TBC Classic: Aldor או Scryers

אבל באופן מציאותי, אם אתה רוצה להפיק את המרב מהכיתה שלך, עליך לבחור את הסיעה עם תגמולים מוניטין טוב יותר. אלדור מציע צוות המועבר לשיעורים כמו Mage ו- Warlock, וחרב המותאמת ללוחמים, שאמאנים ורוגס. לעומת זאת, לסקריס יש צוות ריפוי ופגיון לתפוס.

וואו: בחירת אלדור או סקריר ב- TBC Classic – הבחירה הטובה ביותר עבור כל מפרט ומקצוע עבור PVE

וואו: בחירת אלדור או סקריר ב- TBC Classic - הבחירה הטובה ביותר עבור כל מפרט ומקצוע עבור PVE

בחירה גדולה תעמוד בפניך בשלב מוקדם של ההרפתקה של Outland שלך, וזו בחירה שקשה הרבה יותר לבטל אם תעשה את זה לא נכון.

ברגע שתפגע באמצע שנות ה -60 ותצא לעיר שטטרת, אתה תתמודד עם אחת הבחירות החשובות ביותר ב- TBC Classic. האם אתה מצד אלדור או סקריר? כעת, הבחירה הזו הפיכה, אבל זה כאב מאסיבי (נסביר בהמשך). לעת עתה, בואו נתמקד במדריך פשוט לבחירות הטובות ביותר עבור כל מפרט.

הערה: הבחירה הזו אינה בינארית. בעוד שאלדור עשוי להיות bis עבור המפרט שלך, יתכן שזה לא למקצוע שלך. עבור מדריך זה, אנו נשמור את השניים נפרדים, וזה יהיה שתחליט מה אתה מעריך יותר.

 • 1 אתה צריך ללכת אלדור או לסקריר?
 • 2 מפרט שצריך ללכת אלדור עבור PVE
 • 3 מפרט שצריך להפעיל את PVE
 • 4 מתכוני מקצוע של אלדור ומקצוענים
 • 5 כיצד לשנות בחזרה לאלדור או לסקריר

אתה צריך ללכת אלדור או לסקריר?

סיכום המדינה המוקדמת הוא שאלדור עומד לצאת בראש לרוב השיעורים, כאשר רק Warlocks משתמשים בלעדית על Scryer עבור PVE. ראוי לציין ששני קסמי הכתפיים הם רווחי DPS/HPs קלים מאוד בין השניים. ל- Wowwiki יש השוואה טובה בין אלה.

ראוי לציין כי החלטה זו אינה נוגעת אך ורק על קסמי הכתפיים, והיא גם תביא לתגמולים של BOP משני משימות ונרכשו באמצעות הספק. ה- Aldor One הוא מכה מוות ללגיון ואילו לדיילר יש נקודת מפנה.

צילום מסך במשחק מ- World of Warcraft Classic המציג אזור פארק אבן בעיר שטרת

הערה: בתרשימים שלהלן השתמשנו נטוי למפרט שידרוש גם פריט מהסיעה לצד הקסם הכתף. ל- Wowwiki יש פירוט נוסף של כל אותם פריטים כאן.

WOW DRAGONFLIGHT 10.2 בונוסים והופעות שנקבעו 2

מפרט שצריך ללכת אלדור עבור PVE

 • דרואיד: עקביים פראיים – טנק פראלי – שיקום
 • צייד: חיה שליטה – Marksmanship
 • פלדין: קדוש – הגנה – תגמול
 • כומר: קדוש – צל
 • נוכל: רצח – קרב – דקויות
 • שאמאן: שיפור – שיקום
 • לוחם: נשק – זעם – הגנה

מפרט שצריך להיבחר עבור PVE

 • דרואיד: איזון
 • האנטר: הישרדות
 • Mage: Arcane – Fire – Frost
 • שאמאן: אלמנטל
 • וורלוק: נגע – דמונולוגיה – הרס

תרשים המפרט את הכתובות הן עבור אלדורים והן לדיווחים, כאשר המפרט של כל אחד מהם סיפק

מתכוני מקצוע של אלדור ומקצוענים

מאפיין ייחודי נוסף של כל סיעה הוא מתכוני המקצוע שלהם. אף אחד מאלו אינו משתנה במיוחד, במיוחד מכיוון שרוב הפריטים שהמתכונים יוצרים ניתנים למכירה. נרשם להלן מה שכל סיעה מציעה לכל מקצוע, אם כי אף אחד מהם אינו באמת פורץ עסקות, ואנחנו מציעים להתמקד בכתפיים/פריטים כעדיפות שלך.

