מדריך רומנטיקה של Mass Effect 2 עם כל חברי החוליה שפרד יכול לרומנטיקה ב- Mass Effect 2

Contents

מי שמתכנן לרומנטיקה ג’ק צריך להיזהר – לג’ק יש אפשרות למפגש חד פעמי עם שפרד מוקדם יותר במשחק, לפני שהיחסים נהיה רציניים. שפרד יכול לעשות זאת בשביל הכיף, אבל לעשות זאת ננעל את מגרש הרומנטיקה המלא של ג’ק. בנוסף, זה עדיין ייחשב כבוגד באפקט ההמוני שלך 1 עניין אהבה.

ה טרילוגיית Mass Effect מלא בהחלטות המשנה את היקום, אך כולנו יודעים מהן כמה מההחלטות הקשות ביותר. אפשרויות רומנטיקה. וילד, לשפרד בטוח יש הרבה תחומי אהבה פוטנציאליים הניתנים לרומני. דף זה נועד לעזור לך לנווד את אותם פרשיות אהבה על פני Mass Effect, Mass Effect 2 ו- Mass Effect 3 – הכל בעמוד אחד.

פרסומת. המשך לגלול לעוד

אנו מפרקים את המדריך הזה למטה משחק אחר משחק, כולל רישום כל דמות של אפשרות רומנטיקה, איך לרומן אותם, כיצד להימנע משולשי אהבה מביכים, ולהסביר אילו אלמנטים רומנטיים עוברים מאפקט מסה לאפקט המוני 2 ואז לאפקט המוני 3.

לא משנה מה השפרד שלך, יש להם זריקה לאהבה - ומדריך הרומנטיקה הזה יעזור לך למצוא אותו

 • כיצד לדמויות רומנטיקה בטרילוגיית Mass Effect
 • מדריך רומנטיקה אפקט 1
 • מדריך רומנטיקה של Mass Effect
  • איך אני אוהב תחומי עניין
  • איך לדמויות רומנטיות ב- ME2
  • נקודות רומנטיקה ללא חזרה, השלכה ורמאות
  • סכסוכים בין צוותים ורומנטיקה
 • מדריך רומנטיקה של Mass Effect
  • איך לדמויות רומנטיות ב- ME3
  • נקודות יחסים ללא חזרה

כיצד לדמויות רומנטיות במהדורה אגדית של Mass Effect

לפני שנכנס לפרטים הספציפיים למשחק, הערה מהירה על רומנטיקה בטרילוגיית Mass Effect – וזה אומר, זה באמת די פשוט. ברור שיש לך שלל אפשרויות דיאלוג עם כל דמות במשחק, והרבה שיחות אופציונליות, במיוחד עם חברי החוליה שתמצא בספינה שלך בין המשימות.

.

כדי להמשיך במערכת יחסים, עליך פשוט לדבר עם הדמות שלך שבחרת בכל הזדמנות אפשרית, במיוחד בין משימות סיפור. המשיכו להביע עניין בהם ובחייהם, ובסופו.

פרסומת. המשך לגלול לעוד

זה יהיה המצב רק, כמובן, אם הדמות שאתה מדבר איתה זמינה לרומנטיקה במשחק שאתה נמצא בו ועל ידי מין שפרד אתה משחק כמו. כל זה, ועוד, מפורט במדריכי הרומנטיקה עבור כל משחק למטה.

חשוב לזכור מעבר לכך שלמעשים שלך יש השלכות ממשחק למשנה; אם תבחר דמות במשחק הראשון, הם יצפו שתשאר נאמנים בשנייה – ואם לא, יהיו השלכות. למרות זאת, העצה העיקרית שלנו היא לשחק עם הבטן שלך – אך מדריך זה יכול לעזור לתת לך כוונה לפי הצורך.

Mass Effect 1 אפשרויות רומנטיקה ומדריך

ליארה היא הדמות היחידה הנחשבת בהשפעה ההמונית הראשונה שניתן לחדור על ידי שפרד זכר או נקבה

המשחק הראשון של Mass Effect הוא במובנים רבים הפשוטים מבין השלושה – הוא לא לוקח בחשבון שום החלטות ממשחקי עבר, והוא גם בודק ביו -בודק את המים ומגלה איזו מערכת רומנטיקה אפשרית אפילו. המשמעות היא שיש שלוש אפשרויות רומנטיקה פוטנציאליות ב- ME1. מבין השלושה האלה, יש שתי אפשרויות לכל מגדר שפרד.

 • שפרד זכר
 • שפרד נקבה: קיידן או ליארה

בנוסף לכל זה, כל מגדר שפרד יכול גם להיות מפגש רומנטי עם שעערה, קונסורט אסארי במצודה. לשם כך, מסכים לעזור לשעירה במצודה, שניתן לעשות זאת כבר משעת תגיעו לראשונה למצודה.

איך לחזר אחר הדמויות הניתנות לרומאציה של Mass Effect 1

. . . לבסוף, לקראת סוף המשחק, תתמודד עם כמה בליטות בכביש, ואחריו הזדמנות לסכם במלואם את הקשר, אם אתה יודע במה אנו מקבלים.

