אמנם ניתן ליהנות מבחינה טכנית את כל התוכן בכל סדר הגיימרים רואים לנכון, אך ישנם מקרים שבהם Bioware ! . אפקט המוני סדר DLC עדיף ליהנות מהנרטיב האפי.

Mass Effect 3 DLC הזמנה: הדרך הטובה ביותר לשחק ב- ME3 DLC

Mass Effect 3 DLC הזמנה: הדרך הטובה ביותר לשחק ב- ME3 DLC

ייתכן שההזמנה של Mass Effect 3 DLC לא תהיה זהה לכל מי שמשחק את הערך השלישי בטרילוגיה זו. עם זאת, ישנם זמנים מסוימים שאנשים צריכים לשחק חלק מה- DLC כדי לקבל חוויה טובה יותר, במיוחד עבור אלו שמשחקים את Mass Effect Edition Edition איפה הכל נכלל. אמנם יש רק הצעות, הנה המסדר הטוב ביותר לשחק ב- ME3 DLC.

איזה סדר לשחק ב- ME3 DLC

מעפר

Mass Effect 3 DLC הזמנה: הדרך הטובה ביותר לשחק ב- ME3 DLC

כל השחקנים צריכים לשחק מאפר ברגע שהם יכולים. משימה זו אמורה להופיע במפת הגלקסיה תחת “עדיפות: עדן פריים” ממש כששפרד לוקרן את הנורמנדי. התרחבות שנויה במחלוקת זו מוסיפה חבר חוליה חדש, ג’אוויק, ומעניקה הקשר כמעט חיוני לשאר המשחק. יאוויק מניב נקודת מבט אחרת על הסיפור ומועיל למי שעושה את המשימה הזו לעשות מוקדם ככל האפשר. דאג לפתוח את התרמיל בפועל גם כן.

DLC זה היה שנוי במחלוקת מכיוון שהיה 10 $ ויצא לצד המשחק. ולא רק זה, זה הרגיש מספיק חשוב לעלילה ונתן את הרושם לרבים שזה היה צריך להיכלל במשחק הליבה. בעיקרו של דבר, שחקנים הרגישו כאילו EA קוצץ חלק מהמשחק למכור לשחקנים כחלק מיוזמת הפרויקט שלה 10 דולר שהחברה העסיקה בחלקים הראשונים של מחזור הקונסולה ההוא. Bioware הצהיר בפורומים שלו כי המשחק היה שלם כמו שהוא מאפר לא הסתיים עד לאחר שהמשחק היה מוסמך.

אוֹמֶגָה

Mass Effect 3 DLC הזמנה: הדרך הטובה ביותר לשחק ב- ME3 DLC

בעוד לויתן ואומגה הם שונים למדי בחביבות העלילה, הם ניתנים להחלפה במידה מסוימת כאשר שוקלים איזה סדר. אומגה אכן שוחררה כמה חודשים אחרי לויתן, כך שאולי יש ירצו לשחק אותו באופן כרונולוגי לפי סדר השחרור. אם כי כדאי לקחת בחשבון את מה שכל שחקן רוצה ומתי הם רוצים את זה. . זה לא קשור מעט לקוצרים או לחלילת המשחק בכלל ונראה כמו דרך להעניק לבעל אומגה לשעבר סיום ראוי יותר. זה שינוי קצב מוחלט ואפילו לא נותן לשחקנים לעזוב עד שהם השלימו את ה- DLC. . היציאה להרפתקה צדדית זו בחלקים המאוחרים יותר של המשחק עשויה להפריע למומנטום העלילתי הכללי שלה. השחקנים האלה צריכים לנסות להשלים את המשימה הזו ממש אחרי שהלכו לטוצ’נקה. עם זאת, חלקם עשויים לרצות להציל אותו למועד מאוחר יותר כדי לשנות אותו מהמשימות המלאות של Reaper של המעשים המאוחרים יותר.