 • אלכימיה: Scryer – מתכון: אליקסיר של כוח אש גדול/אלדור – אין
 • נפח: Scryer – סט השריון של צלחת התנגדות ארקנית
 • קסום: אף סיעה לא מציעה תועלת
 • הנדסה: אף סיעות לא מציעות תועלת
 • תכשיטים: לשניהם יש אבני חן ושרשראות ייחודיות, עם זאת, הפריטים שנעשו הם BOE, כלומר תוכלו לקנות אותם ללא קשר.
 • חייטות: מתכוני קסם של אלדור רגל דפוס: איות כסף ודפוס: איות זהוב. דפוס קסמי רגל Scryer: מיסטיק איות דפוס ודפוס
 • עבודות עור: שני הפלגים מציעים ערכות שריון עור ודואר עם אותם תנאים כמו נפח (Scryer = Arcane/Aldor = Fire) – אלדור מציע גם טלאי שריון דירוג הגנה, ואילו סקריר מציע טלאי שריון MP5. שני המתכונים מייצרים פריטי BOE.

וואו 10.2 RAID AMIRDRASSIL תקווה של החלום

כיצד להחליף בחזרה לאלדור או לסקריר

אם תחליט שהסיעה שבחרת אינה בשבילך, אל תפחד. אתה יכול לשנות חזרה לסיעה האחרת עם כמה צעדים פשוטים. ובכן, אלא אם כן אתה מוצא את עצמך שנוא עם הסיעה ההפוכה שהיא, אז זה עשוי לקחת זמן מה. אם זה קורה, הנה מה שאתה צריך לעשות.

עוברים מהפרעון לאלדור:

מצא את ה- NPC Sha’nir בעיר התחתונה, המציעה את המסע המתוח באספקה ​​מתוחה. זה ידרוש מכם לחוות שמונה שקיות ארס Dreadfang מעכבישים של Dreadfang בטרוקקר. לאחר שתשלים את המסע הזה, תפתח את אותו המסע כמו מסע שניתן לחזור עליה, המציע את אותו תגמול. אם אתה מוצא את עצמך בשנאה עם אלדור, אז ייקח בערך 1344 שקיות ארס כדי להגיע לניטרליות (10% פחות עבור בני אדם).

צילום מסך במשחק מ- World of Warcraft Classic המציג את ה- NPC SHA

עוברים מאלדור לסקריר:

מצא את ארקניסט NPC אדיריה בעיר התחתונה, המציעה את החזונות של Quest Voren’thal. זה ידרוש מכם לחוות שמונה עיניים בזיליסקיות רמאות מהפסות בזיליסק בטרוקאר. לאחר שתשלים את המסע הזה, תפתח את אותו המסע כמו מסע שניתן לחזור עליה, המציע את אותו תגמול. אם אתה מוצא את עצמך בשנוא עם סקריר, אז ייקח בערך 1344 שקיות ארס כדי להגיע לניטרליות (10% פחות עבור בני אדם).

הערה – יש נקודה בשרשרת החיפוש הזו בה תמצא את עצמך לא ידידותי עם שני הפלגים. כלומר לא תוכל להיכנס לבסיסים של אחד מהסיעה בעיר שטטרת ‘.

TBC Classic: Aldor או Scryers?

כשאתה צועד ברגל בעיר Shattrath בפעם הראשונה אתה מתמודד עם שאלה חשובה אחת: “אלדור או סקריס?”התשובה לשאלה זו אינה מכריעה כמו” עדר או ברית?”אבל זה עדיין יש השפעה משמעותית על הזמן שביליתך ב- Outland.

שני הפלגים שנמצאו בשתטרת –מסע הצלב הבוער רכזת ראשי – אובר משימות שונות ומוניטין מובהק עבור World of Warcraft שחקנים. אתה יכול לשנות את הסיעה שלך אם אתה בהחלט צריך אבל בחירה אחת והדבקה בה תחסוך לך זמן ומאמץ יקרים ברגע שתפגע ברמה 70.