 • אשלי וקיידן: תוכל להתחיל את תהליך הרומנטיקה עם אשלי וקיידן מוקדם במשחק. אחרי המשימה הראשונה ב- Eden Prime, תהיה לך הזדמנות לדבר עם חבר חולית המין השני מהשפרד שלך. בתהליך זה תוכלו להתחיל לשוחח בצ’אט של אפשרות הרומנטיקה שלכם, להחמיא להם ולפלרטט בכל הזדמנות שתוכלו. אם אתה מעמד ביוטי, יהיה לך דיאלוג ייחודי עם קאידן על כך שיש לך את זה במשותף, אבל זה לא ישפיע על הרומנטיקה.
 • ליארה: אתה לא מגייס את ליארה עד שאחרי שתשלים את המשימה למצוא אותה בכוכב הלכת תרום. אתה יכול להשלים את שלושת כוכבי הלכת העיקריים של Mass Effect (Therum, Feros, & Noveria) בכל סדר, אבל אם אתה רוצה לרדוף אחרי ליארה, אתה צריך ללכת לתרום ולאסוף אותה קודם. ברגע שתעשה זאת, תוכל שוב להתחיל לחזר אותה בנורמנדי בשיחה.

פרסומת. המשך לגלול לעוד

בניית הרומנטיקה:

כדי לקדם את העלילה הצדדית הרומנטית, עליך לחזור באופן קבוע לעניין הרומנטי שלך על סיפון הנורמנדי לצ’אט. ככלל אצבע, עליך לעשות זאת בכל פעם שאתה חוזר ממשימת סיפור ראשי או מכל אירוע סיפור מרכזי. גם לא מזיק לעשות זאת מדי פעם בין משימות צדדיות. אם לדמות אין שום דבר חדש לומר, זה יהיה ברור.

בכל אופן, מעת לעת, לכל חבר חוליה כולל עניין האהבה שלך יהיה דברים לומר על האירועים האחרונים. עבור רומנטיקה, דיאלוג ייחודי זה יספק גם הזדמנויות לפלרטט ולקדם את הקשר. . עשה זאת לעיתים קרובות.

בשתי הזדמנויות, תחומי האהבה הפוטנציאליים שלך יכולים בסופו של דבר לחצות, מה שעלול לגרום לבעיות מסתיימות במערכת יחסים.

 • ברגע שליארה תהיה על הסיפון הנורמנדי, אם דיברת איתה, היא בסופו של דבר תעלה בשיחה עם אפשרות עניין האהבה שלך לאדם. הם ישאלו אם אתה מעוניין בליארה; אם אתה אומר כן, זה יסיים את הקשר שלך עם קאידן או אשלי.
 • בהמשך המשחק, אם הצלחת לסובב את הצלחות ולרדוף גם אחר ליארה וגם את אשלי או קאידן בבת אחת, תהיה לך על הסף על ידי הצמד. שפרד לא יכול לקבל את שניהם. תצטרך לבחור באפשרות אהבה – וזה נועל את מגרש המשנה לרומנטיקה לדמות האחרת. .

משחק קצה: Virmire & The Romance Scene

לאחר השלמת שלושת כוכבי המשימה של שלושת סיפורי הליבה בכל סדר שתבחר, תועדו לכוכב הלכת VIRMIRE. ישנן מספר החלטות עיקריות על Virmire שיש בהן השלכות עצומות במשחקים מאוחרים יותר. זה כולל החלטה על גורלו של ורקס, אך לבחירה הסופית שאתה עושה יש כלי הקשה גדולים ברומנטיקה שלך.

רק אחד משני חברי החוליה האנושיים שלך יכול להשאיר את Virmire Alive. אי אפשר להציל את שניהם. מי מחזיר את זה לנורמנדי הוא הבחירה שלך. מי אתה שולח כדי לעזור לקיררה לא ממש משנה, אבל מי אתה בוחר לחסוך בסוף עושה. באופן טבעי, אם אתה מקריב את העניין הרומנטי שלך, הקשר הזה נגמר.

האירועים נפרשים לאחר VIRMIRE, ויש המון הזדמנות לדבר עם עניין האהבה שלך כאן. כאן אתה אטום לחלוטין את העסקה. אם עשית זאת, כשאתה יוצא למשימה לכוכב הלכת אילוס, תחווה סצנת אהבה רומנטית לפני המשימה, תבטל את הישג Paramour.

Mass Effect 2 מדריך אפשרויות רומנטיקה: תווים הניתנים לרומא

.

מירנדה מופיעה באופן בולט באפקט מסה 2, וניתן לרומנט על ידי זכר הפקף

הדברים מעט יעילים ב- Mass Effect 2, אבל הם גם מסובכים על הסף בזכות העובדה שיש כפול מספר תחומי האהבה במשחק הזה. הדמויות הניתנות לרומיות הן כדלקמן:

 • שפרד זכר: ג’ק, מירנדה, טלי
 • שפרד נקבה: גארוס, יעקב, תאנה

בנוסף לששת אלה, ישנן שלוש דמויות שלא נחשבות כאינטרסים רומנטיים מן המניין למרות שיש להן סצינות אהבה. הם יומן קלי צ’יימברס, וסמארה או מורינת (תלוי איך עוברת משימת הנאמנות של סמרה). .

