מדריך הטראריה של קרל

שיקויי ריפוי פחותים מיוצרים עם 2 ג’ל, 2 בקבוקי זכוכית ופטריות. הם יבריאו 50 נקודות בריאות. כדי לשדרג את השיקוי הזה תזדקק לשתי שיקויים ריפוי פחות. פטריות זוהרות ניתן למצוא מתחת לאדמה על ידי שכבת המערה. השלב הבא של שיקויים ריפוי דורש 3 מים בבקבוקים, אבק 3 פיקסי ושרד קריסטל. שיקוי זה שמור כאשר אתה נכנס ל- HardMode שכן ניתן למצוא את המרכיבים רק ברגע שהעולם שלך נכנס ל- HardMode.

כיצד להכין תחנת יצירה בטריה ולבשל שיקויים

כשאתה מתקדם במשחק הטרריה תיתקל בצורך בחלוט שיקויים. ישנם עשרות שיקויים שונים משחזור הבריאות והמאנה שלך, ועד חובבים שונים שיכולים לתת לך יתרון במריבות הבוס. שיקויים יכולים לעזור לכם להוציא מאה נוספים או אפילו אלף נקודות נזק או לשמור עליכם בחיים ארוכים יותר. למרבה המזל קבלת הגדרת שיקויים היא קלה ויכולה להיעשות מוקדם מאוד במשחק.

תוכן

 1. חומרים נדרשים להכנת שולחן אלכימיה
 2. איך להכין שולחן אלכימיה:
 3. איך להכין שיקויים בטראריה
 4. שאלות נפוצות
  1. ש. מה השיקוי הטוב ביותר בטאראריה?
  2. ש. כיצד לגדל מרכיבי שיקוי בטריה?
  3. ש. כיצד להכין ולשדרג שיקויים בריאותיים בטראריה?

  חומרים נדרשים להכנת שולחן אלכימיה

  1. 2 אבני חול
  2. 10 אבני עץ (לספסל עבודה)
  3. 20 אבני אבן, 4 אבני עץ ו -3 לפידים (לתנור)

  אתה צריך בקבוק זכוכית להכנת שולחן אלכימיה. להכנת בקבוק זכוכית תצטרך שני אבני חול ותנור. שלי קצת אבן וקוצצים כמה עצים כדי להשיג את החומרים הדרושים לך לתנור וספסל עבודה. ספסל עבודה עם בקבוק זכוכית למעלה הוא כל מה שאתה צריך כדי לפתוח מתכוני שיקוי.

  איך להכין שולחן אלכימיה:

  ראשית יציב ספסל עבודה. אתה יכול להכין ספסל עבודה ביד עם 10 עץ.

  הנח את ספסל העבודה שלך למטה ושלב 20 אבני אבן, 3 לפידים ו -4 עץ להכנת תנור. תנור זה יאפשר לך להפוך חול לזכוכית. אסוף קצת חול על ידי שיטוט על פני עולמך. אתה צריך להיתקל במדבר, אבל אם תצטרך לאסוף קצת חול בקצה עולמך באוקיאנוס.

  מקם את הכבשן שלך ופתח את המלאי שלך להכנת זכוכית. כל חתיכת זכוכית תכין 2 בקבוקי זכוכית.

  הפוך את הכוס שלך לבקבוקי זכוכית והניח בקבוק זכוכית על גבי ספסל העבודה שלך.

  לא משנה באיזה צד אתה מניח את בקבוק הזכוכית. ברגע שיש לך ספסל עבודה עם בקבוק זכוכית למעלה אתה יכול להכין שיקויים בתחנת היצירה הזו.

  איך להכין שיקויים בטראריה

  כמעט כל שיקוי במשחק מתחיל במים בבקבוקים. החריג הגדול ביותר לכלל זה יהיה שיקויים ריפוי פחותים מכיוון שאלו רק דורשים פטריות, ג’ל ובקבוקי זכוכית רגילים. אסוף הרבה חול כדי להפוך לבקבוקי זכוכית ואם המטרה שלך היא להכין שיקויים מרפאים, לשלב 2 ג’ל, פטריות ו -2 בקבוקי זכוכית כדי להכין שני שיקוי פחות מרפא.

  לקבלת חובבי שיקוי מועילים תזדקק לבסיס מים בבקבוקים כדי להתחיל. להכנת מים בבקבוקים פשוט יש בקבוקי זכוכית במלאי שלך ולעמוד ליד מקור מים.