לִויָתָן

10 השינויים הטובים ביותר (והגרועים ביותר) במהדורה האגדית של Mass Effect

לויתן מתמקד כולו בקוצרים כך שכנראה יהיה הגיוני להציל את ה- DLC הזה למועד מאוחר יותר במשחק. רבים מהגילויים בהתרחבות זו מרגישים שהם יהיו בסוף קשת עלילתית ולכן ביצוע אלה לאחר שרנוך עשוי להיות מספיק הצטברות נאותה. גילוי התעלומות הללו בשלב מוקדם עשוי להיראות מוקדם. אבל, כפי שנאמר בקטע אומגה, לויתן שוחרר לפני אומגה אם השחקנים רוצים לשקול את זה בתהליך קבלת ההחלטות. למרות המציאות הזו, זה עדיין עובד טוב יותר כמו שמשהו שפרד יעשה בהמשך המסע שלהם.

מְצוּדָה

Mass Effect 3 DLC הזמנה: הדרך הטובה ביותר לשחק ב- ME3 DLC

. לא רק שזו היצירה הסופית של Mass Effect 3 DLC, היא למעשה שימשה להיפרד מכל הטרילוגיה כולה. הרחבה זו חוגגת את הסדרה וזורקת מסיבה לשפרד וזה לא הגיוני לחגוג אם עדיין יש דברים לעשות על מסלול הטיול. זה גם הגיוני באופן נרטיבי מכיוון שהוא משמש כמעין משימת נאמנות עבור השחקן. ב- Mass Effect 2, הדמויות נאלצו לפנות את ראשן ולהוריד לחץ נפשי לפני שנכנסו למשימת ההתאבדות. ה- DLC המצודה הוא כזה עבור השחקן שכן הוא נותן להם הידד אחד אחרון והסיכוי להירגע לפני שלבסוף לוקח את הקוצרים.

מייקל לרי הוא עורך המשחקים הבכיר של Evolve. הוא מתגאה במשחקים וסיימו כמה שיותר משחקי וידאו בכל מיני ז’אנרים, החל מקלבים ועד פלטפורמות לניסויי אינדי מוזרים. תמיד יש מה ללמוד מגלגול קרדיטים והצמא של ניסיון וידע זה בעיקר מה שמניע אותו. אתה יכול למצוא אותו בטוויטר, בקלוג, בלוזקי וב- Letterboxd כ- @orangeflavely.

!

פשוט אין להכחיש איך אפקט המוני הטרילוגיה היא אחד מגדולי הווידיאו הגדולים של אפיקי החלל שראתה אי פעם. משתרע על שלושה כותרות, אפקט המוני זכה בלבם ובמוחם של גיימרים רבים וימשיך לעשות זאת עם המהדורה המחודשת. Mass Effect Edition Edition בחשבון, גיימרים חדשים וחוזרים רבים יוכנסו ויוכנסו מחדש למאות שעות של תוכן. ככאלה, הם (שחקנים חדשים יותר במיוחד) יכולים בקלות להיות מוצפים ברשימת התוכן המרתיע שיש לחבילה המוצעת. ככאלה, שיערנו שנוצר מדריך המפרט ומתאר את הטוב ביותר אפקט המוני DLC הזמינו את המשחקים חייבים להיות משחקים.

אמנם ניתן ליהנות מבחינה טכנית את כל התוכן בכל סדר הגיימרים רואים לנכון, אך ישנם מקרים שבהם Bioware תסריט קיצוצים מסוימים באופן שונה תלוי מתי שחקנים מתמודדים עם התוכן הניתן להורדה! עם זאת, נראה שיש דרך אופטימלית לצרוך את התוכן, באופן ספציפי באופן הגיוני יותר לסיפור (לדעתי הצנועה). ככזה, מדריך זה יציע עצות לכל השחקנים שעליהם אפקט המוני סדר DLC עדיף ליהנות מהנרטיב האפי.

אפקט המוני סדר DLC לאפקט המוני

כתוכן היחיד שניתן להורדה למשחק הראשון, למותר לציין שהוא צריך להיעשות. ה להפיל את השמיים תוכן מוסיף שלוש מטלות ומיקומים חדשים ליומן המשימה של שפרד; ובסופו של דבר מסתיים באירוע מסיבי שיש בו השלכות. זהו DLC שניתן לשחק בכל פעם, אך הוא הכי טוב לרווחים בין המשימות העיקריות. אופיו הוא גם ידידותי לשחקן סופר, בכך ששחקנים יידעו שהם יכולים לעשות זאת ולא לסבול יותר מדי תוצאה מבחינת תוכן רגיש לזמן. רוב הסיכויים ששחקנים רבים יעשו זאת בלי לדעת אפילו שזה DLC. בלי קשר, זה האירוע שיכניס את שפרד על כדור הארץ אפקט מסה 3, בתנאי ששחקנים לא משחקים את ה- DLC האחרון ביותר ב אפקט מסה 2.