כיצד אפקט המוני אינטרסים אהבה עוברת

חשוב לציין שאם אתה מייבא חוסך מ- Mass Effect 1, מערכת היחסים הרומנטית הזו עם ליארה, קאידן או אשלי מועברת. אם תמשיך במערכת יחסים חדשה ב- ME2, זה נחשב לרמאות, ויהיו השלכות ב- Mass Effect 3.

אם תבחר להישאר נאמנים, המקום בו עניין האהבה יוחלף ברגע של ניפוי בתמונה של עניין האהבה המקורי שלך – ובהמשך תתאחד ב- ME3 – או מוקדם יותר עבור אוהדי ליארה, כפי שהיא באמת מראה למעלה במשימת DLC של Me2 ‘Lair of the Shadows’, שם יש סיכוי להמשיך במערכת היחסים.

תאיין נותן לשחקנים הזדמנות לנהל מערכת יחסים עם סוג חדש של חייזר שעושה את הופעת הבכורה שלו ב- ME2

כמו באפקט ההמוני הראשון, הליבה של כל מערכת יחסים היא די פשוטה. לאחר שגייסת דמות לצוות שלך, תרצה לדבר איתם שוב ושוב בתדירות גבוהה ככל האפשר, בין משימות בכל פעם שתחזור לספינה שלך. בכל פעם שיש אפשרויות דיאלוג חדשות, תרצה לעסוק, להגיב באופן חיובי ולחפור עמוק יותר בתו הזה.

פרסומת.

עם הזמן, שפרד והדמות יתקרבו, וכפי שכן, יופיעו אפשרויות דיאלוג רומנטיות בבירור. רדוף אחר אלה – אך היזהר, מעבר ליותר מעניין רומנטי אחד בבת אחת יכול להיות בעל השלכות שליליות. כל מערכת יחסים מתקדמת מספיק תביא לסצנת אהבה רגע לפני שאתה נוסע בממסר אומגה 4.

יש רק שני קמטים הפעם, בהשוואה ל- ME1 – דרך שתוכלו לנעול בטעות את מערכת היחסים שלכם עם ג’ק, וקונפליקטים של צוותים. קרא למטה למידע נוסף על אלה.

ג’ק ודוכן הלילה אחד

מי שמתכנן לרומנטיקה ג’ק צריך להיזהר – לג’ק יש אפשרות למפגש חד פעמי עם שפרד מוקדם יותר במשחק, לפני שהיחסים נהיה רציניים. שפרד יכול לעשות זאת בשביל הכיף, אבל לעשות זאת ננעל את מגרש הרומנטיקה המלא של ג’ק. בנוסף, זה עדיין ייחשב כבוגד באפקט ההמוני שלך 1 עניין אהבה.

נקודות רומנטיקה ללא חזרה, השלכה ורמאות

ל- Mass Effect 2 יש קצת יותר עדינות מקודמו בעניין זה. לכל מערכת יחסים יש נקודת מוגדרת – שאמורה להיות ברורה בדיאלוג – שם שפרד הופך ‘לנעול’ לאינטרס האהבה ההוא. זה אומר לקראת סוף המשחק אתה מקבל את סצנת האהבה שלהם.

עם זאת, שלא כמו ב- ME1, אתה יכול להפוך את זה. . נוסף.

סכסוכים בין צוותים ורומנטיקה

.

סכסוכים אלה מחייבים מכם מספר מספיק של נקודות פרגון או ריגייד כדי לפתור את הסכסוך מבלי לקחת צד. עם זאת, אם אתה נאלץ לקחת צד, תאבד גם את הנאמנות ואת היכולת לרומנטיקה את הדמות שאתה לא בוחר. אם אתה רומן מירנדה וצד עם ג’ק, נשדד לשלום למערכת היחסים שלך. אם תבחר לגיון, תאבד את ההזדמנות לרומנטיקה טאלי.

פרסומת.

אתה יכול למצוא יותר על סכסוכי הצוות במדריך הנאמנות של Mass Effect 2 שלנו – אבל רק היזהר מי אתה מרגיז, ואם אתה יכול, נסה לשמור על כולם מאושר עם פרגון או אפשרויות Renegade.

Mass Effect 3 מדריך רומנטיקה: אפשרויות רומנטיקה חדשות וחוזרות

ME3 הוא משחק על מלחמה, אבל לשפרד עדיין יש זמן לאהבה ורומנטיקה

כפי שאתה יכול לדמיין, עם המטען הרומנטי הפוטנציאלי של שני משחקים עד לנקודה זו המצב עם הרומנים ב- Mass Effect 3 הוא הכי מסובך.

עם זאת, יחד עם זאת, המשחק הזה רך יותר, ואינו לא סלח.