כדי להשיג מוניטין עם כל אחד מהסיעות, אתה יכול להשלים משימות או למסור שלטים של סונפורי ותומס ארקני עבור סקרנים, וסימני סרגראס ו- FEL Armants עבור אלדור.

מתי TBC שוחרר לראשונה בשנת 2007, השחקנים ביזה שלטני סאנפורי בתדירות פעמיים כמו סימני סרגראס, וארקיין טומס 84 אחוז לעתים קרובות יותר מאשר חימוש פל, על פי Blizzard. אם נתונים אלה זהים עבור קלַאסִי, בחירת סקריסטים תהיה כמעט בוודאות תהיה הקלה – והזולה יותר – קדימה קדימה.

אבל באופן מציאותי, אם אתה רוצה להפיק את המרב מהכיתה שלך, עליך לבחור את הסיעה עם תגמולים מוניטין טוב יותר. אלדור מציע צוות המועבר לשיעורים כמו Mage ו- Warlock, וחרב המותאמת ללוחמים, שאמאנים ורוגס. לעומת זאת, לסקריס יש צוות ריפוי ופגיון לתפוס.

באשר לשריון, לאלדור יש חזה בד עם אינטלקט, רוח וכוח איות, חזה צלחת עם סיבולת, דודג ‘והגנה, טבעת עם זריזות ותקפה, וצוואר עם אינטלקט ומאנה לשנייה. לסקריס יש רגלי עור עם כוח להיט ותקפה, כפפות צלחות עם זריזות, סיבולת והגנה, תכשיט עם כוח להיט וכוח איות, וטבעת עם סיבולת, קריט וכוח איות.

זו בחירה קשה אבל לפי נתונים ספציפיים לכיתה שנרשמו מה- Armory, שחקנים עוד בשנת 2007 ו -2008 עקבו אחר מגמה דומה.

מעמד מפרט אלדור סקריס לֹא הֶחלֵטִי
דרואיד איזון 47.23 אחוזים 50.81 אחוזים 1.97 אחוזים
דרואיד פְּרָאִי 45.03 אחוזים 52.49 אחוזים 2.48 אחוזים
דרואיד שִׁחזוּר 47.03 אחוזים 51.78 אחוזים 1.19 אחוזים
צַיָד חיה שליטה 67.16 אחוזים 29.55 אחוזים 3.29 אחוזים
צַיָד Marksmanship 68.24 אחוזים 29.95 אחוזים 1.81 אחוזים
צַיָד הישרדות 67.05 אחוזים 31.82 אחוזים 1.14 אחוזים
קוסם מִסתוֹרִי 46.75 אחוזים 52.09 אחוזים 1.16 אחוזים
קוסם אֵשׁ 41.44 אחוזים 57.48 אחוזים 1.08 אחוזים
קוסם כְּפוֹר 41.99 אחוזים 55.15 אחוזים 2.86 אחוזים
פלדין קָדוֹשׁ 61.64 אחוזים 37.52 אחוזים 0.85 אחוזים
פלדין הֲגָנָה 60 אחוז 39.40 אחוזים 0.60 אחוז
פלדין גְמוּל 57.40 אחוזים 40.77 אחוזים 1.82 אחוזים
כּוֹמֶר משמעת 55.80 אחוז 44.60 אחוז 1.60 אחוז
כּוֹמֶר קָדוֹשׁ 58.89 אחוזים 40.17 אחוזים 0.94 אחוזים
כּוֹמֶר צֵל 53.72 אחוזים 45 אחוזים 1.28 אחוזים
נוכל רֶצַח 41.65 אחוזים 57.06 אחוזים 1.30 אחוז
נוכל לחימה 59.17 אחוזים 40.03 אחוזים 0.80 אחוז
נוכל עֲדִינוּת 54.48 אחוזים 44.16 אחוזים 1.35 אחוזים
שאמאן אלמנטלי 44.27 אחוזים 54.66 אחוזים 1.07 אחוזים
שאמאן הַגבָּרָה 47.47 אחוזים 50.35 אחוזים 2.18 אחוזים
שאמאן שִׁחזוּר 47.56 אחוזים 51.56 אחוזים 0.88 אחוזים
מְכַשֵׁף מֶמֶר 41.40 אחוזים 57.45 אחוזים 1.15 אחוזים
מְכַשֵׁף דמונולוגיה 38.58 אחוזים 60.10 אחוזים 1.13 אחוזים
מְכַשֵׁף הֶרֶס 41.30 אחוז 57.89 אחוזים 0.81 אחוזים
לוֹחֶם נשק 68.47 אחוזים 29.65 אחוזים 1.89 אחוזים
לוֹחֶם זעם 71.72 אחוזים 26.35 אחוזים 1.94 אחוזים
לוֹחֶם הֲגָנָה 70.16 אחוזים 29 אחוזים 0.84 אחוזים