  אתה רק צריך לעמוד ליד המים על מנת שהמתכון יימנע. גודל המים לא חשוב והמים אינם נצרכים עם הכנת מים בבקבוקים. עם המים בבקבוקים שלך גרמו לך עכשיו לבסיס לרוב השיקויים. מתכון שתרצה להכיר את שיקויי התחדשות הם שיקויי התחדשות. שיקוי זה יירפא לאט לאט את סרגל הבריאות שלך ויוצר תוספת מבורכת בכל פעם שאתה עומד בפני כל בוסים.

  כדי להכין שיקוי התחדשות אתה רק צריך מים בבקבוקים, ללימודי יום ופטריות בשולחן אלכימיה. אם אתה רוצה ללמוד כיצד להכין שיקויים אחרים פשוט הניחו מים בבקבוקים באפשרות היצירה שהמדריך מציע. הוא יראה לך את המתכון כמעט לכל שיקוי במשחק.

  שאלות נפוצות

  ש. מה השיקוי הטוב ביותר בטאראריה?

  השיקוי השכיח ביותר שאני מוצא את עצמי מתבשל הוא שיקוי ההתחדשות. במיוחד מכיוון שזהו אחד השיקויים הקלים ביותר לחלוט והיתרונות שלה נמשכים לאורך כל המשחק. רוב השיקויים שאתה מבשל יהיו למאבק בבוסים. עם זאת בחשבון, שיקוי הזעם והשיקוי של Lifeforce הם מועמדים חזקים לשיקוי הטוב ביותר במשחק. כעליית נזק של 10% פירושה שאתה מסיים את הבוס נלחם מהר יותר, ועלייה בריאות מקסימאלית של 20% פירושה שאתה יכול לשרוד יותר.

  ש. כיצד לגדל מרכיבי שיקוי בטריה?

  להרבה מרכיבי שיקוי יהיו דרישות מיוחדות עבורך לקצור את הזרעים שלהם. אמנם אתה יכול להשיג את מרכיב השיקוי מבלי שתמלא את התנאי, אוסף זרעים מאפשר לך לשמור על מלאי גדול של מרכיבי השיקוי שלך. DayBloom למשל יעשה רק זרעים כאשר הם נקצרים בזמן שהוא בשעות היום. ל- Moonglow יש את המצב ההפוך בו הוא צריך להיות לילה. אתה יכול להכין קופסאות עציץ עם 6 חימר כדי לגדל את הזרעים האלה למרכיבי השיקוי שלהם.

  ש. כיצד להכין ולשדרג שיקויים בריאותיים בטראריה?

  שיקויי ריפוי פחותים מיוצרים עם 2 ג’ל, 2 בקבוקי זכוכית ופטריות. הם יבריאו 50 נקודות בריאות. כדי לשדרג את השיקוי הזה תזדקק לשתי שיקויים ריפוי פחות. פטריות זוהרות ניתן למצוא מתחת לאדמה על ידי שכבת המערה. השלב הבא של שיקויים ריפוי דורש 3 מים בבקבוקים, אבק 3 פיקסי ושרד קריסטל. שיקוי זה שמור כאשר אתה נכנס ל- HardMode שכן ניתן למצוא את המרכיבים רק ברגע שהעולם שלך נכנס ל- HardMode.

  טרריה: הכנת שיקויים

  הכנת שיקויים בטראריה

  שיקויי יצירה מאפשרים לך לתת חובבי הדמות שלך שימושים מאוד במריבות בוס ובזמן הכרייה

  שיקויים מספקים חובבים לדמות שלך – בדרך כלל למשך כמה דקות לפחות – מה שיכול להשפיע מאוד על כוח הדמות שלך בלחימה. זה בולט במיוחד כאשר נאבקים בבוסים, שכן הסטטיסטיקות המשולבות של כמה שיקויים משפרות את הדמות שלך בקרב. יש גם שיקויים שמאיצים את הכרייה ומספקים אור, ואלה זמינים באופן קבוע יעזרו מאוד. בעוד שהשיקויים שאתה מוצא מהחזה בזמן ההרפתקאות ניתן לשמור לרגעים חשובים, זה אפילו עדיף אם אתה יכול לחלוט משלך באמצעות בקבוק ממוקם או שולחן אלכימיה (PC בלבד לעת עתה) כך שתוכל לקבל אספקה ​​אינסופית. היכולת לגדל צמחים היא המפתח כאן, ולכן יש מדריך נפרד לצמחי גינון בטריה שעשויים לעזור לך בתהליך זה. אתה יכול גם ליהנות משיקויים הטובים ביותר לקרב הבוס. המוקד של מדריך זה הוא להביא למתחילים חדשים במהירות בדרישות לחליטת שיקויים.