ME3 מציג את המגוון הרחב ביותר של דמויות הניתנות לרומאנס עד כה, אם כי כמובן בגלל אופי הדמויות החוזרות, רק קומץ מהם הם חברי החוליה:

 • שפרד זכר: אשלי, דיאנה אלרס, ג’ק, קאידן, קלי צ’יימברס, ליארה, מירנדה, סטיב קורטז, טאלי
 • שפרד נקבה: דיאנה אלרס, גארוס, קאידן, קלי צ’יימברס, ליארה, סמנתה טריינור, תאנה קריוס

בנוסף, ישנן שלוש דמויות שניתן לרדוף אחרי רומנטיות במהלך המצודה: Shore Leave Mission & המעקב שלה (ה- Citadel DLC).

 • שפרד נקבה: Javik & James
 • שפרד זכר או נקבה: סמארה (אם רומנטית ב- me2)

איך ME1 ו- ME2 LOVE תחומי עניין עוברים ל- ME3

. המשך לגלול לעוד

. אם נשארת נאמנה ב- ME2, הדברים די ברורים – המשחק יניח שאתה באופן טבעי רוצה להמשיך במערכת היחסים הזו ולהכניס אותך לדרך הזו. אתה יכול לשוטט אם תבחר, עם זאת.

אם אתה רומק דמויות שונות ב- ME1 ו- ME2, המשחק יכיר בשתי ההיסטוריה הזו, ותהיה לך הזדמנות לחזר ולהכיר את שתי הדמויות האלה טוב יותר, כמו גם אפשרויות רומנטיקה חדשות. .

אם עניין האהבה שלך נפטר במהלך ME2, זה יוכר בסצנה במשחק, ותהיה חופשי להימנע מרומנטיקה בזכרונם או לרדוף אחר מישהו חדש.

סטיב קורטז הוא הראשון ב- ME3 - אפשרות מערכת יחסים הומוסקסואלית גברית

Mass Effect 3 מייעל עניינים בהשוואה לשני המשחקים הקודמים. כאמור, אתה יכול ‘לחרוך’ תחומי אהבה כמעט כל עוד אתה רוצה בלי שום השפעה שליליות עם דמויות אחרות – אבל ברגע שתבחר באמת ‘להתחייב’ למערכת יחסים, אז תיכלל מהרומנטיקה אפשרויות דיאלוג לכל הדמויות האחרות.

נקודת הנקודה הרומנטית הזו של ללא חזרה ‘די ברורה עם רוב הדמויות: זה בדרך כלל כרוך בשיטה איתם או לומר להם שאתה אוהב אותם.

באופן כללי, עבור דמויות מ- Mass Effect או Mass Effect 2 שאינן בסגל הניתן לשחק שלך, אם אתה רוצה להפוך אותם לעניין האהבה ‘האמיתי’ של שפרד שתצטרך לאשר את מערכת היחסים שלך איתם כראוי ומלוא אירועים כשאתה רואה אותם. עבור מרבית הדמויות הללו, כמו ג’ק או מירנדה, זה יגיע כשאתם נפגשים איתם בהזמנתם לאחר שתעזרו להם באחת ממשימות הסיפור.

במקרה של טלי, אם אתה רוצה להיות בן זוגה הרומנטי, אתה חייב להתחייב אליה לפני שתתמודד עם המשימה ברנוך שהיא מעורבת עמוקות ומושקעת איתה.

לרוב הדמויות האחרות יש לך מידה של בחירה מתי לאשר באמת את מערכת היחסים הזו ולהפוך אותה לקאנון שלך. יינתנו לך המון הזדמנויות להסתובב איתם או לצאת לדייטים, אך עליך לקחת בחשבון את ניתוק המשחק המוחלט לרומנטיקה כשאתה הולך לבסיס של האיש האשליה. .

פרסומת. המשך לגלול לעוד

באופן טבעי, אם אינך מייבא A Save Options שלך מוגבלים בהרבה. יתר על כן, אם מישהו נפטר במשחקים הקודמים, הם כמובן אינם זמינים.

אפשרות רומנטיקה נקודות קשרים של אין חזרה

שלושה משחקי הצטברות יכולים להוביל למפגש רומנטי נוגע ללב עם טאלי באפקט Mass 3

אם אתה רוצה להיות בטוח לחלוטין, הנה הנקודות של החזור-לא לנעילה ביחסי הליבה ב- ME3:

 • : לפגוש אותה במצודה בבית הקפה ומדברים על הוריה.
 • גרוס: מסכים לקחת תאריך בנשיאות המצודה.
 • .
 • קיידן: לפגוש אותו במצודה בבית הקפה, אתה מדבר על אהבה ומערכות יחסים.
 • קלי צ’יימברס: אחרי המשימה המצודה השנייה, תוכלו להתחיל לדבר עם קלי, כאשר דיאלוג חדש נפתח לאחר כל משימת ואירוע של סיפור עיקרי. המשך לעשות זאת כדי לנהל מערכת יחסים עם קלי עד שהיא שואלת את שפרד על ‘אחר משמעותי’.
 • ליארה: בכל עת אחרי אירועי המשימה של מצודת II, ניתן למצוא את ליארה במצודה לצ’אט אינטימי.
 • . אם אתה רומק אותה ב- ME2, אתה יכול להמשיך בזה כאן.
 • סמנתה טריינור.
 • סטיב קורטז: בכל עת אחרי המצודה השנייה, אמור לו לקחת קצת חופשת חוף ואז מצא אותו במצודה ופלרטט.
 • טאלי: ניצל את ההזדמנות להתקשר אליה למגורים שלך דרך האינטרקום – אך עליך לעשות זאת לפני שתלך לרנווך.