על פי הנתונים, תגרה וטנקים בדרך כלל התפוצצו לעבר אלדור בזמן שהמגרשים והמרפאים הלכו על סקריסטים. אבל יש כמה מחקרים. הכמרים והפלדינים בחרו באלדור, ודרואידים בחרו בדיקות.

בסופו של דבר הבחירה היא שלך. ברגע שתתחיל לפשט או לטחון את הזירה, הפריטים הזמינים מאלדור והסקרירים ישפיעו מעט מאוד על הסטטיסטיקה הכוללת שלך.

עורכת שותפה. בריט תקוע אלפי מיילים מהבית על אי קטן וקטנטן שנראה כמו בטטה. ליגת האגדות? הוא מודע לזה. הערך? יכול להיות ששמע על זה. מתקפת נגד? נשמע מוכר במעורפל.

וואו בוער מסע צלב קלאסי – אם תבחר באלדור או בדיסקים?

דמות קלאסית וואו שמביטה למטה על שטרת מאלדור טיר

תוהה אם לבחור באלדור או בדיסקים במסע צלב בוער? לשחקנים בגרסת מסע הצלב הבוערת של World of Warcraft Classic יש בחירה חשובה לעשות כאשר הם פוגעים בשתטרת, עיר הבירה של Outland. עליהם להחליט בין שני פלגים, אלדור או סקריס, השולטים באזורים שונים בעיר – ולבחירה זו יש השפעה גדולה על החיפוש והמשחקים בהמשך.

האלדור הם סיעת מירוץ דראני הכובשת פלטפורמה גבוהה בצד המערבי של העיר והבנק הנלווה מתחת. סקריס הם אלפי דם המחזיקים פלטפורמה ובנק דומה לדרום -מזרח. שניהם מציעים תגמולים וקווי חיפוש ייחודיים, וככל שתעשו יותר קווי חיפוש לאחד, כך תוכלו להפסיד מוניטין יותר עם האחר.

זו בחירה חשובה לעשות, כך שלפני שתבחר, התבונן בתגמולים מכל סיעה – אולי תרצה ללכת עם סיעה שמעניקה ציוד טוב יותר לכיתה שלך. הנה כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה בוחרים בין אלדור או סערים.

כיצד לבחור סיעה ב- WOW TBC

כשאתה מגיע לראשונה לשתטרת, מוצעים לך מסע על ידי ותיק מלחמה בהגארד בכניסה לעיר, ומבקש ממך ללכת לדבר עם A’dal. עקוב אחר קו המסע הזה ותינתן לך את העיר קו האור, בה משרתו של ח’דגר מעניק לך סיור ארוך ברחבי העיר. לאחר מכן, משימות המשך אמונים לאלדור/אמונים לפחמים יאפשרו לך לבחור את סיעתך. אתה לא צריך להשלים את אלה עד שאתה מוכן.

להישאר ניטרלי

מכיוון שאתה לא יכול להכניס את פריטי המוניטין החוזרים ונשנים עבור אף אחד מהסיעה עד לרמה 64, אין הרבה טעם להכריז על האמונים שלך לפני כן, ולא תחמיץ שום קווסטים. במקום זאת, הישאר ניטרלי וליהנות משימוש בבנקים וגם בספקים עד שהבחירה מתחילה לעשות את ההבדל.