Mass Effect סדר DLC לאפקט מסה 2

אתר התרסקות נורמנדי

למרות שמו, תוכן הניתן להורדה הוא זעיר. ממש בתחילת אפקט מסה 2, הנורמנדי מותקף על ידי ספינת אספן ומורדת. . ה- DLC כולו הוא מיקום קטן עם נעילת תא הנוסעים, וכמה אספנות מפוזרות סביב המפה. מבחינת הסיפור, הגיוני לשחק את זה קודם כל ובהקדם האפשרי. עם זאת, שום דבר לא מעכב אותך מלהנות מתוכנו בכל פעם שהמצב הרוח פוגע בשלב מאוחר יותר.

זייד – מחיר הנקמה

במקור נגיש רק באמצעות תוכניות לפני שחרור ובאמצעות קודים המקושרים לקנייני Bioware . לְמַרְבֶּה הַמַזָל, הפך את ה- DLC לניתוח בהמשך, וכעת הוסיפו אותו ל- Mass Effect Edition Edition. מבחינת הטובים ביותר אפקט המוני , מומלץ להשלים תחילה את כל המשימות המעניקות לשחקנים דמויות חדשות. כאשר הוא לא נעול בדרך זו, משימת הנאמנות שלו לא תרגיש מאולצת; מכיוון ששחקנים יינתנו זמן להכיר אותו הרבה יותר טוב. משימת הנאמנות שלו יכולה להיעשות טכנית בכל פעם, אך נסו להגיע לזה לפני הפשיטה על ספינת האספנים. ביצוע יותר משתי משימות לאחר ספינת האספנים תשפיע לרעה על כמה מחברי הצוות.

חבילת Firewalker

ה חבילת Firewalker היה להיט והחמצה בקרב האוהדים. . החבילה מציגה שבעה מיקומים חדשים וחמש משימות חדשות; כל אלה נעולים במרווחים שונים אם החבילה פעילה בתחילת . ככזה, הכי טוב הזמנת DLC עבור זה די הרבה לשחק את זה ככל שהמשימות הופכות להיות זמינות. עשיית כולם תביא לפתיחת בקתה נוספת לשפרד, והרבה מאוד שטח וסיפור אחורי.

קסומי – זיכרון גנוב

אה כן, התוכן הראשון להורדה “פרימיום” אפקט המוני התקבל הגיע בצורה של חבר מפלגה חדש לגמרי. בעוד שקאסומי גוטו היא לא חברת המפלגה הראשונה שהצטרפה לסגל לאחר השחרור (הראשון הוא זייד), היא חברה בעלת ערך במסיבה עם כישורי התגנבות גדולים. משימת הנאמנות שלה היא גם תרחיש הייסט מדהים, שאפשר לשחק בו בכל עת … פשוט נסה לא לשכוח מזה עד אחרי משימת ספינות האספנים. DLC זה פותח משימה חדשה, חבר מפלגה חדש, נשק חדש ותלבושת חדשה לא כל כך מזדמנת לשפרד.

אדון

כל עוד פרויקט אדון הולך, לא הרבה שחקנים נכנסו לזה במקור. עם זאת, זה אכן סימן את הקבוצה הראשונה של תוכן סיפור נוסף. פרויקט אדון נתן לשחקנים ארבע משימות חדשות, מיקום ענק חדש ושדרוג לשריון של שפרד. שחקנים שהיו להם Firewalker חבילה קיבלה גם שדרוג לראש הפטיש שלהם, ושחקנים שלא קיבלו ראש פטיש זמני לשימוש. תוכן סיפור זה לוקח שחקנים לבסיס סרברוס מרוחק בו המוסר האפל של הקבוצה הקיצונית האנושית שוב נשאל שוב בספק. ה- DLC נחשב לרבים כחלק מהתכנים האפלים ביותר Bioware שוחרר. אפקט המוני הזמנת DLC לכך היא לֹא בתחילת המשחק. אלא, זה הכי טוב לשחק ממש אחרי משימת מושבת האופק.