מדריך רומנטיקה של Mass Effect 2 עם כל חברי החוליה שפרד יכול לרומנטיקה ב- Mass Effect 2

Mass Effect 2 רומנטיקה

. מכיוון שיש כעת משתנים נוספים במשחק בכניסה שנייה זו של המהדורה האגדית של Mass Effect, כדאי לדעת במיוחד מי הם תחומי האהבה הפוטנציאליים שלך וכל רגעי מפתח להיזהר מהם, כאילו אתה מבצע שיחה לא נכונה בנקודות מסוימות ואז הסיכוי שלך לרומנט דמויות ספציפיות עלול להיפגע באופן בלתי הפיך. מכיוון שיש יותר מסלולים לרומנטיקה של Mass Effect 2 הפעם, הנה ההזדמנויות השונות לאהבה שתוכלו להמשיך:

 • ג’ֵק
 • מירנדה לוסון
 • Tali’zorah vas Neema

סיום Mass Effect 2

גלה מה הסיומות השונות של Mass Effect 2 כדי שתוכל לכוון לטובה ביותר.

כמו עם המקור, לאחר שבחרת את מי שאתה רוצה להמשיך כרומנטיקה של אפקט ההמונית שלך, עליך לדבר איתם לעתים קרובות, בדרך כלל להיות תומך ולהגיב באופן חיובי בכל פעם שנדונה במערכת יחסים, אם כי שימו לב לרמזים מהם כלשהם ולהגיב בהתאם. . לקבלת פרטים נוספים על כל אחד מהפרמורים האפשריים שלך, עקוב אחר מדריך הרומנטיקה Mass Effect 2 שלנו לבניית קשר חזק. אם הכל הסתדר עם בן הזוג הראשי שלך, סצנת רומנטיקה תופיע כאשר הנורמנדי עובר בממסד אומגה 4 בסוף מעשה 2.

. עם זאת, אתה עדיין יכול להמשיך ברומנטיקה של Mass Effect 2 במצב זה, מה שיביא לתמונת השולחן העבודה בפנים כלפי מטה במקום.

Mass Effect 2 רומנטיקה – ג’ק

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור שפרד זכר רק

. סוגיות האמון שלה פירושו שהיא לא מבינה מדוע שפרד מגלה עניין בה, אם כי אם תמשיך לתמוך בה היא בסופו של דבר תגיע.

אפשרות למין מזדמן תופיע במהלך שיחה קודמת עם ג’ק, אם כי אם תעבור עם זה אז אחרי הסצינה היא כבר לא תדבר איתך ורומנטיקה ראשית איתה נעולה. פעולה זו לא תשפיע על רומנטיקה עיקרית שאתה רודף איתה מירנדה או טלי, עם זאת, כך שניתן לשלב זאת אם תרצה בכך.

שים לב שאחרי שסיימו את משימות הנאמנות של ג’ק וגם של מירנדה, שניהם יילחמו כשתחזור לנורמנדי. אלא אם כן יש לך ציון פרגון או Renegade מספיק גבוה כדי לשכנע את שניהם לסגת, תצטרך לצד עם ג’ק או הרומנטיקה שלה תיעול.

Mass Effect 2 רומנטיקה – מירנדה לוסון

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור רק

מירנדה היא אנושית מהונדסת גנטית המשמשת כקצין סרברוס, והגדלתה פירושה שהיא נמצאת בשיא היכולת והביצועים. זה נתן לה משהו של אגו, אם כי היא גם לא בטוחה עד כמה השיפור הגנטי שלה תרם להצלחותיה. מירנדה זהירה אך מתעניינת במערכת יחסים עם שפרד, אז תמשיכו במחמאות ופלרטט איתה כדי להעביר דברים קדימה.

כאמור, לאחר שתסיים גם את משימות הנאמנות של ג’ק וגם את מירנדה תגלה שהם נלחמים זה בזה בחזרה בנורמנדי. ציון פרגון או Renegade מספיק גבוה יחשוף אפשרות להפיץ את המצב, אחרת עליכם לצד למירנדה כדי למנוע את נעילת הרומנטיקה שלה.

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור שפרד זכר

טלי היא קוואריאן שמבלה את חייה בתוך חליפה מגנה בגלל מערכות החיסון החלשות של הגזע שלה, מה שיוצר כל סוג של קשר פיזי עם עוד מסוכן ביותר. אף על פי כן, כאשר טאלי מצטרף לצוות הנורמנדי, מתברר יותר ויותר שיש לה רגשות כלפי שפרד, אם כי היא חוששת שאלו לא יוחזרו. הרגיע אותה שהאטרקציה היא הדדית ושאתה תעשה כל שביכולת כדי לגרום לזוגיות לעבוד, מה שאמור להוביל לך לגלות מה נמצא תחת המסכה שלה.