אם תבחר להישאר ניטרלי לנצח, תהיה לך בנקאות נוחה יותר, אך תחמיץ את כל הציוד, הקסמים והמתכונים המתמחים מכל סיעה. תפספס גם נקודות טיסה ספציפיות לסיעה בעמק Shadowmoon שאתה הולך לאחל לך, ולא תוכל לעשות אף אחד מקווי המסע הספציפיים לסיעה ב- Netherstorm או Shadowmoon. חלק מהתגמולים מאותם קווי חיפוש הם די נחמדים.

הספקים בשתטרת מוכרים צלוחיות כשאתה מרומם עם אלדור או סקריס, משלחת Cenarion ו- Sha’tar. אמנם הצלוחיות זהות לכל סיעה, אך אינך יכול לרכוש אותם אם אתה לא מכריז על אחד.

הרובד הקלאסי של וואו קלאסי

וואו TBC אלדור ותגמולים של סקריס

שתי הפלגים מציעים קסמי כתפיים במוניטין מכובד ומרומם. שניהם מציעים את אותם שני יתרונות לכל קסם, אך הסכומים שונים בין הפלגים. היתרונות עבור קסמי הכתפיים הם:

 • איות שביתה קריטית ונזק לאיית
 • שביתה קריטית וכוח התקפה
 • מאנה לכל חמש שניות וריפוי
 • הגנה ודודג ‘

תגמולים של סקריס

גרסאות סקריס של מציעות חניכי הכתפיים מעט יותר איות שביתה ביקורתית, שביתה ביקורתית רגילה, מאנה לחמש שניות והגנה.

שיעורי גלגלים עשויים לרצות לשקול סקריסטים עבור Scryers Scryer Scryer Scryer Scryer Scryer בלבד, הכולל דירוג פגעי איות ואפקט בשימוש הגובר על נזק וריפוי כישוף. תכשיטים, נפחים ועובדי עור ימצאו דפוסים של סקריס בלבד זמינים.

לרשימת הפריטים המלאה שנמכרים לשחקני סיעה של Scryer. זה לא בדיוק תגמול, אבל גם הרובד הצעק הוא נמוך יותר, כך שתוכלו לקפוץ בבטחה מבלי לחכות למעלית.

אלדור תגמולים

קסמי כתפיים של אלדור מגיעים באותם שילובים כמו סקריס, אך מציעים מעט יותר נזקי איות, כוח התקפה, ריפוי ודודג ‘. תכשיטים, נפחים ועובדי עור ימצאו דפוסים שונים בלבד של אלדור בלבד. חייטים שהולכים אלדור משיגים גישה לכסף וזהב כישוף, מכנסיים מקלעים שמוסיפים ריפוי וסיבולת.

לרשימת הפריטים המלאה שנמכרת לשחקני סיעת אלדור, עיין ברשימת המכירות של רבעון אנדרין. אלדור עלייה מציעה נקודת כניסה נוחה לאזור Nagrand.

וואו בוער מסע צלב אלדור שכבה

איך להחליף מאלדור לפלעינים או לסקריס לאלדור

אתה יכול לשנות את הסיעה שלך לאחר שבחרת אותה, אך תצטרך להמציא את כל המוניטין שאיבדת עם הסיעה שלא בחרת. בדרך כלל זה יותר מהמוניטין שצברת עם הסיעה שבחרת, כך שיידרש קצת עבודה.

ארקניסט אדיריה בעיר התחתית מציע מסע מוניטין שניתן לחזור עליה להחליף מאלדור לסקריסטים על ידי איסוף עיני בזיליסק אינסופיות. זה המסע היחיד שיחזיר אותך לניטרלי. Sha’nir מציע מסע דומה להחליף מסקריס לאלדור, אוסף שקיות ארס מעכבישים.

זה כל מה שאתה צריך לדעת לפני שתחליט אם לבחור את אלדור או לסקרירים. בזמן שאתה בונה את המוניטין שלך עם הסיעה שבחרת, ייתכן שתרצה לשקול לעבוד על המוניטין שלך עם סיעת Netherwing, כך שתוכל להשיג הר קלאסי של Netherdrake כשתגיע הזמן.

הת’ר ניומן משחקים בכירים ותורמת טכנולוגית של פורבס – מה שהת’ר לא יודעת על World of Warcraft לא שווה לדעת.