מאורת מתווך הצללים

שקרן של מתווך הצללים הוא שחרור הסיפור השני הגדול השני עבור אפקט מסה 2, . בחבילת סיפור זו, שחקנים יכולים סוף סוף להצית מחדש את יחסי העבר שלהם עם ליארה, שמציבה אותם למסע חשוב למצוא את . הסיבה ש- DLC זה כה חשוב מכיוון שהוא כולל פעימות סיפור שימשיכו למשחק הבא, ללא קשר לשאלה אם שחקנים משחקים אותו או לא. ככאלה, זהו משחק חובה ב Mass Effect Edition Edition. , המומלץ אפקט המוני הזמנת DLC היא שתשחק לאחר משימת הקמפיין הסופית של המשחק, בתנאי ששפרד מסוגל. משחק זה מראש הוא גם בר -קיימא, אך יש לו הרבה פחות השפעה.

הַגָעָה

הַגָעָה הוא גם קטע חשוב של סיפורים שהשחקנים צריכים לשחק. האירועים של הַגָעָה לְגַשֵׁר אפקט מסה 2 וכן אפקט מסה 3. זה מסביר מדוע שפרד נמצא על כדור הארץ בתחילת התואר השלישי, והוא מגדיר תקדים מבשר רעות לשחקנים להרהר בזמן שהם מחכים לשחרור המשחק הבא – שלמרבה המזל יהיה נושא ללא התחשבות Mass Effect Edition של המהדורה האגדית הכללת כל הכותרות. Bioware תסריט את ה- DLC שישוחק בכל פעם ששחקנים מתחשק לזה, עם זאת, גזרות שלמות ישתנו תלוי מתי זה מתמודד. ככזה, זה הכי טוב לשחק לאחר שהקרדיטים התגלגלו. .

אפקט המוני סדר DLC לאפקט מסה 3

הטון הדחוף של אפקט מסה 3 לפעמים יכול לגרום לכל משימה להרגיש רגישה לזמן, במיוחד כאשר כל משימה עיקרית מסומנת “עדיפות”. למותר לציין, כמה משימות ב אפקט מסה 3 הם רגישים מאוד לזמן, כאשר שחקנים מתמודדים עם השלכות חמורות על כך שהם לא להשלים אותם במסגרת מגבלת הזמן. למרבה המזל, לא לכולם ולשחקנים יש קצת זמן לעוף ולעשות תוכן צדדי בינתיים. זה בתקופות קטנות קטנות אלה של דחייה, בהן השחקנים ימצאו את עצמם מהרהר באיזה מהתכנים הניתנים להורדה הם עשויים לרצות להתמודד קודם. ככאלה, המומלץ אפקט המוני הזמנת DLC היא כדלקמן:

מעפר

מעפר מכניס חבר חוליה חדש למשחק באמצעות משימת עדיפות חדשה. מומלץ לבצע משימה זו בהקדם האפשרי מבחינה אנושית. חבר החוליה החדש הוא חלק בלתי נפרד מהסיפור ויהיה לו קלט יקר לאורך כל המסע של שפרד להצלת הגלקסיה. לדמות החדשה יש גם השפעה ישירה על המסע של ליארה, שניהם מקדימים ופוסט אפקט המוני.

אוֹמֶגָה

כששחקנים מבקרים ב מְצוּדָה ב אפקט מסה 3, הם יתקלו באריה טלוק. היא תרמו אפקט מסה 2 וכן 3. יהיו לה כמה דברים מעניינים לומר, האם לשחקנים יש גישה ל אוֹמֶגָה DLC או לא. עם זאת, אם כן, כל המסע שלה מתממש, ושפרד יוצא להרפתקה מסיבית שתעזור לה לקחת אותה אוֹמֶגָה חזור. זוהי חבילת תוכן מאסיבית שמוסיפה שעות רבות יותר לאורך הכללי של המשחק. יתכן שזה לא יגיע עם חברי חוליה חדשים (אם כי אנו מאחלים שאחת הדמויות אכן הצטרפה לצוות לצמיתות), אבל יש לו משחק מדהים ודיאלוג נהדר. זה גם מחזיר את אריה כראוי לקפל כ- Badass שהיא כן. מומלץ לעשות זאת לאחר הפיכת המצודה לתוספת אפקט עלילתי.