לאחר השלמת משימות הנאמנות של טלי ולגיון, שניהם יתווכחו על הלגיון לסרוק את המידע שלה כדי לשלוח חזרה לגת. באופן אידיאלי אתה רוצה לפתור את המצב הזה באופן חביב כדי לשמור על נאמנותם של שני אנשי הצוות – אם אתה מצד לגיון אז נאמנותו של טלי תאבד, אם כי אתה יכול לשחזר אותו בשיחות מאוחרות יותר כך שזה לא מסוף לרומנטיקה שלך.

Mass Effect 2 רומנטיקה – Garrus Vakarian

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור שפרד נקבה רק

גרוס הוא חייל טוריאן מחוספס ומוכן, אם כי ברגע שתתחיל להכיר אותו אם אתה שפרד נקבה תגלה שיש לו גם צד רגיש. אתה יכול להתחיל לרומנטיקה גרוס לאחר שתשלים את משימת הנאמנות שלו, ולמרות שלעתים קרובות הוא נראה לא נוח כאשר הנושא מעלה, זה רק בגלל שהוא קצת מביך להתמודד עם רגשות. התמיד, ובסופו של דבר תפרוץ את החיצוניות הקשה שלו.

Mass Effect 2 רומנטיקה – יעקב טיילור

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור שפרד נקבה רק

יעקב הוא חייל לשעבר של Alliance שעובד כיום כפעיל סרברוס, לצד מירנדה לוסון. בתחילה הוא לא מגלה שום עניין בשפרד, אולם אם אתה מתנשא את נושא מערכת היחסים איתו אז הוא יתחיל לשקול זאת. המשך לדבר עם יעקב, במיוחד לאחר משימת הנאמנות שלו וקבע את מה שקרה לאביו, ותוכל לבטל איתו רומנטיקה.

אפשרות רומנטיקה עיקרית עבור שפרד נקבה רק

תאיין הוא מתנקש של דרל שמעדיף להתקרב ואישי עם היעדים שלו, אם כי הוא גם רוחני ומבלה הרבה זמן בתפילה. זה הופך אותו לדמות מסובכת, אבל ברגע שתשלים את משימת הנאמנות שלו, ההזדמנות עולה ליזום רומנטיקה. שלם ביקורים קבועים בתאנה בחדר התמיכה בחיים כדי שתוכלו לדבר ולבנות את מערכת היחסים שלכם, ואז להבטיח שכאשר הוא מבקר את הרבעים שלכם מוטרדים מהסיכוי הזה למותו, אתם אומרים לו להיות חי אתכם הלילה.

Mass Effect 2 רומנטיקה – קלי צ’יימברס

שפרד זכר או נקבה – זה לא משפיע על בחירת הרומנטיקה העיקרית שלך

קלי צ’יימברס הוא היומן על סיפון הנורמנדי, ומספק לשפרד עדכונים מהספינה וכן מעקב אחר מצבו של הצוות. אתה יכול לשוחח איתה בצ’אט ולפלרטט במהלך הפגישות שלך, לבטל את נעילת האפשרות להזמין אותה למגורים שלך לארוחה פרטית.

כשאתה מגיע למשימת ההתאבדות, אתה צריך לעבור מייד בממסר אומגה 4 כדי להציל את הצוות, אחרת קלי תיהרג על ידי האספנים. אם היא שורדת את המשימה ואין לך רומנטיקה נוכחית בשלב זה, קלי תשלח לך את הטרמינל הפרטי שמבקש הזמנה למגורים שלך. לכו לשם והשתמשו באינטרקום כדי לזמן אותה, שם היא תגיע ותבצע מספר ריקודים לשפרד לפני שתשכב יחד.

Mass Effect 2 רומנטיקה – Morinth

אפשרות רומנטיקה אחרת עבור שפרד זכר או נקבה – זה לא משפיע על בחירת הרומנטיקה העיקרית שלך

המורינת היא אסארי הנגועה בהפרעה נדירה, מה שאומר שכאשר היא מצטרפת למוחות במהלך צימוד בן זוגה נהרגה, והיא צוברת מהם כוח ואינטליגנציה. היא הייתה במנוסה מהרשויות, כולל אמה סמרה, כבר מאות שנים, אבל אתה יכול לפגוש אותה במהלך משימת הנאמנות של סמארה. תתרחש מתנגד בין אם לבת, ואם תסתדר עם המורינה אז סמרה נהרגה ומורינת מחליפה אותה על הצוות מבלי שאף אחד אחר יבין.

בשיחות מאוחרות יותר, מורינת מגלה שהיא מאמינה ששפרד יהיה חזק מספיק נפשית כדי להצטרף איתה למוחות ולשרוד, ומציע להם לעשות זאת לאחר השלמת המשימה הסופית. אם שניכם שורדים את משימת ההתאבדות, יש לכם אפשרות להתחבר עם המורינת, אך הכוח שלה מוכיח חזק מדי ושפרד מת מוות כואב בתהליך.

Mass Effect 2 רומנטיקה – סמארה

שפרד זכר או נקבה – זה לא משפיע על בחירת הרומנטיקה העיקרית שלך

. היא לקחה על עצמה את התפקיד הזה לרדוף אחרי בתה מורינתית, שהפכה לנמלט לאחר שהלכה במסע הריגה על ידי שימוש בהפרעה הגנטית שלה כנשק. .

