נשמרה תחת עטיפות, אך כעת יש לנו אישור שהוא חוזר. אתה עלול לזהות את ברנאטובסקי מתפקידו כוולן בעונה השלישית של See באפל TV+. .

. שלא כמו במשחק המקורי בו אשלי התנהג כמו סמל רועש במצוקה, Buechner מביא רמת ביטחון חדשה לדמות שלא נראתה לפני כן. Buechner ידועה בעיקר בזכות תפקידה כ- Maddison בסדרת הטלוויזיה, Unreal שהתרחשה משנת 2015 עד 2018. גם חדש בקאסט הוא אנדרה פנה שמקפיד על ד”ר ד”ר. לואיס סרה נבארו, הביולוג הסודי העובד בוואלדלובוס. זה התפקיד הראשון של פינה כשחקן קול. לפני תפקידו בגרסה מחודשת של Resident Evil 4, הוא היה ידוע בעבודתו בכמה סרטים קצרים.

וזה כל מה שאתה צריך לדעת על הצוות המחודש של Resident Evil 4 Rely. עכשיו כשאתה יודע שאלברט ווסקר נמצא במשחק האקשן, אולי תרצה לדעת על כל הבוסים המחודשים של Resident Evil 4 Regy. יש לנו גם מדריך של Modes Resident Evil 4 Great.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.