לִויָתָן

בזמן אוֹמֶגָה ניתן להוריד תוכן מומלץ להיעשות ברגע שההפיכה מתרחשת, לִויָתָן DLC מוסיף המון תוכן שניתן לרווח. המנחה של זה משחק כמו עתידני שרלוק הולמס, עם חבורה של חקירות במרחב דירות קטן אחד במצודה, והרבה משימות באתר שיללו כל חקירה. ה- DLC עולה לראש כששחקנים מגלים היכן סוף סוף להשיג את התשובות שה- DLC הוביל לעבר. במונחים של אפקט המוני הזמנת DLC, זה הכי טוב מתחיל כאשר הוא יהיה זמין, אך סיים לאחר ששחקנים מבקרים בפעם הראשונה בתסיה.

מְצוּדָה

ה מְצוּדָה DLC הוא התוכן הסופי להורדה שנוסף למשחק לפני כן Bioware עבר למרעה ירוק יותר (ולנכסים אינטלקטואליים חדשים). זו הייתה ההורה האחרונה של הקבוצה ב אפקט המוני יקום לפני שידעו על קיומו של . ככאלה, יש הרבה לב שמכניס לזה.

ה- DLC מתרחש ב- מְצוּדָה ורואה את שפרד הולך על קצת חוף עוזב. שנאניגנים נובעים, ושחקנים מובלים דרך המון צחוקים וכמה דמעות כשהקבוצה סוף סוף נפרדת (דרך חיתוך מדהים בסוף). DLC זה משוחק בצורה הטובה ביותר באיחור ככל האפשר במשחקאולי ממש לפני תחנת קרונוס (וזו הנקודה של ללא חזרה) מכיוון שזה צריך להיות כאשר השחקנים חסכו ונעלו את רוב הדמויות תוך כדי התכווננות לדחיפה הסופית חזרה לכדור הארץ.

TL: ד”ר

אפקט המוני:

 • להפיל את השמיים = המשימות העיקריות המרוחקות ביותר בין המשימות העיקריות

Mass Effect 2:

 • אתר התרסקות נורמנדי = לשחק בהקדם האפשרי
 • Zaeed – מחיר הנקמה = השלם את כל המשימות שנותנות דמויות חדשותוכןלפני הפשיטה על ספינת האספנים
 • חבילת Firewalker = לשחק עם משימות הופכות להיות זמינות
 • קסומי – זיכרון גנוב = ניתן לשחק בכל עת, אך עשה זאת לפני משימת ספינות האספנים
 • Overord = לא בתחילת המשחק, אלא אחרי משימת מושבת האופק
 • מאורת מתווך הצללים = אחרי משימת הקמפיין הסופית של המשחק (אם אפשר)
 • הגעה =

אפקט מסה 3

 • מאפר = מומלץ לבצע משימה זו בהקדם האפשרי מבחינה אנושית
 • אומגה = מומלץ לעשות זאת לאחר הפיכת המצודה לתוספת אפקט עלילתי
 • לויתן = הכי טוב התחיל כשהוא זמין, אך סיים אחרי ששחקנים מבקרים בפעם הראשונה בתסיה
 • מצודה = הכי טוב שיחק ממש לפני תחנת קרונוס

בעקבות מדריך זה של הטובים ביותר אפקט המוני הזמנת DLC בה ניתן לשחק, תעניק לשחקנים את החוויה העלילתית הטובה ביותר. עם זאת, כמו בכל משחקי הווידיאו, יש לציין כיצד הדבר הכי יפה במשחקים הוא ששחקנים יכולים לעשות כל מה שהם רוצים, המפתח מאפשר. אולי שחקנים רק רוצים להשיג קצת R&R ולקבל את מְצוּדָה DLC הסתיים בהקדם האפשרי במשחק שלהם. אני בהחלט לא אשפוט … הרבה.

לא משנה איך השחקנים מתמודדים עם כל ה- DLC ב Mass Effect Edition Edition, גיימרים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש להם עוד יותר מחכה להם. ה מהדורה אגדית כולל כל פיסת DLC שהטרילוגיה ראתה אי פעם (לא כולל תחנת Pinnacle ל אפקט מסה 1). ככאלה, שחקנים יכולים לצפות כי חליפות שריון חדשות, נשק ועוד, יופיעו בנימוסים בזמן לאורך כל המשחק שלהם.