למרות שסמרה מחמיאה היא מוקדשת לחלוטין לעקוב אחר הקוד, שמונע ממנה ליצור מערכת יחסים. אם אתה ממשיך לרדוף אחריה, היא כמעט מגבה לחלוק נשיקה עם שפרד, אבל מתרחקת ברגע המכריע ויוצאת להיות לבד. לא ניתן לבצע התקדמות רומנטית נוספת לאחר נקודה זו.

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אפשרויות רומנטיקה

עמוד זה של מדריך הוויקי Mass Effect 2 של IGN עוסק באפשרויות הרומנטיקה הקיימות לאורך כל המשחק. . זה גם ייעץ לך על מידע כמו כיצד הרומנטיקה תמשיך באפקט Mass 3, שניתן לעשות בבטחה לצד רומנטיקה אחרת, ואשר לא יפואר את הישג הפרמוור.

לקבלת עצות רחבות יותר כיצד רומנטיות עובדות, בקר בדף מערכות היחסים.

 • יוזם רומנטיקה ונעילה
  • משימות נאמנות
  • חיזור
  • פירוק גרוע
  • חיזור אחר בן זוג נוסף
  • התנגשות של צוות
  • לגבי ליארה

  שֶׁלְךָ אפשרויות רומנטיקה

  ב- Mass Effect 2, יש בסך הכל שתים עשרה תווים שאתה יכול לרומנטיקה. ניתן לחלק את אלה לשלוש קטגוריות: רומנטיות חמורות שהחלו באפקט המוני 2, רומנטיות מדור קודם בירושה מהשערה של Mass Effec.

  להלן רשימה של מי נופל לתוכו קטגוריה. חשוב לציין כי באפקט מסה 2, רק הרומנטיות הרציניות יעניקו את הישג הפרמור.

  שפרד זכר שפרד נקבה
  מדריך רומנטיקה של טאלי מדריך רומנטיקה של גרוס
  מדריך רומנטיקה של ג’ק מדריך רומנטיקה של תאנה
  מדריך הרומנטיקה של קיידן מדריך הרומנטיקה של קיידן
  מדריך רומנטיקה של ליארה מדריך רומנטיקה של ליארה
  מדריך רומנטיקה של אשלי מדריך לרומנטיקה של יעקב
  מדריך רומנטיקה של קלי מדריך רומנטיקה של קלי
  מדריך הרומנטיקה המורינית מדריך הרומנטיקה המורינית
  מדריך רומנטיקה של סמרה מדריך רומנטיקה של סמרה
  מדריך לרומנטיקה של מירנדה

  עכשיו, השאלה היא, מי אתה רומן?

  יוזם רומנטיקה ונעילה

  פרופיל מירנדה. PNG

  ה אפשרויות רומנטיקה זמינים עבור שפרד זכר ונקבה שונים זה מזה: שלושה “זועפים” דו -מיניים זמינים לשניהם, ואילו שלוש רומנים רציניים הם בלעדיים לאחד או אחר. להלן הדמויות בלעדיות למגדר מסוים:

  • שפרד זכר: ג’ק, מירנדה לוסון או טליזורה.
  • שפרד נקבה: Garrus Vakarian, יעקב טיילור או תאין קריוס

  אלה שש האפשרויות העיקריות העומדות לרשות רומנטיקה “ראויה”, וראיה אחת למסקנה שלה ב- Mass Effect 2 תעניק להישג Paramour. עם זאת אתה יכול לעשות זאת רק עם אפשרות אחת: ניסיון לנסות שני.

  שלוש הדמויות הזמינות עבור שפרד מכל מין הן:

  • כל שפרד

  רומנטיות של הדמויות האלה לֹא . היוצא מן הכלל הקל הוא קלי צ’יימברס: המשך רומנטיקה איתה ב- Mass Effect 3 יעניק להישג Paramour באותו משחק.

  לאפשרויות ה”ביסקסואליות “המזדמנת (קלי, מורינת וסמארה) יש דרכים שונות בהשוואה לששת האחרים. בקר בדפים שלהם לקבלת פרטים נוספים.

  עבור ששת החוליות העיקריות שאתה יכול לרומנטיקה, יוזמת רומנטיקה עוקבת אחר מסלול קבוע של שלבים, שם אתה מתחיל לחזרה עליהם, להתחיל להרגיש דברים אחד לשני ואז לאשר שזה מה שאתה באמת רוצה.

  משימות נאמנות

  עין לפרוסת עיניים 1.png

  השלב הראשון שאתה צריך לעבור הוא פתרון הנושאים האישיים של בן הזוג, שאתה עושה על ידי השלמת משימת הנאמנות שלהם. משימות נאמנות אינן נעולות בהזמנה ספציפית על ידי השלמת משימות לאחר הטיול לאופק. ככאלה, אי אפשר לרומן אף אחד מששת חברי החוליה העיקריים לפני משימת האופק.

  חיזור

  שלב החיזור מתחיל לאחר שסיימת את משימת הנאמנות של אפשרות רומנטיקה, והוא מורכב מארבעה שלבי שיחה. כדי להתקדם בכל שלב, עליך ליזום את השיחה לפניה ואז להשלים כל משימה או משימה.