  עושה שיקויים

  תחילת העבודה עם אלכימיה
  תהליך יצירת שיקויים דורש מכמה דברים. להלן רשימה של החומרים שתצטרך להתחיל. זה ספציפי על מנת להימנע בלבול מופרז בהתחשב בכמות הבחירות בטריה.

  Terraria - הכנת זכוכית

  הכנת זכוכית בטרה דורשת חול, שניתן להפוך לבקבוקים עם שני צעדים בלבד בכבשן

  בקבוקים – אתה צריך בקבוק אחד המונח על השולחן אם אין לך גישה לשולחן האלכימיה. אתה יכול להכין כוס, או פריט אחר להחזיק נוזלים, אך מכיוון שאתה צריך בקבוקים בכל מקרה, סביר להניח שתרצה פשוט להשתמש בזכוכית בשביל זה. לכו למצוא ביומה מדברית על פני עולמכם והורידו את גובהו חלקם על ידי קצירת ערימת חול גדולה. בקבוקי זכוכית מיוצרים מחול, בעזרת תנור. ראשית אתה מכין את הזכוכית, ואז יוצר אותה לבקבוקים באמצעות הכבשן גם לשלב השני. שני חול מייצר כוס אחת, שהופכת לשני בקבוקים – כך שבאופן בסיסי יהיה לך בקבוק אחד לכל גוש חול במלאי שלך. 999 בקבוקי שיקויים יימשכו זמן רב מאוד, כך שאתה לא צריך כל כך הרבה. התחל עם 200 לכל היותר.

  Terraria - תחנת שיקוי פשוטה

  תחנה איתה ניתן להכין שיקויים. בתמונה הם תחנות היצירה המינימליות הנדרשות – תנור לייצור זכוכית מחול והפכתם לבקבוקים, ואחד הניח בקבוק ריק על ספסל עבודה.

  הניחו בקבוק ריק אחד – עד שתוכל להשיג תחנת אלכימיה, אתה פשוט צריך את אחד הבקבוקים המונחים על ספסל עבודה – זה הכל! שים אותו על סרגל החם שלך והניח אותו כמו כל אובייקט אחר, רק על גבי השולחן. זה רק נותן לדמות שלך משהו לערבב את הצמחים כדי להכין שיקוי. בקבוק ממוקם זה הופך את ספסל העבודה לאזור יצירת אלכימיה תוך שמירה על תפקידו המקורי.

  בקבוקים עם מים – כדי להכין ממש שיקוי, אתה צריך בקבוקים מלאים במים. פָּשׁוּט! קח את ערימת הבקבוקים שלך והלך לעמוד במים מסוימים. אתה יכול להעלות את תפריט היצירה ולמלא את כולם בפעם אחת, הכל מבלי להשפיע על מפלס המים. עבור כל שיקוי שתבצע, תזדקק לאחד מהבקבוקים האלה כך שיהיה טוב להכין רבים בבת אחת כדי להפיל מרכיב אחד מהרשימה.

  מים בבקבוקים הם חומר נדרש כמעט בכל הטרריה

  מי הבקבוק מחייבים אותך לעמוד רק ליד גוף מים עם משהו שכדי להכניס אותם. העלה את תפריט היצירה ומלא את כולם!

  צמחים וחומרים אחרים – עכשיו אתה רק צריך לצמוח/לקצור את עשבי התיבול ודברים אחרים שאתה צריך להכין כל שיקוי. עמידה ליד הבקבוק שעל השולחן תאפשר לך לגשת לעיצוב שיקוי.

  PC Terraria 1.3 בלבד: שולחן אלכימיה
  שולחן אלכימיה נמצא לרוב בצינוק, שניתן לבחון ברגע שיש לך קצת הגנה ונזק הגון והצכת את Skeletron כדי לקבל גישה. למה אתה לא יכול פשוט לקנות או ליצור את זה? זה מיוחד. שימוש בשולחן אלכימיה לעומת בקבוק ממוקם מעניק לך סיכוי של 1 מתוך 3 לא להשתמש בחומרים כלשהי כשאתה מכין שיקוי. המשמעות היא שהחומרים שלך הולכים הרבה יותר, ומאפשרים לך להכין עוד יותר שיקויים עם הקציר שלך. אתה צריך לקחת על עצמך את Skeletron ולהביס אותו לפני שתעבור למצב קשה כך שיהיה לך שולחן אלכימיה אם אתה מעוניין להכין הרבה שיקויים כמו שאני. לאחר שלקחת בית אחד על ידי מכה אותו עם פיקקס כדי ‘לקצור’ אותו, המשחק יבחר אוטומטית את שולחן האלכימיה לעומת הבקבוק הממוקם כשאתה הולך להכין שיקוי, אם שניהם יהיו קרובים זה לזה.