  1. השלב הראשון יוזם לאחר השלמת משימה או מטלה מבצעים את משימת הנאמנות של בן / בת הזוג, שם אתה יכול לקבל את שפרד להציע שהם מעוניינים בהם.
  2. . כמו שלפני תרצו לוודא שתבחרו באפשרויות המאשרת להמשך הקשר.
  3. השלב השלישי הוא המקום בו אתה נועל ברומנטיקה ומאשר שאתה רוצה להתחייב למערכת היחסים. לוודא כדי לקרוא אותם בזהירות כדי שלא, נגיד, בטעות תזרוק את גרוס על ידי בחירת “אני רוצה להיות חבר שלך” כי זה היה בחריץ הפרגון השמאלי העליון של גלגל הדיאלוג.

  . אם לא ביצעת את משימת ההתאבדות בממסר אומגה 4, זה יוזם כשאתה מתחיל את המשימה הזו. אם אתה יש בתה את משימת ההתאבדות, סצנת הרומנטיקה תשחק מייד ברגע שתנעל את השותף לרומנטיקה שלך.

  פירוק גרוע

  נעילה אצל בן זוג לרומנטיקה לא אומרת שהקשר עדיין לא יכול להיות מסכן. ישנן שתי דרכים שיכולות לקרות, המפורטות להלן.

  חיזור אחר בן זוג נוסף

  . כשתגיע לשלב השני של החיזור, העניין החדש שלך יביא ישירות את משולש האהבה הפוטנציאלי, ותצטרך להחליט איזה מהם אתה רוצה. זה חשוב משתי סיבות:

  1. בן הזוג החוליה אתה זבל יהיה נעול לצמיתות; לא תהיה לך סיכוי להצית מחדש את הקשר ברגע שזרקת אותם.
  2. חבר החוליה שאתה מחליט ללכת עליו יהיה נעול לצמיתות ב; לא תהיה לך סיכוי לצאת מהקשר ברגע שתבחר אותם בתרחיש הזה.

  התנגשות של צוות

  מירנדה נגד ג'ק Slice1.png

  לאחר שתאבטח את נאמנותם של חברי כיתות מסוימים, כשתחזור לנורמנדי יאמר לך שהם יהיו בוויכוח סוער במיוחד, ויצטרך ללכת לסדר את זה. מצבים אלה הם ג’ק מול מירנדה, וטאלי מול לגיון, ויכולים לסכן ברצינות את הרומנטיקה שלך עם כל מי שמעורב.

  במצבים אלה תוצג לך ארבע אפשרויות. שניים מהם עוקבים עם בן זוג לחוליה מסוימת במאבק, ואילו השניים האחרים הם אפשרויות שכנוע הדורשות א גָבוֹהַ כמות המוסר מצביעה על כך שתוכל לבחור אותם.

  בחירת אחת מאפשרויות השכנוע, או עניין הרומנטיקה שלך באופן ספציפי, תשאיר את הרומנטיקה בחיים ותשמור עליהן נאמנים. עם, בתמימות.

  גורם חשוב לציין הוא שאפשר לדבר עם האדם שאתה מרגיז אחרי המאבק להחליק דברים. עם זאת, עבור אינטרסים רומנטיים זה יהיה רק להבהיר מחדש את נאמנותם, זה לא ישתנה מחדש רומנטיקה.

  המשך אפקט מסה 1 רומנטיקה

  פרופיל אשלי. PNG

  בשל העובדה ששפרד היה מת במשך שנתיים וכעת הוא עובד עבור סרברוס, הרומנטיות מ- Mass Effect 1 מטופלות בצורה שונה מאוד מאלה שהתחילו באפקט Mass 2. ליארה וקיידן / אשלי ייעדרו במשך כל המשחק מחוץ לתפקידי הקומו, והפגישות הללו יכירו ביחסי העבר שלך.

  אם הם עדיין חשובים לך, מומלץ שלא תבצע אותם על ידי רומנטה של ​​מישהו אחר ב- Mass Effect 2 (למעט קלי, סמארה ומורינת). זה ירגיז אותם איתך כאשר הם יחזרו באפקט המוני 3, ותצטרך להתנצל בפניהם על מנת שהרומנטיקה תושל.

  לגבי ליארה

  פרופיל ליארה A.PNG

  אם אתה רומנט ליארה, יהיה לך איתה יותר זמן אם תשחק דרך מאורת מתווך הצללים DLC. זה יאפשר לך לאשר מחדש את מערכת היחסים שלך, או להחליט לפרק אותה ולאפשר לך לרומנטיקה בנוחות מישהו אחר באפקט מסה 2 או 3. עם זאת, זה לא יעניק להישג Paramour.

  חשוב לציין כי התעלמות או לא יש את מאורתו של מתווך הצללים DLC לֹא ג’פורדיזציה של רומנטיקה עם ליארה. זה פשוט יטופל ב- Mass Effect 3, וזה קורה גם אם השלמת את ה- DLC בזכות אירועים שקורים בין אפקט מסה 2 ל -3.